بحث در مورد کنکور آزاد 88

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح سوالات کنکور آزاد 88 را در مقایسه با کنکورهای قبلی آزاد چگونه ارزیابی می کنید؟

دشوار
11
10%
متوسط
50
45%
ساده
51
46%

مجموع رأی ها: 112

bipeykar
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: بحث در مورد کنکور آزاد 88

پست توسط bipeykar » پنج‌شنبه 10 دی 1388, 12:52 pm

سلام به بچه های عزیز
ممنون که دوباره این تاپیک رو باز کردید،از 13 آذر تا الان داریم با این تاپیک زندگی میکنیم واقعا!!!خوب راست میگه چیکار دارید چند واحد پاس میکنید!!!هرچی بیشتر باشه بهتر!بیشتر میمونیم اون تو خدمت سربازی رو هم دیرتر میریم!!!والا به خدا!
من امروز رفتم دفترچه خدمت رو پست کردم!و الان منتظر اعلام نتایجم!با درصدایی که زدم مطمئنم که قبول میشم مگه ایکه ما رو هم سرهنگی چیزی کرده باشن و یا دستی از عالم غیب نخوا ما قبول بشیم!
در کل پارسال که 38 روزه نتایج اومده!اگه امسال هم مثل پارسال باشه مطمئنا نتایج تا قبل بهمن میاد ولی تا الان به وعده ی آخر دی خودش هیچ سالی عمل نکرده در نتیجه اشکالی نداره!اون یک هفته ی بهمن ماه رو هم تحمل خواهیم کرد!
به امید قبولی همه ی دوستان عزیز دلم!امیدوارم که همه پیروز باشن!

)mostafa(
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط )mostafa( » پنج‌شنبه 10 دی 1388, 1:32 pm

خدا كنه تو دي جوابا بياد من كه قصد سربازي رفتن ندارم اگه قبول شدم اونوقت دفترچه رو مي فرستم
آقاي bipeykar چه مداركي لازمه برا ارسال دفترچه از كجا دفترچه رو گرفتيد؟ من امروز رفتم +10 دير رسيدم بسته بودن.

يكي زنگ بزنه مركز آزمون ببينه جوابا كي مياد تو دي يا بهمن؟
شمارهاش ايناس
23533355
23533356
23533357
23533358
23533360
23533361
من خوب نمي تونم حرف بزنم يكي كه مي تونه از زير ريونشون بكشه زنگ بزنه

bossrasoul
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط bossrasoul » پنج‌شنبه 10 دی 1388, 1:39 pm

bipeykar نوشته شده:سلام به بچه های عزیز
ممنون که دوباره این تاپیک رو باز کردید،از 13 آذر تا الان داریم با این تاپیک زندگی میکنیم واقعا!!!خوب راست میگه چیکار دارید چند واحد پاس میکنید!!!هرچی بیشتر باشه بهتر!بیشتر میمونیم اون تو خدمت سربازی رو هم دیرتر میریم!!!والا به خدا!
من امروز رفتم دفترچه خدمت رو پست کردم!و الان منتظر اعلام نتایجم!با درصدایی که زدم مطمئنم که قبول میشم مگه ایکه ما رو هم سرهنگی چیزی کرده باشن و یا دستی از عالم غیب نخوا ما قبول بشیم!
در کل پارسال که 38 روزه نتایج اومده!اگه امسال هم مثل پارسال باشه مطمئنا نتایج تا قبل بهمن میاد ولی تا الان به وعده ی آخر دی خودش هیچ سالی عمل نکرده در نتیجه اشکالی نداره!اون یک هفته ی بهمن ماه رو هم تحمل خواهیم کرد!
آخه كي دوست داره واحد بيشتر پاس كنه
واحد بيشتر يعني پول بيشتر
به هر حال هر چيزي كه تو قانون اومده همون اعمال خواهد شد
به حرف من و ساير دوستان هم نيست

