نتایج نهایی کنکور سراسری 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
nima68_computer

Re: نتایج نهایی کنکور سراسری 89

پست توسط nima68_computer » جمعه 2 مهر 1389, 10:52 am

در جواب NAVID1369
تاريخچه شهرستان كردكوي

از نخستين روزهاي شروع تاريخ ايران در سرزميني كه ايرانشهرش مي خواندند. كردكوي در گردونه حوادث تاريخي نقش مهمي يافت. فريدون پسر آبتين بزرگترين پادشاه پهلواني داستان ايران در حماسه ملي ايرانيان شهري بنام تميشه بنا نهاد و به نوشته حكيم ابوالقاسم فردوسي

فريدون فرخ تميشه بكرد نشست اندر آن نامور بيشه كرد

و اين تميشه قسمتي از كردكوي امروزين است كه تاريخ ايران و گلستان بدون ذكر نام و ياد آن ابتر است.

تميشه و كردكوي شاهد حضور حسين(ع) در سال 20 هجري قمري نيز بوده اندك همراه سعيد بن عاص عازم فتح گرگان شدند. در عصر صفويه تحول بزرگي در منطقه ايجاد شد. شاه عباس براي مقابله با صحرا گردان مهاجمي كه به شمال و شرق هجوم مي آوردند و براي جلوگيري از شورش قبائل ترك و كرد جمع زيادي از آن دو قبيل را به شمال و شمال شرقي كوچانيد و از آن زمان وراث تميشه باستاني كردمحله ناميده شد.

اسامي اين شهر از ابتدا تا كنون به ترتيب : توسكان ، نيم مردان، ميان كلا، جمشيد آباد، كردخيل، تميشه، كردمحله، و سپس به كردكوي نامگذاري شده است. شهرستان كردكوي سابقه تاريخي زيادي دارد. قدمت بناي شهر كردكوي را به بيش از 250 سال پيش مي دانند كه در زمان آل زيار از مناطق آباد بوده است.

هرگاه از شهر كردكوي امروز و كردمحله مذكور در تاريخ به سمت جنوب حركت كنيم نرسيده به كوهستان البرز و تقريباً در قسمت انتهائي جلگه به جاده معروف شاه عباسي مي رسيم كه در گذشته به خيابان معروف بود. اين جاده كم عرض و سنگ فرش بود و هنوز هم قسمتهائي از آن در جنوب كردكوي باقي است و به همين نام خوانده مي شود. به فاصله 1 الي 2 كيلومتري بالاتر از طريق جاده مزارع بن كلاته در منتها ا ليه جنوبي جلگه و در دامنه شمالي كوههاي البرز واقع شده است مزارع بن كلاته از جنوب شرقي كردكوي تا غرب روستاي بالاجاده امتداد دارد و هرگاه امروز نيز به اين مزارع مراجعه كنيم صدها تكه سفال و تيله شكسته حكايت از وجود شهري در اين ناحيه مي نمايد.

كردكوي شهر روشن آباد باستاني ، مرقد امام زاده اي غريب دركنار گندم زارهاي مواج و رقصان در عبور نسيم دريا ، شهر آبشار و جنگلهاي سبز و انبوه وهم آلـــــودهو زمزمه هاي زنبوران عسل كه بر خرمنهاي گلهاي وحشي عطر زندگي را پر مي كنند . شهر مزارع پر از لاله هاي وحشي و چشمهاي خيره بر آن همه زيبائيها.

دشت گرگان در سواحل جنوب شرقي درياي مازندران دل سپرده به نجواي امواج ، طبيعتي جذاب و سيماي يگانه دارد. جاي جاي اين ديار از جمله مراكز مهم تمدني ايران زمين محسوب مي گردد . و كردكوي در اين ميان درّي است بي همتا.

تا کنون در شهرستان کردکوی 59 اثر تاریخی_ فرهنگی از هزاره های قبل از میلاد تا سده های میانی اسلام شناسایی گردیده است که از این تعداد 28 اثر در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است.

