نتایج قبول شدگان کنکور کاردانی پیوسته 89 + سئوالات شما

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: نتایج قبول شدگان کنکور کاردانی پیوسته 89 + سئوالات شما

پست توسط peyman » سه‌شنبه 4 آبان 1389, 10:44 pm

hosseinonline نوشته شده:سلام دوستان من هم نرم افزار تفت قبول شدم اصلا فكرش را نميكردم ايول ...

كنكور امسال خيلي سخت بود ولي من هم خيلي خونده بودم تقريبا حقم را گرفتم حالا كسي هست اطلاعاتي درباره ي اين دانشگاه داشته باشه من اصفهان هستم فعلا دانشجوي دانشگاه آزاد همينجا هستم و ديگه با محيط اينجا آشنا شدم ميخواستم بدونم كه اونجا چطور هست خودم هنوز دو دلم برم يا نرم ميشه يكم درباره ي محيط اونجا بهم اطلاعات بديد ...

ممنون str:
سلام حسین تبریک میگم
به نظر من همون آزادو ادامه بده چون هم راه دوره و بدون خونواده اذیت میشی هم سطحش پایینتره
تنها مزیتش بدون شهریه بودنشه
...

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » سه‌شنبه 4 آبان 1389, 10:56 pm

mojtaba4270 نوشته شده:سلام بچه ها.منم روزانه کرمان قبول شدم ssb: ssb: str: str:
یه سوال آقای فاطمی؟؟یکی از بچه ها قبول نشده میتونه امیدی داشته باشه واسه تکمیل ظرفیت؟

موفق باشین shd: rgs yes:
سلام مجتبی جان . تبریک میگم :)
برای موسسه های غیر انتفاعی بدون کنکور هم میشه ثبت نام کرد . البته نه همه موسسه ها . هنوز معلوم نیست تکمیل ظرفیت داشته باشه

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » سه‌شنبه 4 آبان 1389, 11:16 pm

Amirz_007 نوشته شده:سلام به همه بچه های گل فروم کارشناسی. منم این دانشگاه قبول شدم:(كامپيوتر-نرم افزاركامپيوتر - موسسه اموزش عالي غيردولتي -غيرانتفاعي عبدالرحمن صوفي رازي -زنجان) : بعد 2تا سوال دارم. 1 اینکه تو شرایط ثبت نام نوشته فيش پستي درخواست تاييديه تحصيلي ديپلم به موسسه محل قبولي یعنی چی؟؟؟ چی هستش این که میگه؟؟؟ دومی این هستش: (داوطلبان‌ مرد لازم‌ است‌ مدركي‌ راكه‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه‌ آنان‌ را با توجه‌ به‌ بند 3-2 مندرج‌ در صفحات 2 تا 3 دفترچه‌ راهنماي‌ آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌ كارداني‌ نظام‌جديد (آموزشكده‌هاي‌ فني‌و حرفه‌اي‌ و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي) سال‌ 1389مشخص‌ كند، ارائه‌ نمايند) یعنی چی؟ باید چیکار کنم؟؟ من متولد 72 هستم.
سلام . تبریک میگم بهتون
برای تاییدیه تحصیلی مراحل زیر رو انجام بدین .
میری یه باجه پستی تو هر جایی ، بهتره شهر محل سکونت خودتون باشه ،یا جایی که اونجا دیپلم گرفتید ، یه کپی از دیپلم رو می برید یا گواهیش رو که هنرستان داده ،به باجه می گید تائیدیه تحصیلی واسه کاردانی میخوام ، فرم میده می گه پر کنید ، مشخصات ناحیه ای که هنرستانتون جزء اون بوده و نام هنرستان و شماره دانش آموزی و ... رو پر می کنید از روی دیپلم یا گواهی دیپلم ،بعد مشخصات دانشگاه مربوطه یا همون آموزشکده رو در جای خودش پر می کنید ، با آدرس دقیق دانشگاهتون ، بعدش تحویل باجه میدید اون چک می کنه، کپی همون مدرکتون یا گواهی دیپلم رو هم ضمیمه و پست می کنه و یه رسید پستی میده به شما.شما فقط کافیه اینو ببری دانشگاه تحویل بدی ، هیچ کاری دیگه ای هم نمی خواد انجام بدی. فقط فرمو درست پر کنید. جای مشخصات هنرستان مشخصات دانشگاه رو ننویسید که برگشت می خوره.

