درصد ها + اولویت هام .. قبول میشم ؟

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

h_pesfan
کاربر ساده
کاربر ساده

درصد ها + اولویت هام .. قبول میشم ؟

پست توسط h_pesfan » دوشنبه 26 مهر 1389, 5:26 pm

درصدایی که میگم فقط حدسم هست و ممکنه کلی تغییر داشته باشه .

عربی 35 درصد
دینی 35 درصد
زبان انگلیسی 50 درصد
ادبیات 25 درصد
برنامه سازی 70 درصد
سخت افزار و مبانی 20 درصد
ریاضی 1 و 2 و 3 سفید
شبکه 30 درصد
بانک اطلاعاتی 25 درصد
شیمی 20 درصد
فیزیک 25 درصد
سیستم عامل 30 درصد

این هم صفحه ی ثبت نامم و اولویت هایی که زدم .

http://www.setare-baran.com/wp-content/ ... art__3.jpg

از دوستان و آقای فاطمی میخوام تقریبا به من بگم احتمال قبولیم توی کدوم اولویت هام هست ؟

h_pesfan
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: درصد ها + اولویت هام .. قبول میشم ؟

پست توسط h_pesfan » دوشنبه 26 مهر 1389, 5:28 pm

رشته ی کامپیوتر هستم - کاشان درس خوندم و دیپلم گرفتم امسال اما برای کنکور فرستادنمون اصفهان . همین cuf:

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » دوشنبه 26 مهر 1389, 5:43 pm

سلام دوست عزیزم
میانگین دروس تخصصی شما 35 درصد میشه ، که درصد بالایی نیست . دروس عمومی هم به جز زبان انگلیسی که خوب زدین بقیه درس هارو خوب نزدین .
حالا با این حساب اگر درصدهات اینجوری باشن انتخاب دوازدهم غیر انتفاعی اصفهان قبولی . خیلی احتمالش کمه انتخاب های قبل از دوازدهمت قبول شی .

h_pesfan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط h_pesfan » دوشنبه 26 مهر 1389, 5:47 pm

ممنون از راهنماییتون . خب با این اوصاف که میگین ضعیفه ..

ممکنه اصلا غیر انتفاعی اصفهان هم قبول نشم ؟

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » دوشنبه 26 مهر 1389, 5:54 pm

h_pesfan نوشته شده:ممنون از راهنماییتون . خب با این اوصاف که میگین ضعیفه ..

ممکنه اصلا غیر انتفاعی اصفهان هم قبول نشم ؟
خواهش میکنم
خیلی بعیده قبول نشی . ان شاء الله قبول میشی . اگر یکم درصدات بیشتر باشه احتمال قبول شدنت توی سروش اصفهانم هست

SereSix

پست توسط SereSix » سه‌شنبه 27 مهر 1389, 3:59 pm

سلام اقاي فاطمي . از نظر من چون كه كنكور امسال نسبت به سالهاي پيش سخت تر بوده
نمي شه با اين درصد هايي كه دوستمون زده اينجوري قضاوت كرد !!!
شايد با اين در صد هايي كه ايشون زده اولويت 6 به بالا رو بيارن!
چون خيلي ها همين درصد ها رو نزدن اقاي فاطمي عزيز.
درسته؟؟؟ ger:

آواتار کاربر
Meysam91
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط Meysam91 » سه‌شنبه 27 مهر 1389, 4:17 pm

سلام

درسته منم با شما موافقم.کنکور امسال با پارسال اصلا قابل مقایسه نیست.خیلی سختتر بوده از نظر سطح سوالات.
بهرحال هر نتیجه ای که بخواد رقم بخوره به نسبت بقیه شرکت کنندگان بالا و پایین میشه و دقیقا نمیشه گفت که با این درصدها چقد احتمال قبولی وجود داره .

گاهی گمان میکنی که نمی شود
گاهی نـمی شـود که نمی شــود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست
گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود
گاهی گدای گدایی و بخـت نیـست
گاهی همه شهر گدای تو می شود

اللهم عجل لولیک الفرج

SereSix

پست توسط SereSix » سه‌شنبه 27 مهر 1389, 4:46 pm

من كه امسال كنكور دادم بعد از يك ساعت و نيم نصف شركت كنندگان رفتن بيرون :?
نيم ساعت بعدشم خيلي از افراد رفتن بيرون !!!! فقط حدود 20 تا 30 نفر داخل سالن مونده بودن
با اين حساب هر درصدي كه هر كس زده باشه عاليه ^
البته ديگه اين بحث ها فايده نداره انشاالله تا چند روز اينده جواب كنكور مياد .* yes:
از دوستانه خوبم مي خوام توكلشون به خدا باشه :)

