بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
aminbrlee
تماس:

Re: بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

پست توسط aminbrlee » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 3:57 pm

با سلام
کسی نمی خواد به سوال من جواب بده
تو رو خدا بهم بگین ثبت نام کنم یا نه
این کارنامه منه فکر میکردم بهتر از این بشه
اگه کسی راجع به دانشگاه دزفول اطلاعی داره بگه
سوال دیگه اینه که من از دانشگاههای عالی کشور با این رتبه ها کدومشونو میتونستم قبول شم
با تشکر
تصویر

آواتار کاربر
m2002k
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط m2002k » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 4:31 pm

اين سوال توي تاپيك نتايج آزاد مطرح شده بود:
amin24 نوشته شده:باسلام خدمت تمامي دوستان عزيز و تبريك به تمامي قبولين.

من يك سوال برام پيش اومده (خيلي مهم) و اون هم اين هست كه چرا دانشگاه براي كساني كه در سه اولويت اول قبول نشدند به عنوان انتخاب چهارم (انتخاب دانشگاه) جايي رو قبول كرده (دور افتاده ترين نقاط ايران).(در مراحل ثبت نام چنين گزينه اي بود؟؟)
البته جالبه داوطلبي با تراز 5400 انتخاب دانشگاه قبول نشده ولي داوطلب ديگه قبول شده!!
يا از بچه هاي همين سايت با تراز 6200 انتخاب دانشگاه قبول شده ولي يكي ديگه با همان تراز مشابه و حتي بالاتر جايي قبول نشده (منظورم انتخاب دانشگاه است)
حتي از دوستان خودم با 5600 آذربايجان شرقي قبول شده (انتخاب دانشگاه) اما شخص ديگه اي با 5650 انتخاب دانشگاه قبول نشده!؟
سلام.....منم برام خيلي سوال بود، چون گزينه‌ي انتخاب دانشگاه رو هم موقع ثبت نام نديدم! ولي به نظر من اينكه دانشگاه براتون انتخاب نكرده خودش حسنه، چون همونطوري كه ديديد جاهايي رو براي بچه‌ها زده كه خيلي دور افتاده هستش.... اصلا ارزشي نداره و اين جز اينكه فرصت تكميل ظرفيت رو از اين دوستان گرفت هيچي نداره....
البته اطلاعات دوست خوبمون engineer و دوستاي ديگه فكر ميكنم بهتون بتونه كمك كنه..... ولي كلا بابت اين مسئله ناراحت و نگران نباشيد چون فقط فرصت دوباره رو از شما ميگرفت...
تصویر

آواتار کاربر
m2002k
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط m2002k » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 4:48 pm

engineer نوشته شده:با سلام.
تنها سهمیه ای که فقط قابل بحث هست(روی قابل بحث تاکید می کنم ،فقط قابل بحث) سهمیه خانواده ایثارگران و شهدا است . به عقیده من بهتر است این عزیزان نیز از کلاس های خاصی به صورت دولتی و طرف قرارداد ارگان ها و.. غیره با کمک هزینه ای و .. ویژه برخوردار شوند و سهمیه از آنها گرفته بشه تا دیگه همه با یک زحمت شخصی و بدون کمک وارد دانشگاه بشوند .
ببینید تاکید می کنم که به این دسته از عزیزان تسهیلات آموزشی داده بشه تا خیلی خوب و بدون مسئله درس بخونند اما مانند سایرین و با شرایط یک شخص عادی کونکور بدهند .
در دانشگاه هم که تخفیف دریافت می کنند و این حق مشخص و غیر قابل بحث این عزیزان است .
اما سهمیه بسیج کاملا بی اساس و غیر کارشناسی است و اصلا معنی و مفهوم خاصی نداره .
یا حق
واقعا اين حرفت درسته ، منم كاملا تاييد ميكنم.... اينگونه لطفي كه الان داره بهشون ميشه واقعا نامرديه.......ولي به قول engineerعزيز راه‌هاي خيلي بهتري براي كمك كردن به اين عزيزان هست كه اينطوري حق هيچ كسي هم ضايع نميشه.... اون موقع هستش كه هركي سوادش بالاتره و شايسته تر وارد دانشگاه ميشه...
تصویر

آواتار کاربر
aminbrlee
تماس:

پست توسط aminbrlee » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 4:53 pm

با سلام
دوستان خواهشا یکی به سوال منم جواب بده
3 پست قبله
با تشکر

tahami
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط tahami » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 5:20 pm

aminbrlee نوشته شده:با سلام
3 پست قبله
با تشکر
سلام
شما با 6500 هیچ کدام از مراکز تهران نمیتونستید قبول بشید چون حداقل تراز آن ها 6800 یا 6900 بود.

آواتار کاربر
haana
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط haana » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 5:29 pm

3 پست قبله
با تشکر
دوست عزیز مشکل شما چیه؟ ترازتون خوبه ولی شما خودتون دزفول رو انتخاب کردین. دانشگاه که واستون انتخاب نکرده!
همونطور که آقای تهامی گفتن شما تهران قبول نمیشدید ولی ترازتون به کرج میرسه.
اگه "ضربه فنی" شدی دوباره تلاش کن "ضربه مغزی" که نشدی!!!

......................................................................................................................................................
.........تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟ ............. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم............

آواتار کاربر
m2002k
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط m2002k » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 5:32 pm

tahami نوشته شده:
3 پست قبله
با تشکر
سلام
شما با 6500 هیچ کدام از مراکز تهران نمیتونستید قبول بشید چون حداقل تراز آن ها 6800 یا 6900 بود.
اينم من اضافه كنم، كه اطراف تهران ترازش بهتره، مثله دماوند و رودهن (حدودا 5500 بودن هر دو، دقيقش رو يادم نيس)....... كه با اين تراز شما حتما توي اين مراكز قبول ميشديد.....تراز كرج هم تقريبا 6300 بود، كه اونم قبول ميشديد....ورامين رو هم خبر ندارم
اينم از اطراف تهران :mrgreen:
تكليف استان تهران براتون مشخص شد :D ......بقيه‌ي استانارو دوستاي ديگه بايد كمكتون كنن bil:
آخرین ویرایش توسط m2002k در چهارشنبه 9 بهمن 1387, 5:35 pm، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
تصویر

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط miladnasa2004 » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 5:33 pm

آقا این خیلی مهمه کسی در این باره اطلاعی داره ؟

من شنیدم اگر دو تن از فرزندان یک خانواده هر دو در دانشگاه آزاد تحصیل کنند یکی می توند انتقالی بگیرد و هر دو می توانند از تخفیف شهریه استفاده کنند

1- آیا این قانون وجود دارد ؟

2- هر دو نفر می توانند اغنتقالی بگیرند یا فقط یک نفر ؟

3- خوده تهران می دهند یا اطاف آن ؟

4- مبلغ تخفیف شهریه چند درصد است ؟ در شهریه ثابت منظور می شود یا متغییر ؟

کسی نیست واقعا درباره تینا چیزی بدونه ؟
زندگی چیست ؟

زندگی رسم خوشایندیست

زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ

پرسشی دارد اندازه عشق

زندگی چیزی نیست که لبه طاقچه عادت از یاد من و تو برود

زندگی ضرب زمین در ضربان دل ماست

زندگی سوت قطاریست که در خواب پلی می پیچد

آواتار کاربر
m2002k
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط m2002k » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 5:41 pm

miladnasa2004 نوشته شده:آقا این خیلی مهمه کسی در این باره اطلاعی داره ؟

من شنیدم اگر دو تن از فرزندان یک خانواده هر دو در دانشگاه آزاد تحصیل کنند یکی می توند انتقالی بگیرد و هر دو می توانند از تخفیف شهریه استفاده کنند

سلام
اين قانون وجود داره، اين تخفيف اعمال ميشه..... اگر اشتباه نكنم بين 12 تا 15 درصد هستش (دقيق يادم نيست)......در مورد انقالي هم چيزي متاسفانه نشنيدم...
و احتمال خيلي زياد توي شهريه متغير اعمال ميشه..... شهريه ثابت كه هميشه ثابته....... و اين مبلغ تخفيف روي شهريه متغير اعمال ميشه bil:
تصویر

ab.sirabi11

پست توسط ab.sirabi11 » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 6:29 pm

با سلام من قبول نشدم این کارنامه منه میخواستم ببینم توی تکمیل ظرفیت دیگه شرکت داده نمیشم
1.JPG
1.JPG (58.74 KiB) مشاهده 7906 مرتبه

iran4946

پست توسط iran4946 » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 6:42 pm

من مهندسی سپیدان قبول شدم ویه سوال دارم من در دوره کاردانی ناپیوسته 82 واحدپاس
کردم البته فارسی پیش نخورده بودم ولی بعضی ها 84 واحد و بعضی دیگر86
واحدپاس کردند من باید چه کار کنم ایا مشکلی دارم یعنی درسی بوده که پاس نکرده
باشم؟

arash1
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arash1 » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 6:49 pm

سلام دوستان عزيز من يك سوال خيلي مهم دارم و اونم اينه كه من كارداني غيرانتفاعي بودم راست ميگن كه نمراتي كه توي كارداني پايين باشن رو معادل سازي نميكنند. اين قضيه پيش نياز چيه؟ دوباره اون درس ها رو بايد برداريم و پاس كنيم؟؟؟ اگر اينجوري باشه حد نمرش چنده؟؟؟ پس من در اين صورت بايد كل كاردانيمو دوباره بگذرونم چون اكثر درسامو با نمره پايين پاس كردم.... khk: لطفا هركسي كه جوابي مطمئن داره بگه.ممنونم .موفق باشيد. bil:

آواتار کاربر
engineer
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران-تهرانپارس
تماس:

پست توسط engineer » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 7:00 pm

iran4946 نوشته شده:من مهندسی سپیدان قبول شدم ویه سوال دارم من در دوره کاردانی ناپیوسته 82 واحدپاس
کردم البته فارسی پیش نخورده بودم ولی بعضی ها 84 واحد و بعضی دیگر86
واحدپاس کردند من باید چه کار کنم ایا مشکلی دارم یعنی درسی بوده که پاس نکرده
باشم؟
با سلام.
دوست من اگر شما گواهی ارغ التحصیلی دریافت کرده اید نگران چی هستید ؟ خیر واحدی نیست که پاس نکرده باشید .
بنا به ضرورت(که معلوم نیست کجاش ضرورت هست) عزیزان هر سال چند واحد به چارت درسی کاردانی های بنده خدا می افزایند و این هم چیز عجیبی نیست . من ترم 3که بودم گفتند ورودی های 85 باید علاوه بر چارتی که بهشون دادیم 3واحد هم کارآفرینی بگذرانند . اینگونه است که واحد ها هر سال تغییر می کند . جای نگرانی نیست
یا حق
ab.sirabi11 نوشته شده:با سلام من قبول نشدم این کارنامه منه میخواستم ببینم توی تکمیل ظرفیت دیگه شرکت داده نمیشم
1.JPG
دوست من کارنامه خودتان رو باید در تاپیک مربوطه قرار می دادید اما عرض کنم که دوستان فرمودند اشخاصی که در واحدی قبول شده اند در تکمیل ضرفیت شرکت داده نمی شوند .
miladnasa2004 نوشته شده:آقا این خیلی مهمه کسی در این باره اطلاعی داره ؟

من در مورد انتقالی چیزی نشنیدم و فکر می کنم(تاکید دارم روی اینکه فکر میکنم و مطمئن نیستم) که انتقالی نداریم .
اما تخفیف هم 10 تا 15درصد است کهm2002kگفتند و من فکر می کنم این تخفیف از کل شهریه باشد (ویا از شهریه متغییر)
کسی نمی خواد به سوال من جواب بده
تو رو خدا بهم بگین ثبت نام کنم یا نه
این کارنامه منه فکر میکردم بهتر از این بشه
اگه کسی راجع به دانشگاه دزفول اطلاعی داره بگه
سوال دیگه اینه که من از دانشگاههای عالی کشور با این رتبه ها کدومشونو میتونستم قبول شم
با تشکر
تصویر
دوست من منظورتون رو یک مقدار شفاف تر از دانشگاه های عالی بیان کنید (سوال کمی گنگ هست)
در مورد دانشگاه دزفول این لینک کمک حال شما خواهد بود:
http://www.iaud.ac.ir
شما اگر ثبت نام نکنید چه کاری می تونید انجام بدید؟ خوب در تکمیل ظرفیت که شرکت داده نمی شید . مگر هدفتان سراسری یا علمی کاربردی باشه.

یا حق
غم و شادي در يک خانه زندگي مي کنند به آهستگي شادي کن تا غم بيدار نشود
Ymsgr: er.engineer68

ab.sirabi11

پست توسط ab.sirabi11 » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 7:29 pm

من اصلا برام مهم نیست چون قسمت رو قبول دارم
ولی خوب این که خیلی نامردییییییییییییییییییییی من میبینم خیلی از کسایی که سربازن و یا باید برن سربازی
این آزمون براشون حیاتییی هستش اینجا دانشگاه آزاد داره حقه یک سری آدم با عشق( بچه هایی این سایت) رو ضایع میکنه
اصلا کی به اینا گفت که انتخاب چهارم بذارن نمی خوام به ما قشر جوان ها محبت کنیننننننننننننننننننننننن nar:

el_barca
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط el_barca » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 10:18 pm

m2002k نوشته شده:اين سوال توي تاپيك نتايج آزاد مطرح شده بود:
amin24 نوشته شده:باسلام خدمت تمامي دوستان عزيز و تبريك به تمامي قبولين.

من يك سوال برام پيش اومده (خيلي مهم) و اون هم اين هست كه چرا دانشگاه براي كساني كه در سه اولويت اول قبول نشدند به عنوان انتخاب چهارم (انتخاب دانشگاه) جايي رو قبول كرده (دور افتاده ترين نقاط ايران).(در مراحل ثبت نام چنين گزينه اي بود؟؟)
البته جالبه داوطلبي با تراز 5400 انتخاب دانشگاه قبول نشده ولي داوطلب ديگه قبول شده!!
يا از بچه هاي همين سايت با تراز 6200 انتخاب دانشگاه قبول شده ولي يكي ديگه با همان تراز مشابه و حتي بالاتر جايي قبول نشده (منظورم انتخاب دانشگاه است)
حتي از دوستان خودم با 5600 آذربايجان شرقي قبول شده (انتخاب دانشگاه) اما شخص ديگه اي با 5650 انتخاب دانشگاه قبول نشده!؟
سلام.....منم برام خيلي سوال بود، چون گزينه‌ي انتخاب دانشگاه رو هم موقع ثبت نام نديدم! ولي به نظر من اينكه دانشگاه براتون انتخاب نكرده خودش حسنه، چون همونطوري كه ديديد جاهايي رو براي بچه‌ها زده كه خيلي دور افتاده هستش.... اصلا ارزشي نداره و اين جز اينكه فرصت تكميل ظرفيت رو از اين دوستان گرفت هيچي نداره....
البته اطلاعات دوست خوبمون engineer و دوستاي ديگه فكر ميكنم بهتون بتونه كمك كنه..... ولي كلا بابت اين مسئله ناراحت و نگران نباشيد چون فقط فرصت دوباره رو از شما ميگرفت...
من مطمئنم داری در مورد بحث تکمیل ظرفیت اشتباه فکر می کنی . اون انتخاب 4 حتی برای اونایی هم که در انتخاب اول قبول شده بودند اورده شده .

تکمیل ظرفیت اگر یه شخص در 3 انتخاب اول قبول نشده باشه براش اجرا میشه . چون اگر این چیزی که شما میگی اینجوری ترارزهای بالا باید برن دانشگاه های دور افتاده و تراز های پایین بیان دانشگاه های مثلا مثل تهران جنوب . یه همچین چیزی اصلاٌ محال ممکنه .

قفل شده