مهمترین آثار باستانی کردکوی : گنبد رادکان, جاده شاه عباسی, دیوار و شهر تمیشه.
جاذبه های مذهبی کردکوی: امامزاده طاهر و ابراهیم در روستای النگ, زیارتگاه معصوم زاده سبز پوش در حدود بالاجاده, امامزاده مجید در شهر کردکوی, امامزاده روشن آباد, امامزاده چهارکوه.
جاذبه های طبیعی: منطقه حفاظت شده جهان نما, دهکده ییلاقی درازنو, پارک جنگلی کردکوی, آبشار دوآب(دِاُو) , آبشار هفت طبقه.
غارها:
غار یخچال: در حدود دهکده ییلاقی درازنو
غار گنج خانه: در ارتفاعات جنوبی کردکوی
غار جهان نما: در منطقه حفاظت شده جهان نما.

موقعيت جغرافياي شهرستان كردكوي :

شهرستان کردکوی با جمعیتی بالغ بر 67051 نفر و مساحتی در حدود 815.5 کیلومتر در غرب استان گلستان و در فاصله 29 کیلوکتری گرگان واقع شده است. این شهرستان از شمال به شهرستان بندر ترکمن از جنوب به رشته کوههای البرز شرقی و استان سمنان , از شرق به شهرستان گرگان و از غرب به شهرستان بندر گز محدود می باشد.

جنوب این شهرستان را ارتفاعات البرز شرقی تشکیل می دهد , که مهمترین کوههای آن درازنو و زمه کوه , چلستان, جهان نما , پلاش و حداکثر ارتفاع آن از سطح دریا به 3500 متر می رسد.

بخش شمالی شهرستان از زمینهای جلگه ای هموار با شیب ملایم تشکیل و به زمین های بندر ترکمن, رودخانه قره سو و خلیج گرگان منتهی می گردد.

به توجه به موقعیت جغرافیایی , ارتفاع و امتداد کوهها و نزدیکی به دریای خزر, این شهرستان در قسمت جلگه ای دارای آب و هوای معتدل مرطوب و در قسمت کوهستانی , دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است.

پوشش گیاهی این شهرستان با توجه به ارتفاع زمین متنوع است. کوهپایه ها , زمین های زراعتی توام با چمن زار ها گسترش دارند. تا ارتفاع 2400 متری را جنگلهای انبوه پوشانده است., در ارتفاعات پایین درختان ممرز , انجیلی , توسکا, آزاد, لرگ و در ارتفاعات متوسط راش, ملچ, نمدار, افرا و در ارتفاعات بالاتر در ختان ارس , بلوط و سرو کوهی می رویند. در جنوب کردکوی جنگل تا خط الراس کوههای درازنو گسترش داشته و یکی از انبوه ترین مناطق جنگلهای خزری به شمار می رود.

در شهرستان کردکوی با توجه به شرایط آب و هوایی , بیشترین بارش در فصول پاییز و زمستان صورت می گیرد. بارش سالانه در کردکوی تا حدود 570.5 میلیمتر می رسد. شیب تند زمین, رودهای مناسبی را بوجود آورده است. در ضلع شمالی البرز رودخانه های زواردشت , غاز محله کردکوی, شش دانگ بالاجاده, غرب بالاجاده و میاندره , را می توان نام برد که به رودخانه قره سو وارد و از شمال کردکوی به خلیج گرگان می ریزد.

کشاورزی از ارکان اصلی اقتصاد این شهرستان به شمار می رود. از محصولات مهم کشاورزی پنبه, گندم, برنج و سویا است. شهرستان کردکوی دارای مراتع غنی و جنگلی و چمنزارهای ییلاقی است. به سبب حاصلخیزی منطقه و توسعه کشاورزی بیشتر صنایع این شهرستان در رابطه با محصولات کشاورزی تاسیس شده است. از مهمترین آنها کارخانه پنبه پاک کنی, صابون سازی , روغن کشی , شالیکوبی, چوب بری, و خوراک ماکیان و نئوپان را می توان نام برد. از صنایع دستی این شهرستان حصیر بافی, نمد زنی, بافتن چادر شب محلی و جوراب پشمی است

