دوستان توجه کنید ( همه بخونند )

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Ramin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

دوستان توجه کنید ( همه بخونند )

پست توسط Ramin » پنج‌شنبه 27 تیر 1387, 12:21 pm

سلام
با توجه به اینکه دوستان تازه وارد ما چون اطلاعات کافی از سایت ندارند و بلافاصله بعد از ثبت نام شروع به ارسال تاپیک میکنند که بیشتر این تاپیک ها هم تکراریه و مدیران مجبورند که دائما تاپیک ها رو ویرایش یا حذف کنند به همین خاطر از این به بعد ارسال تاپیک برای اعضا امکان پذیر نخواهد بود و فقط میتونید به تاپیک هایی که هست جواب بدید .

دوستانی که میخواهند تاپیک جدیدی ارسال کنند ابندا به تاپیک های قبلی که در این انجمن هست نگاه کنند ، اگر موضوع آنها به هیچ کدام از تاپیک ها ارتباطی نداشت به من یک پیغام خصوصی ارسال کنند و موضوع تاپیک و متنش رو بفرستند تا پس از بررسی در این انجمن قرار داده شود .

با تشکر از همکاری شما .
فرصتها هیچ گاه از بین نمی روند، بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده ما را تصاحب خواهد کرد

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

سلام

پست توسط مهيار » پنج‌شنبه 27 تیر 1387, 12:37 pm

دوست عزيز با عرض سلام و خسته نباشيد فكر مي كنيد اين كار درسته ؟ فكر نمي كنيد اين مسئله كلاس فروم هاي اين سايتو مياره پايين به هر حال من به شما حق مي دم متاسفانه دوستان جديدي كه عضو مي شن اصلا اين مسائل و رعايت نمي كنند
با تشكر از شما خواهشمندم اگه امكانش هست يه راه حل ديگرو امتحان كنيد مثلا يه حالتي براي موضوع ها بذاريد كه كسي كه مي خواد موضوع جديدي بفرسته از توي اون قسمت موضوعشو انتخاب كنه و فقط بتونه به تاپيكهاي مربوط به موضوعي كه مي خواد مطرح كنه پست بزنه اين كه امكان ارسال تاپيك وجود نداشته باشه يه مقداري كلاس كارو مياره پايين شايد نتونسته باشم منظورمو بفهمونم اما اگر امكانش هست در اين مورد يكمي بيشتر فكر كنيد يا حداقل از روي سايتهاي ديگه الگو برداريد
مرسي
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
SADRA
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: از این به بعد رشت...تا خدا واسه فردا چی بخواد!
تماس:

?WHAT

پست توسط SADRA » پنج‌شنبه 27 تیر 1387, 2:13 pm

سلام...این کار خوب یکمی تابلوه
سایت جای آزاد برای دادن هر نوع نظر...این کار شما به نوعی فیلترینگ . . .
مثل تایید صلاحیت کاندیدای ریاست جمهوری . . .(اوه وارد حرفای سیاسی نشم...همین 2 زار
رتبه ای هم میارم ...ازم میگیرن...من کلم بوی قرمه سبزی میده)...
حق با رامین هم هست...خیلی بی نظم شده بود.
اما به قول مهیار حتما راه بهتری هم هست...وحتی شاید به صورت مقطعی همین کار
جواب بده . . .

او هوم...
یاد جدا کردن سرویس دخترا و پسرای دانشگاه خودمون افتادم. . . :P

با . . . 8) بای
انجمن علمی کامپبوتر دانشگاه آزاد لاهیجان1389

Science Computer Association of Lahijan
http://scal.orq.IR

آواتار کاربر
badkids
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کاشان
تماس:

پست توسط badkids » پنج‌شنبه 27 تیر 1387, 4:10 pm

من با صدرا و مهیار کاملا موافقم

من پیشنهاد می کنم این سایت از Persianbb.com الگوبرداری کند

:roll:
ای قوم به حج رفته کجایید ؟ کجایید ؟؟ معشوق همینجاست .. بیایید ، بیایید....