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » سه‌شنبه 27 مهر 1389, 6:11 pm

SereSix نوشته شده:سلام اقاي فاطمي . از نظر من چون كه كنكور امسال نسبت به سالهاي پيش سخت تر بوده
نمي شه با اين درصد هايي كه دوستمون زده اينجوري قضاوت كرد !!!
شايد با اين در صد هايي كه ايشون زده اولويت 6 به بالا رو بيارن!
چون خيلي ها همين درصد ها رو نزدن اقاي فاطمي عزيز.
درسته؟؟؟ ger:
سلام دوست عزیزم
اگه ساله گذشته بود آره ، خیلی از روزانه هارو قبول میشد . من روی این حساب گفتم که امسال ظرفیت روزانه فوق العاده کم شده و قبولی خیلی سخت شده . در ضمن راهنمایی که توی انجمن در رابطه با قبولی افراد میشه فقط بر اساس کارنامه های قبول شده های سال های گذشته است
Meysam91 نوشته شده:سلام

درسته منم با شما موافقم.کنکور امسال با پارسال اصلا قابل مقایسه نیست.خیلی سختتر بوده از نظر سطح سوالات.
بهرحال هر نتیجه ای که بخواد رقم بخوره به نسبت بقیه شرکت کنندگان بالا و پایین میشه و دقیقا نمیشه گفت که با این درصدها چقد احتمال قبولی وجود داره .
اتفاقا کنکور امسال خیلیا بهتر از سال گذشته دادن، به خاطر اینکه زمان کنکور دو ماه عقب افتاد و داوطلب ها فرصت زیادی برای درس خوندن داشتند .در ضمن میزان سختی سئوالات برای همه یکی هست .
SereSix نوشته شده:من كه امسال كنكور دادم بعد از يك ساعت و نيم نصف شركت كنندگان رفتن بيرون :?
نيم ساعت بعدشم خيلي از افراد رفتن بيرون !!!! فقط حدود 20 تا 30 نفر داخل سالن مونده بودن
با اين حساب هر درصدي كه هر كس زده باشه عاليه ^
البته ديگه اين بحث ها فايده نداره انشاالله تا چند روز اينده جواب كنكور مياد .* yes:
از دوستانه خوبم مي خوام توكلشون به خدا باشه :)
دوست عزیز کنکور فنی و حرفه ای همیشه همین جوری بوده . حتی ساله گذشته توی اخبار شبانگاهی وضعیت داوطلب ها رو نشون داد که بعد از دو ساعت کل سالن ها خالی شده بود و همه خواب بودن .

h_pesfan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط h_pesfan » چهارشنبه 28 مهر 1389, 9:01 am

ممنون از دوستان گلم و همچنین آقای فاطمی .

من توی کانون تراز دروس تخصصیم 6500 بود و دروس عمومیم 5800 .

به هر حال توی کنکور اینجوری پیش اومد . یه سری سوالا هست که آدم میدونه اگه بیشتر میخوند روشون تسلط پیدا میکرد و میتونست جوابشون رو بزنه . اما من توی این کنکور گاها با سوالایی روبرو شدم که فکر میکردم نا آشنا بودن و در طول سال تحصیلی به اون موارد زیاد اشاره نشده بود .

به هر حال من فکر میکنم توی هنرستان شهید بهشتی کاشان جز 5 نفر اول هستم .
میدونید که کلا شاید دو یا سه هنرستان توی کاشان باشه و کلا اون دو تا هنرستان دیگه اصلا قابل مقایسه نیستند با شهید بهشتی.

به هر حال آقا فاطمی اطلاعاتشون بالاست و میدونند . با این حال من بعید میدونم که کاشان رو قبول نشم چون کاشان 15 سهمیه بومی داره و من حد اکثر دیگه جز 10 نفر اول هم نیستم ؟

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » چهارشنبه 28 مهر 1389, 1:29 pm

h_pesfan نوشته شده:ممنون از دوستان گلم و همچنین آقای فاطمی .

من توی کانون تراز دروس تخصصیم 6500 بود و دروس عمومیم 5800 .

به هر حال توی کنکور اینجوری پیش اومد . یه سری سوالا هست که آدم میدونه اگه بیشتر میخوند روشون تسلط پیدا میکرد و میتونست جوابشون رو بزنه . اما من توی این کنکور گاها با سوالایی روبرو شدم که فکر میکردم نا آشنا بودن و در طول سال تحصیلی به اون موارد زیاد اشاره نشده بود .

