گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح سوالات کنکور امسال را در مقایسه با کنکور سراسري 88 چگونه ارزیابی می کنید؟

ساده تر
11
6%
مشابه
8
5%
دشوارتر
63
36%
غيراستاندارد
95
54%

مجموع رأی ها: 177

آواتار کاربر
CHICHI
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: خونــــــــمون

Re: گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

پست توسط CHICHI » دوشنبه 25 مرداد 1389, 2:38 pm

یکی میشه به من جواب بده
تعداد شرکت کنندگان ازمون امسال چند نفر بوده برای نرم افزار؟؟؟؟؟؟

یکی دیگه اینکه بروبچی که درصد هاشونو گفتن تا حالا تقریبا درصدهاشون بالا بوده بخصوص تخصصی ها یعنی بیشتر داوطلب ها اینطوری هستن؟ khk: یا اعضای این سایت جزئ رتبه های بالا هستن همیشه؟؟؟؟ yes: yes: yes: yes: yes:
روزگاریست که شیـــــــــــــــــــــــــــطان فریاد میزند ، آدمی پیدا کنید سجده خواهم کرد.

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تربت حيدريه-تاريخ تولد(27 /1/1358)
تماس:

پست توسط azambita » دوشنبه 25 مرداد 1389, 3:22 pm

CHICHI نوشته شده:یکی میشه به من جواب بده

یکی دیگه اینکه بروبچی که درصد هاشونو گفتن تا حالا تقریبا درصدهاشون بالا بوده بخصوص تخصصی ها یعنی بیشتر داوطلب ها اینطوری هستن؟ khk: یا اعضای این سایت جزئ رتبه های بالا هستن همیشه؟؟؟؟ yes: yes: yes: yes: yes:
نه عزيزم نخبه ها چمع شدن توي اين سايت ha: ha: فكر كنم بقيه گند زدن از اين بدتر
مگه اينكه اونايي كه شانسي زدن شانسشون بگيره از اينايي كه خوندن بهتر بزنن اونم شاااااااااااااااااااااانس ha: ha:
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

آواتار کاربر
CHICHI
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط CHICHI » دوشنبه 25 مرداد 1389, 3:25 pm

azambita نوشته شده:

مگه اينكه اونايي كه شانسي زدن شانسشون بگيره از اينايي كه خوندن بهتر بزنن اونم شاااااااااااااااااااااانس ha: ha:
من جواب ها مو نگرفتم
روزگاریست که شیـــــــــــــــــــــــــــطان فریاد میزند ، آدمی پیدا کنید سجده خواهم کرد.

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط azambita » دوشنبه 25 مرداد 1389, 3:35 pm

zahramarashi68 نوشته شده:
fartash742000 نوشته شده:
die_of_life نوشته شده:بچه ها کسی درباره دانشگاهای کرمانشاه اطلاعاتی داره؟؟؟؟؟ اگه بزاره ممنون میشم....داداش fartash شما که کرمانشاهی هستین میتونین اطلاعاتی درباره دانشگاهاش به من بدین؟؟؟ فقط با محیط دانشگاهاش اشنا نیستم شهرشو دیدم خیلی خوبه ...خیلی خوشم اومده yes: ..... هرکی عکسی اطلاعی داره لطفا بزاره......