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

ميتونم كمك كنم

پست توسط مهيار » پنج‌شنبه 27 تیر 1387, 5:07 pm

دوستان در مديريت اگر مشكلي داشتيد و كمكي از دست من بر مي اومد خوشحال مي شم كمكتون كنم من خودم تخصصم انيميشنه اما اگه خواستيد مي تونم توي اين مسئله هم به شما كمك كنم . باز هم از حسن توجه و صبوري شما تشكر مي كنم و صميمانه به دوستان در مديريت سايت خسته نباشيد مي گم
موفق باشيد
آخرین ویرایش توسط مهيار در پنج‌شنبه 27 تیر 1387, 8:55 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

Ramin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط Ramin » پنج‌شنبه 27 تیر 1387, 5:09 pm

دوستان عزیز فعلا در حال حاضر راه حل دیگه ای به ذهن من نمیرسه ، تاپیک هایی هم که ایجاد میشه یا در مورد درصدهاشون هست ، یا اینکه در مورد سوالات و کلیدها که برای همه ی اینها تاپیک داریم و فعلا این بهترین کار برای از بین بردن بی نظمیه . با توجه به تجربه ای که من از پارسال دارم هر چی به زمان اعلام نتایج نزدیک بشیم بدتر هم میشد ولی با این روش یکم از بی نظمی ها کاسته میشه .
این روش تا یک هفته به صورت تستی در سایت اعمال میشه تا بعد ببینیم نتیجه چی میشه ...
فرصتها هیچ گاه از بین نمی روند، بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده ما را تصاحب خواهد کرد

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » پنج‌شنبه 27 تیر 1387, 6:43 pm

من موافقم در حال حاضر این عمل صورت بگیره البته 1 مدت زمانی داشته باشه تا کمی بچه ها جا بیفتن.
کسی موفق می شود که خسته نمی شود.

آواتار کاربر
Juggernaut
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط Juggernaut » پنج‌شنبه 27 تیر 1387, 10:21 pm

.

با توجه به اتفاقات پارسال و حجم تاپیکهای بی مورد من هم موافقم .

درسته که عادی نیست ولی به جای مخالفت روش بهتری دارید رو کنید.

من فکر میکنم اگه یه تاپیک دیگه به اسم بحث های متفرقه یا یه همچین چیزی باز بشه بد نباشه البته بعد از اعلام نتایج نهایی هم میتونید پاکش کنید...

.
What`s done is done.
.

تا هستم اي رفيق نداني که کيستم------روزي سراغ وقت من آئي که نيستم

در آستان مرگ که زندان زندگيست--------تهمت به خويشتن نتوان زد که زيستم
.
میخوام بپرم ، سقوط آزاد... یه سقوط آزاد با چشم های بسته...
دعام کنید...برای وقتی که چشمام رو باز میکنم دعام کنید.میخوام از دوباره شروع کنم...از وقتی که مردم...از وقتی که دوباره متولد شدم...

آواتار کاربر
badkids
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط badkids » جمعه 28 تیر 1387, 12:53 am

من مثله قبل که رامین معذرت خواهی می کنم (دفعه قبل تو یه پیغام خصوصی بود) و به نمایندگی از

کل بچه های سایت (فکر کنم یکی از قدیمی ها باشم دیگه!!) به مدیران خسته نباشید می گم

درسته که هدف از قفل کردن بحثا واسه اینه که تمامی بچه ها به پاسخ هاشون برسن و

در کل کاره خوبیه ولی اینجور برخورد خوب قطعا موجب رنجش عده ای (من جمله خود من) میشه

من میگم مدیرا اعلام کنند که هرکس میخاد بحث بزنه ولی مدیران و بچه های اصلی سایت فقط

تو بحث های خاصی پاسخ سوالات رو میدن ، مثلا اونایی که خودشون تدارک می بینن یا اونایی که

اولویت بالاتری داره ، خداییش مدیرا لازم نیست به همه سوالات جوا بدن ، چون هم انرژی زیادی

ازشون میگیره و هم امکان داره جاهایی دچار اشتباه بشن!!

