گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح سوالات کنکور امسال را در مقایسه با کنکور سراسري 88 چگونه ارزیابی می کنید؟

ساده تر
11
6%
مشابه
8
5%
دشوارتر
63
36%
غيراستاندارد
95
54%

مجموع رأی ها: 177

takotanha
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

پست توسط takotanha » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 2:03 am

azambita نوشته شده:
hamid333 نوشته شده:
mononok نوشته شده:البته من اينكار استاد طوراني رو كه به اين صورت نامه ارسال كردن قبول ندارم!

به نظرم بهتر بود ايشون به همراه بقيه اساتيد صاحب نظر نامه اي شامل همه مشكلات اين كنكور و همه سوالاتي كه به نظرشون مي رسيد به نوعي درست نيستند ايجاد مي كردند و بعد اين لطف رو در حق ما دانشجوها مي كردن و نامه رو ارسال مي كردن!! نه اينطور به صورت انفرادي و تك نظره و نصفه نيمه!
اين كاري كه ايشون كردن به نظر من شايد با حذف سوال دوجوابي به ضرر ما هم بشه!
بچه ها امروز یه خبری شنیدم راست و دروغش رو هم بزارید پای گویندش
شنیدم آقایه طورانی 10 تا از بچه های دانشگاه تهران شمال رو برداشته برده سنجش که بگه حتی اونا هم نتوستن سوالای ساختمان رو حل کنن و مثل این که سازمان سنجش هم قبول کرده که 4 تا از سوالای ساختمان رو حذف کنن البته بازم میگم راست و دروغش رو هم بزارید پای گویندش ddn:
من که امیدوارم اینطوری بشه
اقايون خانومها من رفتم خودمو بكشم :x nar: اين چه وضعشه
من 4 تا ساختمان جواب دادم. دوتا غلط دوتا درست. باور كنيد ميرن دست ميذارن روي همون دوتا درستي كه من جواب دادم. اون از برنامه سازي كه همون سوالي كه من درست جواب دادم نشونه گرفتن. اينم از ساختمان
خونم به گردن سازمان سنجنش nar: nar: nar: khk:
از روزي كه كنكور دادم به جاي اينكه حال و روزم بهتر بشه نسبت به سابق كاهش وزن داشتم khk:
اي خدااااااااااااااااااا رواني مون كردن اينا با اين ازمونشون baba:
اصلا نه دانشگاه خواستم نه قبولي نه ليسانس نه هيچ كوفت ديگه اي
رفتم بخوابم . نه رفتم خودمو بكشم khk: khk:

خدا بیامرزتت. ssb: ssb: ssb:
آدم خوبی بودی. ssb: ssb: ssb:

آواتار کاربر
6SlipKnoT6
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh.Sharyati
تماس:

پست توسط 6SlipKnoT6 » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 2:07 am

yasi922 نوشته شده:
6SlipKnoT6 نوشته شده:
yasi922 نوشته شده:سلام به همه ی بچه ها.امروز با سایت خوب کارشناسی آشنا شدم.به نظرتون میتونم با این درصدها رجائی قبول بشم؟
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
2 ساله که واسه کنکور خوندم.پارسال رتبم 800 و خورده ای شد.فقط تهران رجائی خط زده بودم قبول نشدم.امسال از کتابهای منبع اصلی خوندم.نظرتون چیه؟قبول میشم؟
اگه ینجوری زده باشی من قول شرف میدم از نظر اولم جلو بزنی
ولی فکر نکنما اشتباه نمیکنی حتما اشتباهی رخ داده
چون فکر نکنم مقسمی عادلی نیا باهم کنکور میدادن بیشتر از 60دروس تخصصی میزدن
نه عزیزم اشتباهی رخ نداده.من پارسال از کتابهای مقسمی استفاده کردم درس سیستم عامل اکثر سوالاش که اومده بود توی کتاب مقسمی نبود.واسه همین کتابهای مقسمی رو پاره کردم و کتابهای منبع اصلی خریدم.سیستم عامل رو سیلبرشاتس و تننباوم خوندم.ذخیره رو کتاب رانکوهی.همون منابع اصلی که واسه کنکور گفته بودن رو خوندم.سیستم عامل که با این کتابها خوندم مثل آب خوردن جواب دادم 90 درصد.کل سوالات رو با کلید ها مقایسه کردم.هیچ اشتباهی رخ نداده.
Fibonachi نوشته شده:
yasi922 نوشته شده:سلام به همه ی بچه ها.امروز با سایت خوب کارشناسی آشنا شدم.به نظرتون میتونم با این درصدها رجائی قبول بشم؟
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
2 ساله که واسه کنکور خوندم.پارسال رتبم 800 و خورده ای شد.فقط تهران رجائی خط زده بودم قبول نشدم.امسال از کتابهای منبع اصلی خوندم.نظرتون چیه؟قبول میشم؟
ger: ger: باور کنیم؟؟ ger: ger:
عزیز دلم مگه من بیکارم که سرکارتون بذارم؟ :?:
خیلی جالبه که برای سیستم عامل سیلبرشاتس و تننباوم رو خوندی چون حتی تمام استادا و حتی سازمان سنجش هم میگفت برای سیستم فقط از کتاب استاد فهیمی میاد تنها در علمی کاربردی بود که از سیلبرشاتس و تننباوم میومد

