یه سوال خیلی مهم

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

kota
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: یه سوال خیلی مهم

پست توسط kota » دوشنبه 4 مهر 1390, 3:16 pm

AliMohammadi نوشته شده:
morteza01 نوشته شده:هزینه آزاد که ترمی 500 تا 600 در میاد از هزینه دانشکده روزانه کمتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا یه چیزی بگو باور کنیم!!!روزانه که شهریه نداره فقط پول خوابگاه هست و خوردو خوراک و رفتو آمد!
که سر هم خیلی بشه 200 یا 300 ...تازه آزاد چون کار دانش هستم کامل یک ترم پیش میخورم و 500 تومان اضافه پیاده میشم اونوقت شما میگی روزانه تفت بیشتر میشه!!!!
من حتی اگه دو ترم آخر روزانه هم خونه اجاره کنیم 300 تا 400 بشه>>در صورتی که ترم های
آخر آزاد حدود 700 یا 800 میشه آقای پیر کاردانی!!!!!!!!!!!!!!
سلام
شاید جواب دادن به این پست زیاد جالب نباشد!
اما دوست عزیز وقتی شما سوالی را در فروم مطرح میکنید و درخواست جواب از دوستان را دارید و دوستان هم وقت خود را صرف پاسخ دادن به شما میکنند، دیگر ناراحتی برای چیست؟

اما شما این را قبول کنید که حتما خرج تحصیل در شهرستان بیشتر است...
تک تک مواردی که جناب پیر کاردانی فرمودند درست است... من خودم آدم رفیق بازی نیستم! اما خرج همین رفیق بازی و مهمونی و مسائل دیگه شهرستان + خرج اجاره خونه و تهیه وسائل اولیه منزل و رفت و آمد و ... بیشتر از شهریه دانشگاه آزاد میشود... باز هم انتخاب با شماست...

بعد هم شما که رشته کاردانش هستید در دانشگاه آزاد 3 واحد بیشتر از فنی و حرفه ای ها میخونید! یک ترم پیش کجا بود دوست عزیز؟!
راستی اگر بخواهید 4 ترمه هم تموم کنید که برای کاردانشی ها کار سخت تر است، هزینه ترم آخر نزدیک 1 میلیون خواهد شد!!!

موفق باشید... bil:
سلام.
من کسایی رو میشناسم که به راحتی با خرج حدودا یک پنجم آزاد تو دانشگاه های شهرستان فارق التحصیل شدن.

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”