بهترين كلاس كنكور براي تمام دروس

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
saman

بهترين كلاس كنكور براي تمام دروس

پست توسط saman » سه‌شنبه 20 شهریور 1386, 11:23 am

بهترين كلاس كنكور براي تمام دروس عمومي و تخصصي در تهران يا كرج كدام است؟ بيشتر تخصصي. مرسي

kng_master
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط kng_master » سه‌شنبه 20 شهریور 1386, 11:47 am

سلام در واقعیت هیچ کلاس کنکوری پیدا نمیشه که در تمامی دروس قوی باشد و بالاخره در بعضی دورس بعضی موسسات قوی تر هستند . من خودم در موسسه آقای عادلی نیا ثبت نام کردم که واقعا درس مدارش و ذخیره را عالی تدریس می کنند در این موسسه همین طور هم درس سیستم عامل که آقای سلامی که مدیر گروه دانشگاه شریعتی است تدریس می کند و جالب بدونید آقای سلامی قبلا شاگرد خود آقای فهیمی بوده است و مدار منطقی را آقای جمعدار تدریس می کند و خود آقای عادلی نیا درس ذخیره و ساختمان را تدریس می کند و ایشان مدیر گروه دانشگاه شمسی پور است و تقریبا یک کادر خیلی خوب در کنار هم جمع شدند مخصوصا برای دروس تخصصی و زبان انگلیسی و آزمونهای منظم هم گرفته می شود در کنار برنامه ریزی درسی و در انتها فقط همت خود شخص باقی می ماند که باعث موفقیت او می شود و در ضمن قیمت موسسه پایین تر از جاهای دیگر است و کلاسها خلوت تر است من اینجا قصد تبلغ شخص یا جایی را ندارم و می بینید که مثلا همین موسسه اصلا تبلیغی برای خود نکرده است و در کل اینها زیاد پولکی نیستند و بیشتر آموزش هدفشون است .
بماني به نام و نماني به ننگ

sh22
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sh22 » سه‌شنبه 20 شهریور 1386, 5:59 pm

سلام :
من خودم کلاس های موسسه ( کاوشگران ) زیر نظر استاد مقسمی رو میرفتم و راضی هم هستم چه تو دروس تخصصی چه تو دروس عمومی

قفل شده