سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

Re: سوالات شما در مورد علمی کاربردی

پست توسط Milo » شنبه 14 آذر 1388, 10:51 am

peymanmst نوشته شده:سلام من سال 82 کاردانی سخت افزار از دانشگاه علمی کاربردی گرفتم اون موقع کارشناسی سخت افزار رو علمی کاربردی نداشت میخواستم بدونم تغییری نکرده من امسال میخام شرکت کنم ایا کاردانی به کارشناسی سخت افزار اضافه شده؟ (به رشته نرم افزار علاقه ندارم) باور کنید خیلی تو سایتتون گشتم ولی متاسفانه جستجوی سایت نتیجه خوبی نمیده مجبور شدم اینجا بپرسم لطفا اطلاعاتی در مورد منابع آزمون سخت افزار , دانلود جزوه ها, و یا هر موردی که میتونه برای من که چند سال دور بودم مفید باشه بگید.

متشکرم
سلام دوست جان ، تو دفتر چه پارسالش که بود
البته دانشگاههایی که ارائه داده بودن کم بود ، موارد آزمون عمومی که اینا بود : ادبیات ، معارف ، زبان ، ریاضی .
برا تخصصی سخت افزار هم اینا بود : آمار و احتمال ، برنامه سازی ، کاربرد مخابرات در کامپیوتر ، مدار الکتریکی ، مدار منطقی ، معماری کامپیوتر :wink:
تو رفتی و من آهسته پشت سرت گفتم نرو ... تصویر

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » شنبه 14 آذر 1388, 2:04 pm

Milo نوشته شده:
peymanmst نوشته شده:سلام من سال 82 کاردانی سخت افزار از دانشگاه علمی کاربردی گرفتم اون موقع کارشناسی سخت افزار رو علمی کاربردی نداشت میخواستم بدونم تغییری نکرده من امسال میخام شرکت کنم ایا کاردانی به کارشناسی سخت افزار اضافه شده؟ (به رشته نرم افزار علاقه ندارم) باور کنید خیلی تو سایتتون گشتم ولی متاسفانه جستجوی سایت نتیجه خوبی نمیده مجبور شدم اینجا بپرسم لطفا اطلاعاتی در مورد منابع آزمون سخت افزار , دانلود جزوه ها, و یا هر موردی که میتونه برای من که چند سال دور بودم مفید باشه بگید.

متشکرم
البته دانشگاههایی که ارائه داده بودن کم بود ، موارد آزمون عمومی که اینا بود : ادبیات ، معارف ، زبان ، ریاضی .
برا تخصصی سخت افزار هم اینا بود : آمار و احتمال ، برنامه سازی ، کاربرد مخابرات در کامپیوتر ، مدار الکتریکی ، مدار منطقی ، معماری کامپیوتر :wink:
سلام
با تشکر از milo خانم.
جور ما رو کشیدن.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

peymanmst
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط peymanmst » شنبه 14 آذر 1388, 7:10 pm

Milo نوشته شده:

متشکرم
shd:

ممنون از پاسختون
این منابع برای سراسری و علمی کاربردی یکیه؟
لینک دانلود تست یا جزوه های سخت افزار رو دارید؟
لطفا بهترین جزوه ها رو برای سخت افزار معرفی کنید تا بتونم توی این یکی دو ماه ی یادآوری مفید داشته باشم

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » شنبه 14 آذر 1388, 7:58 pm

peymanmst نوشته شده: shd:

ممنون از پاسختون
این منابع برای سراسری و علمی کاربردی یکیه؟
لینک دانلود تست یا جزوه های سخت افزار رو دارید؟
لطفا بهترین جزوه ها رو برای سخت افزار معرفی کنید تا بتونم توی این یکی دو ماه ی یادآوری مفید داشته باشم
نمی دونم یکی هست یا نه واسه ما که یکی بود فقط تو برنامه سازیش یکم فرق داشت و اینکه ذخیره بازیابی نداشت توش :mrgreen:
می تونید به موسسه های کنکور یه تماسی بگیرید ، یا که داخل سایت آقای مقسمی هم بدی نیست می تونید از اساتید اونجا کمک بگیرید .
من خودم برا کنکور کتابای مقسمی رو فقط خوندم ، که خوب قبول هم شدم . بازم هر جور صلاحه yes:

پیر کاردانی نوشته شده: سلام
با تشکر از milo خانم.
جور ما رو کشیدن.

