سوالات شما در مورد پیام نور

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
NEGAHEFARDA
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: توبرگه های روزگار

Re: سوالات شما در مورد پیام نور

پست توسط NEGAHEFARDA » شنبه 6 مهر 1387, 5:19 pm

بچه ها : !!!!!!!!

من لینک راس ساعت 4.16 رسد کردم !!!
http://www3.sanjesh.org/pnu/ksh87/index.php
الان دوباره برش داشتن !!!!!!!!!!!!!!!!
هیچ کسی مثل من نگران نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده : مژده

بچه ها : مشزوط درس : یعنی همون قبول !!!!!!!!!

ثبت نام می کنید !!!!!!!!!!!!!!!!! وبعد دوبار باید همون درس ها رو بگذزونیدددددددددددددددددددددددددددددددد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدایا شکرت ما مهمونه تو بودیم و بنده نا چیز تو برای همه چیز و همه محبت های تو سجده شکر به جا می آوریم و در نزد والا مقام همچون تو شرمساریم .

خدا یا یه خدایا شکرت میگم به اندازه همون بزرگی خودت : الهی شکرت

التماس دعا .......

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » شنبه 6 مهر 1387, 6:04 pm

مژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژده

پبام نور امد با همه سختی و درس خواندن

من قبول شدم خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا دوست دارم خدایا دوست دارم خدایا دوست دارم خدایا زیبایی زیباتر و مهربان

خدیا دوست دارم

دوستان من چهار تا واحد دانشگاهی انتخاب کرده بودم جلوی دوتاش نوشته مردود و جلوی دوتای دیگه نوشته قبول یعنی

من مشروط نیستم قبول شدم خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا به درگاهت شکر

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط reza-1365 » شنبه 6 مهر 1387, 6:09 pm

لطفا از بین دوستان عزیزم خواهش می کنم بیان و دوستهایی که قبول شدن بیان و خودشون رو معرفی کنن

و درمورد مشروط و چه چیزی جلوی نتیجه شون نوشته شده بیان و بگن

criminaldevi1l

پست توسط criminaldevi1l » شنبه 6 مهر 1387, 6:25 pm

سال تولد شماره شناسنامه نام خانوادگي و نام داوطلب
67 20816 *****امين

وضعيت قبولي کد رشته محل انتخابي
مشروط درس 3791
قبول 3835
قبول 3552
قبول 3696
قبول 3713

خوب ما هم قبول شدیم..البته حقوق...حالا شدیم دانشجوی ترم 6 مهندسی کامپیوتر و دانشجوی ترم 2 حقوق...به سلامتی باشه واسه همه اونایی که قبول شدن...و واسه اونایی که قبول نشدن یادی باشه از جمله ی معروف هر شکستی مقدمه یک پیروزی است
قبولی مشروط احتمالا مال اینه که شما یه سری درس افتادی اونجایی که مشروط شدی یعنی به همون تعداد دانشجویی که می خواسته بگیره شما هم جزوش بودی...اما قبول یعنی ظرفیت دانشگاهش تکمیله و به قولی دیگه جایی واسه مشروطیا نبوده ....البته فکر کنم اینجوری باشه...به هر حال ما که خوشحالیم ..منظر دوستانیم که بیان

آواتار کاربر
NEGAHEFARDA
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NEGAHEFARDA » شنبه 6 مهر 1387, 7:43 pm

به به ... دوستان :
کنان جان کجاست !!!! خیلی دوست دارم بدونم این داداش گلمون چی کار کرده ان شاالله که قبول شده !!!

من فقط 15 تا 20 روز درس خوندم !!!! و معارف رو فک می کنم 18 یا 20 شده باشم ادبیات 7 یا 13 و زبان هم 8 یا 11 و مبانی برنامه نویسی 15 یا 18 و ریاضی رو سپید گذاشتم !!!!
و فقط می تونم بگم خدا رحمی به حال ما کرد و اگه وقت بیشتری بود نتیجه بیهری می گرفتیم و از طفی من دیپلمه فنی داشتم و باید پیش دانشگاهی هم میگرفتم و این ها همه رو سرم ریخته بود و از طرفی پروژه های نا تموم آموزش وپرورش .........

