ریاضی!!!!!!!!!!!!!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
mahsa-sunflower

ریاضی!!!!!!!!!!!!!

پست توسط mahsa-sunflower » جمعه 16 شهریور 1386, 3:35 pm

من باید چه جوری دروس ریاضی وآمار رو بخونم بدون رفتن به کلاس. :? :? :cry: :(

آواتار کاربر
rahimfrd
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مرودشت
تماس:

پست توسط rahimfrd » جمعه 16 شهریور 1386, 5:10 pm

تا میتونی فکر کن
یه سوال رو تا وقتی حلش نکردی جوابشو نگاه نکن حتی اگه چند روز طول بکشه و اینقدر روش فکر کن تا حلش کنی
بهتره بعد از مطالعه برای شروع تست زدن از کتابایی استفاده کنی که جواب تشریحی ندارن

برای حفظ کردن نکته ها و فرمول ها هم میتونی از G5 یا نرم افزار M313(یکی دو ماه دیگه میاد تو بازار) استفاده کنی

اگه وقت کافی داری سعی کن نکته ها رو خودت بدست بیاری اینجوری هم علاقت بیشتر میشه هم استعدادت شکوفا میشه
اینم بگم که فکر کردن روی مسایل ریاضی باعث تقویت فکر میشه
به سراغ من اگر میایید پشت هیچستانم

roozaneh
تماس:

پست توسط roozaneh » دوشنبه 19 شهریور 1386, 4:23 pm

سلام دوست عزیز.
درس ریاضی یعنی درس تلاش و کوشش پس تلاش کن و اصلا هم ناامید نشو.
تا در یک مبحث قوی نشدی سراغ مبحث بعدی نرو چون مباحث درس ریاضی کاملا به هم وابسته هستند.
ولی یادت باشه که دلسرد نشی و بر بی حوصلگی غلبه کنی که در این صورت بهترین درس برای تو درس ریاضی خواهد بود و البته کاملا شیرین و عزیز :wink:

kng_master
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط kng_master » سه‌شنبه 20 شهریور 1386, 11:37 am

سلام
به نظر من کتاب ریاضی کنکور کارشناسی ناپیوسته از انتشارات مدرسان شریف کتاب خوب و کاملی است و از پایه شروع کرده حتی ب.م.م را توضیح داده و بسیار کتاب خوبی است و از پایه شروع می کنی و به جلور می روی تمام نکات آورده شده و حدود 2000 تست دارد و شامل کنکورهای گذشته هم است .
بماني به نام و نماني به ننگ

sh22
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sh22 » سه‌شنبه 20 شهریور 1386, 6:03 pm

سلام :
دوست عزیز به نظر من درس ریاضی و آمار یکی از مهمترین دروس تو مقطع کاردانی به کارشناسی هستش و اگه که شما از پایه ضعیفی برخوردارید تو ریاضی حتما به کلاس برین چون ممکنه نتونید مسئله های سخت رو حل کنید ( انتگرال و ... ) ولی اگه از پایه خوبی تو این درس برخوردارید استفاده از کتاب های کنکور مثل ( استاد مقسمی ) یا ( مدرسان شریف ) هم خوبه

قفل شده