بحث در مورد کنکور آزاد 88

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح سوالات کنکور آزاد 88 را در مقایسه با کنکورهای قبلی آزاد چگونه ارزیابی می کنید؟

دشوار
11
10%
متوسط
50
45%
ساده
51
46%

مجموع رأی ها: 112

shahabaz
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: بحث در مورد کنکور آزاد 88

پست توسط shahabaz » شنبه 5 دی 1388, 8:59 pm

arash_m نوشته شده:مدار 50%
برنامه نویسی 52%
دروس تخصصی 43%
زبان تخصصی 25%
ریاضی 20%
ادبیات 45%
معارف 60%
زبان 20%

داش شهباز شما هم دماوند زدی؟ چیزی دربارش می دونی؟
ایول بابا با این درصدات که تهران قبول بود چرا زدی دماوند مارو بدبخت کنی khk:
شهباز خودتی شهاب . آره دادش دماوند زدم از چه لحاظ ؟ یه چیزی تو مایه های همون رودهن

arash_m

پست توسط arash_m » شنبه 5 دی 1388, 9:35 pm

هنوز هیچی معلوم نیس نگران نباش شهاب جان ایشالا هر دو تامون قبولیم من امسال باید قبول شم وگرنه باید برم سربازی khk: هر اطلاعاتی درباره دانشگاه پیدا کردی به منم بگو دمت گرم :wink:

shahabaz
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shahabaz » شنبه 5 دی 1388, 11:13 pm

arash_m نوشته شده:هنوز هیچی معلوم نیس نگران نباش شهاب جان ایشالا هر دو تامون قبولیم من امسال باید قبول شم وگرنه باید برم سربازی khk: هر اطلاعاتی درباره دانشگاه پیدا کردی به منم بگو دمت گرم :wink:
ما هم وضعیتمون مثل شماست با این تفاوت که شما 100 % قبولی و ما با یه امید سر می کنیم
پسر عموم اونجاست . سایت دانشگاهش عالیه خبرای دانشگاه و ثبت نام و ... همه از طریق سایت
انجام میشه زمستونا هم که اکثرا تعطیل shd:

arash_m

پست توسط arash_m » شنبه 5 دی 1388, 11:46 pm

شما هم 100% قبولی توکل به خدا ببینیم چی میشه :wink:

آواتار کاربر
mahdi_it
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mahdi_it » شنبه 5 دی 1388, 11:51 pm

سلام به تمام دوستان.
من میخاستم یک فایل با پسوند doc بزارم واسه اعضا سایت ولی وقتی میخام این کار رو بکنم پیغام :
" حالت doc غير فعال است " داده می شود. اگه کسی میتونه کمکی کنه لطفا راهنماییم کنه.

bossrasoul
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط bossrasoul » یک‌شنبه 6 دی 1388, 1:43 am

mahdi_it نوشته شده:سلام به تمام دوستان.
من میخاستم یک فایل با پسوند doc بزارم واسه اعضا سایت ولی وقتی میخام این کار رو بکنم پیغام :
" حالت doc غير فعال است " داده می شود. اگه کسی میتونه کمکی کنه لطفا راهنماییم کنه.
دوست عزیز لطفا چنین سوالاتی رو در بخش مشکلات سایت مطرح کنید که اگر مشکلی هست مدیران بررسی کنن
به هر حال اگه فایل ورد رو نمیشه به طور مستقیم توی فروم لینک داد، فایل رو زیپ کنید، بعد آپلود کنید و لینکشو بذارید تو فروم

آواتار کاربر
mahdi_it
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mahdi_it » یک‌شنبه 6 دی 1388, 11:32 am

سلام به همه ی دوستان و تسلیت به مناسبت شهادت حسین ابن علی و 72 تن از یارانش.
من آخر موفق نشدم این فایل رو واستون بزارم ولی خوب آدرسشو میدم خودتون برید دانلود کنید.
اول میرید به سایت http://www.azad.ac.ir/ بعد میرید به قسمت پورتال جدید دانشگاه بعد به قسمت دانشجویان و بعد به قسمت روند نمای رشته ها و بعد قسمت دانشکده فنی و مهندسی و بعد قسمت
مهندسی کامپیوتر نرم افزار- سخت فزار و بعد قسمت کارشناسی ناپیوسته - نرم افزار و بعد میتونید دانلود کنید. bil:

با این فایل همه ی بچه ها دیگه تمام شبهاتشون در مورد تعداد واحد هایی که باید توی دوره کارشناسی ناپیوسته نرم افزار بگذرونن برطرف میشه.

hamid_khakzad
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamid_khakzad » یک‌شنبه 6 دی 1388, 12:27 pm

سلام
به نظر شما دوستان عزیز با توجه به درصدهایی که تا حالا بچه ها توی سایت گذاشتن من با این درصدها نجف آباد قبول می شم؟

ادبیات: 5%
معارف: 15%
زبان: 20%

زبان تخصصی: 82%
برنامه نویسی: 82%
دروس تخصصی: 35%

پارسال نمره آخرین نفر قبولی در نجف آباد 5825 بوده

PERSIANSOFTWARE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط PERSIANSOFTWARE » دوشنبه 7 دی 1388, 12:24 am

hamid_khakzad نوشته شده:سلام
به نظر شما دوستان عزیز با توجه به درصدهایی که تا حالا بچه ها توی سایت گذاشتن من با این درصدها نجف آباد قبول می شم؟

ادبیات: 5%
معارف: 15%
زبان: 20%

زبان تخصصی: 82%
برنامه نویسی: 82%
دروس تخصصی: 35%

پارسال نمره آخرین نفر قبولی در نجف آباد 5825 بوده
سلام داداشم.بله عزیزم به نظر من شما حتما نجف آباد قبول میشید.اما من فکرنکنم قبول بشم :(
شماهم دعا کنید منم قبول بشم.موفق باشی.خبر قبولیتو بهم بده. آیدی من persiansoftware در یاهو هستش.درخدمتت هستم.

bossrasoul
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط bossrasoul » دوشنبه 7 دی 1388, 9:29 am

mahdi_it نوشته شده:سلام به همه ی دوستان و تسلیت به مناسبت شهادت حسین ابن علی و 72 تن از یارانش.
من آخر موفق نشدم این فایل رو واستون بزارم ولی خوب آدرسشو میدم خودتون برید دانلود کنید.
اول میرید به سایت http://www.azad.ac.ir/ بعد میرید به قسمت پورتال جدید دانشگاه بعد به قسمت دانشجویان و بعد به قسمت روند نمای رشته ها و بعد قسمت دانشکده فنی و مهندسی و بعد قسمت
مهندسی کامپیوتر نرم افزار- سخت فزار و بعد قسمت کارشناسی ناپیوسته - نرم افزار و بعد میتونید دانلود کنید. bil:

با این فایل همه ی بچه ها دیگه تمام شبهاتشون در مورد تعداد واحد هایی که باید توی دوره کارشناسی ناپیوسته نرم افزار بگذرونن برطرف میشه.
ممنون از شما
ولي اين چارت(روند نما) چند مشكل داره:
اول اينكه عنوان مهندسي تكنولوژي آن قيد نشده است
دوم اينكه طبق بخشنامه مصوب نبايد به دارندگان مدرك كارداني ناپيوسته متجانس دروس جبراني داده شود، در حالي كه در اين واحد دانشگاهي، 12 واحد تحميل شده است
سوم اينكه دروس اختياري بايد 12 واحد باشد در حالي كه اين واحد فقط 6 واحد را به صورت انتخابي ارائه ميدهد

