یه سوال در مورد کنکور آزاد

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
nima63

یه سوال در مورد کنکور آزاد

پست توسط nima63 » پنج‌شنبه 26 مهر 1386, 8:02 pm

سلام دوستان.
من مشکل بینایی دارم یعنی نیمه بینا هستم. راستش چون برا امتحان کنکور آزاد مشکل داشتم مجبور شدم منشی بگیرم واسه همین تو رشته کامپیوتر به سختی قبول شدم. البته من شدیدا به این رشته علاقه دارم. و واسه همین این رشته را انتخاب کردم. تمام تلاشم تو مدت دو سال این بود که بتونم معدلم را بکشم بالا تا شاید بدون کنکور واسه کارشناسی قبولم کنند و از شر این امتحان راحت بشم. معدلم خوب شد تقریبا 17.30 .ولی بعد فهمیدم دانشگاه ما فقط یه نفر را بدون کنکور قبول میکنه. که اون یه نفر من نبودم. خلاصه مجبور شدم دوباره ثبت نام کنم واسه کنکور کارشناسی ناپیوسته.و دوباره منشی بگیرم . ولی می ترسم نتونم درست با منشی به سوالات پاسخ بدم و قبول نشم. اگر دفترچه سوالات برام با یه فونت بزرگتر زده بشه اونوقت یه جورایی مشکلم حل میشه.
حالا این سوال را دارم از دوستان کسی میدونه: آیا دانشگاه آزاد برا کنکور کارشناسی ناپیوسته برا افرادی مثل من امکان این که دفترچه سوالات را با یه فونت بزرگتر بزنند، داره یا نه؟
البته تو زمان ثبت نام چند بار با تلفن هایی که داخل دفترچه بود تماس گرفتم ولی همش اشغال بود.

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » چهارشنبه 2 آبان 1386, 10:24 am

سلام
شما باید با مرکز آزمون دانشگاه آزاد تماس بگیرید و مشکلتون رو در میون بگذارید
ولی فکر کنم مشکل شما با عینک ذره بینی حل بشه و نیازی به چاپ دفترچه با فونت بزرگتر نباشه.
به هر حال اگر مشکل حل نمیشه باید حتما با مرکز آزمون تماس بگیرید چون پاسخ دادن به سوالات با منشی خیلی سخته... مگه اینکه منشیه آدم با حالی باشه!!!
...

قفل شده