آره خب
واسه شما بد نيست تا حدودي
چون يه مدت ديرتر ميري سربازي و ممكنه تا اون موقع يه قانون جديد ديگه هم بياد و شمام معاف بشي
ولي واسه ما خوب نيست اونم بنا به دلايلي

دفترچه رو پست كرديد؟
به كجا پست كرديد
ديگه مدتهاست كه پست نميكنن و مدارك رو به پليس + 10 تحويل ميدن
اونا هم پست نميكنن، بلكه تو كامپيوتر ثبت ميكنن و بعد از ثبت شدن مجددا مدارك رو به خودتون تحويل ميدن و شما بايد براي ادامه مراحل كاري بقيه كارها رو از طريق حوزه نظام وظيفه شهر خودتون پيگيري كنيد و در واقع هيچ چيزي پست نميشه

فكر كنم منظورتون از پست همين بود bil:

bossrasoul
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط bossrasoul » پنج‌شنبه 10 دی 1388, 2:02 pm

)mostafa( نوشته شده:خدا كنه تو دي جوابا بياد من كه قصد سربازي رفتن ندارم اگه قبول شدم اونوقت دفترچه رو مي فرستم
آقاي bipeykar چه مداركي لازمه برا ارسال دفترچه از كجا دفترچه رو گرفتيد؟ من امروز رفتم +10 دير رسيدم بسته بودن.

شمارهاش ايناس
23533355
23533356
23533357
23533358
23533360
23533361
شما هم خدا رو ميخواي هم خرما
شما ميخواي اگر قبول شدي بعد اقدام كني واسه سربازي
اگرم قبول نشدي كه اقدام نكني و غيبت بخوري
درسته؟
خب مثلا اگر 1 بهمن نتايج اعلام بشه و شما هم قبول بشي ولي هنوز اقدام نكرده باشي
با اينكه قبول شدي ولي روز ثبت نام از شما ثبت نام به عمل نمياد
چون توي فرجه 6 ماهه خودتو معرفي نكردي و دفترچه اعزام به خدمت هم نداري
در نتيجه ازت ثبت نام به عمل نمياد
شما حتي اگه يك درصد هم احتمال بدي كه نتايج بعد از 30 دي بياد
عقل حكم ميكنه كه حداكثر تا روزهاي آخر اين ماه اقدام كني
اگه قبول شدي كه با خيال راحت ميري واسه ثبت نام
اگرم قبول نشدي برات تاريخ اعزام ميزنن، خب شمام كه ميگي نميخوام برم خدمت، خب نرو
در هر صورت بايد قبل از اعلام نتايج اقدام كني

از ما گفتن بود...

mehran00
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mehran00 » پنج‌شنبه 10 دی 1388, 2:08 pm

PERSIANSOFTWARE نوشته شده:زبان تخصصی 86 %
ریاضی و آمار سفید
3- برنامه نویسی 20 %
4- مدار منطقی 50 %
5- دروس تخصصی ( ذخیره و بازیابی و....) 16 %
دروس عمومی هم زیاد نزدم.شما فرض کنید سفید دادم.

بچه ها به نظر شما من با این درصد های بالا نجف آباد قبول میشم؟ آخه الویت اولم نجف آباد اصفهان هستش.مثل اینکه میگن اگه الویت اول رو کسی توی آزاد نیاره,الویت های بعدی رو خیلی کم اتفاق میفته که بیاره.
الویت هام هم به ترتیب زیر هستش:
1- نجف آباد
2- خوراسگان اصفهان
3-مبارکه