یا علی
خواهش میشه گفتم یه Help ای بدم بلکم به درده اون دنیام بخوره :mrgreen: tof:
تو رفتی و من آهسته پشت سرت گفتم نرو ... تصویر

peymanmst
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط peymanmst » یک‌شنبه 15 آذر 1388, 12:30 am

لطفا کامل راهنمایی کنید که من مجبور نشم پست اضافه بزنم nar:
لینک دانلود بهترین جزوه های موجود برای کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی رشته سخت افزار رو میخواستم ktb:

باز هم ممنونم str:

آواتار کاربر
persiandownload
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط persiandownload » یک‌شنبه 15 آذر 1388, 9:18 pm

آقا ما پدرمون دراومد ! دو ساعت اين سايت و فروم را گشتيم ولي پاسخنامه كنكور كارشناسي ناپيوسته كامپيوتر دانشگاه علمي كاربردي سال 87 نبود !!!
سوالات هست، ولي كليد يا پاسخنامه اون نيست !! يكي به دادمون برسه، كليد علمي كاربردي 87 رو بزاره براي دانلود (تخصصي هم گذاشتيد حله !)
خدا خيرتون بده ssb:
هميشه درباره چيزي حرف بزنيم كه در دسترس داريم، نه آنچه كه در تصور و خيال ماست.

آواتار کاربر
Silence
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Silence » دوشنبه 16 آذر 1388, 2:18 pm

persiandownload نوشته شده:آقا ما پدرمون دراومد ! دو ساعت اين سايت و فروم را گشتيم ولي پاسخنامه كنكور كارشناسي ناپيوسته كامپيوتر دانشگاه علمي كاربردي سال 87 نبود !!!
سوالات هست، ولي كليد يا پاسخنامه اون نيست !! يكي به دادمون برسه، كليد علمي كاربردي 87 رو بزاره براي دانلود (تخصصي هم گذاشتيد حله !)
خدا خيرتون بده ssb:
سلام
این کلید سئوالات تخصصی نرم افزار علمی کاربردی 87، فک کنم پارسال از سایت مقسمی گرفتم یا بچه ها همین جا گذاشته بودن نمی دونم.
http://www.4shared.com/file/167127974/a ... di_87.html
سکوت سرشار از ناگفته هاست...

آواتار کاربر
persiandownload
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط persiandownload » دوشنبه 16 آذر 1388, 2:45 pm

Silence نوشته شده:
persiandownload نوشته شده:آقا ما پدرمون دراومد ! دو ساعت اين سايت و فروم را گشتيم ولي پاسخنامه كنكور كارشناسي ناپيوسته كامپيوتر دانشگاه علمي كاربردي سال 87 نبود !!!
خدا خيرتون بده ssb:
سلام
این کلید سئوالات تخصصی نرم افزار علمی کاربردی 87، فک کنم پارسال از سایت مقسمی گرفتم یا بچه ها همین جا گذاشته بودن نمی دونم.
http://www.4shared.com/file/167127974/a ... di_87.html
str: str: str: ممنون. دستت درد نكنه. فقط پاسخ‌هاش تشريحي نيست، ولي خوب از هيچي بهتره. تشكر rgs
هميشه درباره چيزي حرف بزنيم كه در دسترس داريم، نه آنچه كه در تصور و خيال ماست.

nedii

پست توسط nedii » سه‌شنبه 17 آذر 1388, 8:26 pm

میشه لطف کنید بهترین مراکز علمی کاربردی از نظر سطح علمی و بالا بودن اعتبار مدرک که تهران یا کرج باشه رو با ذکر رتبه هاشون معرفی کنین.من برای علمی کاربردی می خوام نزدیکترین جا به محل زندگیمیون (کرج) رو انتخاب کنم. ممنون میشم اگه سریع جوابمو بدین. go:

bache-arak

Re:

پست توسط bache-arak » پنج‌شنبه 19 آذر 1388, 12:20 am

یک سوال بسیار مهم:خواهشن هر کس میدونه جواب بده .لطفا .منابع و سرفصل کنکور کاردانی به کارشناسی سال 88 علمی کاربردی رشته نرم افزار را ذکر کنید. :?:

آواتار کاربر
Sepehr
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Sepehr » پنج‌شنبه 19 آذر 1388, 2:01 am

nedii نوشته شده:میشه لطف کنید بهترین مراکز علمی کاربردی از نظر سطح علمی و بالا بودن اعتبار مدرک که تهران یا کرج باشه رو با ذکر رتبه هاشون معرفی کنین.من برای علمی کاربردی می خوام نزدیکترین جا به محل زندگیمیون (کرج) رو انتخاب کنم. ممنون میشم اگه سریع جوابمو بدین. go:
ُسلام..من هم برای رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار برای تهران رو می خواستم.. از نظر سطح علمی دانشگاه ..کدوم مراکز به نظرتون بهترن.. ktb:
تلاشی دوباره و پیش به سوی پیروزی

تصویر

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » پنج‌شنبه 19 آذر 1388, 8:55 am

nedii نوشته شده:میشه لطف کنید بهترین مراکز علمی کاربردی از نظر سطح علمی و بالا بودن اعتبار مدرک که تهران یا کرج باشه رو با ذکر رتبه هاشون معرفی کنین.من برای علمی کاربردی می خوام نزدیکترین جا به محل زندگیمیون (کرج) رو انتخاب کنم. ممنون میشم اگه سریع جوابمو بدین.
Sepehr نوشته شده:من هم برای رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار برای تهران رو می خواستم.. از نظر سطح علمی دانشگاه ..کدوم مراکز به نظرتون بهترن..
شهر تهران پتانسیل بسیار بالایی در دانشگاه علمی کاربردی داره و مراکز سطح بالا و خوبی در تهران وجود داره و هرساله ممکنه رشته ای به دانشگاهی اضافه و یا حذف بشه !!
اما تا سال 87 بهترین مراکز علمی کاربردی متقاضی رشته نرم افزار بر طبق زیر بوده اند :

دانشگاه صنعتی مالک اشتر
دانشگاه صنایع و معادن ایران
جهاد دانشگاهی

nedii

پست توسط nedii » پنج‌شنبه 19 آذر 1388, 11:18 am

mojtabapc نوشته شده:
nedii نوشته شده:میشه لطف کنید بهترین مراکز علمی کاربردی از نظر سطح علمی و بالا بودن اعتبار مدرک که تهران یا کرج باشه رو با ذکر رتبه هاشون معرفی کنین.من برای علمی کاربردی می خوام نزدیکترین جا به محل زندگیمیون (کرج) رو انتخاب کنم. ممنون میشم اگه سریع جوابمو بدین.
Sepehr نوشته شده:من هم برای رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار برای تهران رو می خواستم.. از نظر سطح علمی دانشگاه ..کدوم مراکز به نظرتون بهترن..
شهر تهران پتانسیل بسیار بالایی در دانشگاه علمی کاربردی داره و مراکز سطح بالا و خوبی در تهران وجود داره و هرساله ممکنه رشته ای به دانشگاهی اضافه و یا حذف بشه !!
اما تا سال 87 بهترین مراکز علمی کاربردی متقاضی رشته نرم افزار بر طبق زیر بوده اند :

دانشگاه صنعتی مالک اشتر
دانشگاه صنایع و معادن ایران
جهاد دانشگاهی
یعنی کرج مرکز علمی کاربردی درست حسابی که کارشناسی ناپیوسته رو بگیره نداره؟انتخاب اولویت ها مثل سراسری بر اساس علاقه هست یا رتبه وتراز؟اصلا چندتا انتخاب داریم؟این دانشگاهها که گفتین رتبه هاشون یا ظرفیتشون چه جوریه؟ khk:

ronal2

پست توسط ronal2 » پنج‌شنبه 19 آذر 1388, 4:48 pm

سلام بر همگي
سپهر جون بچه كجايي ؟
فكر كنم ميشناسمت خودتو معرفي نميكني ؟

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » جمعه 20 آذر 1388, 12:31 pm

ronal2 نوشته شده:سلام بر همگي
سپهر جون بچه كجايي ؟
فكر كنم ميشناسمت خودتو معرفي نميكني ؟
سلام
عزیزم یه چیزی به نام پیغام خصوصی رو گذاشتن برای همچین روز هایی.
پیغام بی ربط قرار ندید.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

قفل شده