مشکل تداخل کنکور علمی کاربردی با خدمت

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
mohsenilloveyou
محل اقامت: Fars
تماس:

مشکل تداخل کنکور علمی کاربردی با خدمت

پست توسط mohsenilloveyou » پنج‌شنبه 12 آذر 1388, 10:40 pm

سلام....

خواهشا صد در صد جوابمو بدید...

من تاریخ 15/11/1387 در مقطع کاردانی(فوق دیپلم!) فارغ التحصیل شدم... و طبق قانون فقط 6 ماه وقت داشتم تا دفترچه ی سربازی رو پست کنم. من توی مرداد ماه، یعنی ماه پنجم که دیگه داشت فرصتم تموم می شد ،دفترچه ی اعزام به خدمت رو به صورت اجباری(!) پست کردم و تاریخ اعزام به خدمتم شد 1/12/1388 ...
راستش من گفتم توی این مدت یعنی از تاریخ 1/6/88 تا 1/12/88 که زمان اعزام به خدمت هستش، واسه ی کنکور علمی کاربردی که قرار بود مورخ 25/10/88 برگزار بشه، درس بخونم تا دانشگاه قبول بشم... و از شر این سربازی، موقتا خلاص بشیم.
اما متاسفانه همینجور که حتما تا حالا مطلع شده اید و از شانس بد ما(!) تاریخ برگزاری آزمون عوض شده و شده روز جمعه 14/12/88 ، که اون موقع دیگه من توی آموزشی حدود 12-13 روز هست که دارم کلاغ پر و سینه خیز میرم!!!!!!!!

حالا سئوالم از شما اینه که، آیا راهی هست که من تاریخ اعزام رو عقب تر بندازم تا بتونم کنکور امتحان بدم یا نه؟؟؟؟؟؟
یعنی میشه دوباره دفترچه پست کرد تا تاریخ اعزام بیفته عقب تر؟؟؟؟؟ اگه نمیشه لطفا بگید تا دیگه درس نخونم و وقت خودمو بی خودی تلف نکنم.... ممنون (واقعا اعصابم خورده... ).
آخه این چه مملکتیه که مسئولاش اینجوری با اعصاب ملت بازی می کنند.... oft: khk: khk:
مرجع معرفی سایتهای مفید و کاربردی
http://www.city-links.ir
مقاله کسب درآمد از طریق اینترنت(وبسایت)
http://tinyurl.com/Affilliate-Marketing

mojtaba molaei

Re: مشکل تداخل کنکور علمی کاربردی با خدمت

پست توسط mojtaba molaei » جمعه 13 آذر 1388, 9:10 am

سلام دادا

منم دقیقا شرایط تو رو دارم با این تفاوت که من دفترچرو مرداد پست کردم تاریخ اعزامم شد 1/10/88 رفتم یه دوره دو ماهه تمدیدش کردم افتاد 1/12/88

اصلا نگرانی نداره الان شما هم همین کارو بکن برگ سبزتو ببر حوزه نظام وظیفه تاریخش رو تمدید کن فقطم یه دوره دو ماهه تمدید میکنن بعد واسه ما که تهرانیم دوشنبه ها رو گذاشتن برای این کار شما قبلش یه آمار بگیر

راستی دفترچرو چندم مرداد پست کردی که افتاد 1/12/88

mohsenilloveyou
محل اقامت: Fars
تماس:

پست توسط mohsenilloveyou » جمعه 13 آذر 1388, 10:33 pm

mojtaba molaei نوشته شده:سلام دادا

منم دقیقا شرایط تو رو دارم با این تفاوت که من دفترچرو مرداد پست کردم تاریخ اعزامم شد 1/10/88 رفتم یه دوره دو ماهه تمدیدش کردم افتاد 1/12/88

اصلا نگرانی نداره الان شما هم همین کارو بکن برگ سبزتو ببر حوزه نظام وظیفه تاریخش رو تمدید کن فقطم یه دوره دو ماهه تمدید میکنن بعد واسه ما که تهرانیم دوشنبه ها رو گذاشتن برای این کار شما قبلش یه آمار بگیر

راستی دفترچرو چندم مرداد پست کردی که افتاد 1/12/88
-----------
سلام آقا مجتبی... داداش ممنون جواب دادی... kis: yes: bil: shd:
من دفترچه رو فکر کنم 25/5/88 پست کردم، یعنی 5 روز مونده به اتمام فرجه.
حالا ببینم خدا چی میخواد! دوشنبه، که ادارات باز شد میرم و نتیجه رو بهت میگم... بازم دستت درد نکنه.
مرجع معرفی سایتهای مفید و کاربردی
http://www.city-links.ir
مقاله کسب درآمد از طریق اینترنت(وبسایت)
http://tinyurl.com/Affilliate-Marketing

آواتار کاربر
persiandownload
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط persiandownload » جمعه 13 آذر 1388, 11:11 pm

mohsenilloveyou نوشته شده:سلام....

خواهشا صد در صد جوابمو بدید...

من تاریخ 15/11/1387 در مقطع کاردانی(فوق دیپلم!) فارغ التحصیل شدم... و طبق قانون فقط 6 ماه وقت داشتم تا دفترچه ی سربازی رو پست کنم. من توی مرداد ماه، یعنی ماه پنجم که دیگه داشت فرصتم تموم می شد ،دفترچه ی اعزام به خدمت رو به صورت اجباری(!) پست کردم و تاریخ اعزام به خدمتم شد 1/12/1388 ...
راستش من گفتم توی این مدت یعنی از تاریخ 1/6/88 تا 1/12/88 که زمان اعزام به خدمت هستش، واسه ی کنکور علمی کاربردی که قرار بود مورخ 25/10/88 برگزار بشه، درس بخونم تا دانشگاه قبول بشم... و از شر این سربازی، موقتا خلاص بشیم.
اما متاسفانه همینجور که حتما تا حالا مطلع شده اید و از شانس بد ما(!) تاریخ برگزاری آزمون عوض شده و شده روز جمعه 14/12/88 ، که اون موقع دیگه من توی آموزشی حدود 12-13 روز هست که دارم کلاغ پر و سینه خیز میرم!!!!!!!!

حالا سئوالم از شما اینه که، آیا راهی هست که من تاریخ اعزام رو عقب تر بندازم تا بتونم کنکور امتحان بدم یا نه؟؟؟؟؟؟
یعنی میشه دوباره دفترچه پست کرد تا تاریخ اعزام بیفته عقب تر؟؟؟؟؟ اگه نمیشه لطفا بگید تا دیگه درس نخونم و وقت خودمو بی خودی تلف نکنم.... ممنون (واقعا اعصابم خورده... ).
آخه این چه مملکتیه که مسئولاش اینجوری با اعصاب ملت بازی می کنند.... oft: khk: khk:
آقا تاريخ فارغ‌التحصيليت چه طوري خورده 15 بهمن ؟
آخه يا آخر تير مي‌خوره، يا آخر شهريور، يا آخر بهمن. حالا اينو توضيح ميدي بهم ؟ مرسي
هميشه درباره چيزي حرف بزنيم كه در دسترس داريم، نه آنچه كه در تصور و خيال ماست.

قفل شده