خیلی چاکر خدایم ........

DARYA 66

پست توسط DARYA 66 » شنبه 6 مهر 1387, 9:00 pm

دوستان سلام
تو رو خدا به من بگین یعنی من قبول شدم اصلا نمیفهمم یعنی چی توروخدا زود جواب بدین

وضعيت قبولي کد رشته محل انتخابي
مردود 3828
قبول 3843
مردود 3829
مردود 3830
قبول 3844

آواتار کاربر
NEGAHEFARDA
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NEGAHEFARDA » شنبه 6 مهر 1387, 10:33 pm

با سلام :

در مقابل کد رشته های که نوشته شده : قبول ===> قبولی شما در رشته مورد نظر شما !!! و مردود هم که واضح است !!!! مشکل چیه بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط reza-1365 » شنبه 6 مهر 1387, 11:25 pm

خدایا شکرت شکرت

بازهم به تمام دوستانی که قبول شدن تبریک و اروزی موفقیت می کنم خدا رو شکر من هم قبول شدن و از استرس کنکور

راحت شدم. دوستان جلوی اسم کسانی که مشروط شدند یعنی دو تا درس افتادند طبق دستوری که تو دفترچه نوشته اند

و اونهایی که مشروط نشده اند یعنی تو همه درس ها قبول شدند و معدلشون بالای 12 هستش. با ارزوی موفقیت برای

تمام دوستان و اونایی که خدای ناکرده قبول نشدن نگران نباشن و دوباره با عزمی راسخ بخونن که خدا همیشه بزرگ و

مهربانه. دوستان ثبت نام هم از 13شروع تا 18 مهر ادامه داره. و اونایی که مثل من کاردانی دارن اماده باشن حداقل20 و

حداکثر35واحدشون خواهد پرید و دو ترم جلو می افتند.

آواتار کاربر
farsijava
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: karaj

پست توسط farsijava » شنبه 6 مهر 1387, 11:36 pm

سلام
اول تبریک می گم به اونهایی که قبول شدند. انشالله همیشه موفق باشند سایرین هم انشالله تو مراحل دیگه خبر قبولیشون رو بشنویم
یه سوال هم دارم اونهایی که مشروط شدند یعنی چی و چیکار باید بکنند؟
موفق باشید

doostidoostaneh
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط doostidoostaneh » شنبه 6 مهر 1387, 11:45 pm

من خدا برام خواست که برم شهر زاهد شهر تو استان فارس پیام نور قبول نشدم
دانشگاه آزاد تو تکمیل ظرفیت قبول شدم کاردانی به کارشناسی
برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم
اگه کسی رو میشناسید که بخواد برای دانشگاه آزاد جابجا بشه خوشحال میشم خودم تهرانم اما حتی راضیم که برم اصفهان تا زاهد شهر چون اصفهان یه چندتا فامیل داریم
اگه کسی هست خوشحال میشم

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط reza-1365 » شنبه 6 مهر 1387, 11:48 pm

یعنی دوباره اون درس هایی که قبول نشدن پاس کنند و هیچ فرقی با بقیه ندارن

آواتار کاربر
farsijava
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط farsijava » شنبه 6 مهر 1387, 11:53 pm

[quote="reza-1365"]یعنی دوباره اون درس هایی که قبول نشدن پاس کنند و هیچ فرقی با بقیه ندارن[/quote]

یعنی مثل بقیه واحد بر میدارند و علاوه بر اونها این واحد هایی هم که پاس نکردند رو هم دوباره بر می دارند یا اینکه فقط واحد هایی که پاس نکردند رو باید وردارند؟
از کجا می فهمند کدوم واحد ها رو پاس نکردند؟

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط reza-1365 » یک‌شنبه 7 مهر 1387, 12:02 am

دوست من دانشجوی مشروط یعنی همان کسی که معدل کل ترمش کمتر از 12 بوده و باید در ترم جدید 14واحد درسی را

بردارد و درس های افتاده رو دوباره بردارد. و کارنامه و دروسی که افتادین رو انجا موقع ثبت نام بهتون می گن

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط reza-1365 » یک‌شنبه 7 مهر 1387, 12:03 am

در هزاره سوم، فناوري اطلاعات (IT) به عنوان عمده‌ترين محور تحول و توسعه در جهان منظور شده است و دستاوردهاي ناشي از آن، آن‌چنان با زندگي مردم عجين گرديده كه روي‌گرداني از آن، اختلالي عظيم در جامعه و رفاه و آسايش مردم به وجود مي‌آورد. براي مثال، كامپيوتري شدن بسياري از امور جاري مردم، انجام بسياري از كارهاي روزمره بانكي با استفاده از اينترنت و شبكه‌هاي ارتباطي در منزل و خانه‌ها، آموزش الكترونيكي و مجازي و عدم نياز به حضور در كلاس‌هاي درس، توسعه و ترويج تجارت الكترونيكي از نتايج و دستاوردهاي فناوري اطلاعات است؛ عواملي كه هرچند در مراحل اوليه رشد و تكامل قرار دارند اما در همين حد نيز در رفاه و آسايش انسان نقش بسيار مهمي دارند.
از همين رو امروزه تمامي كشورها در زمينه فناوري اطلاعات و عموميت بخشيدن به آن در جامعه تلاشي پيگير دارند. در كشور ما نيز براي تربيت نيروي متخصص و كارآمد در زمينه IT و حركت سريع در اين عرصه, رشته IT در دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي ارائه مي‌شود و در مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد دانشجو مي‌پذيرد.

فناوري اطلاعات يا IT كه مخفف Technology Information مي‌باشد, رشته‌اي است كه تمام رشته‌هاي دانشگاهي را مي‌تواند پوشش دهد. منتها از نظر عملياتي يك رشتة ميان رشته‌اي, بين كامپيوتر و صنايع برق است كه در اين ميان امور مربوط به توليد, پردازش, نگاهداشت و عرضه اطلاعات به مباحث كامپيوتري مرتبط مي‌شود, بحث‌هاي مديريت اطلاعات و فرآيندهاي آن از سلسله بحث‌هاي رشته صنايع و رشته برق است و به خصوص گرايش مخابرات, انتقالات مرتبط با اطلاعات و داده‌ها را برعهده دارد.

IT را مي‌توان استفاده بهينه از اطلاعات براي كاربردهاي مختلف دانست, يعني متخصص اين رشته بايد بتواند اطلاعات را جمع‌آوري, دسته‌بندي و پردازش كرده و به موقع از آن استفاده نمايد از همين رو كارشناس اين رشته بايد مباني كامپيوتر را بلد باشد. به عبارت ديگر هستـ· اصلي اين رشته همان هسته اصلي مهندسي كامپيوتر است، منتها چون يكي از توانمندي‌هاي اصلي كارشناسي اين رشته بهره‌وري به موقع و صحيح از اطلاعات است؛ دانشجوي IT بايد داراي اطلاعات جنبي در زمينه‌هاي مختلف باشد.

براي مثال, فردي كه مي‌خواهد از اين تكنولوژي در تجارت الكترونيكي استفاده كند بايد مديريت بداند يا فردي كه مي‌خواهد از IT در آموزش از راه دور بهره ببرد, بايد با روش‌هاي آموزش آشنا باشد.

توانايي‌هاي لازم :

با توجه به ماهيت ميان رشته‌اي مهندسي فناوري اطلاعات. دانشجوي اين رشته لازم است كه به دو مبحث علوم مديريت و كامپيوتر علاقه‌مند باشد. همچنين بايد در رياضي توانمند بوده و قدرت تجزيه و تحليل خوبي داشته باشد. زيرا به گفته «الكساندروف», - رياضيدان و فيلسوف معاصر شوروي - علم رياضي كاربرد فراواني در ساير دانش‌ها, صنعت و در همه زمينه‌هاي مربوط به زندگي بشري دارد.

