سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

Re: سوالات شما در مورد علمی کاربردی

پست توسط Sina-S » یک‌شنبه 29 دی 1387, 8:58 pm

milad_Z نوشته شده:من خسته شدم از درس خوندن اینجوری...آدم حس میکنه همش داره درجا میزنه... من تو دانشگاهمون زرنگترین آدم بودم... ولی از بس اعتماد به نفسم کمه هیچ کنکوریو نمی تونم درست بدم... سر جلسه خنگ میشم... سر آزاد کتابارو خورده بودم...بهم سوال می دادن عین فرفره جواب می دادم... ولی سر جلسه احساس میکردم یه کودن به تمام معنام khk: ddn: dd:
دوست عزیز خودتو دست کم نگیر...

ان شاء ا... که موفق می شی...

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » یک‌شنبه 29 دی 1387, 10:20 pm

بابا چرا نارحتید؟
والله همه شانس برابر دارند خونده یا نخوند.
پس امیدوار باش که سازمان سنجش میخواسته افراد ... رو همه دانشجو کنه :!:

2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 2009 » دوشنبه 30 دی 1387, 9:28 am

a
آخرین ویرایش توسط 2009 در پنج‌شنبه 8 مرداد 1388, 5:18 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

karaj_shabgard
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط karaj_shabgard » دوشنبه 30 دی 1387, 9:45 am

سلام بچه ها
یادتونه من یک ماه پیش بهتون گفتم که سوالای علمی کاربردی لو رفته و دارند میفروشن؟
اونوقت همتون بهم خندیدید
با عرض تاسف این موضوع رو دیروز کشف کردم ger:

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » دوشنبه 30 دی 1387, 9:57 am

