گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح سوالات کنکور امسال را در مقایسه با کنکور سراسري 88 چگونه ارزیابی می کنید؟

ساده تر
11
6%
مشابه
8
5%
دشوارتر
63
36%
غيراستاندارد
95
54%

مجموع رأی ها: 177

آواتار کاربر
Fibonachi
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اینور آب

Re: گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

پست توسط Fibonachi » جمعه 29 مرداد 1389, 4:34 am

Moh3n.Cinema نوشته شده:این که سهله طراحم نمیتونه بزنه
مگه اون 30% خطایی که گفتمو داشته باشی

نکنه اینا همش 7 درصد بوده تو اشتباه زدی 70 ها؟
تو 10 سال اخیر همچین کارنامه ای نایاب بوده است.
چیه با خودتم یاسی جواب به دیگه...

تو این 2 سال اگه وقت میذاشتی به جای اون زبان اصلیا می شستی تحقیق میکردی
میفهمیدی اینجا ایرانه منیع اصلی و زبان کوفتی کشکه...

اینجا جاییه که طراح در کتابو وا میکنه رندوم سوال میده...
نمیدونم یگه تو زبان اصلیم رندوم خوندی؟

محسن تو گفتی معمولا عصبانی نمیشی ولی فکر کنم الان خیلی عصبی شدی.....البته بهتره تا اینم یه دعوا درس حسابی نشده بیخیال شیم....من ترجیح میدم نظرمو نگم... his:
وقتی تنهای تنهایم...باز هم خدا هست

na3imeh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط na3imeh » جمعه 29 مرداد 1389, 5:59 am

صبر کنید تا نتیجه ها بیاد

اومدیم و یاسی خانوم راست می گفت ...
ضایع میشیناااا
گفته باشم bil:

mmd2009
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: خوزستان - شوش دانیال
تماس:

پست توسط mmd2009 » جمعه 29 مرداد 1389, 6:17 am

تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمونهای فراگیر 89 اعلام شد.

معاون سازمان سنجش آزمون کشور درباره زمان ثبت نام و برگزاری آزمونهای فراگیر دانشگاه پیام نور سال 89 گفت: داوطلبان شرکت در آزمونهای فراگیر در مقاطع کاردانی به کارشناسی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال 89 باید برای ثبت نام در تاریخ 13 دی ماه سال جاری اقدام کنند مهلت ثبت نام در این آزمون برای کلیه مقاطع تا 17 دی ماه تعیین شده است.

وی گفت: آزمونهای فراگیر سال 89 دانشگاه پیام نور نیمه دوم اردیبهشت ماه سال 1389 برگزار می شود.

یکی اینو واسه من معنی کنه؟؟!!!!!! khk:

این یعنی این کنکوری که ما دادیم پیام نور داخلش نیست مثل رشته های نظری ؟؟؟؟؟ khk:

takotanha نوشته شده:نتایج 5 کنکورسراسری هفته آینده اعلام می‌شود

نتایج نهایی 3 آزمون فراگیر دانشگاه پیام‌نور، آزمون کارشناسی ارشد سال 1389 و آزمون کاردانی به کارشناسی هفته آینده و نتایج نهایی کنکور سراسری 89 اوایل نیمه دوم شهریورماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود.

زمان اعلام نتایج کنکورهای فراگیر

به گفته رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام‌نور نتایج نهایی آزمون‌های کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی و کارشناسی ارشد دوره‌های فراگیر سال 89 دانشگاه پیام‌نور روز یکشنبه 31 مردا دماه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

محمدهادی امین ناجی افزود: امسال ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی بین 30 تا 35 نفر در هر رشته محل متغیر است و ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد نیز بین 10 تا 20 نفر به شکل متغیر در هر رشته محل خواهد بود.

آزمون‌های کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی و کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور 31 اردیبهشت ماه در سراسر کشور برگزار شد و حدود 135هزار نفر در مقطع کارشناسی در 23 گروه امتحانی، 11 هزار نفر در مقطع کارشناسی ناپیوسته( کاردانی به کارشناسی) در 10 کد رشته امتحانی و 103 هزار نفر در مقطع کارشناسی ارشد در 54 کد رشته امتحانی دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام‌نور شرکت کردند.

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد

ابراهیم خدایی معاون فنی و آماری سازمان سنجش نیز از اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد سال 89 در هفته آینده خبر داد و گفت: 55 هزار نفر در این آزمون پذیرفته می‌شوند که با مراجعه به پایگاه الکترونیکی این سازمان می‌توانند از نتیجه خود مطلع شوند.

