براي كنكور آزاد c بخونيم يا ++c ؟

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
felfel_namaki
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: براي كنكور آزاد c بخونيم يا ++c ؟

پست توسط felfel_namaki » دوشنبه 1 مهر 1387, 5:34 pm

عجب یعنی کسی نیست جواب ما رو بده ؟

abyzn

پست توسط abyzn » شنبه 11 آبان 1387, 5:23 pm

با سلام به دوستان
من ميخام برنامه سي رو روي كامپيوتر اجرا كنم هر برنامه اي نصب ميكنم به اين كدهاي كتاب آقاي مقسمي جواب نميده و دائم خطا ميده
از اساتيد خواهش ميكنم دقيقا بگن چه برنامه اي نصب كنم تا كدهاي كتاب مقسمي رو اجرا كنه

من torbo c , tbc , و خيلي ها رو نصب كردم نشد

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » یک‌شنبه 12 آبان 1387, 11:24 pm

رزا خانم به نظر شما بدون برنامه نویسی میشه واحد ابادان قبول شد ؟
دوست عزيز كارنامه هاي قبول شده هاي سالهاي گذشته واحد موردنظرتون رو ببينيد تا متوجه شويد حدودا چه درصدهايي بايد كسب كنيد هرچند كه ميزان درصد رابطه مستقيمي با سطح سوالات داره.
پيشنهاد نمي كنم برنامه نويسي رو كامل حذف كنيد مي تونيد چند مبحث ساده تري كه چند سال اخير مورد توجه طراحان سوال بوده رو ياد بگيريد.
1. اخر باید چی بخونیم ؟ کدوم زبون ها ؟ 2 تاست یا یکی ؟ و اگه کتاب مناسبی هست نام ببرید ؟
2. چرا من نمیتونم تو انجمن ها تاپیک بزنم ؟
3. ایا میشه تو کنکور ازاد برنامه نویسی رو 0% زد ولی قبول شد ؟ واحد ابادان؟
4. ایا کتابی هست که بتونه منی که برنامه نویسیم ضعیفه رو راه بندازه ؟
1. مشخص نيست و احتمال طرح سوال از ++C هم هست ولي پيشنهاد من به شما مطالعه C و اختصاص زمان مطالعه زبان دوم به دروس تخصصي است.
2. با مديران ديگر در اين باره صحبت كنيد.
3. با درصد تخصصي بالا احتمالش هست ولي با 0 زدن برنامه نويسي شانس قبوليتون كاهش پيدا مي كنه.
4. بله صد در صد؛ كتابهاي كنكوري مناسب مثل كتاب پارسه؛ پيشنهاد مي شه در صورت امكان مي تونيد در كلاسهاي كنكور شركت كنيد يا دبير خصوصي بگيريد.
من مي خوام برنامه سي رو روي كامپيوتر اجرا كنم هر برنامه اي نصب ميكنم به اين كدهاي كتاب آقاي مقسمي جواب نميده و دائم خطا ميده
دوست عزيز، يك نمونه كدي كه تست مي كنيد با خطاي كامپايلش در تالار مربوط به اشكالات درسي مطرح كنيد تا بتونيد راهنمايي دقيقتري بگيريد.
يك موردي كه بايد توجه كنيد اين هست كه در تستهاي كنكور و كتب كنكوري مثل كتابي كه نام برديد، برنامه كامل نوشته نمي شه و فقط قطعه كدي از يك برنامه كه موردنظر هست مطرح مي شه و شما براي اجراي هر قطعه كد لازم است كه بخشهاي ثابت برنامه مثل ساختار زير را به كدها اضافه كنيد:

تصویر

يك دليل ديگر مي تونه Import نكردن كتابخانه ها باشه؛ همانطوريكه مي دونيد در هر زبان برنامه نويسي مثل C براي استفاده از هر نوع تابع مثل توابع ورودي - خروجي، توابع كار با رشته ها، تخصيص Heap و ... بايد كتابخانه متناسب رو Import كنيد كه در c با استفاده از دستور include اين كار انجام مي شه.
مثال :

تصویر

براي اجراي كد بالا كه چاپ رشته اي را به نحوي انجام مي دهد، به دليل استفاده از تابع putchar نياز وارد كردن كتابخانه stdio.h داريم. بنابراين برنامه كامل براي اجراي كد بالا به صورت زير است:

تصویر

برنامه بالا با Turbo C 4.5 تست شده و در محيط هاي مشابه مثل Borland c هم جواب مي دهد.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

Knight
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط Knight » چهارشنبه 15 آبان 1387, 4:26 pm

[quote="abyzn"]با سلام به دوستان
من ميخام برنامه سي رو روي كامپيوتر اجرا كنم هر برنامه اي نصب ميكنم به اين كدهاي كتاب آقاي مقسمي جواب نميده و دائم خطا ميده
از اساتيد خواهش ميكنم دقيقا بگن چه برنامه اي نصب كنم تا كدهاي كتاب مقسمي رو اجرا كنه

من torbo c , tbc , و خيلي ها رو نصب كردم نشد[/quote]

همینطور که رزا گفت اگه یه نمونه کد می زاشتی بهتر بود

این کامپایلری که خود من ازش استفاده می کنم

http://rapidshare.com/files/160863028/T ... _.rar.html

قفل شده