2009 نوشته شده:با سلام لازمه به دو نکته اشاره کنم

1 - درسته این کنکور خیلی ساده بود ولی اینکه همه قبول میشن منطقی نیست چون

این دانشگاه ها ظرفیت دارن اگر مثله کنکوره پیام نور بود که ظرفیت نداشت

و رقابتی در کار نبود و فقط شرط معدل بود میشد گفت همه قبولن بالاخره تو آسون

ترین امتحانه تستی هم بازم افراد رتبه بندی میشن حتی اگه فاصله رتبه ها 0.1

درصدی هم باشه

2 - همه ما میدونیم دانشگاه جامع علمی کاربردی همه ساله سخت ترین سوالات رو در

کنکوره کامپیوتر میداده باور ندارید برید از اهلش بپرسید اساتیدی مثله مقسمی

و عادلی نیا و یوسفی اما سوال هایه امسال نشون میداد با عجله و از روی سوال

های سال قبل کپی شده به نظره من امکانش هست سوا ل هایه کنکوره امسال لو

رفته بوده و اینها سوا ل هایه جایگزین بودند اگر یادتون باشه یه نفر هم قبلا

تو این تاپیک یه همچین مسئله ای رو گفته بود که سوال هایه امسال رو دارن

میفروشن .
نه دوست عزیز هیچ اتفاقی نیافتاده بود دانشگاه علمی کاربردی هدفش از این کار فقط و فقط رقابت با دانشگاه آزاد بود.اینو شک نکن و مطمئن باش مسوالان دانشگاه جامع خیلی خیلی زیرک هستند و میدونند کی سوال سخت بدهند کی آسون و اینطوریه که شده دانشگاه جامع علمی کاربردی چون هیچیش رو حساب کتاب نیست و بویی از دانشگاه نبرده.
من خودم علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز بودم اونجا مدام از این حرفها بود که اره دانشگاه جامع چیه و چطوره و ما هم از بدبختیمون فقط دانشگاه جامع تو شهرمون رشته کامپیوتر پذیرش داره هست و نه آزادی نه دولتی وگرنه من یک لحظه حاضر نبودم تو این دانشگاه تحصیل کنم .
مثلا همین دانشگاه شهید چمران اهواز که جزو بزرگترین ومطرح ترین دانشگاههای ایران می باشد و از جمله دانشگاههای مادر این مملکت می باشد تمام رشته های مطرح از نظر مهندسی و پزشکی گرفته تا ادبیات و علوم انسانی و زبانهای خارجه در بالاترین مقاطع تحصیلی یعنی دکترا و phd ولی خبری از تحصیلات تکمیلی رشته مهندسی کامپیوتر به این معروفی نیست و از امسال جدیدا در مقطع کارشناسی ارشد و آن هم به صورت آزمایشی و ان هم رشته هوش مصنوعی که یکی از گرایشهای کامپیوتر می باشد را آورده نه خود نرم افزار کامپیوتر.و در دانشگاه آزاد اهواز هم روال به همین صورت می باشد و خبری از رشته کامپیوتر در هیچ مقطعی نیست در حالی که در دیگر رشته ها میتوانید مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا رو مشاهده کنید.
گویا شهر اهواز با رشته کامپیوتر مشکل دارد و یا اینکه هیات علمی نداشته که این رو هم رد میکنم چون چندتا از استادای خودم تو اهواز مدرک دکترا از انگلستان و آلمان و آمریکا داشتند مثل دکتر عباسی یا قاسمی یا رضا زاده و...
شاید هم سرنوشت ما اینطور نوشته شده که باید تو دانشگاه عجیب و غریب علمی کاربردی که واقعا هیچکس از منطق مسوالانش سر در نمیاره به تحصیلاتمون با بدبختی هر چه تمامتر ادامه دهیم تازه اگر قبول بشیم که با این کنکور امسال این آرزوی هر چند کوچک هم تا حدودی دست نیافتنی و یا ضعیف شده .

آخه مسوالان کلان شهر اهواز این هم شد کلان شهر :mrgreen:
آخرین ویرایش توسط mojtabapc در دوشنبه 30 دی 1387, 10:43 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
سکوت سحر
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط سکوت سحر » دوشنبه 30 دی 1387, 10:10 am

سلام karaj_shabgard عزیز راست میگی بعیدم نیست که سوالات لو رفته بود ger:
من که خسته شدم اگه قبول نشم حوصله درس ندارم که
درک ظرافت احساس آدمها مثل شنیدن صدای پای مورچه است از روی بام

هر که در این سرا در آید نانش دهید
واز ایمانش مپرسید
چه آنکس که به درگاه باریتعالی
بجان ارزد
البته بر خوان بوالحسن به نان ارزد
. (ابوالحسن خرقانی)

karaj_shabgard
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط karaj_shabgard » دوشنبه 30 دی 1387, 10:32 am

استاد گرامی جناب آقای مجتبی خان شاید درست میگن و من اشتباه میکنم

راستی شما از اهواز چطوری از اخبار و اوضاع تهران خبر دارید؟

من خبر دارم که تو تهران فروختند.و به حرفی که میزنم مطمئنم.

homa67
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط homa67 » دوشنبه 30 دی 1387, 10:48 am

سلام آره بابا پیده بود فروختند از مملکت ما هر چی بگید بر میاد

من که فکرنکنم قبول بشم چون همه تخصصی هارو خوب زدند
امروز هم دارم میرم مشهد پابوس اقا امام رضا تا بلکه اون یه فرجی بکنه من تمام زحمت خودمو تو این4ماه کشیدم خداخودش اون بالاها ناظر به همه چی هست

اگه هم نشدم بخداذره ای اشک نمیریزم چون تا وقتی تو این مملکت سوالا و سیستم نظام آموزشی ما این هست حیف چشمامون که ذره ای باز بشه و اشکی ازش بریزه
میرم پیام نور همین.