در ضمن شما متولد 72 هستی ، هیچ مشکلی نداری ، اینی که گفته برای متولدین نیمه دوم 69 هست که باید دفترچه آماده به خدمت داشته باشن .

NADERKHAN

پست توسط NADERKHAN » سه‌شنبه 4 آبان 1389, 11:23 pm

منم پسران محموداباد قبول شدم
البته شهر خودم که نیست

آواتار کاربر
majidbabaei
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط majidbabaei » سه‌شنبه 4 آبان 1389, 11:33 pm

با سلام خدمت همه ی بچه های خوب سایت کارشناسی امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید .
من هم نرم افزاركامپيوتر - پسران رامسر قبول شدم .
یه سوال داشتم از بچه های با تجربه ی انجمن من الان دارم تو دانشگاه آزاد واحد شهر قدس درس میخونم
میخواستم بدونم دانشگاه دولتی که قبول شدم ثبت نام در نیمسال دوم داره یا نه و ایا اگر داره میشه من یه ترم در دانشگاه ازاد بخونم بعد اون واحد هایی رو که پاس کردم در دانشگاه دولتی تطابق بدن و در صورتی که ثبت نام در نیمسال دوم نداره و در صورت انصراف از دانشگاه ازاد پول شهریه و واحد هایی که را به من برنمی گردانند یا نه .
و در اخر ممنون میشم که به سوال هایم جواب دهید با تشکر مجید بابایی
تصویر

MAHSA-BK
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط MAHSA-BK » سه‌شنبه 4 آبان 1389, 11:51 pm

سلام
میشه از قزوین به کرج انتقالی گرفت(البته از ترم دو دیگه)؟
خدایا چنان مباد که طبیعت بی جان جامه نو بپوشد و ما مدعیان جان هنوز در رفتار کهنه خود باقی بمانیم!

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » چهارشنبه 5 آبان 1389, 12:06 am

MAHSA-BK نوشته شده:سلام
میشه از قزوین به کرج انتقالی گرفت(البته از ترم دو دیگه)؟
شرایط انتقالی : viewtopic.php?f=17&t=9222

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » چهارشنبه 5 آبان 1389, 12:08 am

majidbabaei نوشته شده:با سلام خدمت همه ی بچه های خوب سایت کارشناسی امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید .
من هم نرم افزاركامپيوتر - پسران رامسر قبول شدم .
یه سوال داشتم از بچه های با تجربه ی انجمن من الان دارم تو دانشگاه آزاد واحد شهر قدس درس میخونم
میخواستم بدونم دانشگاه دولتی که قبول شدم ثبت نام در نیمسال دوم داره یا نه و ایا اگر داره میشه من یه ترم در دانشگاه ازاد بخونم بعد اون واحد هایی رو که پاس کردم در دانشگاه دولتی تطابق بدن و در صورتی که ثبت نام در نیمسال دوم نداره و در صورت انصراف از دانشگاه ازاد پول شهریه و واحد هایی که را به من برنمی گردانند یا نه .
و در اخر ممنون میشم که به سوال هایم جواب دهید با تشکر مجید بابایی
سلام ، بهتون تبریک میگم
آره میتونی دروسو تطبیق بزنی . ولی حتما با محل قبولیت یه تماس بگیر . هر دانشگاهی یه قوانین خاصی برای خودش داره . درصدی از شهریه هم اگر مدت زیادی از ثبت نام نگذشته باشه بهت پس میدن . ولی شما که نمیتونی تا پایان ترم اول صبر کنی ، چون مهلت ثبت نام تموم میشه .

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » چهارشنبه 5 آبان 1389, 12:31 am

با تبریک به همه دوستان عزیز که که ر کنور پر حاشیه امسال تلاش کردن و قبول شذن...

اما فقط اینو بگم این پایان راه نیست... به محض اینکه وارد دانشگاه شدید بارتونو واسه کارشناسی ببندین...

