انتقال از یک غیر انتفاعی به غیر انتفاعی دیگر قبل از ثبت نام

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
h_pesfan
کاربر ساده
کاربر ساده

انتقال از یک غیر انتفاعی به غیر انتفاعی دیگر قبل از ثبت نام

پست توسط h_pesfan » جمعه 7 آبان 1389, 9:09 pm

سلام آقای فاطمی . شرمنده که تاپیک جدید میزنم واسه این . یه بار توی قسمت سوالات شما پرسیدم چون نبودید سوال عقب افتید و کسی پاسخ نداد .

من غیر انتفاعی امین اصفهان قبول شدم . تصاویرش رو دیدم . امکاناتش بد نیست . من از کاشان هستم . میرم اصفهان.

اما شنیدم غیر انتفاعی شیخ بهایی اصفهان بهتره . نظر شما چیه ؟ من هنوز نرفتم ثبت نام . آیا امکانش هست یه دانشکده غیر انتفاعیه دیگه ثبت نام کنم ؟ و اگر اینطوره میشه پیشنهاد بدین به من که چه دانشکده غیر انتفاعی میتونه بهتر باشه ؟

اصفهان یا تهران . ممنونم

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: انتقال از یک غیر انتفاعی به غیر انتفاعی دیگر قبل از ثبت

پست توسط fatemi » جمعه 7 آبان 1389, 9:53 pm

h_pesfan نوشته شده:سلام آقای فاطمی . شرمنده که تاپیک جدید میزنم واسه این . یه بار توی قسمت سوالات شما پرسیدم چون نبودید سوال عقب افتید و کسی پاسخ نداد .

من غیر انتفاعی امین اصفهان قبول شدم . تصاویرش رو دیدم . امکاناتش بد نیست . من از کاشان هستم . میرم اصفهان.

اما شنیدم غیر انتفاعی شیخ بهایی اصفهان بهتره . نظر شما چیه ؟ من هنوز نرفتم ثبت نام . آیا امکانش هست یه دانشکده غیر انتفاعیه دیگه ثبت نام کنم ؟ و اگر اینطوره میشه پیشنهاد بدین به من که چه دانشکده غیر انتفاعی میتونه بهتر باشه ؟

اصفهان یا تهران . ممنونم
سلام عزیزم ، عیبی نداره
در حال حاضر قرار هست بخشنامه ای به موسسه های غیر انتفاعی ابلاغ شه که داوطلبان فنی و حرفه ای که قبول نشدن و حتی در کنکور شرکت نکردن به موسسه مورد نظرشون مراجعه و ثبت نام کنن . حالا شما باید به صورت تلفنی و یا حضوری به موسسه ای که دوست داری مراجعه و در صورت موافقت ثبت نام کنی. البته اگر ظرفیت داشته باشن
موسسه شیخ بهایی اصفهان هم موسسه خوبیه ،من هم تعریفش رو شنیدم ، توی لینک های زیر هم اطلاعات خوبی در مورد موسسه های اصفهان هست .

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=337201
http://www.karshenasi.com/1388/05/moase ... fahan.html

برای شناخت بهتره دانشگاه میتونی با دانشجوهای اونجا صحبت کنی . خودت به صورت حضوری برو و تحقیق کن . البته اینو بگم که خیلی برای کاردانی وسواس نداشته باش . در ضمن فقط خودت میتونی بهترین انتخابو داشته باشی ، همه شرایطو بسنج و ببین کدوم موسسه برات بهتره .

h_pesfan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط h_pesfan » جمعه 7 آبان 1389, 9:56 pm

در ضمن من شغلم اینترنتیه و فروشگاه اینترنتی دارم و در امد دارم واسه خودم . میخوام جایی باشه که با لبتاپم بتونم به انترنت پر سرعت متصل بشم . خودم مودم adsl دارم . هزینه adsl و پیگیریش هم با خودم . امکان داره تو خوابگاه استفاده کنم ؟ ممنونم

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » جمعه 7 آبان 1389, 9:59 pm

h_pesfan نوشته شده:در ضمن من شغلم اینترنتیه و فروشگاه اینترنتی دارم و در امد دارم واسه خودم . میخوام جایی باشه که با لبتاپم بتونم به انترنت پر سرعت متصل بشم . خودم مودم adsl دارم . هزینه adsl و پیگیریش هم با خودم . امکان داره تو خوابگاه استفاده کنم ؟ ممنونم
معمولا که خوابگاه خط تلفن نداره ، پس نمیتونی adsl داشته باشی . مگر اینکه چند نفر بشین و یه خونه اجاره کنید که خط تلفن داشته باشه . البته اگر موسسه های غیر انتفاعی خوابگاه داشته باشن میتونی از وایمکس استفاده کنی .

