در خواست لیست دروس

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
SAEEDmogadamy
کاربر ساده
کاربر ساده

در خواست لیست دروس

پست توسط SAEEDmogadamy » یک‌شنبه 31 خرداد 1388, 10:10 pm

با سلام به دوستان عزیز
من از فنی حرفه ای (نرم افزار)به کا ردانی (نرم افزار) رفتم حالا می خوام بدونم تو کارشناسی ناپیوسته طبق اخرین تغییرت من چند واحد درس و چه دروسی باید بگذرونم؟

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

Re: در خواست لیست دروس

پست توسط Sina-S » یک‌شنبه 31 خرداد 1388, 11:35 pm

واحد های کاردانی نرم افزار : 77 عدد

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » دوشنبه 1 تیر 1388, 1:09 am

SAEEDmogadamy نوشته شده:با سلام به دوستان عزیز
من از فنی حرفه ای (نرم افزار)به کا ردانی (نرم افزار) رفتم حالا می خوام بدونم تو کارشناسی ناپیوسته طبق اخرین تغییرت من چند واحد درس و چه دروسی باید بگذرونم؟
سلام
بستگی به اون دانشگاهی داره که کارشناسی قبول میشی
مثلا دانشگاه علمی کاربردی در حدود 70 واحد کارشناسی ناپیوسته هست
دانشگاه دولتی روزانه و شبانه هم طبق سرفصل جدید 70 واحد هست
موسسات غیر انتفاعی هم مثل دانشگاه علمی کاربردی و دولتی هستند
ولی آزاد به بچه های فنی بیخودی واحد پیش نیاز میندازه و در حدود یک ترم اضافه تر باید در دانشگاه آزاد واحد پاس کنی یعنی مدرک کارشناسی اگه خوب پاس کنی 5 ترم میشه ولی در بقیه دانشگاههای دیگه 4 ترم هست.
و این در حالیه که تمام دانشگاهها مدرکشون یکی هست و مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر عنوانشه

SAEEDmogadamy
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط SAEEDmogadamy » دوشنبه 1 تیر 1388, 2:28 pm

مثلا ازاد که می گن مدرکش معتبر تر هست اگر قبول شدم تو کارشناسی ناپیوسته چند واحد باید پاس کنم و لیست دروس جدیدشم دارین؟

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » دوشنبه 1 تیر 1388, 6:04 pm

SAEEDmogadamy نوشته شده:مثلا ازاد که می گن مدرکش معتبر تر هست اگر قبول شدم تو کارشناسی ناپیوسته چند واحد باید پاس کنم و لیست دروس جدیدشم دارین؟
چه کسی گفته مدرک آزاد معتبر تره؟! ger:
از سال گذشته تمام دانشگاهها مدرکشون مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر شدن و هیچ فرقی با هم ندارند و همشون یه مدرک مشترک میدن.
ولی فرقش در اینه که دانشگاه آزاد دوست داره الکی به دانشجویان واحد بندازه همین...
اما از نظر اعتبار مدرک همشون دیگه یکی شدن bil:

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » چهارشنبه 3 تیر 1388, 2:21 am

دوست عزیز مدرک تمام دانشگاه ها برابره. ولی چون دانشگاه ازاد دانشگاه هست و موسسه نیست

یکم بگی نگی با کلاس تره. ولی هیچ فرقی نیست بین مدارک این دانشگاهها و تو استخدام هیچ فرقی

نداره. و اینکه مدارک ازاد و دولتی و پیام نور رو می تونی ترجمه کنی و بری خارج درس بخونی ولی تا

جائی که من می دونم واسه علمی کاربردی که مطمین هستم مدرکش قابل ترجمه نیست و موسسه

های غیرانتفائی مدرکشون فقط داخل ایران به درد می خوره.

دانشگاههای دولتی و موسسات غیرانتفائی 70 واحد درسی دارند

دانشگاه علمی کاربردی هم در این حدود هاست

ازاد20 واحد جبرانی داره. دروسی مثل زبان تخصصی - ساختمان داده - ذخیره بازیابی - و........

