سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
nafis88

Re: سوالات شما در مورد علمی کاربردی

پست توسط nafis88 » چهارشنبه 26 خرداد 1389, 12:42 pm

با سلام خدمت دوستان عزیز
من پارسال یه کاری کردم که فکر کنم تا حالا کسی انجامش نداده بود با اینکه مدرک کاردانی کامپیوتر داشتم ولی گرافیک در علمی کاربردی شرکت کردم(البته درساشونو خوب بلد بودم)
با اینکه تخصصی رو به نظرم خوب زدم ولی عمومی افتضاح زدم ،اصلا نزدم و قبول نشدم
نمی دونم عمومی و نزدم قبول نشدم یا چون تغییر رشتهای بودم khk:
از روهم نمی رم آخه وقتی درسای کامپیوتر و می بینم سرگیجه می گیرم
اگه می شه من و راهنمایی کنید چه بکنم :( برگردم سراغ رشته سخت افزار نفرین شده یا مجددا واسه گرافیک بخونم

azad88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط azad88 » چهارشنبه 9 تیر 1389, 5:13 pm

بچه ها طبق این خبر از امسال دیگه علمی کاربردی دیگه دانشجو پذیرش نمیکنه

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8904080776

آواتار کاربر
لاله عباسی

پست توسط لاله عباسی » شنبه 12 تیر 1389, 10:16 pm

سلام
با حذف دانشگاه علمی کاربردی ،تکلیف مدرکی که قرار بدهند چی میشه؟ سوالهامونو در این مورد از چه سازمانی باید بپرسیم؟وزارت کار؟ وزات علوم؟ دانشگاه علمی کاربردی؟ khk: khk: ger:

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » شنبه 12 تیر 1389, 11:46 pm

لاله عباسی نوشته شده:با حذف دانشگاه علمی کاربردی، تکلیف مدرکی که قرار بدهند چی میشه؟ سوالهامونو در این مورد از چه سازمانی باید بپرسیم؟وزارت کار؟ وزات علوم؟ دانشگاه علمی کاربردی؟ khk: khk: ger:
در این مصوبه جدید اعلام شده که هیچ مشکلی برای فارغ التحصیلی دانشجویان وجود ندارد و با عنوان مدرکی که در دفترچه اعلام شده فارغ التحصیل خواهند شد.

"دانشجویان علمی کاربردی نگران نباشند. بندهای این مصوبه کاملاً تکلیف را مشخص کرده که این گروه از دانشجویان تا پایان فارغ التحصیلی مطابق با همان روشی که پیش از این بوده است آموزش می بینند تا زمانی که فارغ التحصیل شوند. برای این موضوع هم مدت 4 سال زمان تعیین شده است. وزیر علوم تاکید کرد: هیچ مشکلی برای افرادی که تا به حال در دانشگاه علمی کاربردی و آموزشکده های فنی و حرفه ای پذیرش شده اند وجود ندارد."

این مصوبه به وزارت علوم و دانشگاه جامع اعلام شده و در صورتیکه اطلاعات بیشتری به آنها ارائه شده باشد می توانید سوالاتتان را بپرسید.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

azad88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط azad88 » یک‌شنبه 13 تیر 1389, 5:10 pm

البته درسته که دانشجویانی که در حال حاضر تو علمی کاربردی دارن تحصیل میکنن میتونن مدرک

بگیرن اما پس فردا که میخوان برن استخدام بشن چی میخوان بگن ؟ میخوان بگن از دانشگاهی که

درش تخته شده مدرک داریم در ضمن از امسال با حذف علمی کاربردی ظرفیت ها که کم بود کمتر هم

میشه اینا خیلی وقته این نقشه رو برای دانش آموزان فنی حرفه ای و کار دانش دارن و میخوان جلویه

ادامه تحصیلشون رو بگیرن یا حداکثر اگرم خواستن بیان دانشگاه بفرستنشون پیام نور من که به

بچه های سال اول دبیرستانی برادرانه توصیه میکنم اگه کامپیوتر دوست دارید هر جور شده برید ریاضی

فیزیک اونوقت نه مجبورید به جای 140 واحد n واحد به اسمه جبرانی و از این چرت و پرتا پاس کنید هم

خیالتون راحته بعد از کلی جون کندن و فارغ التحصیل شدن دو سال دیگه نمیان بگن عزیزان مدرکاتونو