برخي از استادان اين رشته معتقدند كه آزمون اين رشته بايد به صورت نيمه‌متمركز برگزار گردد تا علاقه‌مندترين و مستعدترين داوطلبان وارد اين رشته گردند. داوطلباني كه پيش از ورود به دانشگاه, با كامپيوتر آشنايي داشته و در اين زمينه توانمند باشند.

موقعيت شغلي در ايران :

اينجا يك شهر الكترونيكي است. شهري كه آموزش, تفريحات, خريد و فروش و بخش قابل توجهي از ارتباطات آن الكترونيكي مي‌باشد. در اين شهر, فارغ‌التحصيلان IT حضوري فعال دارند. زيرا از سوار شدن به مترو و تاكسي تا خريد از فروشگاهي كه در آن فروشنده‌اي حضور ندارد, به صورت الكترونيكي انجام مي‌گيرد.

اين تصويري از آينده تمامي كشورهاي جهان از جمله كشور ايران است. تصويري كه بيانگر وجود فرصت‌هاي شغلي فراوان براي فارغ‌التحصيل IT است. البته يك مهندسي IT نه تنها در آينده, بلكه در حال حاضر نيز فرصت‌هاي شغلي فراواني دارد.

براي مثال, در حال حاضر وزارت بازرگاني در پي آن است كه سيستم تجارت ايران را مثل كشورهاي پيشرفته, الكترونيكي كند. اين پروژه بسيار پيچيده است و نياز به تعداد قابل توجهي متخصص IT دارد. تا جايي كه اگر تمامي دانشجويان ما وارد بازار كار شوند, باز هم پاسخگوي نياز اين پروژه و پروژه‌هاي مشابه نخواهند بود. حتي در كارهايي ساده‌تر مثل مكانيزه شدن سيستم يك اداره, نياز به متخصص اين رشته است. كاري كه در بعضي از سازمان‌ها آغاز شده اما هنوز سيستم هيچ سازماني به طور كامل مكانيزه نشده است. به عبارت ديگر در حال حاضر همه چيز به سمت IT پيش مي‌رود و به همين دليل فارغ‌التحصيل اين رشته اگر توانمند باشد, بيكار نخواهد ماند.

درس‌هاي اين رشته در طول تحصيل :

دروس پايه :

رياضي, معادلات ديفرانسيل , آمار و احتمالات مهندسي , فيزيك , كارگاه عمومي.

دروس اصلي:

ساختمان‌هاي گسسته , مباني كامپيوتر و برنامه‌سازي , زبان ماشين و برنامه‌نويسي سيستم, ساختمان داده‌ها, مدارهاي منطقي, معماري كامپيوتر, برنامه‌سازي پيشرفته , سيستم‌هاي عامل, پايگاه داده‌ها, طراحي الگوريتم‌ها, مهندسي نرم‌افزار , شبكه‌هاي كامپيوتري, مباني الكترونيك ديجيتال, هوش مصنوعي, اصول و مباني مديريت, مباني اقتصاد مهندسي, آزمايشگاه شبكه, آزمايشگاه پايگاه داده‌ها, شيوه ارائه مطالب علمي و فني, زبان تخصصي, آزمايشگاه سيستم عامل.

دروس تخصصي :

مباني فناوري اطلاعات , مهندسي فناوري اطلاعات, تجارت الكترونيكي, مديريت و كنترل پروژه‌هاي فناوري اطلاعات , برنامه‌ريزي استراتژيك فناوري اطلاعات, آموزش الكترونيكي, محيط‌هاي چند رسانه‌اي, پروژه‌ فناوري اطلاعات, كارآموزي IT .

آواتار کاربر
farsijava
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط farsijava » یک‌شنبه 7 مهر 1387, 12:07 am

[quote="reza-1365"]دوست من دانشجوی مشروط یعنی همان کسی که معدل کل ترمش کمتر از 12 بوده و باید در ترم جدید 14واحد درسی را

بردارد و درس های افتاده رو دوباره بردارد. و کارنامه و دروسی که افتادین رو انجا موقع ثبت نام بهتون می گن[/quote]

ممنون
موفق باشید

قفل شده