امتحانات ‌139 کد رشته‌‌ امتحانی‌ آزمون کارشناسی ارشد صبح و بعد از ظهر روزهای‌ 28، 29 و 30 بهمن ماه 1388 برگزار شد.

اعلام نتیجه اولیه کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

خدایی همچنین از اعلام نتیجه اولیه کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در هفته اول شهریورماه خبر داد و گفت: حدود 110 هزار نفر در این آزمون پذیرفته می‌شوند.

وی اظهار داشت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می‌توانند از دو روز پس از اعلام نتایج اولیه نسبت به انتخاب رشته در این آزمون اقدام کنند.

آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 89 با شرکت 389 هزار و 587 داوطلب در 5 مردادماه برگزار شد.

زمان اعلام نتیجه نهایی کنکور سراسری 89

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور نیز درباره زمان اعلام نتیجه نهایی کنکور سراسری 89 گفت: نتایج نهایی کنکور سراسری سال 1389 اوایل نیمه دوم شهریورماه اعلام می‌شود.

حسین توکلی افزود: کارنامه نهایی آزمون سراسری نیمه دوم مهرماه 1389 منتشر می‌شود.

وی افزود: اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری دهه اول مهرماه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

کنکور سراسری سال 1389 با رقابت تعداد یک میلیون و 286 هزار و 813 شرکت کننده برگزار شد که از این تعداد 550 هزار نفر پذیرفته می‌شوند.
ببخشید میگم این کنکور کارشناسی ناپیوسته پیام نور زمانش کی بوده که من خبر نداشتم khk: khk: khk:

arash.nw
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arash.nw » جمعه 29 مرداد 1389, 9:14 am

دوستان جواب سوال قبلی ما رو که کسی نداد. پاکش کردم. هر کسی راجع به این 2 پرسش نظری داره بگه خوشحال می شم بدونم:

1. با این که چند روزی بیشتر تا اعلام نتایج اولیه باقی نمونده اما خیلی برام مهمه بدونم که آیا رتبه‌های تخمین زده (به صورت آنلاین در سایت www.tourani.ir و نرم افزار موجود در همین سایت) نزدیک به امسال می تونن باشن؟ با این که به عقیده‌ی بعضی‌ها مدار منطقی و برنامه سازی ساده تر از پارسال، و دروس تخصصی سخت تر بودن؟

2. چرا بعضی ها یه موسسه‌ی غیر انتفاعی شهر دیگه‌ رو به دانشگاه آزاد شهر خودشون ترجیح می‌دن؟

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » جمعه 29 مرداد 1389, 9:33 am

arash.nw نوشته شده:دوستان جواب سوال قبلی ما رو که کسی نداد. پاکش کردم. هر کسی راجع به این 2 پرسش نظری داره بگه خوشحال می شم بدونم:

1. با این که چند روزی بیشتر تا اعلام نتایج اولیه باقی نمونده اما خیلی برام مهمه بدونم که آیا رتبه‌های تخمین زده (به صورت آنلاین در سایت http://www.tourani.ir و نرم افزار موجود در همین سایت) نزدیک به امسال می تونن باشن؟ با این که به عقیده‌ی بعضی‌ها مدار منطقی و برنامه سازی ساده تر از پارسال، و دروس تخصصی سخت تر بودن؟

2. چرا بعضی ها یه موسسه‌ی غیر انتفاعی شهر دیگه‌ رو به دانشگاه آزاد شهر خودشون ترجیح می‌دن؟
سلام دوست عزیز باید در مورد سوال 1 شما بگم این چنین نرم افزار ها فقط یک رتبه حدودی و بر اساس سال قبل بدست میاره ، به نظر من شما اصلاً به این رتبه بدست اومده دل نبندید .
در مورد سوال دوم باید بگم که بعضی وقت ها چون دانشگاه غیر انتفاعی یه دانشگاه تقریباً نیمه دولتی هستش یعنی شما ترمی حداقل مثلاً 350 هزار تومان باید شهریه بدید . ( البته بنا به تعداد واحد انتخابی شما شهریه کم و زیاد میشه ) حالا اگر این دانشگاه که انقدر شهریه باید براش بدن و هیچ امکاناتی نداشته باشه و از لحاظ رتبه بندی خیلی پائین باشه . خوب همه مبگن 200 تومان بیشتر می دیم اما حداقل می دونیم که دانشگاه آزاد هستش و امکانات خوبی داره .
فردا می تونیم بگیم دانشگاه آزاد فلان جا درس خوندیم نه دانشگاه غیر انتفاعی فلان جا که تمامی افراد اون منطقه یجورائی اونجا رو به عنوان مدرسه می دونند !!!!!!!!! ha: str:
در کل منتظر باش که تو همین 3 الی 4 روزه نتایج اعلام میشه .
موفق باشی ، یـــا عــــلی