h_pesfan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط h_pesfan » جمعه 7 آبان 1389, 10:04 pm

معمولا که خوابگاه خط تلفن نداره ، پس نمیتونی adsl داشته باشی . مگر اینکه چند نفر بشین و یه خونه اجاره کنید که خط تلفن داشته باشه . البته اگر موسسه های غیر انتفاعی خوابگاه داشته باشن میتونی از وایمکس استفاده کنی
مرسی آقای فاطمی عزیز

من زنگ زدم به دانشکده امین . گفتن که خوابگاه هم داره . عکساش رو هم دارم . پس دیگه از لحاظ اینترنت مشکلی نداره ؟

با این حال من فکر میکنم فردا شنبه باید برم اونجا و کلا بررسی کنم و حضورا اینا رو بپرسم .

آقای فاطمی . نمیدونم امکان داره یا نه . من فردا که میرم اصفهان میخوام شماره ی شمارو هم داشته باشم با هاتون تماس بگیرم و احیانا سوالی که همون لحظه برام پیش بیاد ازتون بپرسم .
واقعا لطف میکنید .
آخرین ویرایش توسط h_pesfan در جمعه 7 آبان 1389, 10:07 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

h_pesfan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط h_pesfan » جمعه 7 آبان 1389, 10:07 pm

راستی . من این رو جای دیگه هم گذاشتم . حجمش 600 کیلوبایته . مجموعه تصاویر از این دانشکده ی غیر انتفاعی :

http://www.setare-baran.com/wp-content/ ... sfahan.zip

میشه ببینی و نظرت رو بهم بگی اقای فاطمی ؟ ممنون

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » جمعه 7 آبان 1389, 10:12 pm

من زنگ زدم به دانشکده امین . گفتن که خوابگاه هم داره . عکساش رو هم دارم . پس دیگه از لحاظ اینترنت مشکلی نداره ؟
مطمئنی خط تلفن شهری داره ؟؟؟؟؟
مگه میشه خط تلفن برای خوابگاه بذارن؟؟؟؟
h_pesfan نوشته شده:راستی . من این رو جای دیگه هم گذاشتم . حجمش 600 کیلوبایته . مجموعه تصاویر از این دانشکده ی غیر انتفاعی :

فقط میتونم بگم فوق العاده بود . تا حالا موسسه غیر انتفاعی با این همه امکانات ندیده بودم

h_pesfan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط h_pesfan » جمعه 7 آبان 1389, 10:18 pm

fatemi نوشته شده:
مطمئنی خط تلفن شهری داره ؟؟؟؟؟
مگه میشه خط تلفن برای خوابگاه بذارن؟؟؟؟
h_pesfan نوشته شده:راستی . من این رو جای دیگه هم گذاشتم . حجمش 600 کیلوبایته . مجموعه تصاویر از این دانشکده ی غیر انتفاعی :

فقط میتونم بگم فوق العاده بود . تا حالا موسسه غیر انتفاعی با این همه امکانات ندیده بودم

مرسی آقای فاطمی .

تلفن نپرسیدم داره یا نه . فقط پرسیدم خوابگاه دارین ؟ گفتن آره . گفتم واسه آقایان ؟ گفتن هم واسه آقایان هم خانوم ها

راستی این سایتشه : http://new.amin.ac.ir/

میشه یه نگاهی بندازین و راجع به خبر ها و چارت های درسی یه نظر کلی بدین ؟

راستی این موسسه سال 84 افتتاح شده . قبلش مکان سازمان عمران اصفهان بوده که حالا شده اموزشکده غیر انتفاعی .

بازم ممنونم که پاسخ میدین . نمیدونی چقدر خوشحالم که میتون با آقای فاطمی مدیریت سایت کارشناسی با اختلاف چند ثانیه گفتگو داشته باشم

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » جمعه 7 آبان 1389, 10:24 pm

مرسی آقای فاطمی .

