سوالی در مورد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Master
کاربر ساده
کاربر ساده

سوالی در مورد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

پست توسط Master » یک‌شنبه 23 فروردین 1388, 9:03 am

سلام من تو یکی از بنده ها مشکل دارم .
تو شناس نامه من سری و سریال اینجوریه 123456 دو ! دیگه هیچی نداره! الف یی ,ج یی ! هیچی ! من چجوری اینو پر کنم ؟ !
ذر ضمن برای ثبت نام مگه نباید بریم سایت سنجش! ؟ من هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم که ثبت نام کنم ؟

یه سوال دیگه !
من کاردانی کامپیوتر بودم (ریاضی بودم رفتم کاردانی کامپیوتر! ) الان رشته تحصلی من کامپیوتر سخت افزار و نرم افزار هست ؟ (کد 2107) یا کامپیوتر نرم افزار ( کد 2016 )

Pherdous
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: سوالی در مورد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

پست توسط Pherdous » یک‌شنبه 23 فروردین 1388, 1:48 pm

Master نوشته شده:سلام من تو یکی از بنده ها مشکل دارم .
تو شناس نامه من سری و سریال اینجوریه 123456 دو ! دیگه هیچی نداره! الف یی ,ج یی ! هیچی ! من چجوری اینو پر کنم ؟ !
ذر ضمن برای ثبت نام مگه نباید بریم سایت سنجش! ؟ من هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم که ثبت نام کنم ؟

یه سوال دیگه !
من کاردانی کامپیوتر بودم (ریاضی بودم رفتم کاردانی کامپیوتر! ) الان رشته تحصلی من کامپیوتر سخت افزار و نرم افزار هست ؟ (کد 2107) یا کامپیوتر نرم افزار ( کد 2016 )
سلام.
در مورد سری شناسنامه ی شما اطلاع دقیقی ندارم.فکر کنم اگه به اداره ی ثبت احوال محل خدمت خود سری بزنید شما را راهنمایی میکنند یا به ثبت احوال زنگ بزنید.
در مورد ثبت نام در سایت سنجش از ساعت 14 امروز سایت شروع به ثبت نام میکند و شما میتوانید از این ساعت ثبت نام کنید.در ضمن اگر با مراجعه به این سایت از ساعت 14 به بعد بازهم نتونستید چیزی در مورد ثبت نام کاردانی به کارشناسی ببینید کلید Ctrl+F5 را بزنید تا صفحه یک بار Reload شود.
در مورد سوال آخر شما ، ابتدا باید دانست که مدرک کاردانی شما چیست.
در پناه حق.

قفل شده