که میشه نزدیک90 واحد درسی.
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » چهارشنبه 3 تیر 1388, 2:09 pm

با سلام
رضا جان نه دانشگاه آزاد قابل ترجمه نيست كه بتوني بري خارج خود من الان 1 نفر آشنا هست باهم همه جا رفتيم خودش تا تهران رفت مدرك كارشناسي ارشد از دانشگاه آزاد داشت ميخواست براي دكترا بره خارج ولي هيچ دانشگاهي قبول نكرد مدركشو
براي كارشناسي ارشد براي خارج هم فكر نكنم قبول كنن مدرك دانشگاه آزاد رو
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط reza-1365 » چهارشنبه 3 تیر 1388, 3:01 pm

با سلام
رضا جان نه دانشگاه آزاد قابل ترجمه نيست كه بتوني بري خارج خود من الان 1 نفر آشنا هست باهم همه جا رفتيم خودش تا تهران رفت مدرك كارشناسي ارشد از دانشگاه آزاد داشت ميخواست براي دكترا بره خارج ولي هيچ دانشگاهي قبول نكرد مدركشو
مرسی اقا کنعان اگه مدرک کارشناس ارشد رو ترجمه نکنن به هیچ وجه کارشناسی رو ترجمه نمی کنن

مرسی من نمی دونستم.

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » چهارشنبه 3 تیر 1388, 3:26 pm

reza-1365 نوشته شده: واسه علمی کاربردی که مطمین هستم مدرکش قابل ترجمه نیست و موسسه

های غیرانتفائی مدرکشون فقط داخل ایران به درد می خوره.
برادرعزیز چرا در مورد مباحثی که کوچکترین اطلاعات درستی نداری بیخودی پست میزنی؟!!
چرا کاربران تازه وارد رو این چنین گمراه میکنی؟!
چه کسی به شما گفته مدرک موسسات غیرانتفاعی فقط بدرد ایران میخوره؟!!! ger:
آخه برادر عزیز کدام آدم بی سواد به شما گفته مدرک علمی کاربردی قابل ترجمه نیست؟! ger:

تذکر: ببین دوست عزیز برای چندمین بار به شما میگم که سعی کن مطالب واقعی و صحیح رو بنویسی و از هر گونه مطلب کپی پست و غیر واقعی جدا خودداری کن.
------------------

برای روشن شدن افکار بچه های سایت و جلوگیری از گمراه شدن دوستان یک بار دیگه میگم که تمام آزمونها و کنکورهایی که زیر نظر سازمان سنجش برگزار میشوند قابل ترجمه در داخل و خارج از کشور قطعا هستند و وزارت علوم مستقیما این مدارک را تائید می کند و تمام دانشگاههای دولتی روزانه و شبانه ، دانشگاههای علمی کاربردی ، موسسات غیرانتفاعی و دانشجویانی که از طریق کنکور سراسری وارد دانشگاه پیام نور شده اند مدارک مورد تائید وزارت علوم در همه جای دنیا را دریافت می کنند.

دوستان توجه داشته باشند که شرکت ها و ارگانهای سازمانی دولت و شرکت نفت و پالایش و همینطور گاز و پتروشیمی جهت استخدام و شرکت در آزمونهای استخدامی فقط از بین فارغ التحصیلان دانشگاههایی صورت میگیرد که از طریق کنکور سنجش قبول شده اند و تمام مدارک بدون کنکور مانند فراگیر پیام نور فاقد اعتبار جهت استخدام و شرکت در آزمونهای استخدامی هستند.
------------------

به peyman و کلیه مدیران سایت :

پیمان و بقیه مدیران عزیز سایت توجه داشته باشند که همیشه کیفیت پست ها هزاران بار بهتر از کمیت آنهاست و لطفا نظارتی بر پستهای کاربرانی که سابقه درخشانی در ایجاد پستهای ابهام برانگیز دارند داشته و در رفع نواقص این پست ها و احیانا حذف کردن آن کوشا باشند که خدایی نکرده کاربران احتمالی با اطلاعات غلط دچار گمراهی نشوند.
اگر هم هدف فقط پست گذاشتن است حالا به هر شکل درست یا غلط به من هم بگید تا بدونم!!!

باز هم میگم همیشه کیفیت برتر از کمیت هست و در این مورد نباید هیچ مصلحتی رو پذیرفت چون با اینگونه پستهای غیر واقعی تمام تلاشها و اطلاع رسانی صحیح کلیه دوستان زحمت کش سایت ضایع خواهد شد و دیگه انگیزه ای برای بیان مطالب مورد بحث نخواهند داشت.

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » چهارشنبه 3 تیر 1388, 5:46 pm

reza-1365 نوشته شده: تا جائی که من می دونم واسه علمی کاربردی که مطمین هستم مدرکش قابل ترجمه نیست و موسسه های غیرانتفائی مدرکشون فقط داخل ایران به درد می خوره.
تا اونجایی که من میدونم مدرک همه دانشگاههایی که با تائید وزارت علوم تحقیقات و فن آوری صادر میشه معتبر و قابل ترجمه هست.
خود دانشگاه آزاد هم گفته که مدارکش قابل ترجمه برای استفاده در خارج از کشور هست. حالا راست یا دروغش با خودشون.
...

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط reza-1365 » پنج‌شنبه 4 تیر 1388, 12:44 am

برادرعزیز چرا در مورد مباحثی که کوچکترین اطلاعات درستی نداری بیخودی پست میزنی؟!!
چرا کاربران تازه وارد رو این چنین گمراه میکنی؟!
چه کسی به شما گفته مدرک موسسات غیرانتفاعی فقط بدرد ایران میخوره؟!!!
آخه برادر عزیز کدام آدم بی سواد به شما گفته مدرک علمی کاربردی قابل ترجمه نیست؟!

تذکر: ببین دوست عزیز برای چندمین بار به شما میگم که سعی کن مطالب واقعی و صحیح رو بنویسی و از هر گونه مطلب کپی پست و غیر واقعی جدا خودداری کن.
------------------

برای روشن شدن افکار بچه های سایت و جلوگیری از گمراه شدن دوستان یک بار دیگه میگم که تمام آزمونها و کنکورهایی که زیر نظر سازمان سنجش برگزار میشوند قابل ترجمه در داخل و خارج از کشور قطعا هستند و وزارت علوم مستقیما این مدارک را تائید می کند و تمام دانشگاههای دولتی روزانه و شبانه ، دانشگاههای علمی کاربردی ، موسسات غیرانتفاعی و دانشجویانی که از طریق کنکور سراسری وارد دانشگاه پیام نور شده اند مدارک مورد تائید وزارت علوم در همه جای دنیا را دریافت می کنند.

دوستان توجه داشته باشند که شرکت ها و ارگانهای سازمانی دولت و شرکت نفت و پالایش و همینطور گاز و پتروشیمی جهت استخدام و شرکت در آزمونهای استخدامی فقط از بین فارغ التحصیلان دانشگاههایی صورت میگیرد که از طریق کنکور سنجش قبول شده اند و تمام مدارک بدون کنکور مانند فراگیر پیام نور فاقد اعتبار جهت استخدام و شرکت در آزمونهای استخدامی هستند.
------------------

به peyman و کلیه مدیران سایت :

پیمان و بقیه مدیران عزیز سایت توجه داشته باشند که همیشه کیفیت پست ها هزاران بار بهتر از کمیت آنهاست و لطفا نظارتی بر پستهای کاربرانی که سابقه درخشانی در ایجاد پستهای ابهام برانگیز دارند داشته و در رفع نواقص این پست ها و احیانا حذف کردن آن کوشا باشند که خدایی نکرده کاربران احتمالی با اطلاعات غلط دچار گمراهی نشوند.
اگر هم هدف فقط پست گذاشتن است حالا به هر شکل درست یا غلط به من هم بگید تا بدونم!!!

باز هم میگم همیشه کیفیت برتر از کمیت هست و در این مورد نباید هیچ مصلحتی رو پذیرفت چون با اینگونه پستهای غیر واقعی تمام تلاشها و اطلاع رسانی صحیح کلیه دوستان زحمت کش سایت ضایع خواهد شد و دیگه انگیزه ای برای بیان مطالب مورد بحث نخواهند داشت.

دوستان خوب من تا جائی که من میدونم وشنیدم و دیدم دانشگاه ها رو مطالعه کردم. این ها رو میگم

اینترنت تو دسترس تمام دوستان هست و با یه جستجوی ساده می تونن همه چیز رو پیدا کنند

دانشگاه علمی کاربردی اصلا تو ساختارش نیست و جزوه اهداف دانشگاه نیست که دانشجو بفرسته

خارج هدفش تولید کار و ایجاد کار بوسیله خود دانشجو هست. و مدارکش اصلا قابل ترجمه نیست شاید

خودشون بگن ولی باور کنین ترجمه نمی کنن به هیچ وجه ترجمه نمی کنن. موسسه های غیر انتفائی

هم این جوری هست اصلا قابل ترجمه نیست خودشون می گن ترجمه می کنیم ولی باور کنین تو خارج

اعتبار نداره. اگه اینجا هم تائید بشه دانشگاههای خارج تائید نمی کنند. من رو دانشگاه ازاد شک

داشتم و نمی دونستم که اقا کنعان گفت دوست من با هر دوندگی نتونست مدرکش رو ترجمه کنه در

حالی که مدرکش کارشناسی ارشد بوده.

من تا جائی که می دونستم و مطالعه کرده بودم و از اونهائی

که دنبال این کار بودند زیاد تحقیق کردم دانشگاههای سراسری و دانشگاه پیام نور مدارکش قابل

ترجمه و مورد قبول تو خارج هست. به عنوان یه تجربه که از نزدیکترین اعضای خانواده من دائی بنده

هم دنبال این کار بودند ازدانشگاه غيرانتفاعي علم و فرهنگ تهران (وابسته به جهاد دانشگاهی) تو

رشته حسابداری فارغ التحصیل شده بود یک سال دنبال این کار رفت نتونست. این رو حتی اون

دانشگاه علمی کاربردی که از طریق پودمانی جذب می کنه امکان داره بگه که اره مدرک ما تو هرجائی

قابل استفاده و ترجمه هست ولی این کار شدنی نیست.

باز هم میگم همیشه کیفیت برتر از کمیت هست و در این مورد نباید هیچ مصلحتی رو پذیرفت چون با اینگونه پستهای غیر واقعی تمام تلاشها و اطلاع رسانی صحیح کلیه دوستان زحمت کش سایت ضایع خواهد شد و دیگه انگیزه ای برای بیان مطالب مورد بحث نخواهند داشت.[/
و اونی دوست مون هم که گفته بود به کیفیت پست ها توجه کنید کی تا حالا از من دروغ شنیده یا اینکه

خواستم گمراه کنم هیج وقت من اگه در مورد مطلبی اطلاع و اگاهی نداشته باشم حرف نمی زنم شما

هم بهتره بحث هایی رو که تو بخش های دیگه کرده بودیم رو اینجوری قاطی نکنی اون جا یه بخش جدا

بود اینجا جدا. از اقا پیمان خواهش دارم اگه تا حالا من یه پستی زدم که باعث گمراهی یا اطلاع رسانی

غلط شده حذف کنند و ای دی منو از کاربر فعال به عادی تبدیل کنند. پست بیهوده زدن یا نزدن اصلا

مگه من و یا هر کسی که تو سایت کار می کنه فایده ای داره اصلا امار پست ها بره رو یک میلیون

کسی میاد بگه که اقا بفرما این پول اینترنت شما به خاطر پست هایی که زدی. همه ما به خاطر ابتکار

یه جوان عزیز به نام پیمان اینجا جمع شدیم تا به هم تا ارشد کمک کنیم تو مشکلات درسی اگه کسی

چیزی بلده یا می دونه بیاد و کمک کنه و گرنه از لحاظ مالی و درسی هیچ سودی نداره فقط به خاطر

دوستی و کمک به هم دیگر اینجا جمع شدیم. و گرنه کسی به کسی بدهکار نیست.

آخرین ویرایش توسط reza-1365 در پنج‌شنبه 4 تیر 1388, 12:56 am، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط reza-1365 » پنج‌شنبه 4 تیر 1388, 12:51 am

این اطلاعات شما ماله سه سال پیش هست و الان مدرک تمام دانشگاههای دولتی قابل قبول واسه

استخدام تو این ادارات هست. و پیام نور دیگر چه فراگیر و چه ازمون کنکور فرقی نداره. و طبق بخشنامه

دانشگاه پیام نور اصلا تو مدرک فراگیر ثبت نمی شه. و اونهایی که تو پیام نور درس می خونن اگه برن

تو سایت دانشگاه و جستجو کنن می تونن پیدا کنن. و تو تازه ترین استخدام این ادارات که چند ماه پیش

مطالعه کردم خبری از استخدام دانشجویان غیرانتفائی و علمی کاربردی نبود من به خدا منظورم خوب

یا بد بودن دانشگاه ها نیست این ها قوانینی هست که خود این ادارات در اوردند و گرنه من الان

از دوستام تو دانشگاه ازاد و غیر انتفائی درس می خونه که به نوبه خودشون واسه خودشون استادی

هستند. و تو هر زمینه ای استاد و ماهر.

