فوق ديپلم برقم. خواهشا مرا راهنمايي كنيد.

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
hr64

فوق ديپلم برقم. خواهشا مرا راهنمايي كنيد.

پست توسط hr64 » شنبه 22 فروردین 1388, 10:35 pm

سلام دوستان عزيز.
من فوق ديپلم برقم و از 20فروردين براي قبولي در ازمون مرداد كارشناسي ناپيوسته شروع به خوندن كردم. با توجه به اينكه شاغلم و تا ساعت 4 بعد از ظهر سر كارم به نظر شما ميتونم قبول بشم. البته بگم كه برام فرقي نميكنه غير انتفاعي يا غير دولتي باشه فقط ميخوام كارشناسي ام را بگيرم. من كلاساي فشرده هم دارم ثبت نام ميكنم و ميخام واقعا عزمم رو جزم كنم تا قبول بشم. به نظر شما
1-شانسي دارم؟
2-راهنماييم كنيد توو كدوم درساي تخصصيم بيشتر وقت بذارم و حتما كلاس برم؟
3- همينطور كدوم دروس عمومي؟
4-چه جوري برنامه ريزي كنم؟
5-براي رياضي و فيزيك هم وقت بذارم؟
6-در مجموع با توجه به شرايط من هر راهنمايي كه به ذهنتون مياد تو رو خدا دريغ نكنيد.
قبلا از پاسخگويي شما نهايت قدرداني را دارم و براي تك تك شما ارزوي موفقيت ميكنم.

konkoormaster:D

Re: فوق ديپلم برقم. خواهشا مرا راهنمايي كنيد.

پست توسط konkoormaster:D » یک‌شنبه 23 فروردین 1388, 1:25 pm

salam.manam bargh mikhoonam be nazare man age az hamin alan shooro konid va hade aghal roozi 4 ya 5 sa@ bekhoonid hatman ghaboolid hatmaaaaaaaan bil: chon man khodam parsal hatta 1 sa@ ham nakhoonde boodam vali mokhaberate ghazvin ghabool shodam va rotbam ham 6000 shod .age darsadamam begam ke kheili khande dare ha: aslan kare sakhti nist.be nazaram riazio nakhoon .madaro kheili khoob bekhoon va abedio pishnahad mikonam va testaye gostareshe oloom paye phisico bekhoon chon man nakhoonde 45% zadam hamash darsaye dabirestan bood.dige hamina felan be zehnam resid .movafagh bashid

قفل شده