فوق ديپلم برقم. تو رو خدا راهنماييم كنيد.

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
hr64

فوق ديپلم برقم. تو رو خدا راهنماييم كنيد.

پست توسط hr64 » یک‌شنبه 23 فروردین 1388, 4:55 pm

سلام دوستان عزيز.
من فوق ديپلم برقم و از 20فروردين براي قبولي در ازمون مرداد كارشناسي ناپيوسته شروع به خوندن كردم. با توجه به اينكه شاغلم و تا ساعت 4 بعد از ظهر سر كارم به نظر شما ميتونم قبول بشم. البته بگم كه برام فرقي نميكنه غير انتفاعي يا غير دولتي باشه فقط ميخوام كارشناسي ام را بگيرم. من كلاساي فشرده هم دارم ثبت نام ميكنم و ميخام واقعا عزمم رو جزم كنم تا قبول بشم. به نظر شما
1-شانسي دارم؟
2-راهنماييم كنيد توو كدوم درساي تخصصيم بيشتر وقت بذارم و حتما كلاس برم؟
3- همينطور كدوم دروس عمومي؟
4-چه جوري برنامه ريزي كنم؟
5-براي رياضي و فيزيك هم وقت بذارم؟
6-در فرصت باقيمونده دقيقا توو چه درساي اختصصاصيم و همچنين عموميم بيشترين وقت رو بذارم؟
7-در مجموع با توجه به شرايط من هر راهنمايي كه به ذهنتون مياد تو رو خدا دريغ نكنيد.قبلا از پاسخگويي شما نهايت قدرداني را دارم و براي تك تك شما ارزوي موفقيت ميكنم.

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: فوق ديپلم برقم. تو رو خدا راهنماييم كنيد.

پست توسط peyman » دوشنبه 24 فروردین 1388, 8:11 pm

hr64 نوشته شده:سلام دوستان عزيز.
من فوق ديپلم برقم و از 20فروردين براي قبولي در ازمون مرداد كارشناسي ناپيوسته شروع به خوندن كردم. با توجه به اينكه شاغلم و تا ساعت 4 بعد از ظهر سر كارم به نظر شما ميتونم قبول بشم. البته بگم كه برام فرقي نميكنه غير انتفاعي يا غير دولتي باشه فقط ميخوام كارشناسي ام را بگيرم. من كلاساي فشرده هم دارم ثبت نام ميكنم و ميخام واقعا عزمم رو جزم كنم تا قبول بشم. به نظر شما
1-شانسي دارم؟
2-راهنماييم كنيد توو كدوم درساي تخصصيم بيشتر وقت بذارم و حتما كلاس برم؟
3- همينطور كدوم دروس عمومي؟
4-چه جوري برنامه ريزي كنم؟
5-براي رياضي و فيزيك هم وقت بذارم؟
6-در فرصت باقيمونده دقيقا توو چه درساي اختصصاصيم و همچنين عموميم بيشترين وقت رو بذارم؟
7-در مجموع با توجه به شرايط من هر راهنمايي كه به ذهنتون مياد تو رو خدا دريغ نكنيد.قبلا از پاسخگويي شما نهايت قدرداني را دارم و براي تك تك شما ارزوي موفقيت ميكنم.
من از دروس رشته برق اطلاعی ندارم ولی اینو میدونم که ظرفیت پذیرش این رشته برای مراکز دولتی و حتی غیر انتفاعی خیلی کم هست. شما بهتره برای این وقت باقی مونده به بهترین نحو برنامه ریزی کنید و سعی کنید حتی اگه سر کار هم که شده اوقات بیکاری رو با مرور کردن و حل تست بگذرونید. من خیلی ها رو میشناسم که روزی 10-12 ساعت کارمیکردند ولی با این حال در بهترین دانشگاهها قبول شدند.
دروس عمومی هم در سایت معرفی شده. ضمنا باید روی همه درسها حساب باز کنید
یه کمی ( البته از یه کمی بیشتر ) به اراده خودتون هم بستگی داره
موفق باشید
...

قفل شده