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » پنج‌شنبه 4 تیر 1388, 2:52 am

تا جائی که من میدونم وشنیدم و دیدم دانشگاه ها رو مطالعه کردم
خب اشتباه مطالعه کردی
دانشگاه علمی کاربردی اصلا تو ساختارش نیست و جزوه اهداف دانشگاه نیست که دانشجو بفرسته خارج هدفش تولید کار و ایجاد کار بوسیله خود دانشجو هست.
بله هدف دانشگاه علمی کاربردی تربیت دانشجویان کارآفرین هست یعنی علم و تخصص در خدمت صنعت ولی دلیلی بر این نیست که مدارکشون تایید نشن و اتفاقا ترجمه میشن و کشورهایی نظیر استرالیا و کانادا از متقاضیان همیشگی فارغ التحصیلان علمی کاربردی هستند و خودم سراغ دارم که میگم.
مدارکش اصلا قابل ترجمه نیست
شما داری در مورد چیزی که خودم دیدم به من میگی نمیشه؟! خب چرا نمیخوای قبول کنی چیزی نمیدونی
موسسه های غیر انتفائی هم این جوری هست اصلا قابل ترجمه نیست خودشون می گن ترجمه می کنیم ولی باور کنین تو خارج اعتبار نداره.
میشه بگی تو خارج به غیر از چند دانشگاه معروف تهران کدام دانشگاههای دیگه اعتبار بین المللی دارند؟
تازه همون چندتا هم در رتبه های زیاد جالبی نیستن پس این ربطی به غیرانتفاعی و علمی کاربردی و شبانه و روزانه نداره در ضمن این ترجمه نشون میده که چه مدرکی داری حالا هر چی میخواد باشه و ربطی به اعتبار دانشگاه نداره
اگه اینجا هم تائید بشه دانشگاههای خارج تائید نمی کنند.
این حرفتو به حساب ندونستن و عدم آگاهی تو از قوانین بین المللی میذارم.
دانشگاه پیام نور مدارکش قابل ترجمه و مورد قبول تو خارج هست.
این پیام نور که اعتبار مدرکش از بقیه پایین تره!!!!!!!
چطوری اینو قبول میکنن بقیه رو قبول نمی کنند؟!!!!!
اگه تویی میگی همه دانشگاهها بی اعتبارن جز شریف و امیرکبیر و تهران و پیام نور!!! درست گفتم؟!!! ger:
به عنوان یه تجربه که از نزدیکترین اعضای خانواده من دائی بنده
هم دنبال این کار بودند ازدانشگاه غيرانتفاعي علم و فرهنگ تهران (وابسته به جهاد دانشگاهی) تو
رشته حسابداری فارغ التحصیل شده بود یک سال دنبال این کار رفت نتونست.
یا دروغ میگی یا اینکه ما رو هالو فرض کردی یا اینکه اونا شما رو ....
این اطلاعات شما ماله سه سال پیش هست و الان مدرک تمام دانشگاههای دولتی قابل قبول واسهاستخدام تو این ادارات هست
خب یعنی میخوای بگی علمی کاربردی دولتی نیست یا زیرنظر وزارت علوم نیست ولی پیام نور هست!!!!!!!!!!!!
انصافتو شکر که حرف حق نمیزنی
تو تازه ترین استخدام این ادارات که چند ماه پیش مطالعه کردم خبری از استخدام دانشجویان غیرانتفائی و علمی کاربردی نبود
میشه بگی کدام استخدام؟!
اخرین استخدام ها مربوط به شرکت نفت و پتروشیمی بودن که خودم در جریان کاملش هستم و علمی کاربردی مورد تاییدش بود ولی بزرگ نوشته بود مدارک پیام نور و پودمانی مورد تایید نیست
من خودم بچه جنوبم و دوستان و آشنایان زیادی در شرکتهای نفت و گاز و پتروشیمی و فولاد دارم و همگی به من توصیه کردن که اصلا به فکر پیام نور نباشم چون جایی در این شرکتها نداره و مدرک پیام نور رو قبول ندارند.
ولی در مورد مدرک علمی کاربردی هیچ وقت نگفتن بدرد نمیخوره که هیچ اتفاقا استقبال هم میکردن و میگفتن بچه های علمی کاربردی کاری تر هستن و از نظر عملی فوق العاده هستن گرچه این در مورد همه صدق نمیکنه ولی عموما در علمی کاربردی کاری تر هستن
این صحبتها رو پدر و عمو و همینطور دیگر مدیران و مهندسین شرکت نفت و ملی حفاری جنوب به من گفتند bil:
اینو بدون که دانشگاه پیام نور فقط بدرد ادامه تحصل در ایران میخوره و اگه بخوای برای استخدام با مدرک پیام نور بری زیاد اعتباری نداره
دارم جدی میگم و شما هم سعی خودتو کن انشاا... برای ادامه تحصیل یه دانشگاه دیگه ای بری چون با مدرک پیام نور نمیشه جایی استخدام شد و فقط دهن پرکن هست و فقط برای خاستگاری بگی مثلا من لیسانس فلان رشته هستم و اسمی هم از پیام نور نیاری :mrgreen:
تا حالا از من دروغ شنیده یا اینکه خواستم گمراه کنم هیج وقت من اگه در مورد مطلبی اطلاع و اگاهی نداشته باشم حرف نمی زنم
ولی پستهایی که دادی چیزه دیگه ای میگن.
میتونی بری نگاه کنی و همه پستهات موجودن البته اگه تا حالا مثل اون پستهای دیگت همه رو ویرایش نکرده باشی و همشونو با یه چندتا جمله تکراری و بچگانه پر نکرده باشی
شما هم بهتره بحث هایی رو که تو بخش های دیگه کرده بودیم رو اینجوری قاطی نکنی اون جا یه بخش جدا بود اینجا جدا
اتفاقا همین مطلبو میخواستم به شما بگم
سعی کن همیشه راستگو باشی و از حق صحبت کنی و مطمئن باش من هیچ وقت علیه حرف حق بلند نمیشم ولی جلوی دروغ و فریب و نادانی خیلی سریع و تند موضع میگیرم
پست بیهوده زدن یا نزدن اصلا مگه من و یا هر کسی که تو سایت کار می کنه فایده ای داره
برای اون کاربری که با پست های اشتباه و غیر واقعی جناب عالی دچار مشکل میشه خیلی فرق داره و ممکنه اصلا مسیر زندگیشو به غلط تغییر بده
از اقا پیمان خواهش دارم اگه تا حالا من یه پستی زدم که باعث گمراهی یا اطلاع رسانی غلط شده حذف کنن
با توجه به شناخنی که از مدیران دارم مطمئن باش حتما همین کارو میکنند