باآرزوی موفقیت برای همه اونایی که تلاش کردند دعا میکنم
شما هم برام دعاکنید :)

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » دوشنبه 30 دی 1387, 10:52 am

به دوستانی که در جریان موضوع نیستند توصیه میکنم به تاپیکهای خیلی قبل علمی کاربردی مراجعه کنند تا ببینند این شبگرد با چه دلیل و برهانی که از جواب دادنش فرار میکرد این شایعه ناپسند و استرس و نگرانی رو بین کاربرانی که در حال مطالعه اون موقع کنکور علمی کاربردی بودند رو تو بوق و کرنا کرد.
در ضمن فرض کنیم که حرف این شخص درست باشد که من بعید میدونم. آیا چون سوالات لو رفته بود باید اینقدر مزخرفو و ساده تکراری میدادند؟
مگر سوال سخت تکراری نبود؟
اصلا از همین سوالات سخت سالهای قبل خودش میداد.چرا اونها رو نداد؟
خوب میتونستن سوال سخت تکراری بدهند.پس اینها از قصد سوال آسان داده بودند و هدفشون راضی کردن همه داوطلبان بوده و توهینی کردند به کسایی که حقشون قبولیه قطعی بود و همه با هم برابر شدند.

آواتار کاربر
سکوت سحر
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط سکوت سحر » دوشنبه 30 دی 1387, 11:08 am

به هر حال هر چی بوده تموم شده لطفا بحث ادامه ندهید
اینو می دونم که هیچ چیز در کنکورها بعید نیست
خواهشا هم به موضوع تاپیک بپردازید.... nar:
آخرین ویرایش توسط سکوت سحر در دوشنبه 30 دی 1387, 1:03 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
درک ظرافت احساس آدمها مثل شنیدن صدای پای مورچه است از روی بام

هر که در این سرا در آید نانش دهید
واز ایمانش مپرسید
چه آنکس که به درگاه باریتعالی
بجان ارزد
البته بر خوان بوالحسن به نان ارزد
. (ابوالحسن خرقانی)

karaj_shabgard
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط karaj_shabgard » دوشنبه 30 دی 1387, 11:18 am

آقا اصلا من مقصرم
دروغ گفتم
مجتبی جون شما استادی.شما............
بچه ها من معذرت میخوام.حرفم رو پس میگیرم.
اصلا سوالارو نفروختند.خوب شد؟
بابا بیخیال ما شید.من دیگه پامو جایی که این یارو باشه نمیزارم.
زین پس پستامو تو تاپیکای آزاد میزارم که لا اقل این آقای به اصطلاح....نباشه.
خیر پیش..........

آواتار کاربر
haana
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط haana » دوشنبه 30 دی 1387, 11:47 am

آقای شبگرد نمیشه که همینطوری بیای و همچین خبری رو بدی و بعد بگی بیخیال ما بشید! شما خودت بودی بیخیال میشدی؟
به فروش رفتن سوالا به معنی اینه که فقط هرکس سوالا رو خریده تهران قبول میشه و همه کسایی که چند ماه زحمت کشیدن هیچی به هیچی و این موضوع بی اهمیتی نیست.این قضیه برای امثال من خیلی گرون تموم میشه. من که واقعا سردرد گرفتم.
شما اگه با آقا مجتبی مشکل داری و یا ایشون با شما مشکل داره به خودتون مربوطه ولی شما باید در مورد صحت خبری که دادید پاسخگو باشید و دلیل بیارید.
اگه "ضربه فنی" شدی دوباره تلاش کن "ضربه مغزی" که نشدی!!!

......................................................................................................................................................
.........تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟ ............. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم............

