تجربیات یک پشته کنکوری در مورد منابع و .....

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
mohammad_ghabol

تجربیات یک پشته کنکوری در مورد منابع و .....

پست توسط mohammad_ghabol » سه‌شنبه 8 دی 1388, 12:09 am

سلام به همه بچه هایی که دارند خودشون واسه کنکور آماده میکنند بچه های من حدود شش ماه که داشتم درس میخوندم که خودمو واسه کنکور آزاد آماده کنم . شاید بگید واسه آزاد چه خبره این همه درس خوندن باید بگم که من فرصتی نداشتم که حتی یک درصد احتمال بدم که تو سال 88 دانشگاه قبول نشم . امیدوارم قبول بشم yes:
اما تجربیات من
1- در مورد منابع کنکور من کتابهای پارسه را گرفتم . پارسه موسسه بسیار ضعیف از نظر مدریریت خصوصاً توی شهری به غیر از تهران ولی کتابهای اقای طورانی بچه ها بی نظیره bil: پیشنهاد میدم درسهای تخصصی کتابهای مدرسان را اصلا نگیرید .چون خیلی مفهومی نیست . البته من کتابهای مدرسان هم کرفتم به خاطر اینکه موسسه پارسه کتابهاش را به موقعه نداد و من مجبور شدم همه کتبهای مدرسان را بخرم khk: . متاسفانه توی جواب تست ها خصوصا درس سیستم عامل مدرسان با سیتم عامل پارسه ضد و نقیض میتونی پیدا کنی مثلا مدرسان گفته جواب"ب " پارسه گفت "ج " و هر کدوم دلیل و منطقی واسه خودشون دارند
به نظر من سیستم عامل پارسه زیاد تعریفی نداره ولی کتاب ساختمان دادهاش فوق العادست ktb:
2- بچه هایی که میخواند توی آموزشگاههایی ثبت نام کننده که کنکورهای آزمایشی میگیرند باید بگم که اگه میخوایند اضطرس سر جلسه امتحان بریزه خوبه ولی اگه غیره از اینه مثلا واسه اینکه میخواد ببینید که ترازتون یا رتبه چند میشه زیاد روی این موسسهای آموزشی " من پارسه را مطمئننم " حساب باز نکنید . چون درست و حسابی درست نمیگند یا کارنامه ها را اینقدر دیر میزنند که دیگه به درد میخوره تست های پارسه را از دوستادون بگیرید بخونید . موسسه ماهان هم هست ولی شنیدم زیاد تعریفی نداره
3- بچه ها درس آمار و احتمال حتما بخونید . خصوصا توی آزاد چون خیلی خیلی راحته من اشتباه کردم نخوندم . sanj:
"""""""""""""""""""""""""" توجه توجه """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
4- بچه های که مثل من فارغ التحصیل سالهای 83 به قبلا هستند و فوق دیپلم دارم باید بهشون بگم که ازتون خواهش میکنم که بیایند و شانسدون را امتحان کنید الان مثل پنج شش سال پیش نیست که خیلی سخت باشه که توی کنکور قبول شد . من خودم بعد از شش سال توی بازار کار تصمیم کرفتم بیام و درس بخونم چون با بچه های فوق دیپلم های کامپیوتر خیلی بد توی بازار کار رفتار میشه khk:
اگه این مطالب را خوندید و نظری داشتید لطفا بنوسید خوش حال میشم بشنوم
به امید موفقیت همه . التماس دعا

آواتار کاربر
Era
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: آمل
تماس:

Re: تجربیات یک پشته کنکوری در مورد منابع و .....

پست توسط Era » جمعه 20 فروردین 1389, 5:39 am

مرسی bil: ktb:
ای نسخه نامه الهی که تویی...وای آینه جمال شاهی که تویی...
بیرون زتو نیست هرآنچه در عالم هست...از خود بطلب هرآنچه خواهی که تویی...

قفل شده