آشنایی با یک نرم افزار کمک آموزشی بسیار عالی برای کنکور

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
sajio

آشنایی با یک نرم افزار کمک آموزشی بسیار عالی برای کنکور

پست توسط sajio » پنج‌شنبه 26 فروردین 1389, 1:39 pm

سلام دوستان.
امروز من بااین فروم آشنا شدم.
خودم هم دارم برای کنکور می خونم.
می خواهم یک چیزی به شما بگم که شاید مسیر کنکور شما رو هم مثل من تغییر بده.
راستش چند وقت پیش تو سایت ایستگاه یک آگهی دیدم در مورد نرم افزاری که مخصوص کنکور طراحی شده.
وقتی تو سایتش رفتم و اطلاعات کاملی رو در مورد این نرم افزار دیدم متوجه شدم که اگه واقعا اینی باشه که میگن خیلی به درد من می خوره . راستش من قبل از عید زیاد نخوندم. khk:
دل و به دریا زدم و نرم افزار رو خریدم. تازه خریدن این نرم افزار مثل دیگر ویژگی هاش متفاوت بود.
خریدش اینطوری که پس از واریز پول لینک دانلودش براتون می یاد به ایمیل با یک یوزر و پسورد مخصوص شما .
بعد دانلودش می کنید. نترسید کم حجمه .من اینترنتم دیال آپه و تونستم تو 20 دقیقه دانلودش کنم.
خلاصه از موقعی که پولو ریختم تا موقعی که نرم افزارو گرفتم 1 روزطول کشید.
وقتی نصبش کردم و راهنماشو خوندم شروع کردم کار باهاش.
الان 20 روزی هست که باهاش کار می کنم.می دونید خیلی عالیه . به من که حسابی حال داده . درسو می خونم بعد واردش می کنم تو نرم افزارو هر روز دوره . آخر هفته هم یادگیری تکمیلی.
قیمتش نسبت به این همه کلاس کنکور و کتاب های بیخودی که خریدم عالیه . فقط 5000 تومانه .
دوستان از اونجای که آدم حسودی نیستم و دوست دارم همه بتونن یه جوری از این کنکور لعنتی عبور کنن این نرم افزار و بهتون معرفی کردم . تازه اگه شما این نرم افزارو بخرید می تونم من از اطلاعات شما هم استفاده کنم. yes: . این یک ویژگی عالیه این نرم افزاره.
از طریق این نرم افزار می تونیم سوالامونو به اشتراک بزاریم تا بیشتر یاد بگیریم.
آره . تعجب کردید نه.
میشه. خیلی امکانات جالبی داره.طراحیشم حسابی عالیه و کار باهاش خیلی راحته. کاملا هم فارسیه. راهنمای فارسی هم داره.
این نرم افزار رو دانلود کردید بهم پیام بدید تا سوالات و اطلاعاتمون رو با هم مبادله کنیم. اگه نظریم دارید تو هیمن جا بگذارید .
آدرس سایتشم هست
http://www.tafakoor.com
مخلص همه bil:

kamali

Re: آشنایی با یک نرم افزار کمک آموزشی بسیار عالی برای کنکور

پست توسط kamali » پنج‌شنبه 26 فروردین 1389, 1:54 pm

سلام.
آقا نمیشه لینک دانلودتو بزاری ما هم دانلود کنیم حالشو ببریم :D
اینطوری که شما می گید خیلی عالیه که.پس لطفا لینک دانلودشم بزار

sajio

پست توسط sajio » پنج‌شنبه 26 فروردین 1389, 1:58 pm

به دو دلیل این کارو نمیتونم بکنم.
یک از لحاظ اخلاقی
دوم اینکه این نرم افزار برای هر کسی یک رمز عبور تعریف می کنه و شما می تونید با این رمز عبور نرم افزارتان را فعال کنید .
پس نمی تونم .
موفق باشید bil:

sajedeh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sajedeh » یک‌شنبه 5 اردیبهشت 1389, 2:01 am

سلام مطمئنید این نرم افزاری که گفتید برای کنکور کاردانی به کارشناسی رشته کامپیوتر هم داره؟؟؟ yes:

قفل شده