کسی خبر داره شهریه هر ترم دانشگاه غیر انتفاعی تقریبی چقد میشه؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز چشم من تلاش می کنم در حد توان اطلاعاتم رو انتقال بدم .
دانشگاه غیر انتفاعی و علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرمانشاه در غالب دو دانشگاه اما در یک حیاط موجود هستند . ساختمان جدید دانشگاه در همین حیاط در حال اتمام هست شاید جالب باشه
شنیدن این موضوع براتون که این ساختمان که در ترم مهر ماه بهره برداری میرسه پیشرفته ترین
دانشگاه حال حاضر خاورمیانه شناخته خواهد شد به لحاظ سطح علمی هم خداییش تو غرب کشور نظیر نداره . در مورد امکاناتش هم که اونو مستثنی کرده از بقیه و منحصر به فرد شده باید بگم که
این ساختمان بدون کلید برق سیستم روشناییش با توجه به میزان روشنایی محیط به صورت خودکار
به کار میفته و همه جارو به میزان لازم روشن میکنه . سیستم گرمایی و خنک کننده هم به این صورته
که با استفاده از سنسورهای بسیار قدرتمند به کار رفته در این سیستم با بالا و یا پایین اومدن میزان
گرما و سرما به صورت خودکار به کار میفتد .
مهمتر از همه سیستم حضور غیاب دانشجویان و استادان و کارمندان هست که باورتون نمیشه اما
حضور غیاب در این دانشگاه با سیستم تشخیص رنگ شبکیه چشم صورت میگیره یعنی دوتا سنسور
در جلوی چشم افراد قرار میگیره و با تشخیص رنگ شبکیه چشم طرف حضور غیاب میکنه .
و بسیاری از امکانات دیگه که در اینجا حوصله بچه ها سر میره که بخوام بگم اما خداییش خیلی دانشگاه توپیه در کل .
البته اینم بگم تو حیاط همین دانشگاه اونقد بزرگه که علمی کاربردی هم داره بهترین و شیکترین دانشگاه منطقه و شاید اغراق باشه این نظر منه اما خوشکل ترین دانشگاه جهان رو داره میسازه .
چون داره مدل کوچیک شده دو پنجم برج دوقلوی اندونزی رو میسازه . یعنی از پایین دوتا ساختمون
میره بالا اما از بالا به همدیگه وصل میشن می دونی چی میشه .
تقریبا دو ماهی هست کلنگشو زدن تا 16 متر گود برداری کردن می گن سه طبقه هم پارکینگ زیر زمینی هم داره . با بودجه 14 میلیاردی شروع کردن اما بازم کم میارن چند وقته پیش حاج بابایی و
دانشجو اومده بودن بازدید خیلی خوششون امد طوری که دانشجو قول مساعدت تا زمان تکمیل
پروژه رو داد .
در کل دوست عزیز اگه می خوای تو غرب کشور درس بخونی حتما غیر انتفاعی جهاد دانشگاهی
کرمانشاه رو بزن در ضمن خوابگاه خودش نداره اما با چندتا از خوابگاه های خودگردان طرف قرارداده
شمارو به اونا معرفی میکنه خداییش خوابگاهاشم در سطح خوبین البته اونارو درجه بندی کردن
درجه یک بد عالیه سویت کامل حدود 260هزار میگیره . درجه دو خوبه حدود 210 هزار میگیره .
درجه سه بد نیست حدود 135 هزار میگیره .
درجه یک و دو کامپیوتر و اتو بخار و جارو برقی و چند تا یخچال و تلویزیون و بعضیاشونم مبله هستند .
اکثر خوابگاه هام نزدیک خوابگاه و در محدوده نوبهار یعنی با کلاس ترین منطقه کرمانشاه هستند به
همین خاطر میشه تو کمتر از یه ربع به دانشگاه رسید .
این اطلاعات تقربا لازم و کافی بود که من داشتم ودر حد زمانی که داشتم براتون نوشتم
اگه سوالی بود یا بیشتر خواستین می تونین بپرسین .
موفق باشین .
چه باحال
هوس کردم جهاد دانشگاهی شهر خودمو ول کنم بیام اونجا shd:

اينو ديگه اينقد اغراق نكن دوست عزيز ha: ha:

مهمتر از همه سیستم حضور غیاب دانشجویان و استادان و کارمندان هست که باورتون نمیشه اما
حضور غیاب در این دانشگاه با سیستم تشخیص رنگ شبکیه چشم صورت میگیره یعنی دوتا سنسور
و بسیاری از امکانات دیگه که در اینجا حوصله بچه ها سر میره که بخوام بگم اما خداییش خیلی دانشگاه توپیه در کل .
البته اینم بگم تو حیاط همین دانشگاه اونقد بزرگه که علمی کاربردی هم داره بهترین و شیکترین دانشگاه منطقه و شاید اغراق باشه این نظر منه اما خوشکل ترین دانشگاه جهان رو داره میسازه .
چون داره مدل کوچیک شده دو پنجم برج دوقلوی اندونزی رو میسازه . یعنی از پایین دوتا ساختمون
میره بالا اما از بالا به همدیگه وصل میشن می دونی چی میشه
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

programmer_forever

پست توسط programmer_forever » دوشنبه 25 مرداد 1389, 3:51 pm

greenwood نوشته شده:
programmer_forever نوشته شده:
programmer_forever نوشته شده:
سلام
خاوران و طوس تا 10 هزار هم گرفتن نگران نباش
اگه خاوران قبول شم نور علی نور!
من اولش می خواستم سجاد مشهد قبول شم ولی تلاش شایسته ای انجام ندادم.اما اگه خاوران هم بشه عالیه پارسال دوستم با رتبه ی حدود 5000 خاوران قبول شد خیلی از امکانات و بزرگی دانشگاه راضی بود میگفت استاداش هم خوبن.مثلاً آقای دکتر سپید نام معروف که احتمالاً همتون اسمشو پشت جلد کتاب مدار منطقی موریس مونو دیده اید و از اعضای هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد است خاوران درس میده.اینارو پارسال دوستم گفت خلاصه در کل خیلی راضی بود. str: shd:

امکانات و بزرگی خاوران؟ جون تو نرفتی پس ببینیش! قدم از قدم که بر میداری در آن واحد حداقل تصویرت رو 3 تا دوربین از 3 طرف میگیره! کاملا 3 بعدی!! مطمئنی دکتر سپیدنام خاوران درس میده؟ یعنی خیام بره کوچه پشتی بوق بزنه؟!
سلام خدمت شما دوست عزیز و همه ی بچه های گل کارشناسی str:
من در حدی نیستم که بخوام کسی رو نصیحت کنم فقط به عنوان یه برادر کوچکتر به حرفام گوش کنید.
من خودم در دبیرستان نظری بودم (علوم تجربی) تازه بعد از 5 سال وقفه در سال 1385 وارد کاردانی پودمانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد شدم.حتماً میدونید که پودمانی بدون کنکوره.میتونید به خوبی حدس بزنید چه جور افرادی وارد این جور دانشگاه های بدون کنکور میشن.اما در همین دانشگاه ما من همکلاسی هایی داشتم که با وجودیکه بدون کنکور اومده بودن دانشگاه شاید از بعضی دانشجویای دانشگاه فردوسی مشهد با همه ی عظمتش بهتر بودن.این رو یکی از استادام که رتبه ی 9 ارشد بوده و فردوسی کارشناسی و ارشدشو خونده به نام آقای مهندس صحت بخش می گفت!!!
می خوام اینو بگم که درسته که دانشگاه مهمه و به نظر من مهم تر از محیط ، بزرگی، امکانات و ... استادای عالی با سواد و بروز و دلسوزن ، ولی باز هم این دانشجو هستش که اصله!!!
من خودم آقای دکتر سپید نام رو از نزدیک دیدم چون ایشون زمان دانشجویی من در جهاد دانشگاهی مشهد اونجا درس می دادن و البته استاد استاد من ، آقای مهندس عربی که ارشدشونو پارسال از فردوسی گرفتن هستن.مهندس عربی در دی سیستم مشهد مشاور بچه های ارشد هستن.من هم با ایشون خیلی رابطه ی خوب و صمیمی ای دارم.باورتون بشه یا نه باید بگم هم مهندس عربی هم مهندس صحت بخش که هر دوشون کارشناسی و ارشدشونو فردوسی خوندن از بی سوادی و بروز نبودن بعضی (نه همه) از اساتید هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد گله داشتن!! تا جایی که مهندس عربی با قاطعیت می گفت: من میتونم بگم فقط دو نفر از اساتید هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد (حالا نام نمی برم) برنامه نویسی بلدن!!
پس معلوم میشه که فقط صرف اسم دانشگاه نیست که باعث موفقیت دانشجو میشه.من خودم یه دوست داشتم که این قدر در بانک اطلاعاتی پیشرفت کرده بود که حتی اوراکل هم تا حدودی بلد بود!! چیزی که خیلی از استادای دارای مدرک ارشد و دکترا هم همین الان بلد نیستن.
به نظر من بروز بودن و مهارت های عملی دانشجو بیشتر در موفقیت اون در آینده ی شغلی نقش داره.بالاخره ما هممون یه روزی می خوایم وارد بازار کار بشیم.تازه اونجا میفهمیم که فقط دونستن ساختمان داده ، ذخیره و سیستم عمل و... به تنهایی کافی نیست بلکه لازم و مکمل است و باید در کنار مهارت ها ی عملی قرار داشته باشه تا جواب بده.من خودم کاردانی رو با معدل 18.29 تموم کردم ولی وقتی مدتی وارد بازار کار شدم (به عنوان برنامه نویس) تازه فهمیدم ما تو دانشگاه فقط تئوری می خونیم و اگر بخوایم در بازار کار هم حرفی برا گفتن داشته باشیم باید عملی هم یاد بگیریم.کم نیستن مهندسا و یا کاردان هایی که شاید از جاهای معمولی مدرکشونو گرفتن ولی اگه بشینن با من که معدلم بالای 18 بوده بحث کنن من قطعاً کم بیارم.
ضمناً اینکه گفتم دوستم گفته آقای دکتر سپید نام خاوران درس میداد کاملاً موثقه .حداقل اگه دوستم درست گفته باشه دوستم پارسال با حدود رتبه ی 5000 خاوران ورودی مهر 88 قبول شد و این حرف مربوط به اون زمان هست.
ممنون از همتون که منو تحمل میکنید. بازم عذر میخوام به دیده ی نصیحت به حرفام نگاه نکنین.فقط میخواستم واقعیاتی رو بگم.
str: str: str:

die_of_life

پست توسط die_of_life » دوشنبه 25 مرداد 1389, 4:13 pm

fartash742000 نوشته شده:
die_of_life نوشته شده:بچه ها کسی درباره دانشگاهای کرمانشاه اطلاعاتی داره؟؟؟؟؟ اگه بزاره ممنون میشم....داداش fartash شما که کرمانشاهی هستین میتونین اطلاعاتی درباره دانشگاهاش به من بدین؟؟؟ فقط با محیط دانشگاهاش اشنا نیستم شهرشو دیدم خیلی خوبه ...خیلی خوشم اومده yes: ..... هرکی عکسی اطلاعی داره لطفا بزاره......

کسی خبر داره شهریه هر ترم دانشگاه غیر انتفاعی تقریبی چقد میشه؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز چشم من تلاش می کنم در حد توان اطلاعاتم رو انتقال بدم .
دانشگاه غیر انتفاعی و علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرمانشاه در غالب دو دانشگاه اما در یک حیاط موجود هستند . ساختمان جدید دانشگاه در همین حیاط در حال اتمام هست شاید جالب باشه
شنیدن این موضوع براتون که این ساختمان که در ترم مهر ماه بهره برداری میرسه پیشرفته ترین
دانشگاه حال حاضر خاورمیانه شناخته خواهد شد به لحاظ سطح علمی هم خداییش تو غرب کشور نظیر نداره . در مورد امکاناتش هم که اونو مستثنی کرده از بقیه و منحصر به فرد شده باید بگم که
این ساختمان بدون کلید برق سیستم روشناییش با توجه به میزان روشنایی محیط به صورت خودکار
به کار میفته و همه جارو به میزان لازم روشن میکنه . سیستم گرمایی و خنک کننده هم به این صورته
که با استفاده از سنسورهای بسیار قدرتمند به کار رفته در این سیستم با بالا و یا پایین اومدن میزان
گرما و سرما به صورت خودکار به کار میفتد .
میره بالا اما از بالا به همدیگه وصل میشن می دونی چی میشه .
تقریبا دو ماهی هست کلنگشو زدن تا 16 متر گود برداری کردن می گن سه طبقه هم پارکینگ زیر زمینی هم داره . با بودجه 14 میلیاردی شروع کردن اما بازم کم میارن چند وقته پیش حاج بابایی و
دانشجو اومده بودن بازدید خیلی خوششون امد طوری که دانشجو قول مساعدت تا زمان تکمیل
پروژه رو داد .
در کل دوست عزیز اگه می خوای تو غرب کشور درس بخونی حتما غیر انتفاعی جهاد دانشگاهی
کرمانشاه رو بزن در ضمن خوابگاه خودش نداره اما با چندتا از خوابگاه های خودگردان طرف قرارداده
شمارو به اونا معرفی میکنه خداییش خوابگاهاشم در سطح خوبین البته اونارو درجه بندی کردن
درجه یک بد عالیه سویت کامل حدود 260هزار میگیره . درجه دو خوبه حدود 210 هزار میگیره .
درجه سه بد نیست حدود 135 هزار میگیره .
درجه یک و دو کامپیوتر و اتو بخار و جارو برقی و چند تا یخچال و تلویزیون و بعضیاشونم مبله هستند .
اکثر خوابگاه هام نزدیک خوابگاه و در محدوده نوبهار یعنی با کلاس ترین منطقه کرمانشاه هستند به
همین خاطر میشه تو کمتر از یه ربع به دانشگاه رسید .
این اطلاعات تقربا لازم و کافی بود که من داشتم ودر حد زمانی که داشتم براتون نوشتم
اگه سوالی بود یا بیشتر خواستین می تونین بپرسین .
موفق باشین .
ممنونم عالی بود yes:....من قبلا عکساشو تو اینترنت دیدم فکر نمیکردم اینطوری باشه .....فقط یه چیزی نمیدونی پارسال تا چه رتبه های پذیرش داشته ؟؟؟...رتبه من که تو بدترین حالت 2000 میشه ...فکر کنم برسه...