از آقای فاطمی مچکرم می دونم همتون از ایشون خیر دیدین و واسش دعا کنید...

و. ازش می خوام راهو ادامه بده و واستون تو تاپیکی به بررسی و ارزیابی و همچنین پاسخ هاتون درباره دروس دوره کاردانی بپردازن...
وخصوصا واسه کسایی که بهمن می رن کلاس و 3 ماهی بیکارن...

رو کمک من هم ر این مورد می تونید حساب کنید.
ممنوون

Amirz_007
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Amirz_007 » چهارشنبه 5 آبان 1389, 12:52 am

fatemi نوشته شده:
Amirz_007 نوشته شده:سلام به همه بچه های گل فروم کارشناسی. منم این دانشگاه قبول شدم:(كامپيوتر-نرم افزاركامپيوتر - موسسه اموزش عالي غيردولتي -غيرانتفاعي عبدالرحمن صوفي رازي -زنجان) : بعد 2تا سوال دارم. 1 اینکه تو شرایط ثبت نام نوشته فيش پستي درخواست تاييديه تحصيلي ديپلم به موسسه محل قبولي یعنی چی؟؟؟ چی هستش این که میگه؟؟؟ دومی این هستش: (داوطلبان‌ مرد لازم‌ است‌ مدركي‌ راكه‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه‌ آنان‌ را با توجه‌ به‌ بند 3-2 مندرج‌ در صفحات 2 تا 3 دفترچه‌ راهنماي‌ آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌ كارداني‌ نظام‌جديد (آموزشكده‌هاي‌ فني‌و حرفه‌اي‌ و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي) سال‌ 1389مشخص‌ كند، ارائه‌ نمايند) یعنی چی؟ باید چیکار کنم؟؟ من متولد 72 هستم.
سلام . تبریک میگم بهتون
برای تاییدیه تحصیلی مراحل زیر رو انجام بدین .
میری یه باجه پستی تو هر جایی ، بهتره شهر محل سکونت خودتون باشه ،یا جایی که اونجا دیپلم گرفتید ، یه کپی از دیپلم رو می برید یا گواهیش رو که هنرستان داده ،به باجه می گید تائیدیه تحصیلی واسه کاردانی میخوام ، فرم میده می گه پر کنید ، مشخصات ناحیه ای که هنرستانتون جزء اون بوده و نام هنرستان و شماره دانش آموزی و ... رو پر می کنید از روی دیپلم یا گواهی دیپلم ،بعد مشخصات دانشگاه مربوطه یا همون آموزشکده رو در جای خودش پر می کنید ، با آدرس دقیق دانشگاهتون ، بعدش تحویل باجه میدید اون چک می کنه، کپی همون مدرکتون یا گواهی دیپلم رو هم ضمیمه و پست می کنه و یه رسید پستی میده به شما.شما فقط کافیه اینو ببری دانشگاه تحویل بدی ، هیچ کاری دیگه ای هم نمی خواد انجام بدی. فقط فرمو درست پر کنید. جای مشخصات هنرستان مشخصات دانشگاه رو ننویسید که برگشت می خوره.

در ضمن شما متولد 72 هستی ، هیچ مشکلی نداری ، اینی که گفته برای متولدین نیمه دوم 69 هست که باید دفترچه آماده به خدمت داشته باشن .
ممنون آقای فاطمی خیلی خیلی ممنون نیمیدنم شما رو نداشتم به کی باید اینا رو میگفتم تا راه حل بهم بده. بازم دستت درد نکنه. rgs str: ssb: sanj:
ار کسانی که از من متنفرند سپاس آنها مرا قویتر می کنند.

از کسانی که مرا دوست دارند ممنونم آنان قلب مرا بزرگتر می کنند.

از کسانی که مرا ترک می کنند متشکرم آنان به من می آموزند که هیچ چیز تا ابد ماندنی نیست.