آدرس موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي كميل- كردكوي :
استان گلستان- كردكوي، خيابان شهيد رجائي(عباس آباد سابق)، انتهاي كوچه بيست و هفتم تلفن : 3276899- 0173
چند تا توضیح دیگر:
در صورت به حد نصاب رسیدن امکان ایجاد خوابگاه هم وجود دارد
این موسسه تازه تاسیس است
برای رفتن به گرگان قطار تهران گرگان بیشتر روزها حرکت دارد و بیشتر قطارهاش هم به صورت اتوبوسی و یا 6 تخته است و قیمت بلیط های آن هم بین 3000 تا 6000 تومان است

آواتار کاربر
aminhacker
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: مشهد

پست توسط aminhacker » جمعه 2 مهر 1389, 11:07 am

میگم اگه یه تاپیک خداحافظیم بزنیم بد نیستا چون بعضی از دوستان بعد کنکور دیگه عمرا نمیان
یعنی اونایی که میدونن دیگه نمیان بیان خداحافظی کنن
پیشنهاد خوبیا روش فکر کن
Don't Left.Still Available.

ADEL

پست توسط ADEL » جمعه 2 مهر 1389, 11:27 am

با سلام وتبریک به دوستانی که در کنکور امسال پذیرفته شدن.
من هم در غیر انتفاعی مهرآوران کرمان پذیرفته شدم.
sanj: yes: shd: shd: ssb:

اگه کسی از مهرآوران هست،9179420869 شماره تماسمه.

afshar62
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط afshar62 » جمعه 2 مهر 1389, 11:32 am

کسانی که در غیر انتفاعی علم و فرهنگ یا موسسات غیر انتفاعی آبیک (غیاث الدین جمشید کاشانی – بصیر -آبا) قبول شده اند و تمایل به جابجایی در رشته کاردانی به کارشناسی نرم افزار کامپیوتر با غیر انتفاعی کوثر قزوین را دارند، با شماره زیر تماس حاصل فرمایند. (غیر انتفاعی کوثر بیش از 2500 دانشجو دارد، داخل شهر قزوین بوده و از لحاظ سرویس به تهران هم مشکلی ندارد)
09124759407
افشار
در ضمن شهریه ترم اول نیز به عنوان هدیه پرداخت خواهد گردید.

erfantehrani
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط erfantehrani » جمعه 2 مهر 1389, 11:47 am

درخواست جابجایی از سینا کاشان به روزبهان ساری یا طبرستان چالوس یا صنعتی مازندران
300.000تومان هدیه داده می شود

oft: oft: oft: oft: oft: oft: oft: oft: oft: oft: oft: oft:

m_raha
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط m_raha » جمعه 2 مهر 1389, 12:18 pm

Joseph نوشته شده:Salaaaaaam...
Bebakhshid chon ba mobilam daram up mikonam o goshim farsi nadare majborin fingelish bekhonid
((GHABELE TAVAJOHE HAME DOSTANI KE MIGAN KONKOR DADAN SAKHTE!!!!
Ma hata 1daghighe ham nakhondam o ba rotbe 4437 ghazali ghabol shodam.hala migin chejori???
Har ki khast raveshesho behesh yad bedam bege... his: bil:
وقتی کنکور سخت باشه بین اونی که خونده با اونی که نخونده هیچ فرقی نیست چون اونی که خونده هم نمی تونه به سوالا اون طوری که انتظار داشته جواب بده.

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » جمعه 2 مهر 1389, 12:19 pm

اینم لینک دانلود گزارش 20:30 در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی 89
تو 4share آپلودش کردم اگه مشکلی داشت بگید تا درستش کنم

از لینک زیر دانلود کنید با حجم 3.33 mb و به طول 4:53 و با فرمت FLV
http://www.4shared.com/file/bDQ5N3j0/20-30.html