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » جمعه 29 مرداد 1389, 9:37 am

pooya_1868 نوشته شده:از مدیران عزیز خواهش میکنم یه رسیدگی به این تاپیک بکنن bil:
ما میایم اینجا که احیانا یه چیزی یاد بگیریم یا یه بحث مفیدی در مورد کنکور بشه ولی وقتی میایم باید چند صفحه چت دوستان رو مرور کنیم !!!! ha:
دوستان اگه به قول خودشون استرس دارن میتونن برن یه تاپیک جدید باز کنن و اونجا چت کنن! his:
بچه ها منم با آقا پویا موافقم . در ضمن آقای تک و تنها چــرا با این لهن صحبت میکنی ، این سایت همین که ساخته شده دعوتی بوده از تمامی بچه های کامپیوتر .
پویا جان شما بیاو فعالیت این تاپیک را سوق بده به یه جای خوب ، موفق باشی . یا علی bil:

آواتار کاربر
Hamid_CPP
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: C:\WINDOWS\system32

پست توسط Hamid_CPP » جمعه 29 مرداد 1389, 10:00 am

[
yasi922 نوشته شده:سلام به همه ی بچه ها.امروز با سایت خوب کارشناسی آشنا شدم.به نظرتون میتونم با این درصدها رجائی قبول بشم؟
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
2 ساله که واسه کنکور خوندم.پارسال رتبم 800 و خورده ای شد.فقط تهران رجائی خط زده بودم قبول نشدم.امسال از کتابهای منبع اصلی خوندم.نظرتون چیه؟قبول میشم؟
سلام
ضمن تبریک به موفقیتت توی کنکور

واسه برنامه نویسی ار چه منابعی استفاده کردین؟ yes:[/quote]
برای به دست آوردن اطلاعات درباره مرکز آموزش عالی شهرضا روی لینک زیر کلیک کنید...
http://www.shahreza-uni.blogsky.com

alizard
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط alizard » جمعه 29 مرداد 1389, 10:23 am

سلام
درمورد اموزشکده شهید باهنر شیراز:
آموزشکده شهید باهنر شیراز : آموزشکده فنی شماره يک شيراز در سال 1358 در زمينی به مساحت 250000 متر مربع و با زير بنايی به مساحت 21646 متر مربع تأسيس گرديده است. وضعيت مالکيت ساختمان آن دولتی می باشد و يک آموزشکده پسرانه است. این آموزشکده حدود 4000 دانشجو دارد و به جرات میتوان گفت بهترین آموزشکده کشور از نظر امکانات و سطح علمی میباشد. از امکانات این آموزشکده میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

زمین چمن فوتبال، امکانات فرهنگی، خوابگاه دولتی، سلف سرویس، فضای مذهبی، نانوایی، آرایشگاه، فروشگاه، بانک، مخابرات، سایت کامپیوتر و اینترنت، کتابخانه و واحد سمعی بصری.
آموزشکده شهید باهنر شیراز در دو نوبت شبانه و روزانه، فقط از بین آقایان پذیرش میکند.

اصلاحات:این مطالب بالا را که خواندید توی همین سایت مال سال 86 حالا من چون خیلی به این اموزشکده نزدیکم یه مطالبی رو بهش اضافه میکنم
تعداد دانشجو طبق امار خود سایتش:6175 که به نظرم یکی از شلوغترین اموزشکده ها است
از امکانات بالا ارایشگاه و مخابرات توی خود اموزشکده نیست بلکه یه درمانگاه نزدیکش هست که اونجا هست.(البته شاید هم توی خوابگاه یه همیچین چیزایی باشه ولی من اطلاعی ندارم)توی درمانگاه هم یه خدمات چاپ هست که بعضی از کارای انتشارات اموزشکده به اون واگذار میشه(که البته موقعه امتحانات هر دو اینها میشه کپی خانه
!سالن تربیت بدنی هم داره که یه سالن فوتسال باحال توشه

یه ساختمان سه طبقه قدیمی داره
و یه ساختمان یک طبقه برای بعضی رشته ها
کتابخانه سه طبق(که موقع امتحانات جا نداره)
یه ساختمان جدید هم دارند میسازند که هنوز خیلی کار داره که فکر کنم کتابخانه باشه
ساختمان جدید اداری و کلاسی به نام وحدت که یه سالن امتحانات هم زیرش داره با همین نام که بچه ها موقعه امتحان دادن بهش میگن سالن وحشت!!!
یه کتاب فروشی هم داره که کتابای تمام رشته های اونجا رو میاره و بدون یه قرون تخفیف میفروشه
در مورد اینترنتش هم کافی نت داره مثل توی خیابون ازتون پول میگیره البته از ترم قبل وایرلست رایگان هم قرار دادند که از توی محوطه میشه به اون دسترسی داشت(بچه ها میگن سرعتش کمه)