لطفا نظرات خودتونوبگید. واقعا دارم سکته میکنم.اصلاکسی نمیدونه که اینا چند نفرو میخوان؟ یعنی منم قبول میشم؟ :(
دوست عزيز نمي خوام نگرانت كنم ولي طبق آمار سال 86 و 87 دانشگاه هاي خوراسگان و مباركه در انتخاب اول توسط داوطلبان ديگر ظرفيتشون پر شده.پارسال خوراسگان 70نفر گرفته(تراز آخرين فرد قبول5932) مباركه 149 نفر(تراز آخرين فرد قبول5138)ولي مباركه سال 86 110 نفر گرفته كه تراز آخرين فرد قبول دقيق يادم نيست ولي حدودي بين 5700-5800 بوده و اونم فقط در انتخاب اول.اصولا" در اصفهان دانشگاه هاي نجف آباد-خوراسگان و مباركه به ترتيبي كه گفتم متقاضي زيادي دارند كه هميشه در انتخاب اول پر مي شن و به انتخاب هاي دوم و سوم نمي رسند.طبق آمار پارسال نجف آباد 120 نفر برداشته كه احتمالا" امسال هم همين 120 نفر را بر مي داره.چون سطح علمي داوطلبان و همين طور ترازها و ظرفيت در هر سال متفاوت بوده و هست شما اميد خودت را براي قبولي از دست نده.اميدوارم قبول بشي.ولي فقط روي انتخاب اول اميدوار باش و انتخاب هاي دوم و سوم را فكرش را هم نكن.

)mostafa(
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط )mostafa( » پنج‌شنبه 10 دی 1388, 2:48 pm

bossrasoul نوشته شده:
)mostafa( نوشته شده:خدا كنه تو دي جوابا بياد من كه قصد سربازي رفتن ندارم اگه قبول شدم اونوقت دفترچه رو مي فرستم

شمارهاش ايناس
23533355
23533356
23533357
23533358
23533360
23533361
شما هم خدا رو ميخواي هم خرما
شما ميخواي اگر قبول شدي بعد اقدام كني واسه سربازي
اگرم قبول نشدي كه اقدام نكني و غيبت بخوري
درسته؟
خب مثلا اگر 1 بهمن نتايج اعلام بشه و شما هم قبول بشي ولي هنوز اقدام نكرده باشي
با اينكه قبول شدي ولي روز ثبت نام از شما ثبت نام به عمل نمياد
چون توي فرجه 6 ماهه خودتو معرفي نكردي و دفترچه اعزام به خدمت هم نداري
در نتيجه ازت ثبت نام به عمل نمياد
شما حتي اگه يك درصد هم احتمال بدي كه نتايج بعد از 30 دي بياد
عقل حكم ميكنه كه حداكثر تا روزهاي آخر اين ماه اقدام كني
اگه قبول شدي كه با خيال راحت ميري واسه ثبت نام
اگرم قبول نشدي برات تاريخ اعزام ميزنن، خب شمام كه ميگي نميخوام برم خدمت، خب نرو
در هر صورت بايد قبل از اعلام نتايج اقدام كني

از ما گفتن بود...
غيبت هاي زير يكماه بخشيده مي شن حالا 3 4 روز كه ديگه چيزي نيست مگه ميشه به خاطر سه 4 روز غيبت نزارن درس بخوني خيلي از دوستاي من غيبت داشتن ولي ثبت نام كردن دردسر داره ولي شدنيه
بايد از دانشگاه نامه بگيري تا نظام وظيفه ادامه تحصيل رو بلا مانع كنه
خب اگه جوابا تا 29م نيومد معلومه كه ميوفته برا بهمن و من دفترچه رو پست مي كنم ولي خب يكي 2روز قبل اعلام نتايج مي گن كه جواب كي مياد اگه بفهمم تو دي مياد واي ميستم تا جواب بياد بعد مي فرستم

bossrasoul
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط bossrasoul » پنج‌شنبه 10 دی 1388, 8:19 pm

