كمك فوري براي معافيت

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
5272

كمك فوري براي معافيت

پست توسط 5272 » سه‌شنبه 8 اردیبهشت 1388, 9:47 am

سلام به همه دوستان.يك سوال داشتم و اينكه پدرم متولد 15 بهمن 1329 هست و از نظر پزشكي و سلامت مشكلي ندارد و يك برادر دارم كه تازه وارد سن 15 سالگي شده است.و خودم هم با مدرك ليسانس شهريور امسال (88)به خدمت اعزام مي شوم.اما نكته اي كه چند روزي است فكرم را مشغول كرده اينه كه بهمن امسال پدرم وارد سن 60 سالگي و به عبارتي 59 سال تمام و بالاتر از 59 سال مي شود و من مي توانم از معافيت كفالت استفاده كنم.حال سوالم اين است كه ايا مي توانم از اين نوع معافيت استفاده ببرم؟و با توجه به اين كه شهريور اعزام مي شوم براي اينكه تا بهمن به خدمت نروم چه راهي هست؟اصلا كي بايد براي اين كار اقدام كنم؟و براي من كه برگه سبز صادر شده ايا راهي براي معافيت هست؟در ضمن دو خواهر بزرگتر از خودم و مادر هم دارم كه همگي با هم زندگي مي كنيم. در كل ايا مي توانم براي معافيت اقدام بكنم و اصلا به خدمت نروم.چه كار كنم و از كي؟

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: كمك فوري براي معافيت

پست توسط farshidshd » سه‌شنبه 8 اردیبهشت 1388, 11:43 am

5272 نوشته شده:سلام به همه دوستان.يك سوال داشتم و اينكه پدرم متولد 15 بهمن 1329 هست و از نظر پزشكي و سلامت مشكلي ندارد و يك برادر دارم كه تازه وارد سن 15 سالگي شده است.و خودم هم با مدرك ليسانس شهريور امسال (88)به خدمت اعزام مي شوم.اما نكته اي كه چند روزي است فكرم را مشغول كرده اينه كه بهمن امسال پدرم وارد سن 60 سالگي و به عبارتي 59 سال تمام و بالاتر از 59 سال مي شود و من مي توانم از معافيت كفالت استفاده كنم.حال سوالم اين است كه ايا مي توانم از اين نوع معافيت استفاده ببرم؟و با توجه به اين كه شهريور اعزام مي شوم براي اينكه تا بهمن به خدمت نروم چه راهي هست؟اصلا كي بايد براي اين كار اقدام كنم؟و براي من كه برگه سبز صادر شده ايا راهي براي معافيت هست؟در ضمن دو خواهر بزرگتر از خودم و مادر هم دارم كه همگي با هم زندگي مي كنيم. در كل ايا مي توانم براي معافيت اقدام بكنم و اصلا به خدمت نروم.چه كار كنم و از كي؟
چون یه برادر داری فکر نکنم بشه معاف شی
البته اگه میخوای دیر تر بری خدمت برو نظام وظیفه ی شهرتون و تاریخ اعزامتو تمدید کن.

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده