دعوت از دوستان که برای کنکور 91 می خواهند بخوانند

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: دعوت از دوستان که برای کنکور 91 می خواهند بخوانند

پست توسط Parsian » سه‌شنبه 29 فروردین 1391, 8:30 am

michka نوشته شده:سلام
منم میخوام درس بخونم فقط یکی باید بهم استرس درس خوندن وارد کنه و کمی اعتماد به نفسم و بیاره پایین که بشینم از5،6 ماه قبل کنکور بخونم.و مدام چکم کنه که درس بخونم. ممنون میشم کمکم کنید چون دوست دارم رتبه ام دو رقمی باشه 14،20،50 خلاصه یه چیزی مثل این عددها

:wink:
دوست عزیز شما اگه همچین رتبه ای میخوایید باید از همین الان شروع کنید و بکوب بخونید ، چون خیلی ها هستند که تا الان چند دور تمام درس ها رو خوندن و کاملاً آماده هستن ، پس یا بیخیال این رتبه بشید و یا از هر طریقی که راحتید بشینید و درس بخونید ،
یا علی bil:

آواتار کاربر
Meti
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: tabriz
تماس:

پست توسط Meti » سه‌شنبه 29 فروردین 1391, 9:44 am

هر چی خوندید همینجا بنویسید هم بقیه انگیزه داشته باشند هم تعداد زیاد باشه
فنی 2 تبریز-> ucna -> ؟

آواتار کاربر
sky.star
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط sky.star » سه‌شنبه 29 فروردین 1391, 10:41 am

بچه ها بیاید به هم دیگه انگیزه بدیم . یکم جو رقابت را ایجاد کنید
بیاید قرار بذاریم مثلا تو ی هفته فلان درس ها را بخونیم

من برای خوندن زبان مشکل دارم . اصلا نمی تونم لغات حفظ کنم . مثلا یکم لغت حفظ می کنم ولی فرداش یادم میره . شما ها چه جوری زبان می خونید ؟

من آمار را کلا بی خیال شدم . تو دوره کاردانی هم فقط حفظ کردم و رفتم امتحان دادم .
ولی ریاضی شاید بخونم
گاهی گمان نمی کنی و می شود/ گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی استجابت است / گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدایی و شهر با تو یار نیست / گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

naviiid

پست توسط naviiid » سه‌شنبه 29 فروردین 1391, 10:55 am

parsian نوشته شده:با سلام .
با توجه به درخواست هایی که شده در مورد شروع به درس خوندن بصورت گروهی برای کنکور 91 ، دوستانی که مایل هستند در این گروه باشند و بصورت تیمی درس بخونند ، میتونن در همینجا پست بدن ، در ضمن این گروه قوانینی داره که بعداً اعلام خواهد شد .
با تشکر .
یا علی bil:
goll goll goll goll

Mehdi-ebr
محل اقامت: Tehran

پست توسط Mehdi-ebr » سه‌شنبه 29 فروردین 1391, 11:15 am

parsian نوشته شده:
منم میخوام درس بخونم فقط یکی باید بهم استرس درس خوندن وارد کنه و کمی اعتماد به نفسم و بیاره پایین که بشینم از5،6 ماه قبل کنکور بخونم.و مدام چکم کنه که درس بخونم. ممنون میشم کمکم کنید چون دوست دارم رتبه ام دو رقمی باشه 14،20،50 خلاصه یه چیزی مثل این عددها

دوست عزیز شما اگه همچین رتبه ای میخوایید باید از همین الان شروع کنید و بکوب بخونید ، چون خیلی ها هستند که تا الان چند دور تمام درس ها رو خوندن و کاملاً آماده هستن ، پس یا بیخیال این رتبه بشید و یا از هر طریقی که راحتید بشینید و درس بخونید ،
یا علی bil:
هرچی بقیه بهمون انگیزه داده بودن پروندی رفت ger
گر دل شیر نداری بیخود میکنی سفر عشق میری!

behnaz_m

پست توسط behnaz_m » سه‌شنبه 29 فروردین 1391, 1:07 pm

سلام. منم آمادم ،خیلی دوس دارم قبول بشم و برای همتون آرزوی موفقیت دارم.اگه میشه یه برنامه ریزی بکنیم و همگی موفق بشیم goll goll

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » سه‌شنبه 29 فروردین 1391, 4:19 pm

Mehdi-ebr نوشته شده:
parsian نوشته شده:

یا علی bil:
روحیه ؟؟؟
عجب !!!
یه خورده فکر کنید متوجه منظورم خواهید شد!!!

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » سه‌شنبه 29 فروردین 1391, 4:20 pm

behnaz_m نوشته شده:سلام. منم آمادم ،خیلی دوس دارم قبول بشم و برای همتون آرزوی موفقیت دارم.اگه میشه یه برنامه ریزی بکنیم و همگی موفق بشیم goll goll
به جمع بچه های کارشناسی خوش اومدید ، goll

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » سه‌شنبه 29 فروردین 1391, 11:22 pm

Mehdi-ebr نوشته شده:
parsian نوشته شده:

یا علی bil:
وااا! آقای پرشین این حرفا چی بد زدی؟
هیشکی هنوز درسا رو کامل نخونده. من که خودم با مدرسان شریف پیش میرم 1 ماهه دیگه شایدم بیشتر اونوقت میشه یه دور
بچه ها من سعی میکنم برنامه ریزی که خودم کردم رو اینجا عکسشو بذارم. تقریبا میشه گفت خوبه چون در روز 4 تا درس رو میخونم. بستگی به حوصلم داره. حالا واستون میذارم دوستان

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » سه‌شنبه 29 فروردین 1391, 11:36 pm

parsian نوشته شده:[
یا علی bil:
هرچی بقیه بهمون انگیزه داده بودن پروندی رفت ger[/quote]
روحیه ؟؟؟
عجب !!!
یه خورده فکر کنید متوجه منظورم خواهید شد!!![/quote] من متوجه منظورتون شدم. ولی درست نیس واسه روحیه دادن به یه نفر بقیه که هنوز از چیزی خبر ندارن رو نا امید کنی
من قصد جسارت نداشتم
ولی کارتون درست نبود
خیلی عذر میخوام
شرمنده goll

آواتار کاربر
Meti
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط Meti » چهارشنبه 30 فروردین 1391, 8:36 am

sky.star نوشته شده:بچه ها بیاید به هم دیگه انگیزه بدیم . یکم جو رقابت را ایجاد کنید
بیاید قرار بذاریم مثلا تو ی هفته فلان درس ها را بخونیم

من برای خوندن زبان مشکل دارم . اصلا نمی تونم لغات حفظ کنم . مثلا یکم لغت حفظ می کنم ولی فرداش یادم میره . شما ها چه جوری زبان می خونید ؟

من آمار را کلا بی خیال شدم . تو دوره کاردانی هم فقط حفظ کردم و رفتم امتحان دادم .
ولی ریاضی شاید بخونم
من تا حالا پراکنده زیاد خوندم ولی بطور جد این هفته شروع کردم و تا حالا 4فصل سخت افزار خوندم و زمانهای حال و گذشته زبان انگلیسی

برای لغات یا از روش لایتنر استفاده کنید یا از جمله سازی ولی برا کنکور لایتنر بهتره میتونید فرمولها رو هم از همین طریق حفظ کنید

آمار به مراتب خیلی راحت تر از ریاضی هست چون وقتی فرمول رو میدونی بقیه فقط جاگذاری هست البته این رو هم بدونید که تعداد زیادی این دو درس رو نمیخونند و اگه بخونید یه برگ برنده هست براتون
فنی 2 تبریز-> ucna -> ؟

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » پنج‌شنبه 31 فروردین 1391, 10:26 am

دوستان اصلا نگران نباشید.
چون که برای این کنکور اکثریت بچه ها شاید 90% از بعد از عید شروع به خوندن می کنند و کسی نیست که همین الان درسا رو تموم کرده باشه شاید نمی گم 0 هست اما خیلی کم پیدا میشه. در واقع ممکنه کسی از اسفند تازه شروع کنه به خوندن ولی اینکه الان کسی آمده کنکور باشه اونهم خیلی ها!!! همچین آدم هایی رو باید تو کنکور نظری پیدا کنید نه این کنکور مسخره فنی حرفه ای. البته نیت parsian هم ترغیب شما به درس خواندنه اما خوب تاثیر منفی می ذاره که رو چند نفر گذاشت.
واقعا هم عده ای هستن که شروع کردن به خوندن اما تعدادشون زیاد نیست و وقت شما مناسبه واقعا.
خود من تو همین وقت رتبه 50 شدم

شما از فروردین شروع به خواندن کنید مثل من و خیلی از هم دوره های پارسالم رتبه بسیار خوبی کسب خواهید کرد.

به زودی با همکاری استاد عادلی نیا قصد تدوین برنامه درسی مناسب جهت رسیدن به رتبه های زیر 200 و 2 رقمی را داریم برای بچه های اندیشه اساتید که اینجا هم اعلام می کنیم هرکی خواست استفاده کنه.

ولی خوب این فرصت هم بلاخره می گذره و می ره و باید درس هارو شروع کنید.
و اگر دنبال رتبه 2 رقمی هستید منی که 2 رقمی شده بودم الان فقط 2 هفته بود که شروع کردم فقط به خوندن/

بهتر است شروع کنید منم اون برنامه درسی رو اعلام خواهم کرد حتما البته اجباری به استفاده ازش نیست.

این نکته رو از بزرگ مرد عرصه این کنکور یعنی استاد عادلی نیا و من داشته باشید :

کنکور سراسری نیست که طرف از 1 سال قبل بخونه (البته من تو این 3 سال شاید 10 نفر دیدم که این کارو کردند)خود من پارسال با نصف رتبه های یک رقمی و دو رقمی یا دوست بودم یا همکلاسی بودم چه دخترا چه پسراش. با بقیه شونم اینجا آشنا شدم و الان هم باهاشون ارتباط دارم.
همین کاربر Meti یا چند نفر دیگه که الان تو انجمن هستند پارسال با ما بودند و من آمار همه بچه ها دستم بود که چقدر خوندن و چی کار کردن...نگران بقیه نباشید فرصت شما کافیست به شرطیکه شروع کنید چون چند هفته دیگه ممکنه منم بیام بگم دیگه دیر شد!!! dan dan

در حالت خوشبینانه زیر 5% از قبل از عید شروع کرده بودند به خوندن. اونهایی هم که کلاس می روند و می خوان رتبه خوبی باورند خوب این کلاس ها تازه از بعد عید شروع شده!.شما روند درسی تون رو به خوبی ادامه بدهید و با دیگران کاری نداشته باشید. سرنوشت شما دست دیگران نیست و 4 ماه مدت بسیار خوبی برای رتبه خوب تو این کنکوره و البته منوط به خوب خوندن و مسلط بودن به درس ها و حتی رفتن به کلاسه.
من هم نمی گم بی خیال بشید و نخونید. اما این خبرهای تمام کردن درسا و آماده بون واسه کنکور از الان تو این کنکور واقعا بی در و پیکر اصلا وجود نداره و ما کنکور سراسریه ریاضی و... اونهاست. بچه های فنی اگه انقدر درسخون بودند که جاشون اینجا نبود dan .پس این حرف ها درست نیست. انقدر بیکار نیستن الان درسا رو تموم کرده باشن. با خیال راحت شما باید قوی باشید و بخونید. اگه رتبه دو رقمیش امثال من بودند لازمه بعدا بگم که چطور 4 ماه خوندم و کنارش همه کارای دیگه هم رسیدم. خلاصه نگران نباشید وقت مناسبه و به هیچ وجه عقب نیست. ا

حالا خودتون به کنکور که برسید نکاتی رو متوجه می شید که بهتون می گه این کنکور مسخره تر از این حرفاست...
موفق باشید.

1. اون برنامه رو سعی می کنم تا هفته آینده بذارم براتون.
2.یه برنامه دیگه هم دارم واستون که به موقع رو می کنمش حدود 1 ماه دیگه. به هر حال تو این راه بهتره آدم از تجارب دیگران استفاده کنه و این تجارب رو سعی دارم در اختیارتون بگذارم

در نهایت به دیگران فکر نکنید به فکر خودتون باشید و بدونید خیلی از رتبه های دو رقمی پارسال 4 ماه و بلکه کمتر خوندند. نمونه اش دو تا از همکلاسی های خودم از من کمتر خوندند یعنی کمتر از 4 ماه و رتبه ها 8 و 10 آوردند تازه یکیشون وسطش شکست عشقی خورد اما با یاری خدا و استاد عادلی نیا و ما دوستان ایشان به خودش برگشت و رتبه 10 رو به دست آورد.
در نتیجه بی خیال این صحبت ها شید و با خیال راحت بخوانید. فرصت برای شما کافیست برای کسب رتبه خوب

Parsian هم منظوش این بود که برخی شروع کردن اما باید قبول کنیم که عده زیادی نیستن و البته تو این کنکور برخی وقتا زیاد خوندن هم نتیجه برعکس داده که بهتره واردش نشیم.
وقت شما مناسبه عزیزان به شرطیکه همت کنید و به بی خیالی طی نکنید.

موفق باشید

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » پنج‌شنبه 31 فروردین 1391, 4:36 pm

shell69 نوشته شده:من کلا ساختمان داده رو تعطیلم
اصلا نمیفهمم ger
مشکل تو کجای ساختمانه؟
کتاب اندیشه اساتیدو خوندی؟

ولی به تو پیشنهاد می کنم ساختمان داده عادلی نیا رو بخونی.
تو ساختمان - برنامه نویسی - ذخیره اگه از عادلی نیا نتونی یاد بگیری که دیگه هیچی

آواتار کاربر
Meti
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط Meti » پنج‌شنبه 31 فروردین 1391, 7:19 pm

البته بستگی به فصلش هم داره قسمت پیچیدگی زمانی اعصاب خورد کنه من اونجارو یاد نمیگیرم ولی بقیش مشکل خاصی نداشتم تا حالا
فنی 2 تبریز-> ucna -> ؟

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » پنج‌شنبه 31 فروردین 1391, 7:24 pm

Meti نوشته شده:البته بستگی به فصلش هم داره قسمت پیچیدگی زمانی اعصاب خورد کنه من اونجارو یاد نمیگیرم ولی بقیش مشکل خاصی نداشتم تا حالا
مرتبه زمانی هم در ده سال گذشته فقط یک بار سوال اومده.
به ما استاد یک فرمول هایی گفته بود که حفظ کرده بودیم تا حدودی راحت شده بودیم.

ولی خوب اصل سوالات ساختمان از ارایه - لیست پیوندی - درخت است. از این سه فصل بیش از نیمی از سوالاتش میاد

قفل شده