ولی در کل تا اعلام نتایج این رویه که پیش گرفتن نسبتا مناسب تره ، انشاالله در آینده فکر تازه تری بشه

من خودم به شخصه باز به الگو برداری از سایت http://persianbb.com مدیران رو ترغیب می کنم...

Ramin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط Ramin » جمعه 28 تیر 1387, 2:04 am

من متوجه نشدم منظور شما از الگو برداری از سایت Persianbb چی هست ، من این سایت رو دیدم ، اگر منظورتون گرافیک سایته که ما الان در این مورد بحث نمیکنیم ، الان بحث سر نظم و جلوگیری از پست های تکراریه ، لطفا دوستانی که میگن از این سایت الگو برداری کنیم یه توضیحی در موردش بدن تا ما هم متوجه بشیم .
با تشکر
آخرین ویرایش توسط Ramin در جمعه 28 تیر 1387, 12:05 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
SADRA
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: از این به بعد رشت...تا خدا واسه فردا چی بخواد!
تماس:

بی خیال

پست توسط SADRA » جمعه 28 تیر 1387, 2:13 am

اگه مدیرهای سایت خوب اطلاع رسانی کنند ...فکر کنم غیر از 3 ..4 تا .تایپیک بقیه اضافیه

رامین یه چیز بی ربط بگم منو نمی کشی؟دیروز . . .منو نکشتی شانس آوردم.نه؟؟؟ :? :? :? :oops: :oops:

راجب سیستم عامل ملی ***لینوکس شریف*** چی میدونید؟
لینک دانلودش رو کسی نداره؟
آخرین ویرایش توسط SADRA در جمعه 28 تیر 1387, 1:17 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
انجمن علمی کامپبوتر دانشگاه آزاد لاهیجان1389

Science Computer Association of Lahijan
http://scal.orq.IR

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » جمعه 28 تیر 1387, 3:01 am

مرسی از رامین عزیز تصویر
به خدا من از کت و کول افتادم از بس با این تاپیک های بیهوده و پست های نا به جا دست و پنجه نرم کردم تصویر
به نظرم این رویه به صورت یک دوره ی کوتاه ، به دلیل ترافیک فعلی سایت و افزایش کاربران گذری ، تصمیم خوبی باشه .
هر کدوم از دوستان هم که احساس می کنن تاپیکی باید زده بشه ، کافیه به تیم مدیریت اطلاع بدن تا بررسی بشه.

ممنون از همه.تصویر

آواتار کاربر
badkids
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط badkids » جمعه 28 تیر 1387, 2:23 pm

ramin نوشته شده:من متوجه نشدم منظور شما از الگو برداری از سایت Persianbb چی هست ، من این سایت رو دیدم ، اگر منظورتون گرافیک سایته که ما الان در این مورد بحث نمیکنیم ، الان بحث سر نظم و جلوگیری از پست های تکراریه ، لطفا دوستانی که میگن از این سایت الگو برداری کنیم یه توضیحی در موردش بدن تا ما هم متوجه بشیم .
با تشکر
گرافیک که جای خود ؛ ولی خوب پرشین بی بی هم از پی اچ پی بی بی استفاده می کنه و اگه

موفقیتش با گرافیک هم بوده که باعث شده بحثی رو قفل نکنن ارزش داره پس سر گرافیک صحبت کنیم ،

ولی منظور من نوع بحث هاست و آرایش اونها ، به اونها توجه کردی ؟

یه نیگا به اینجا بنداز : http://www.persianbb.com/index.php

الان قسمت بندی کاردانی به کارشناسی ، بیش از حد کلی هست و باید تقسیم بشه

شما کجای پرشین بی بی رو دیدین ؟

تو صفحه اصلی بحث هایی که جدیدترین هستند و پر بازدید به صورت اولویت دیده میشن

و وقتی که به قسمت پارتیشن بندی بحث ها برید تمامی مسائل جدا شده

اکثر کاربران اینجا داوطلبان کاردانی به کارشناسی هستن پس نباید اینقدر کلی فقط درون یه ساخه باشه