به هر حال من فکر میکنم توی هنرستان شهید بهشتی کاشان جز 5 نفر اول هستم .
میدونید که کلا شاید دو یا سه هنرستان توی کاشان باشه و کلا اون دو تا هنرستان دیگه اصلا قابل مقایسه نیستند با شهید بهشتی.

به هر حال آقا فاطمی اطلاعاتشون بالاست و میدونند . با این حال من بعید میدونم که کاشان رو قبول نشم چون کاشان 15 سهمیه بومی داره و من حد اکثر دیگه جز 10 نفر اول هم نیستم ؟
عزیز این ترازی که توی کانون آوردی که فوق العادس . با این تراز شما خیلی از دانشکده های روزانه رو قبول میشی ، حتی شمسی پور و باهنر شیراز . خیلی عجیبه که درصدهات توی کنکور اینقدر کم شده ، ان شاء الله که درصدهات خیلی بیشتر از اینی باشه که گفتی تا لااقل اون دانشکده ای که دوست داری قبول شی .

h_pesfan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط h_pesfan » پنج‌شنبه 29 مهر 1389, 11:10 am

درسته آقای فاطمی . اما سوالای کنکور برای من بد بودن . آزمونای کانون که آسون بودن . من حتی یه بار کانون توی درسای تخصصیم توی اصفهان رتبه 11 آوردم . باورتون میشه من توی کنکور سوال بانک رو دو تا زده باشم ؟ شبکه هم دو سه تا - مبانی هم دو سه تا - برنامه سازی 15 تا زدم . هر 15 تاشو درست زدم .

بگذریم . من خیلی ناراحت شدم . با این حال نمیدونم دوستان دیگم همینطور بودن یا نه .

آقای فاطمی من اگه بخوام هر جا که قبول شدم انتقالی بگیرم برم غیرانتفاعی سنندج , امکان پذیره ؟ چون خونمون هم عید میره اونجاها . باید چیکار کنم واسه انتقالی ؟

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » پنج‌شنبه 29 مهر 1389, 2:05 pm

h_pesfan نوشته شده:درسته آقای فاطمی . اما سوالای کنکور برای من بد بودن . آزمونای کانون که آسون بودن . من حتی یه بار کانون توی درسای تخصصیم توی اصفهان رتبه 11 آوردم . باورتون میشه من توی کنکور سوال بانک رو دو تا زده باشم ؟ شبکه هم دو سه تا - مبانی هم دو سه تا - برنامه سازی 15 تا زدم . هر 15 تاشو درست زدم .

بگذریم . من خیلی ناراحت شدم . با این حال نمیدونم دوستان دیگم همینطور بودن یا نه .

آقای فاطمی من اگه بخوام هر جا که قبول شدم انتقالی بگیرم برم غیرانتفاعی سنندج , امکان پذیره ؟ چون خونمون هم عید میره اونجاها . باید چیکار کنم واسه انتقالی ؟
سلام
بعد از قبولی توی موسسه مورد نظر باید اونجا ثبت نام کنی و بعد از گذشتن یه ترم میتونی انتقالی بگیری . ترم اول باید توی دانشگاه مبدأ باشی . در ضمن برای موسسه های غیر انتفاعی علاوه بر اینکه شهریه ثابت دانشگاه مبدأ باید پرداخت کنی ، شهریه ثابت دانشگاه مقصد رو هم باید متقبل شی .
توی لینک های زیر تمامی شرایط انتقالیو نوشته
viewtopic.php?f=17&t=9222
http://www.noet.ir/noet/FullStory.aspx?gid=1&id=601

Amirz_007
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Amirz_007 » پنج‌شنبه 29 مهر 1389, 4:34 pm

سلام آقای فاطمی. می خواسنم بدونم برای قبولی تو دانشگاه شهید باهنر شیراز چه رتبه و چه تراز های و درصد های میخوادش. ممنون میشم کمکم کنید.
ار کسانی که از من متنفرند سپاس آنها مرا قویتر می کنند.

از کسانی که مرا دوست دارند ممنونم آنان قلب مرا بزرگتر می کنند.

از کسانی که مرا ترک می کنند متشکرم آنان به من می آموزند که هیچ چیز تا ابد ماندنی نیست.

از کسانی که با من می مانند سپاسگذارم آنان به من معنای دوست داشتن واقعی را نشان می دهند.

SereSix

پست توسط SereSix » پنج‌شنبه 29 مهر 1389, 5:22 pm

سلام
دقيقا من با شما موافقم *من داخل كنكور هاي آزمايشي تراز تخصصي 6450
عمومي 5700 بود ولي متاسفانه داخل كنكور همچي بر عكس شد .حدودا درصد هاي من با h_pesfan
مثل همه !!! ger:

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”