در مورد سایت رسمی:دوتا سایت داره سایت اصلی مرکز:www.tcsh.ac.ir
که میخواستم اطلاعات رو از اونجا به همراه عکس بیارم که متاسفانه سایت ویروسی هست(خیلی وقته) و پیشنهاد میکنم مراجعه نکنید
سایت انتخاب واحد:www.tcsh.ir که برای انتخاب واحد اینترنتی میباشد. همچنین نمرات هم به صورت اینترنتی در اینجا ارائه میشه

درمورد نام اموزشکده:از چندین سال قبل کارشناسی کامپیوتر را دارد ولی چون سال 88 کارشناسی چند رشته دیگه هم گرفتند تمامی سر برگ ها را به دانشکده تغییر داده اند(البته فکر کنم بدون مجوز)
همچنین قرار بود سر در هم به دانشکده تغییر بدند ولی به نظر من هنوز به طور رسمی دانشکده محسوب نمیشه(نظر شخصی) his: his
دیگه خسته شدم چقدر اطلاعات amuz:

alizard
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط alizard » جمعه 29 مرداد 1389, 10:30 am

دوباره سلام(هنوز خسته ام bil: )

یکی از دوستان یه سوال پرسید دو مورد کاردانی به کارشناسی فراگیر پیام نور که باید بهتون بگم که بدرد ما نمیخوره چون پیشرفته ترین رشتش مهندسی محصولات دامی میباشد و اصلا این رشته شما رو نداره
:lol:

arash.nw
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arash.nw » جمعه 29 مرداد 1389, 10:37 am

parsiangroup نوشته شده:
arash.nw نوشته شده:دوستان جواب سوال قبلی ما رو که کسی نداد. پاکش کردم. هر کسی راجع به این 2 پرسش نظری داره بگه خوشحال می شم بدونم:

1. با این که چند روزی بیشتر تا اعلام نتایج اولیه باقی نمونده اما خیلی برام مهمه بدونم که آیا رتبه‌های تخمین زده (به صورت آنلاین در سایت http://www.tourani.ir و نرم افزار موجود در همین سایت) نزدیک به امسال می تونن باشن؟ با این که به عقیده‌ی بعضی‌ها مدار منطقی و برنامه سازی ساده تر از پارسال، و دروس تخصصی سخت تر بودن؟

سلام دوست عزیز باید در مورد سوال 1 شما بگم این چنین نرم افزار ها فقط یک رتبه حدودی و بر اساس سال قبل بدست میاره ، به نظر من شما اصلاً به این رتبه بدست اومده دل نبندید .
در مورد سوال دوم باید بگم که بعضی وقت ها چون دانشگاه غیر انتفاعی یه دانشگاه تقریباً نیمه دولتی هستش یعنی شما ترمی حداقل مثلاً 350 هزار تومان باید شهریه بدید . ( البته بنا به تعداد واحد انتخابی شما شهریه کم و زیاد میشه ) حالا اگر این دانشگاه که انقدر شهریه باید براش بدن و هیچ امکاناتی نداشته باشه و از لحاظ رتبه بندی خیلی پائین باشه . خوب همه مبگن 200 تومان بیشتر می دیم اما حداقل می دونیم که دانشگاه آزاد هستش و امکانات خوبی داره .
فردا می تونیم بگیم دانشگاه آزاد فلان جا درس خوندیم نه دانشگاه غیر انتفاعی فلان جا که تمامی افراد اون منطقه یجورائی اونجا رو به عنوان مدرسه می دونند !!!!!!!!! ha: str:
در کل منتظر باش که تو همین 3 الی 4 روزه نتایج اعلام میشه .
موفق باشی ، یـــا عــــلی
آره. لا اقل دانشگاه آزاد اسمش دانشگاه هست. نه یه موسسه‌ی غیر انتفاعی. بازم مرسی برای جواب.