آواتار کاربر
Fibonachi
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اینور آب

پست توسط Fibonachi » دوشنبه 25 مرداد 1389, 4:25 pm

6SlipKnoT6 نوشته شده:میدونین با این کنکور غیر استاندارد و درصدهایی پایین بچه ها چقد به نفع نور چشیا (سهمیه دارا)شد؟
حالا این شاهد به جهنم.......این بسیجی فعال دیگه چه صیغه ایه؟؟؟.....بر باعث و بانیش لعنت....
همه با هم: baba: baba: آمییییییییییین baba: baba:
وقتی تنهای تنهایم...باز هم خدا هست

آواتار کاربر
CHICHI
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط CHICHI » دوشنبه 25 مرداد 1389, 5:05 pm

CHICHI نوشته شده:
azambita نوشته شده:

من جواب ها مو نگرفتم
من هنوز جواب ها مو نگرفتم

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » دوشنبه 25 مرداد 1389, 5:48 pm

امسال در کل 389 هزار نفر ثبت نام کرده بودند که حدود 15 درصد اونا کامپیوتر بودن یعنی حدود 58 هزار نفر شرکت کننده در کنکور امسال در رشته ی کامپیوتر ثبت نام کردن و حدود 8 هزار نفر هم اگر بگیم غایب بودن پس میشه نسبت به سال پیش گفت حدود 50 هزار نفر کنکور کارشناسی ناپیوسته امسال رو در رشته ی کامپیوتر دادند ddn: ddn: ddn:

آواتار کاربر
roxana_b
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: underworld

پست توسط roxana_b » دوشنبه 25 مرداد 1389, 5:52 pm

چه خبره این جاهاااااا baba:
3 روز نبودم چقدر بحث اتفاق افتاده
ger:
با خیلی ها موافقم با خیلی ها مخالف
و نظرم رو هم نمیگم که باز جنگ نشه str:
راستی جوابا اومد کنس بازی در نیارید ها همه از کارنامتون عکس بگیرید بذارید
من روم نمیشه و خراب کردم و اینا هم نداریم tof:
مثل نفر اولی که کارنامشو گذاشته اعتماد به نفس داشته باشید ha:
I don’t care what people think about me... Sorry I am me.
If you don't like my words, don't listen
If you don't like my appearance, don't look
If you don't like my actions, turn your head
It's as simple as that
------------------------------------------------------------------
تاپیک دهخدا
http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... 88#p123488

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط azambita » دوشنبه 25 مرداد 1389, 6:10 pm

roxana_b نوشته شده:چه خبره این جاهاااااا baba:
ger:

من ميذارم ولي يه قول بدين كه به كسي نگين:))
ha: نه نه بابام نفهمن رتبه مو:)) پوستم كنده اس baba:
ميگن 40 روز خودتو حبس كردي اخرش چي شد ha:

takotanha
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط takotanha » دوشنبه 25 مرداد 1389, 6:18 pm

ger:
واقعا جات خالی بود رکسانا جان چون مطمعنم تو هم تو این بحثا شرکت میکردی.
درسته نظرتو نگفتی ولی قابل پیش بینی هستش که تو هم با این کنکور مسخره مشکل داشتی.
(این حرفو نشنیده بگیرین چون میترسم دوباره بحث شروع بشه) bil: bil:

آواتار کاربر
iman_F-Y
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: روبروی مانیتور
تماس:

پست توسط iman_F-Y » دوشنبه 25 مرداد 1389, 6:32 pm

ger:
جات خالی بود.
اینجا یه اوضاعی بود! فقط شانس آوردیم کسی زخمی نشد ha:
.................تصویر.................

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط azambita » دوشنبه 25 مرداد 1389, 6:45 pm

CHICHI نوشته شده:
azambita نوشته شده:

من جواب ها مو نگرفتم
چي ميخواي بگم كه جوابت باشه ger:

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط azambita » دوشنبه 25 مرداد 1389, 6:46 pm

takotanha نوشته شده:
ger:
واقعا جات خالی بود رکسانا جان چون مطمعنم تو هم تو این بحثا شرکت میکردی.
درسته نظرتو نگفتی ولی قابل پیش بینی هستش که تو هم با این کنکور مسخره مشکل داشتی.
(این حرفو نشنیده بگیرین چون میترسم دوباره بحث شروع بشه) bil: bil:
خب ازار داري ميگي ha:

قفل شده