توجه: در مورد مباحثی که اطلاعات صحیحی نداری پست نزن همین... bil:

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط reza-1365 » پنج‌شنبه 4 تیر 1388, 8:49 pm

نمی خوام و دوست ندارم دوباره تو سایت بحث های بیهوده بشه جوابت رو نمی دم تو هر جور دوست

داری فکر کن. فکر کن من بیسواد و شما ادم تحصیل کرده ای هستید شما هر جور که راحت هستی

اونجوری فکر کن. یه سال و نیم دیگه وقتی بعد از کنکور کارشناسی ارشد جوابت رو می دم. اون روز

معلوم میشه کی باسواده و کی بیسواد.

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » پنج‌شنبه 4 تیر 1388, 9:08 pm

ســــــــــــــلام
سلام سلامتی می یاره!! :wink:
تا همینجاش واسه روشن شدن تو کافیه!! krn:

باید به عرض جنابعالی برسونم که من هر موقع باشه جواب دادم تا بقیه به گمراهی کشیده نشن..
اینجا بحث بی سواد و باسواد نیست!! بحث اینه که در مورد چیزی که نمیدونی الکی پست نزنی...
در ضمن موفقیت بچه های سایت مطمئنا منو خوشحال میکنه. حالا هر کس میخواد باشه...از عبدالله گرفته تا پیمان و بهزاد و سکینه وووووو.....

عزت زیاد bil:

قفل شده