آواتار کاربر
aminhacker
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط aminhacker » جمعه 2 مهر 1389, 12:31 pm

m_raha نوشته شده:
Joseph نوشته شده:Salaaaaaam...
Bebakhshid chon ba mobilam daram up mikonam o goshim farsi nadare majborin fingelish bekhonid
((GHABELE TAVAJOHE HAME DOSTANI KE MIGAN KONKOR DADAN SAKHTE!!!!
Ma hata 1daghighe ham nakhondam o ba rotbe 4437 ghazali ghabol shodam.hala migin chejori???
Har ki khast raveshesho behesh yad bedam bege... his: bil:
وقتی کنکور سخت باشه بین اونی که خونده با اونی که نخونده هیچ فرقی نیست چون اونی که خونده هم نمی تونه به سوالا اون طوری که انتظار داشته جواب بده.
ولی من فکر می کردم اگه کنکور آسون باشه همه میزنن فرقی بین خونده و نخونده نیست
ولی وقتی سخت باشه اون که خونده می زنه اون که نخونده نه مگه اونکه خونده باشه درست نخونده باشه
که اینجوری میشه bil:
Don't Left.Still Available.

Dr.Cnet
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط Dr.Cnet » جمعه 2 مهر 1389, 12:43 pm

niyosha نوشته شده:دوستان با سلام مجدد
يك سؤال آيا اگر ترم اول رو بگذرونيم مي تونيم تغيير رشته بديم يا نه؟مثلا از سخت افزار به نرم افزار تغيير رشته داد.
با تشكر

Age Moadelet Balaye 18 Bashe Mishe

آواتار کاربر
aliakbarba
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط aliakbarba » جمعه 2 مهر 1389, 12:44 pm

Hamid نوشته شده:اینم لینک دانلود گزارش 20:30 در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی 89
تو 4share آپلودش کردم اگه مشکلی داشت بگید تا درستش کنم

از لینک زیر دانلود کنید با حجم 3.33 mb و به طول 4:53 و با فرمت FLV
http://www.4shared.com/file/bDQ5N3j0/20-30.html
راستی شما کجا قبول شدید؟ his:
پیغمبر (ص) فرمود : اگر علم در ثریا باشد مردمانی از ایران بدان دست خواهند یافت!

mah943
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mah943 » جمعه 2 مهر 1389, 12:51 pm

کسی میدونه شهریه سخت افزار چنده؟

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » جمعه 2 مهر 1389, 12:55 pm

اینجا amuz:

آواتار کاربر
aliakbarba
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط aliakbarba » جمعه 2 مهر 1389, 12:59 pm

Hamid نوشته شده:
اینجا amuz:
راستی شما که رتبتون خوب بود حدود160 واینا چرا علم و فرهنگ قبول نشدید؟ ger:
پیغمبر (ص) فرمود : اگر علم در ثریا باشد مردمانی از ایران بدان دست خواهند یافت!

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » جمعه 2 مهر 1389, 1:02 pm

راستی شما که رتبتون خوب بود حدود160 واینا چرا علم و فرهنگ قبول نشدید؟ ger:
من فقط مجاز به انتخاب دانشگاهایه نیمه دوم بودم چون هنوز درسم تموم نشده
تو تهران فقط رجایی رو میتونستم انتخاب کنم ولی مثل اینکه امسال رجایی تا حدود 100 رو قبول کرده

Azizi324

پست توسط Azizi324 » جمعه 2 مهر 1389, 1:14 pm

SOLMAZ2000 نوشته شده:
samangoodboy نوشته شده:سلام
بابا یکی جواب منو بده nar: nar: khk:
کسی لقمان حکیم اق قلا در نیومده؟؟؟؟؟؟؟؟ khk: nar: lat:
یا کسی ازش اطلاعات داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ his: his:
لطفا جواب بدددددددددیییییییییین tof:
سلام
حالا چرا عصبانی میشی؟
چند نفریو دیدم که مثل شما همین سوالارو پرسیدن ولی انگار کسی اطلاعی نداره
حالا چیو میخوای بدونی من شاید بتونم جوابشو واست پیدا کنم ؟
Untitled.jpg
Untitled.jpg (24.39 KiB) مشاهده 6226 مرتبه

من متاهل هستم.آق قلا قبول شدم.زنگ زدم برای انتقالی ولی قبول نکردند.اگه کسی حاضر بود جابجا بشه هدیه ی خوبی میدادم.در ضمن وقتی زنگ زدم جوابم رو درست ندادند.

اگه کسی از اصفهان حاضر به جابجایی بود با شماره 9132219051 تماس بگیره .ممنون

قفل شده