yasaman_64

پست توسط yasaman_64 » جمعه 29 مرداد 1389, 11:25 am

krn: سلام.
به نظر من سوالات هم دشوار و هم غير استاندارد بود.
عموميا به نظر من خيلي آسونتر بودن من با اينكه براي عموميا تلاش خيلي كمتري كردم فكر ميكنم ادبيات و معارف رو در حد عالي زدم.ولي متاسفانه دروس عمومي به دليل ضريب كمشون تاثير چنداني ندارن.
باز هم سوالات سيستم عامل رو به بيسوادي كه سالهاي پيش سوالات رو طرح ميكرد دادن.اين آدم اصلا هيچي از سيستم عامل نميدونه و فقط جملات كتاب مهرداد فهيمي رو كپي ميكنه.نميدونم چرا با وجود اعتراضات بازهم اين آدم طراح سوالات سيستم ميشه.يعني اينقدر پارتيش كلفته؟
در مورد سوالات ساختمان هم بگم ،من نظر اون دوست عزيز رو كه ميگفتن خود طراح سوال هم نميتونه سوالات رو حل كنه قبول دارم.اين چه وضع سوالات بود من با اينكه استادمون گفته بود هر كي جزوه منو بخونه حداقل 50 درصد ميزنه من خيلي كمتر از حداقلي كه استادمون ميگفت رو زدم.
به نظر من بقيه تخصصيها نسبتا بهتر بودن.

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » جمعه 29 مرداد 1389, 11:32 am

yasaman_64 نوشته شده:krn: سلام.
عموميا به نظر من خيلي آسونتر بودن من با اينكه براي عموميا تلاش خيلي كمتري كردم فكر ميكنم ادبيات و معارف رو در حد عالي زدم.ولي متاسفانه دروس عمومي به دليل ضريب كمشون تاثير چنداني ندارن.
دوست عزیز اشتباه نکن عمومی ها با اینکه ضریب کمی دارن ولی تا اونجا که من میدونم 1/3 تراز کل حساب میشن
یعنی عمومی ها خیلی تاثیر دارن ومعمولا وقتی سوالای تخصصی چرت میشن(چه خیلی آسون چه خیلی سخت مثل امسال)اونوقت فقط با دروس عمومی میشه از رقبا سبقت گرفت
امیدوارم موفق باشی

آواتار کاربر
fartash742000
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط fartash742000 » جمعه 29 مرداد 1389, 12:02 pm

بچه ها به نظر شما سطح مدرک علمی کاربردی بالاتره یا غیر انتفاعی ؟؟؟
منظورم اینه که اگه خدایی نکرده قبول نشدم روزانه و شبانه من غیر انتفاعی رو
ثبت نام کنم و برم یا اینکه بمونم علمی کاربردی رو شرکت کنم ؟ go:

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » جمعه 29 مرداد 1389, 12:14 pm

hamid333 نوشته شده:
yasaman_64 نوشته شده:krn: سلام.
دوست عزیز اشتباه نکن عمومی ها با اینکه ضریب کمی دارن ولی تا اونجا که من میدونم 1/3 تراز کل حساب میشن
یعنی عمومی ها خیلی تاثیر دارن ومعمولا وقتی سوالای تخصصی چرت میشن(چه خیلی آسون چه خیلی سخت مثل امسال)اونوقت فقط با دروس عمومی میشه از رقبا سبقت گرفت
امیدوارم موفق باشی
سلام داش حمید بابا دیگه این بحث ها رو بیخیال ، هفته ای که در پیش داریم رو بچسب ، ببین هفته بعد این موقع چه قدر یعضی ها خوش حال هستن و بعضی ها هم بنده خدا ها ناراحت من که اصلاً برای کنکور وقت نکردم بخونم چون مسابقات کشوری داشتم ، اما خوشحالم که تلاشم رو کردم .
من پیشاپیش به تمامی بچه ها چه اون هائی که مجاز و در نهایت در یه دانشگاه خوب قبول میشن و چه اون هائی که حتی مجاز نمیشن تبــریک می گم ، چون مهم نیست که آدم همیشه برنده باشه ، مهم اینه که آدم در راه رسیدن به هدفش تلاش کنه ، این خیلی شیرینه ، bil:

pooya_1868
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اهواز

پست توسط pooya_1868 » جمعه 29 مرداد 1389, 12:19 pm

fartash742000 نوشته شده:بچه ها به نظر شما سطح مدرک علمی کاربردی بالاتره یا غیر انتفاعی ؟؟؟
منظورم اینه که اگه خدایی نکرده قبول نشدم روزانه و شبانه من غیر انتفاعی رو
ثبت نام کنم و برم یا اینکه بمونم علمی کاربردی رو شرکت کنم ؟ go:
تو خود سایت یه بحثی هست در مورد علمی کاربردی اگه یه نگاه بندازی شاید یه کوچولو کمکت کنه

http://www.karshenasi.com/cgi-bin/mt/mt ... C&limit=20

قفل شده