در شاخه کاردانی به کارشناسی شاخه های مختلفی درست کنید مثله :

سوالات کاردانی به کارشناسی{ عمومی - ریاضی - سیستم عامل - ذخیره و ...}

دانشگاه های موجود { غیر انتفاعی - دولتی - شبانه و...}

کنکور { نتایج پیشین - کنکور امسال - قبولی های سالهای قبل و..}

خلاصه کلام یه جوری تالار گفتمان را اتاق اتاق کنید...

برای هر اتاق (چه واژه ای :wink: !!) یه مدیر اصلی بزارین که هر مدیر با توجه به میزان تخصصش مسئول اونجا باشه

ولی بقیه مدیرا هم می تونن اونجا نظر بدن ، هر اتاقی هم میتونه چندتا مدیر داشته باشه و هر

مدیری هم میتونه صاحب چندتا اتاق باشه...

خلاصه خیلی کار میشه کرد -

Ramin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط Ramin » جمعه 28 تیر 1387, 4:09 pm

به نمایندگی ازکل بچه های سایت (فکر کنم یکی از قدیمی ها باشم دیگه!!) به مدیران خسته نباشید می گم
موفقیتش با گرافیک هم بوده که باعث شده بحثی رو قفل نکنن ارزش داره پس سر گرافیک صحبت کنیم ،

شما که میگید از قدیمیهای سایت هستید ، پارسال اومدید رجیستر کردید نتایج رو که گرفتید رفتید تا دوباره الان برگشتید ، توی این مدت یکسال اگر امثال این مدیرا که الان هستند نبودند این سایت اصلا وجود نداشت ، یه زمانی اسپمرها اینجا رو کرده بودند فروم ..... که نمیتونم اسمشو بیارم و این مدیرای بیچاره بودند که هر روز وقتشون رو میزاشتند برای پاک کردن این اسپم ها .

در مورد آرایش و اتاق بندی کردن ( به قول شما ) ما الان چند تا انجمن داریم ، مثل :

جزوه و تست
آرشیو نتایج کنکور
طرح سوالات و مشکلات درسی
مشاوره کنکور
معرفی دانشگاهها و امکانات آنها

و این انحمن ها تمام مسائل مربوط به کاربران رو تامین میکنه ، ما موقعی باید اینجا رو به انجمن های کوچک نر نقسیم کنیم که پستهاش زیاد بشه و کاربران فعالیت کنند نه اینکه بیان رجیستر کنن ، چند تا پست بدن و برن تا چند ماه و چند سال بعد ...

طی صحبتی که با مدیران کردیم قراره یه تغییراتی بدیم که به زودی اعمال میشه .

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » جمعه 28 تیر 1387, 4:23 pm

گرافیک که جای خود ؛ ولی خوب پرشین بی بی هم از پی اچ پی بی بی استفاده می کنه و اگه

...
دوست عزیز آخه اون سایت اصلا محتواش با اینجا متفاوته و نوع آرایش بحث ها طبیعتا با هم متفاوته و قابل مقایسه نیست.
در ضمن فکر نمی کنم گرافیک یک فروم باعث بشه که بحثی قفل بشه یا نشه ، بحث ما اینجا سر محتواست!
می شه گفت الان کل بحث هایی که راجع به کاردانی به کارشناسی داریم توی 5 - 6 تا تاپیک خلاصه می شه و نیازی به "اتاق بندی" نداره.
واسه بقیه ی موارد هم همونطور که رامین جان گفت تالار های مربوطه شونو داریم.

ضمنا صحبت هایی هم در مورد بهبود رویه ی فعلی شده که بعدا اعلام می شه. :wink:

قفل شده