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » دوشنبه 30 دی 1387, 12:18 pm

hana شما کاملا درست میگید و من هم همون موقع همین حرفو به ایشون گفتم ولی فکر کنم مدیران انجمن باید با اینگونه شایعه پراکنی ها به شدت مقابله میکردند چون در آن دوران خواندن برای کنکور علمی کاربردی واقعا ضربه سنگینی بود و حالا هم دوباره این موج منفی و غیر واقعی به راه افتاد

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » دوشنبه 30 دی 1387, 12:21 pm

دوستان به هر صورت که بوده کنکور علمی کاربردی گرفته شد و تمام شد حالا چه ما تلاش کرده باشیم چه تلاش نکرده باشیم خدا خودش شاهد و ناظر بر اعمالمونه پس زیاد نگران نباشیم دیگه اگر قبول شدیم که خدا رو شکرت ولی اگر هم نشد حتما خدا صلاح دونسته که این اتفاق عجیب تو کنکور بیفته و ما...
پس نگران نباشید تازه بعضی از دوستان هر 2تا کنکور رو دادند پس اونها که دیگه اصلا نباید نگران باشند.
ولی چیزی که مشخصه به نظر میاد دانشگاه آزاد و علمی کاربردی حتما باید تکمیل ظرفیت داشته باشند چون مطمئنا خیلی از داوطلبان در هر 2 کنکور قبول میشوند پس جای آنها در دانشگاهی که نمی رود خالی میشود و باز هم امید وجود دارد حتی بعد از قبول نشدن در نتایج اول در تکمیل ظرفیت پذیرفته شوید.
این کنکور علمی کاربردی از اون کنکورهایی بود که اگر کل کتابهای مرجع رو هم ملکه ذهنت میکردی باز هم فرقی نداشت و همه یکسان بودند به غیر از عده ای واقعا محدود که مثلا از رشته زنبور داری اومده بودند تو کنکور علمی کاربردی کامپیوتر شرکت کنند و قاعدتا این دسته افراد درصدهای به نسبت پایین تری زدند و اینجاست که خدا خودش باید دست به کار بشه و حق ما رو از این مسولان بی انصاف بگیره.

آواتار کاربر
Juggernaut
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط Juggernaut » دوشنبه 30 دی 1387, 12:53 pm