)mostafa( نوشته شده: غيبت هاي زير يكماه بخشيده مي شن حالا 3 4 روز كه ديگه چيزي نيست مگه ميشه به خاطر سه 4 روز غيبت نزارن درس بخوني خيلي از دوستاي من غيبت داشتن ولي ثبت نام كردن دردسر داره ولي شدنيه
خب اگه جوابا تا 29م نيومد معلومه كه ميوفته برا بهمن و من دفترچه رو پست مي كنم ولي خب يكي 2روز قبل اعلام نتايج مي گن كه جواب كي مياد اگه بفهمم تو دي مياد واي ميستم تا جواب بياد بعد مي فرستم
من از شما يه سوال دارم
ببينيد بين اين دو مطلب فرقي هست يا خير

1) شخصي كه در كنكور پذيرفته نشده و در زمان فرجه 6 ماهه نيز خود را معرفي نكرده و قصد ندارد كه به خدمت سربازي برود

2) شخصي كه قبل از اعلام نتايج و قبل از اينكه فرجه 6 ماهه اش تمام شود خود را معرفي ميكند، ولي بعد از اعلام نتايج، قبول نميشود و تاريخ اعزامش براي 6 ماهه آينده تنظيم ميشود، ولي در زمان اعزام مراجعت نميكند

فرق اين 2 تا چيه؟
هر دو غايب هستن و حق شركت در كنكورهاي سال آينده رو ندارن

حالا اگه شما فردا بري مدارك ارسال كني چه ضرري براي شما ايجاد ميكنه؟
ميترسي اگه برات تاريخ اعزام بزنن و تو اون تاريخ مراجعه نكني، به عنوان سرباز فراري بيان دنبالت به زور ببرنت؟ dd:

bipeykar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bipeykar » پنج‌شنبه 10 دی 1388, 11:13 pm

bossrasoul نوشته شده:

آره خب
چون يه مدت ديرتر ميري سربازي و ممكنه تا اون موقع يه قانون جديد ديگه هم بياد و شمام معاف بشي

دفترچه رو پست كرديد؟
به كجا پست كرديد
اونا هم پست نميكنن، بلكه تو كامپيوتر ثبت ميكنن و بعد از ثبت شدن مجددا مدارك رو به خودتون تحويل ميدن و شما بايد براي ادامه مراحل كاري بقيه كارها رو از طريق حوزه نظام وظيفه شهر خودتون پيگيري كنيد و در واقع هيچ چيزي پست نميشه

سلام
منظورم از پست کردن تحویل مدارک به پلیس +10 هستش!
باید دفترچه بگیری!واکسیناسیون بشی!دکتر بری!تصویر مدرک تحصیلی+وضعیت مشمول(که از دانشگاه میگیری)!3 تا عکس 3*2!بعدش تحویل به پلیس+10!

در ضمن من دوست دارم واحد اضافه پاس کنم!چون سرم اومده!کارآفرینی من توی کاردانی هم 2 واحدی و هم 3 واحدی پاس کردم وقتی من پاس کردم گفتن 3 واحدی رو دیگه کسی نمیخواد پاس کنه!

بچه ها بریم با همدیگه بحثهای قشنگ قشنگ بکنیم!؟مثل اینکه نتایج اعلام شده و قبول شدید!چه حالی و حسی بهتون دست میده!؟لطفا بحثهای جز این نکنید!

PERSIANSOFTWARE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط PERSIANSOFTWARE » پنج‌شنبه 10 دی 1388, 11:23 pm

از همه دوستای عزیزم ممنونم که نظرات خودشونو گفتن.

امیدوارم که قبول بشم.توکل به خدا.امیدوارم همه بچه های سایت کارشناسی قبول بشن.من خیلی میترسم.اما خداییش زیاد نخوندم.فقط از خدا میخوام که همه مثل خودم باشن تا حداقل یکی از این سه تا رو بیارم.بازم از همه عزیزانم ممنونم. انشاا... جوابا رو که زدن همه کارنامه هامون رو میزاریم و محل قبولیمون رو میگیم.مرسی عزیزانم....