تلفن نپرسیدم داره یا نه . فقط پرسیدم خوابگاه دارین ؟ گفتن آره . گفتم واسه آقایان ؟ گفتن هم واسه آقایان هم خانوم ها

راستی این سایتشه : http://new.amin.ac.ir/

میشه یه نگاهی بندازین و راجع به خبر ها و چارت های درسی یه نظر کلی بدین ؟

راستی این موسسه سال 84 افتتاح شده . قبلش مکان سازمان عمران اصفهان بوده که حالا شده اموزشکده غیر انتفاعی .

بازم ممنونم که پاسخ میدین . نمیدونی چقدر خوشحالم که میتون با آقای فاطمی مدیریت سایت کارشناسی با اختلاف چند ثانیه گفتگو داشته باشم
خواهش میکنم عزیز
آقا پیمان مدیر سایت هستن ، من فقط مدیر انجمن کاردانی پیوسته هستم .
احتمال یک درصد میدم که بتونی اونجا برای خودت adsl بگیری .
سایت خیلی پرباری هست . خیلی عالی و خوب بود . بیشتر میاد یه دانشگاه باشه تا یه موسسه . همین فردا مدارکتو ببر و ثبت نام کن .

h_pesfan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط h_pesfan » جمعه 7 آبان 1389, 10:30 pm

خواهش میکنم عزیز
آقا پیمان مدیر سایت هستن ، من فقط مدیر انجمن کاردانی پیوسته هستم .
احتمال یک درصد میدم که بتونی اونجا برای خودت adsl بگیری .
سایت خیلی پرباری هست . خیلی عالی و خوب بود . بیشتر میاد یه دانشگاه باشه تا یه موسسه . همین فردا مدارکتو ببر و ثبت نام کن .

ممنون .. تشکر . به هر حال انجمن فعاله و شما دارین به بچه های مردم راهنمایی میدین تا تو این آشفته بازار یه راه خوب انتخاب کنند .

اگه adsl نشه .. همون از اینترنت اونجا بتونم استفاده کنم خوبه . یه اینترنت پر سرعت . و گرنه باید همش برم کافی نت و خیلی سخته .. شاید هم باید به فکر خونه باشم .

من فردا میرم مدرسم و پیگیر میشم . فکر میکنم باید از اداره ی پست هم یه فرم پر کنم و ارسال کنم . کاراش رو ردیف میکنم و همونجا بلافاصله میرم اصفهان .

آقای فاطمی بازم میشه شماره ی خودتون . یا بچه هایی که اونجا درس میخونن رو به من بدین ؟

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » جمعه 7 آبان 1389, 10:37 pm

آقای فاطمی بازم میشه شماره ی خودتون . یا بچه هایی که اونجا درس میخونن رو به من بدین ؟
شماره بچه های اونجا رو که ندارم . شماره خودمم نپرس که شرمنده میشم

h_pesfan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط h_pesfan » جمعه 7 آبان 1389, 10:40 pm

fatemi نوشته شده:

باشه ممنون آقای فاطمی . اگر سوالی پیش اومد من این تاپیک رو ادامه خواهم داد. وقت خوش شبتون به خیر . پاینده و سبز باشی

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » جمعه 7 آبان 1389, 10:45 pm

h_pesfan نوشته شده:
fatemi نوشته شده:

باشه ممنون آقای فاطمی . اگر سوالی پیش اومد من این تاپیک رو ادامه خواهم داد. وقت خوش شبتون به خیر . پاینده و سبز باشی
قابلی نداشت عزیز .
ان شاء الله همیشه و همه جا موفق باشی . شب خوش

h_pesfan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط h_pesfan » یک‌شنبه 12 دی 1389, 8:57 pm

آقای فاطمی سلام . ترم اولم در همین موسسه داره تموم میشه .

خونمون هم داره میره سنندج . من اصلا هر چی گشتم هیچ موسسه غیر انتفاعی ندیدم تو سنندج که انتقالی بگیرم !!!!!!!!

فقط یه موسسه دیدم اونم موسسه غیر انتفاعی ماد . درسته ؟

راستی اگر شاگرد ممتاز ترم اول بشم اصلا تحت هیچ شرایطی حتی شرایط وخیم هم اجازه ی انتقال از غیر انتفاعی امین به دولتی یزدان پناه سنندج نمیدن ؟ .

AMIRWWE619
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط AMIRWWE619 » دوشنبه 13 دی 1389, 11:17 am

دوست عزیز واسه استفاده از اینترنت میتونی از ایرانسل استفاده کنی
تو شهرهای بزرگ فناوری EDGe وصله که سرعتت به 256Kb هم میرسه

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”