mojtabapc نوشته شده:من خودم علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز بودم اونجا مدام از این حرفها بود که اره دانشگاه جامع چیه و چطوره و ما هم از بدبختیمون فقط دانشگاه جامع تو شهرمون رشته کامپیوتر پذیرش داره هست و نه آزادی نه دولتی وگرنه من یک لحظه حاضر نبودم تو این دانشگاه تحصیل کنم .
مثلا همین دانشگاه شهید چمران اهواز که جزو بزرگترین ومطرح ترین دانشگاههای ایران می باشد و از جمله دانشگاههای مادر این مملکت می باشد تمام رشته های مطرح از نظر مهندسی و پزشکی گرفته تا ادبیات و علوم انسانی و زبانهای خارجه در بالاترین مقاطع تحصیلی یعنی دکترا و phd ولی خبری از تحصیلات تکمیلی رشته مهندسی کامپیوتر به این معروفی نیست و از امسال جدیدا در مقطع کارشناسی ارشد و آن هم به صورت آزمایشی و ان هم رشته هوش مصنوعی که یکی از گرایشهای کامپیوتر می باشد را آورده نه خود نرم افزار کامپیوتر.و در دانشگاه آزاد اهواز هم روال به همین صورت می باشد و خبری از رشته کامپیوتر در هیچ مقطعی نیست در حالی که در دیگر رشته ها میتوانید مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا رو مشاهده کنید.
گویا شهر اهواز با رشته کامپیوتر مشکل دارد و یا اینکه هیات علمی نداشته که این رو هم رد میکنم چون چندتا از استادای خودم تو اهواز مدرک دکترا از انگلستان و آلمان و آمریکا داشتند مثل دکتر عباسی یا قاسمی یا رضا زاده و...
شاید هم سرنوشت ما اینطور نوشته شده که باید تو دانشگاه عجیب و غریب علمی کاربردی که واقعا هیچکس از منطق مسوالانش سر در نمیاره به تحصیلاتمون با بدبختی هر چه تمامتر ادامه دهیم تازه اگر قبول بشیم که با این کنکور امسال این آرزوی هر چند کوچک هم تا حدودی دست نیافتنی و یا ضعیف شده .
.
mojtabapc نوشته شده:من خودم علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز بودم اونجا مدام از این حرفها بود که اره دانشگاه جامع چیه و چطوره و ما هم از بدبختیمون فقط دانشگاه جامع تو شهرمون رشته کامپیوتر پذیرش داره هست و نه آزادی نه دولتی وگرنه من یک لحظه حاضر نبودم تو این دانشگاه تحصیل کنم .
1- یک بار هم توی اون یکی تاپیک بهتون گفتم که جهاد دانشگاهی اهواز فقط علمی کاربردی نیست! ضمن اینکه من خودم دارم اونجا کارشناسی میخونم و ...
mojtabapc نوشته شده:مثلا همین دانشگاه شهید چمران اهواز که جزو بزرگترین ومطرح ترین دانشگاههای ایران می باشد و از جمله دانشگاههای مادر این مملکت می باشد تمام رشته های مطرح از نظر مهندسی و پزشکی گرفته تا ادبیات و علوم انسانی و زبانهای خارجه در بالاترین مقاطع تحصیلی یعنی دکترا و phd ولی خبری از تحصیلات تکمیلی رشته مهندسی کامپیوتر به این معروفی نیست و از امسال جدیدا در مقطع کارشناسی ارشد و آن هم به صورت آزمایشی و ان هم رشته هوش مصنوعی که یکی از گرایشهای کامپیوتر می باشد را آورده نه خود نرم افزار کامپیوتر
2 - دانشگاه چمران سالهاست که رشته کامپیوتر پذیرش می کنه و هیآت علمی کامپیوتر چمران جز بهترین هاست در رشته کامپیوتر...
mojtabapc نوشته شده:در دانشگاه آزاد اهواز هم روال به همین صورت می باشد و خبری از رشته کامپیوتر در هیچ مقطعی نیست
.
3 - دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز از بهمن سال 83 کاردانی کامپیوتر پذیرش کرده و می میکند.

.
.
4 - لطفا" حرفهای خود را با دلیل و منطق بیان کنید . این گونه رفتار از شماها دانشجویان مملکت بعیده!
چرا شایعه پراکنی میکنید. اگر سوال رو رفته! آیا شما دیدید؟ اینقدر محکم در مورد حرفی که روی زبانهاست صحبت نکنید!
.
یاد آوری میکنم این تاپیک در مورد سوالات شماست نه شایعات و کل کل ها و بحث های شما!

.
بحث های خود را در این تاپیک ادامه دهید : viewtopic.php?f=2&t=5837
.
اگه بحث ها رو توی این تاپیک و تاپیک درصد های علمی کاربردی 87 + شهرهای انتخابی شما ادامه بدید فکر نکنم برخورد خوبی با دوستان متخلف بشه! چون تذکر دادن هم اندازه ای داره ... لطفا" رعایت کنید bil:
.
همه دوستان حتما" یک بار قوانین انجمن رو بخونن : viewtopic.php?f=2&t=4920
.
موضع گیری در مورد صحبتهای دیگر دوستان ممنوعه...
.
و توجه به عنوان تاپیک کمتر کاریه که میتونین بکنین...
.
What`s done is done.
.

تا هستم اي رفيق نداني که کيستم------روزي سراغ وقت من آئي که نيستم

در آستان مرگ که زندان زندگيست--------تهمت به خويشتن نتوان زد که زيستم
.
میخوام بپرم ، سقوط آزاد... یه سقوط آزاد با چشم های بسته...
دعام کنید...برای وقتی که چشمام رو باز میکنم دعام کنید.میخوام از دوباره شروع کنم...از وقتی که مردم...از وقتی که دوباره متولد شدم...

قفل شده