موفق باشید

)mostafa(
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط )mostafa( » جمعه 11 دی 1388, 1:08 am

bossrasoul نوشته شده:
)mostafa( نوشته شده: غيبت هاي زير يكماه بخشيده مي شن حالا 3 4 روز كه ديگه چيزي نيست مگه ميشه به خاطر سه 4 روز غيبت نزارن درس بخوني خيلي از دوستاي من غيبت داشتن ولي ثبت نام كردن دردسر داره ولي شدنيه
من از شما يه سوال دارم
ببينيد بين اين دو مطلب فرقي هست يا خير

1) شخصي كه در كنكور پذيرفته نشده و در زمان فرجه 6 ماهه نيز خود را معرفي نكرده و قصد ندارد كه به خدمت سربازي برود

2) شخصي كه قبل از اعلام نتايج و قبل از اينكه فرجه 6 ماهه اش تمام شود خود را معرفي ميكند، ولي بعد از اعلام نتايج، قبول نميشود و تاريخ اعزامش براي 6 ماهه آينده تنظيم ميشود، ولي در زمان اعزام مراجعت نميكند

فرق اين 2 تا چيه؟
هر دو غايب هستن و حق شركت در كنكورهاي سال آينده رو ندارن

حالا اگه شما فردا بري مدارك ارسال كني چه ضرري براي شما ايجاد ميكنه؟
ميترسي اگه برات تاريخ اعزام بزنن و تو اون تاريخ مراجعه نكني، به عنوان سرباز فراري بيان دنبالت به زور ببرنت؟ dd:
بحث شركت كردن در كنكور سال آينده نيست من خودم با سربازي رفتن مشكلي ندارم ولي شرايطم طوريه كه نمي تونم برم من خودم هم مي خام برم ولي اول بايد شرايط جور شه و اينكه غيبت بخورم و اضافه برام مهم نيست مهم اينه كه اون موقعي برم كه بتونم
در ضمن اگه دفترچه بفرستي و نري ميشي سرباز فراري و مشكلات ديگه ولي وقتي غيبت بخوري فوقش اضافه ميزنن
اصلا من برا چي بايد توضيح بدم بيخيال از راهنمايي شما هم ممنونم

)mostafa(
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط )mostafa( » جمعه 11 دی 1388, 1:18 am

bipeykar نوشته شده:
bossrasoul نوشته شده:

آره خب

دفترچه رو پست كرديد؟
به كجا پست كرديد

سلام
منظورم از پست کردن تحویل مدارک به پلیس +10 هستش!
باید دفترچه بگیری!واکسیناسیون بشی!دکتر بری!تصویر مدرک تحصیلی+وضعیت مشمول(که از دانشگاه میگیری)!3 تا عکس 3*2!بعدش تحویل به پلیس+10!

در ضمن من دوست دارم واحد اضافه پاس کنم!چون سرم اومده!کارآفرینی من توی کاردانی هم 2 واحدی و هم 3 واحدی پاس کردم وقتی من پاس کردم گفتن 3 واحدی رو دیگه کسی نمیخواد پاس کنه!

بچه ها بریم با همدیگه بحثهای قشنگ قشنگ بکنیم!؟مثل اینکه نتایج اعلام شده و قبول شدید!چه حالی و حسی بهتون دست میده!؟لطفا بحثهای جز این نکنید!
تصوير مدرك تحصيلي از كجا بايد بياريم؟مدركو كه دانشگاه بهمون نميده فقط يه نامه داده برا نظام وظيفه

ali_me_031
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ali_me_031 » جمعه 11 دی 1388, 10:18 am

PERSIANSOFTWARE نوشته شده:از همه دوستای عزیزم ممنونم که نظرات خودشونو گفتن.