و يك سري تناقضات:
1) درس وصاياي امام(ره)، درس آشنايي با قرآن كريم و درس تنظيم خانواده و جمعيت دقيقا در مقطع كارداني پيوسته و ناپيوسته ارائه شده است كه در اين واحد جزء دروس عمومي ارائه شده است
2) درس رياضي مهندسي جزء دروس جبراني قرار گرفته، در حالي كه بايد جزء دروس پايه باشد
3) درس آمار و احتمالات مهندسي، درس معادلات ديفرانسيل و درس رياضي مهندسي در اغلب دانشگاه ها به صورت 2 واحدي ارائه شده كه در اين واحد به صورت 3 واحدي ارائه شده است
4) درس رياضي 2 جزء دروس پايه ارائه شده در حالي كه بايد جزء دروس جبراني باشد
5) درس رياضي گسسته كه در اغلب دانشگاه ها ارائه ميشود، در اين واحد ارائه نشده است
6) دروس مدارات الكتريكي و مدارات الكترونيكي و آزمايشگاه هاي آنها، بيشتر در گرايش سخت افزار ارائه ميشود در حالي كه در اين واحد جزء دروس گرايش نرم افزار ارائه شده
7) درس مهندسي نرم افزار 1 كه جزء دروس تخصصي ارائه شده است دقيقا در مقطع كارداني ارائه شده است
(در كارداني پيوسته با همان عنوان مهندسي نرم افزار 1 و در كارداني ناپيوسته با عنوان طراحي و تجزيه و تحليل سيستمها)

به نوعي ميتوان گفت هر دانشگاهي براي خودش يك چارت مجزا دارد
با دروسي كاملا متفاوت
به عبارتي هر واحدي ساز خودش را ميزند، كه براي اينجانب كاملا جاي سؤال دارد!

bossrasoul
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط bossrasoul » دوشنبه 7 دی 1388, 11:11 am

mahdi_it نوشته شده:سلام به تمام دوستان.
اينطوري بايد فايل رو قرار بديد:

چارت دانشگاه تهران جنوب
http://217.218.30.21/uploads/1_22_nsoftware.doc

اكي؟
مشكلي نيست؟

آواتار کاربر
mahdi_it
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mahdi_it » دوشنبه 7 دی 1388, 11:42 am

دوست عزیز درسته که بعضی از واحد ها دروسشون یکم با هم فرق داره ولی این فایل رو من مخصوصا آدرسشو گذاشتم که بچه ها برن ببینند که :
کاردانی ناپیوسته نا متجانس 94 واحد
کاردنی ناپیوسته متجانس 88 واحد
و کاردانی پیوسته 96 واحد میگذرونه.
شاید دروس هر واحده دانشگاهی کمی با دیگر واحد ها فرق داشته باشه ولی مطمئن باشید در تعداد واحد ها هیچ تفاوتی با هم نمی کنند.
دانشگاه واحد تهران جنوب دومین دانشگاه آزاد ایران هست و تمام مدارکی که ارائه میده معتبر.
بهر حال من این آدرسو قرار دادم که ان شا الله بعد از قبولی بچه ها بدونند که چند واحد با توجه به مدرکه کاردانیشون بگذرونند. bil:

آواتار کاربر
meli
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط meli » دوشنبه 7 دی 1388, 12:41 pm

arash_m نوشته شده:مدار 50%
برنامه نویسی 52%
دروس تخصصی 43%
زبان تخصصی 25%
ریاضی 20%
ادبیات 45%
معارف 60%
زبان 20%

داش شهباز شما هم دماوند زدی؟ چیزی دربارش می دونی؟
با این درصدایی که میزارین فکنم تراز دماوند 6000 که هیچی بره بالای 6500! khk:

bossrasoul
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط bossrasoul » دوشنبه 7 دی 1388, 3:32 pm

mahdi_it نوشته شده:دوست عزیز درسته که بعضی از واحد ها دروسشون یکم با هم فرق داره ولی این فایل رو من مخصوصا آدرسشو گذاشتم که بچه ها برن ببینند که :
کاردانی ناپیوسته نا متجانس 94 واحد
کاردنی ناپیوسته متجانس 88 واحد
و کاردانی پیوسته 96 واحد میگذرونه.
شاید دروس هر واحده دانشگاهی کمی با دیگر واحد ها فرق داشته باشه ولی مطمئن باشید در تعداد واحد ها هیچ تفاوتی با هم نمی کنند.
دانشگاه واحد تهران جنوب دومین دانشگاه آزاد ایران هست و تمام مدارکی که ارائه میده معتبر.
بهر حال من این آدرسو قرار دادم که ان شا الله بعد از قبولی بچه ها بدونند که چند واحد با توجه به مدرکه کاردانیشون بگذرونند. bil:
با كمال احترام بايد عرض كنم كه شما 100% اشتباه ميكني
اين سرفصلي كه شما آوردي مربوط به مهندسي تكنولوژي نيست
سرفصل مهندسي تكنولوژي نرم افزار فرق داره با ايني كه شما گذاشتي
لطفا اين فايل PDF رو دانلود كن
http://www.iausep.com/bakhsh/Pic/36-251072.pdf