بذارید در کوزه آبشو بخورین

آواتار کاربر
لاله عباسی

پست توسط لاله عباسی » یک‌شنبه 13 تیر 1389, 9:37 pm

حالا که علمی کاربردی دانشجو نمی گیرد برای ادامه تحصیل کارشناسی ناپیوسته ،بهترین برنامه چیست؟آیا دانشگاه آزاد مدارک کاردانی علمی کاربردی رو قبول میکنه؟

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » دوشنبه 14 تیر 1389, 11:51 am

برای ادامه تحصیل کارشناسی ناپیوسته ،بهترین برنامه چیست؟
دوست عزیز، نمایندگان کمیسیون آموزش مجلس به علت تداخل این مصوبه با طرح دو فوریتی که تصویب شده بود قرار است تا هفته آینده این موضوع را پیگیری کنند؛ بنابراین اجازه بدهید بعد از قطعی شدن این موضوع نظر بدهیم.
آیا دانشگاه آزاد مدارک کاردانی علمی کاربردی رو قبول میکنه؟
بله؛ مدارکی که تا الان از این دانشگاه صادر شده و مدارک دانشجویان فعلی علمی کاربردی برای شرکت در کنکورهای آزاد و سراسری معتبر خواهد بود.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

Hussein39
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Hussein39 » دوشنبه 28 تیر 1389, 6:44 pm

سلام دوستان
من کاردانی کامپیوتر رو تا دو ترم دیگه از آموزشکده فنی دزفول می گیرم، تو این سایت نوشته که اگه کارشناسی به کاردانی سراسری رو ادامه بدیم مدرک ما مهندسی نیست پس می مونه آزاد، پیام نور، علمی کاربردی حالا از بین این سه کدومش رو می تونم برم که مدرکش مهندسی باشه؟؟؟ khk:
با تشکر :oops: :oops:

asp.net
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط asp.net » جمعه 8 مرداد 1389, 3:52 pm

بچه ها نمیدونین کی دفترچه 89 میاد؟

sabety

پست توسط sabety » دوشنبه 11 مرداد 1389, 9:26 am

سلام کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بر گزار میشه یا نه؟

آواتار کاربر
aksham
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط aksham » چهارشنبه 20 مرداد 1389, 9:01 pm

سلام
پس با این حساب مدارک دانشجویانی که در حال تحصیل میباشند ارزش آکادمیک خواهد داشت نه مهارتی. درسته؟

در ضمن من یه سوالی دارم و اون هم این که در حال حاضر من دانشجوی دوره ی کارشناسی مهندسی ساخت و تولید هستم.
مدرکی که پس از فارغ التحصیلی خواهم گرفت قابل ترجمه برای ارائه به دانشگاهها ی خارجی خواهد بود؟

آواتار کاربر
aksham
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط aksham » جمعه 22 مرداد 1389, 11:07 am

aksham نوشته شده:سلام
پس با این حساب مدارک دانشجویانی که در حال تحصیل میباشند ارزش آکادمیک خواهد داشت نه مهارتی. درسته؟

در ضمن من یه سوالی دارم و اون هم این که در حال حاضر من دانشجوی دوره ی کارشناسی مهندسی ساخت و تولید هستم.
مدرکی که پس از فارغ التحصیلی خواهم گرفت قابل ترجمه برای ارائه به دانشگاهها ی خارجی خواهد بود؟
دوستان ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

آواتار کاربر
aksham
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط aksham » دوشنبه 25 مرداد 1389, 7:27 pm

aksham نوشته شده:

تصویر

آواتار کاربر
Ali_Computer69
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: سرزمین مفرغ ها

پست توسط Ali_Computer69 » دوشنبه 25 مرداد 1389, 7:46 pm

aksham نوشته شده:
aksham نوشته شده:

تصویر
نه دوست عزیز هیچ فرقی با قبلا نکرده تازه ممکنه دوباره دانشجو بگیره خودتون رو ناراحت نکنید
بعدش برای ترجمه مدرک و خارج رفتن هم ملاک وزارت علومه که این دانشگاه هم زیر نظر وزارت علومه پس مشکل بابت خارج رفتن نیست

دادا برو دست مارم بگیر lat:

قفل شده