از کسانی که با من می مانند سپاسگذارم آنان به من معنای دوست داشتن واقعی را نشان می دهند.

pro-boys
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرج

پست توسط pro-boys » چهارشنبه 5 آبان 1389, 1:02 am

سلام به همگی و تبریک به همه دوستانی که قبول شدن
آرزو به دل موندم نشد که بشه شمسی پور قبول نشدم khk: ولی ول کن نیستم من بلاخره باید قبول شم انشالله کارشناسی حتماً باید شمسی پور yes:
شانس ما رو داشته باشین انتخاب 5 جم رشت شهید چمران قبول شدم
بازم خدا رو شکر که قبول شدم

آواتار کاربر
الكتروتكنيك
کاربر ساده
کاربر ساده

نتایج قبول شدگان کنکور کاردانی پیوسته 89 + سئوالات شما

پست توسط الكتروتكنيك » چهارشنبه 5 آبان 1389, 1:09 am

fatemi نوشته شده:
اونايي كه مردود شدن ميتونن برن غيرانتفاعي ثبت نام كنن؟
سلام
بهتون تبریک میگم
بله میتونن ثبت نام کنن
سلام آقای fatemi

خدا قوت داداشی yes:

می گم این جریانش چطوریه ؟؟؟ اون وقت من که برگه اعزام به خدمت دارم تکلیفم چیه ؟؟

کلا اینجور ثبت نام ها میشه بدون کنکور بعد تا اونجایی که من می دونم معافی تحصیلی برای اونایی که با کنکور پذیرش شدن صورت می گیره !! حالا اینجا که بدون کنکور می گیره معافی تحصیلی صادر نمیشه ؟

تکلیف پسرا تو این جور ثبت نام چیه ؟؟

نکنه کارت پایان خدمت می خواد ؟ khk:
روز ديگر فرا رسيده است . . .

خدا را شكر . . .

كه نمي گذاري بترسم از اين شروع دوباره . . .

آواتار کاربر
saeed17
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: خراسان شمالی

پست توسط saeed17 » چهارشنبه 5 آبان 1389, 1:46 am

سلام به همه دوستان گل انجمن.
بچه ها من کارهای عمومی ساختمان - غيرانتفاعی حکیم نظامی قوچان قبول شدم. str:
بعدش خواستم اعتراف بکنم که کتابهای سال دوم و سومم هنوز نو و تازه هستن ، تو این دو سال خیلی غیبت میکردم و مدرسه نمی رفتم و ... ( مثلا معلم عربی رو نمی دونستم کیه سال سوم چون اصلا نرفتم سر کلاس عربی) ، ولی اینم بگم درسام رو همه رو لب مرزی قبول شدم.
واسه کنکورم حتی یک ثانیه نخوندم !!! ger:
ولی دانشگاه قبول شدم .. اصلا امکان داره؟؟ یا اینکه غيرانتفاعی خیلی سطح قبولیش آسونه و آبکیه!؟
گره افتاده در کارم ، به خودکرده گرفتارم
به جز درد و فرو رفتن ، چه راهی پیش و رو دارم

BestNameGod

پست توسط BestNameGod » چهارشنبه 5 آبان 1389, 7:31 am

به نام خدا
سلام
من که دانشکده باهنر شیراز رشته ی نرم افزار قبول شدم
انشالله که شما هم قبول شده باشید

behzad_kardani
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط behzad_kardani » چهارشنبه 5 آبان 1389, 1:34 pm

سلام به همه
من دانشکده شهید منتظری مشهد قبول شدم
از دیشب تا الان تو شوک بودم و با یه کمی تاخیر اعلام وجود کردم!!!!
اصلا فکرشو هم نمیکردم منتظری قبول شم ولی قبولی در غیر انتفاعی مشهد رو 100% مطمئن بودم!
ممنون از همه
به داوطلبای 90 میگم از همین الان بخونین تا نتیجه بگیرین من هم حدود یک سال وقتمو گذاشتم ولی ارزششو داشت!!
موفق باشید
جدیدترین
کلیپها
را
در
www.bluetooth153.blogfa.com

جستجو
کنید
...
با سه بار آپ در روز.
هر آنچه برای بلوتوث بازی نیاز دارید.
کلیپ های خود را برایم بفرستید تا با نام شما در وبلاگ قرار گیرد.
منتظر شما هستم....

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”