اين فايل مربوط هست به تغيير عنوان رشته ها به مهندسي تكنولوژي
و در داخل اون ميبينيد كه دو عنوان قديمي كارشناسي ناپيوسته به عنوان جديد مهندسي تكنولوژي تغيير پيدا كرده و سر فصل اون رو نوشته:
سرفصل علمي كاربردي مصوب 399 سال 1379

پس با خوندن اين بخشنامه متوجه ميشي كه سرفصل مهندسي تكنولوژي همون سرفصل علمي كاربردي 1379 هست
اين بخشنامه رو من از روي سايت معاونت آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي قرار دادم كه تاريخ بخشنامه مربوط به مهر 87 هست

حالا سرفصل علمي كاربردي مصوب 399 سال 1379 چي هست؟
اين هم سرفصل مصوب 399 جلسه شوراي عالي برنامه ريزي به مورخ 27 /6/ 1379
http://www.iausep.com/Silabes/84115.pdf

اين فايل رو هم از روي همون سايت معاونت آموزشي دانشگاه آزاد براتون قرار دادم

در اين فايل نوشته كه تعداد واحدها 70 ميباشد
دروس عمومي 9 واحد
دروس پايه 8 واحد
دروس اصلي 20 واحد
دروس تخصصي اجباري 15 واحد
دروس تخصصي اختياري 12 واحد
پروژه و كارآموزي 6 واحد

جمع كل واحد ها 70

اون چارتي رو هم كه شما گذاشتي درسته، ولي مربوط به عنوان قديمي هست
ممكنه بپرسي اگه اون مربوط به عنوان قديمي هست، پس چرا تاريخ 10/5/1388 زيرش خورده؟
براي جواب دادن به اين سوال، شما رو هدايت ميكنم به همون بخشنامه اول
در قسمتي از اون نوشته:

ورودي هاي سنوات قبل در شمول اين تغييرات نميباشند و با هر عنوان كه در آزمون پذيرفته و رشته آنها مصوب شده با همان عنوان فارغ التحصيل خواهند شد.

در چند خط بعد هم نوشته:

ورودي هاي قبلي كما في سابق با همان سرفصل قديمي كه مصوب سازمان مركزي بوده است ادامه تحصيل ميدهند تا فارغ التحصيل گردند.

يعني اون چارتي كه شما گذاشتيد براي ورودي هاي 85 و 86 و ما قبل هستش
كه هنوز فارغ التحصيل نشدن و واسه اوناس
ولي براي ورودي هاي 87 و 88 و سالهاي آينده چارت فرق ميكنه
كه چارت اون رو هم براتون قرار دادم كه نوشته 70 واحد

به عنوان مثال اينم يه چارت از مهندسي تكنولوژي نرم افزار(عنوان جديد):
http://soft87.blogfa.com/page/karshenasi-chart.aspx

آواتار کاربر
mahdi_it
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mahdi_it » دوشنبه 7 دی 1388, 4:30 pm

آقای bossrasoul من با نظر شما 100 % مخالفم.
ولی نمیخام خدای نکرده بحث بینه من و شما به جاهای باریک بکشه چون بهر حال هدف این سایت از قبل مشخص شده.
زمان همه چیز رو ثابت میکنه دوست عزیز. بهتره بجای این حرف ها منتظر بمونیم و ان شالله موقعی که برای ثبت نام رفتیم کاملا برای همه مشخص میشه چند واحد با توجه مدرک کاردانی باید بگذرونیم. lat:

قفل شده