تدریس کنکوری اساتید

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
aryaee

تدریس کنکوری اساتید

پست توسط aryaee » جمعه 22 مرداد 1389, 5:02 pm

سلام دوستان خوب هستین میخواستم سوالهایی درباره اساتید زیر داشته باشم
دوستان با کدام اساتید زیر کلاس داشتن و از نحوه درس دادن ونکات کنکور آن راضی بودن؟
نام درس وتوضیح مختصر از نحوه درس دادن را ازروی منبع بود یا از روی جزوه (جزوه طلایی )بود درس می دادن را تعیین کنید ویا اساتید دیگر هستند را بگویید و نام موسسه را ذکر کنید با تشکر.
مهندس سلامی
مهندس مقسمی
مهندس عادلی نیا
مهندس طورانی
دکتر رضوانی
مهندس جمعدار
مهندس یوسفی

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

Re: تدریس کنکوری اساتید

پست توسط Hamid » جمعه 22 مرداد 1389, 5:30 pm

من با مهندس عادلی نیا 9 واحد تو کاردانی پاس کردم درس دادنشون حرف نداره در حقیقت بهترین استاد دوره ی کاردانیم بودن تو شمسی پور هم همه میشناسنش تا چند وقت پیش هم مدیر گروه کامپیوتر شمسی پور بودند در کل هر درسی چه سخت چه آسون رو همچین با شوخی و خنده و تیکه تو مغزت فرو می کنن که خودتم نمیفهمی
در کل خدا خیرش بده

aryaee

پست توسط aryaee » جمعه 22 مرداد 1389, 5:40 pm

hamid333 نوشته شده:من با مهندس عادلی نیا 9 واحد تو کاردانی پاس کردم درس دادنشون حرف نداره در حقیقت بهترین استاد دوره ی کاردانیم بودن تو شمسی پور هم همه میشناسنش تا چند وقت پیش هم مدیر گروه کامپیوتر شمسی پور بودند در کل هر درسی چه سخت چه آسون رو همچین با شوخی و خنده و تیکه تو مغزت فرو می کنن که خودتم نمیفهمی
در کل خدا خیرش بده
دوست عزیز بحث ما کنکور هست.مثلا مهندس عادلی نیا درس c را چطوری تدیرس می کند که سر جلسه کنکور بچها می تواند به سوال ها پاسخ بدهند یا خیر.آیا نکات کنکوری را به خوبی تدریس می کند یا خیر.
با تشکر ویژه

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » جمعه 22 مرداد 1389, 5:46 pm

aryaee نوشته شده:
hamid333 نوشته شده:من با مهندس عادلی نیا 9 واحد تو کاردانی پاس کردم درس دادنشون حرف نداره در حقیقت بهترین استاد دوره ی کاردانیم بودن تو شمسی پور هم همه میشناسنش تا چند وقت پیش هم مدیر گروه کامپیوتر شمسی پور بودند در کل هر درسی چه سخت چه آسون رو همچین با شوخی و خنده و تیکه تو مغزت فرو می کنن که خودتم نمیفهمی
در کل خدا خیرش بده
دوست عزیز بحث ما کنکور هست.مثلا مهندس عادلی نیا درس c را چطوری تدیرس می کند که سر جلسه کنکور بچها می تواند به سوال ها پاسخ بدهند یا خیر.آیا نکات کنکوری را به خوبی تدریس می کند یا خیر.
با تشکر ویژه
ایشون سر کلاس هم که بودن نکات کنکوری هم زیاد می گفتند و نصف سوالات پایان ترمشون هم تست کنکور های سالهای پیش بود در کل یکی از بهترینها در دروس برنامه سازی و ساختمان و ذخیره هستند
مطمیین باش پشیمون نمیشی چون واقعا نکاتشون بدردبخوره

قفل شده