خلاصه تبریک میگم str: str:
چه بیمنطق به چشمات، میشه عادت کرد توی دستای تو باید، به سیگارهم حسادت کرد

آواتار کاربر
greenwood
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط greenwood » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 2:28 am

alizard نوشته شده:
greenwood نوشته شده:
alizard نوشته شده:سلام
میخواستم بدونم به سلامتی هفته دیگه که نتایج میاد دقیقا چی میاد؟ دفترچه 2 به همراه فقط رتبه
یا اینکه درصد ها هم میاد؟

دفترچه شماره 2 به همراه کارنامه ای که توش درصدهای دروس و رتبه ها در زیر گروه، وضعیت مجاز یا غیر مجاز شدنتون رو نشون میده، به صفحه اصلی سایت کارشناسی که برید می تونید نمونه ای از کارنامه های سال های گذشته رو ببینید.

چقدر شما چت میکنید یه روز که میام سر میزنم میبینم یه چند صفحه ای رفتید جلو اگه درساتون هم همین جوری میخوندید رتبه 2 رقمی حداقلش بود amuz: amuz: oft: oft:

شاید سوالام واضح نبود اخه چون میگن نتایج اولیه اخر مرداد نتایج نهایی اخر شهریور که مشخص میکنه کجا قبول شدید و کارنامه نهایی توی مهر
خوب اگه قراره در صد ها بیاد و مکان قبولی هم بیاد .اون که توی مهر میاد چیه؟
فکر کنم اونایی که توی سایت هست کارنامه مهرماه بوده amuz:
ایا بازم تایید میکنید که هفته دیگه در صد ها هم اعلام میشه؟(متشکرم میخواستم مطمئن بشم)

ببین عزیز من! یه جورهایی کلا 3 تا کارنامه میاد!
این اولی که قرار تا آخر مرداد بیاد شامل رتبه و درصدها و این چیزها میشه! که شما از رو این انتخاب رشته و دانشگاه می کنید!
دومین نتیجه آخرهای شهریور میاد که به شما میگه از بین انتخاب هایی که آخر مرداد کردید کدوم یکی رو قبول شدید!
سومین کارنامه ای که تو مهر ارائه میدن، به شما میگه از بین انتخاب هایی که آخر مرداد داشتید آخرین نفری که اون هارو قبول شده چه رتبه ای داشته و تفاوت شما چند نفر بوده و از این چیزا!
امیدوارم جوابتون رو گرفته باشید! (باز هم تاکید می کنم که درصدهارو تو همون کارنامه ی اول اعلام میکنند!)
پاسخ کلیه سوالات سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر
دانلود دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی رشته کامپیوتر - سخت افزار
آخرین اخبار از کنکور!
در:
http://greenwood6.wordpress.com/categor ... %88%D8%B1/

آواتار کاربر
greenwood
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط greenwood » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 2:32 am

Mahsa.R نوشته شده:یعنی تا آخر این هفته نمیـاد ! :(
میگم میدونید واسه رتبه ی سخت افزار چه درسایی تاثیر دارن ؟ ! baba:

سلام
این سوال رو تو پست های قبلی هم فکر می کنم شما بودید که پرسیده بودید و من پاسخ دادم،
واسه سخت افزار مهمترین درس ها مدار منطقی و معماری کامپیوتر هستند که بچه ها روشون بیشتر تمرکز می کنند، مدار منطقی برای سخت افزار ضریب 4 و دروس تخصصی (شامل معماری کامپیوتر، مدار الکتریکی و الکترونیک) ضریب 5 داره!
آخرین اخبار از کنکور!
در:

آواتار کاربر
greenwood
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط greenwood » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 2:39 am

mmd2009 نوشته شده:بچه ها کسانی که مجاز نشن حکمشون چیه؟؟؟ یعنی دیگه راهی نیست که مثلا بیان فراگیر ثبت نام بکنن؟

چه میدونم هر کوفتی هم باشه مهم نیست ktb:
جدای از مسئله خدمت مقدس!! فکر میکنم شما تا کنکور سال بعد فرصت شرکت در کنکور (یا به قول شما کوفت!) آزاد، علمی کاربردی و فراگیر پیام نور رو هم داشته باشید... تاریخ ثبت نام و تاریخ برگزاری آزمون ها هم در پیک سنجش درج شده
آخرین اخبار از کنکور!
در:

آواتار کاربر
greenwood
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط greenwood » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 2:45 am

na3imeh نوشته شده:شهر من اصلا دانشگاه سراسری نداره
غیر انتفاعی هم نداره
یه پیام نور در دور دست هاش داره اونم به درد نمی خوره
و یه دانشگاه آزاد که اصلا درس دادنی در کار نیست اونجا فقط دانشجو ها رو میندازن تا پولشونو بگیرن همین! dd: ger:
شما کدوم شهرید که غیر انتفاعی نداره؟ همین الان بچه های کارشناسی رو جمع می کنیم میایم اونجا یه آپارتمان اجاره می کنیم و یه موسسه راه میندازیم!!!
آخرین اخبار از کنکور!
در:

آواتار کاربر
snoopy
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط snoopy » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 3:09 am

خيلي حسه وحشتناكيه كه مي دونيم يه هفته ديگه جوابا مياد ... البته خُب راحت هم مي شيم ديگه!
ولي كاملا مشخصه كه همه حسابي استرس دارن و فكرشون مشغوله :(

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 3:22 am

snoopy نوشته شده:خيلي حسه وحشتناكيه كه مي دونيم يه هفته ديگه جوابا مياد ... البته خُب راحت هم مي شيم ديگه!
ولي كاملا مشخصه كه همه حسابي استرس دارن و فكرشون مشغوله :(

من ه اصلا استرس ندارم با خیال راحت محسن یگانه گوش میدم و حال میکنم
ناگفته نماند من 1 ماه همهرو یه نگاهی کردم از رصدهای احتمالیمم به نسبت مقداری که خوندم راضیم
هرچند میش بهتر شه

نباشی کل این نیا واسم قد یه تابوته ... نبودت مثل کبریته دلم انبار باروته
تابوت ت ت ت ت ت ت ت ت
آهنگ تابوت (نباشی) آلبوم رگ خواب

آواتار کاربر
Fibonachi
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اینور آب

پست توسط Fibonachi » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 3:43 am

ماشاالله اینجا 24 ساعته کاربر انلاین داره...فکر نمیکردم الان دیگه کسی انلاین باشه 14 نفر هستن.....ای بسوزه پدر کنکور که خواب و خوراکو از جوونای بیگناه گرفته....به قول دوست تبریزیم الان ساعت 5 دقیقه مونده به سه و نیم......من بیدار شدم سحری بخورم...اه اه خیلیم گشنمه....ما رفتیم.... fud:
وقتی تنهای تنهایم...باز هم خدا هست

آواتار کاربر
greenwood
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط greenwood » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 4:43 am

Fibonachi نوشته شده:ماشاالله اینجا 24 ساعته کاربر انلاین داره...فکر نمیکردم الان دیگه کسی انلاین باشه 14 نفر هستن.....ای بسوزه پدر کنکور که خواب و خوراکو از جوونای بیگناه گرفته....به قول دوست تبریزیم الان ساعت 5 دقیقه مونده به سه و نیم......من بیدار شدم سحری بخورم...اه اه خیلیم گشنمه....ما رفتیم.... fud:
می تونی از ساعت پست های ارسالی من به عنوان مدرک 24 ساعته آنلاین بودن اعضای فروم کارشناسی استفاده کنی! lat: krn:
دیشب فقط من بودم و 3 4 تا بازدیدکننده ی مهمان! ktb: :D
آخرین اخبار از کنکور!
در:

pepe

پست توسط pepe » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 10:41 am

معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
سلام
به همه كاربران عضو كارشناسي ان شالله وقتي نتيجه ها رو دادن همه تون با لب خندون بياين تو انجمن و موفقيتتونو با هم جشن بگيريم.من براي بار اول پيغام مي زارم البته هر روز به انجمن سر مي زدم و از گفتگوي صميمانه و بي رياتون لذت مي بردم و استفاده مي كردم راستي وظيفه خودم مي دونم بگم ياسي خانوم دوست خوبم بهتون توي جمع اين انجمن هم از ته دل تبريك و آرزوي موفقيت هاي بيشتر از اين توي زندگيتون رو دارم براي ما هم دعا كنيد... bil:

pepe

پست توسط pepe » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 10:48 am

pepe نوشته شده:
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
سلام
به همه كاربران عضو كارشناسي ان شالله وقتي نتيجه ها رو دادن همه تون با لب خندون بياين تو انجمن و موفقيتتونو با هم جشن بگيريم.من براي بار اول پيغام مي زارم البته هر روز به انجمن سر مي زدم و از گفتگوي صميمانه و بي رياتون لذت مي بردم و استفاده مي كردم راستي وظيفه خودم مي دونم بگم ياسي خانوم دوست خوبم بهتون توي جمع اين انجمن هم از ته دل تبريك و آرزوي موفقيت هاي بيشتر از اين توي زندگيتون رو دارم براي ما هم دعا كنيد... bil:
و شما مطمئن باشيد با اين درصد ها رتبه 1 كشوري رو آورديد و به هدفتون رسيديد.تبريك...

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تربت حيدريه-تاريخ تولد(27 /1/1358)
تماس:

پست توسط azambita » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 10:55 am

greenwood نوشته شده:
Fibonachi نوشته شده:ماشاالله اینجا 24 ساعته کاربر انلاین داره...فکر نمیکردم الان دیگه کسی انلاین باشه 14 نفر هستن.....ای بسوزه پدر کنکور که خواب و خوراکو از جوونای بیگناه گرفته....به قول دوست تبریزیم الان ساعت 5 دقیقه مونده به سه و نیم......من بیدار شدم سحری بخورم...اه اه خیلیم گشنمه....ما رفتیم.... fud:
می تونی از ساعت پست های ارسالی من به عنوان مدرک 24 ساعته آنلاین بودن اعضای فروم کارشناسی استفاده کنی! lat: krn:
دیشب فقط من بودم و 3 4 تا بازدیدکننده ی مهمان! ktb: :D
تو كه دو سه شبه اصلا خبري نيست ازت. غيبت زده بابا.
نصف شبي مياي baba: ؟؟؟
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

آواتار کاربر
iman_F-Y
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: روبروی مانیتور
تماس:

پست توسط iman_F-Y » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 11:01 am

yasi922 نوشته شده:
6SlipKnoT6 نوشته شده:
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
اگه ینجوری زده باشی من قول شرف میدم از نظر اولم جلو بزنی
ولی فکر نکنما اشتباه نمیکنی حتما اشتباهی رخ داده
چون فکر نکنم مقسمی عادلی نیا باهم کنکور میدادن بیشتر از 60دروس تخصصی میزدن
نه عزیزم اشتباهی رخ نداده.من پارسال از کتابهای مقسمی استفاده کردم درس سیستم عامل اکثر سوالاش که اومده بود توی کتاب مقسمی نبود.واسه همین کتابهای مقسمی رو پاره کردم و کتابهای منبع اصلی خریدم.سیستم عامل رو سیلبرشاتس و تننباوم خوندم.ذخیره رو کتاب رانکوهی.همون منابع اصلی که واسه کنکور گفته بودن رو خوندم.سیستم عامل که با این کتابها خوندم مثل آب خوردن جواب دادم 90 درصد.کل سوالات رو با کلید ها مقایسه کردم.هیچ اشتباهی رخ نداده.
Fibonachi نوشته شده:
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
ger: ger: باور کنیم؟؟ ger: ger:
عزیز دلم مگه من بیکارم که سرکارتون بذارم؟ :?:
سیستم عامل رو سیلبرشاتس و تننباوم خوندی؟!!!
ولی همه ی سوالات سیستم عامل کنکور امسال از کتاب مهرداد فهیمی اومده بود. چطور تونستی با کتاب های خارجی جواب بدی؟!
.................تصویر.................

.mona.

پست توسط .mona. » چهارشنبه 27 مرداد 1389, 12:20 pm

سلام بچه ها
اگه در مورد دانشگاه هاي چالوس اطلاعات داريد بگشد لطفا
از لحاظ سطح علمي طبرستان چالوس بهتر ه يا پويندگان دانش؟
وضعيت خوابگاه ها و كرايه خونه ها چطوره؟
ممنون ميشم اگه جواب بديد sanj:

قفل شده