امیدوارم که قبول بشم.توکل به خدا.امیدوارم همه بچه های سایت کارشناسی قبول بشن.من خیلی میترسم.اما خداییش زیاد نخوندم.فقط از خدا میخوام که همه مثل خودم باشن تا حداقل یکی از این سه تا رو بیارم.بازم از همه عزیزانم ممنونم. انشاا... جوابا رو که زدن همه کارنامه هامون رو میزاریم و محل قبولیمون رو میگیم.مرسی عزیزانم....

موفق باشید
سلام دوست عزیز
شما که اینقدر براتون مهمه که قبول بشید و هیچی هم درس نخوندید چرا انتخاب اولتون را یک دانشگاه سطح پایین تر انتخاب نکردید؟
راستی منم انتخاب اولم نجف اباده
به هر حال انشاالله که قبول بشید
موفق باشید

PERSIANSOFTWARE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط PERSIANSOFTWARE » جمعه 11 دی 1388, 2:42 pm

ali_me_031 نوشته شده:
PERSIANSOFTWARE نوشته شده:از همه دوستای عزیزم ممنونم که نظرات خودشونو گفتن.

موفق باشید
سلام دوست عزیز
شما که اینقدر براتون مهمه که قبول بشید و هیچی هم درس نخوندید چرا انتخاب اولتون را یک دانشگاه سطح پایین تر انتخاب نکردید؟
راستی منم انتخاب اولم نجف اباده
به هر حال انشاالله که قبول بشید
موفق باشید

سلام دوست خوبم.من بهمن ماه امسال تازه اگه خدابکنه از کاردانی فارغ التحصیل میشم.راستش رو بخواین اصلا حال درس خوندن نداشتم واسه همین گفتم دیگه واسه دولتی صبرنکنم و برم آزاد.من بازم امیدوارم که قبول بشم.چون اکثرا نظرشون اینه که من قبول میشم.البته بیشتر جنبه ی دلداری داره.اما مطمعنم که دیگه اگه الان قبول نشیم.داخل تکمیل ظرفیت قبول میشیم.امیدوارم که باهم,هم دانشگاهی بشیم.
موفق باشید..

milad666
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط milad666 » جمعه 11 دی 1388, 4:02 pm

دوستان لطف کنن نظر بدن که من انتخاب اولم کرمانشاه قبول میشم یا نه؟

دروس عمومی 50%

ریاضی و آمار 20%

مدار منطقی 46%

برنامه نویسی 31%

زبان تخصصی 68%

دروس تخصصی 24%

اگه میشه یه تراز تقریبی هم برای دروس عمومی و تخصصی بزارین
ممنون
بر نارفیقان شرم باد

bipeykar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bipeykar » جمعه 11 دی 1388, 5:00 pm

سلام
دانشگاه یه گواهی بهت میده که توش نوشته ورودی چندی،چه تاریخی تموم کردی،معدلت چنده و اینا و یه برگه وضعیت مشمول بهت میده که اگه ندادن باید بری بگیری!هردوتا رو ازدانشگاه باید بگیری خیلی راحتم هست همهی کاراشو میتونی توی یک روز انجام بدی!البته کارهای واکسیناسیون و دکتر و تحویل پلیس +10!
خیلی جالب شد این نظر سنجی سایت!!!

دشوار 8% [ 6 ]
متوسط 42% [ 30 ] x
ساده 49% [ 35 ]

کسایی که سطح سوالات رو دشوار نمیدونستن از ما که سوالات برامون آسون بوده جلو افتادن اونم 1 رای!!!خیلی جالب شده!نه!؟نظر بقیه ی دوستان گلم چیه!؟

و اینکه بچه ها هی میگن تراز ما رو بدست بیارید!برای بدست اوردن تراز باید کارنامه ی سایر کسانی که کنکور دادن رو هم داشته باشیم!فقط میشه که درصدهای تقریبی رو که همه ما بدست اوردیم رو با کارنامه ی سالهای قبل مقایسه کرد که توی سایت استاد طورانی به وفور و تا دلت بخواد کارنامه هست!

دوستون دارم!

قفل شده