کمک فوری

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
kiarash_sos

کمک فوری

پست توسط kiarash_sos » چهارشنبه 11 آذر 1388, 5:23 am

شرمنده من زیاد اطلاعات ندارم این تکمیل ظرفیت ها رو برام یکی هست کلا توضیح بده چون من رتبم در مقطع کارشناسی نا پیوسته سری پیش خوب بود و لی دانشگاه انتخابیم سطحش بالا بود و با امتیاز خیلی نا چیزی که کم زده بودم قبول نشدم...بعد این تکمیل ظرفیت داستانش چیه؟ کی دفترچش میاد اخه چه جوری من اصلا اطلاعات ندارم کسی هست کامل بهم توضیح بده فکر کنه داره به ی بچه دبستانی توضیح میده با زبان ساده بهم توضیح بده..ممنون- ی سوال دیگم دارم من همیشه سر منفی ها رتبم میاد پایین میزنم اول جواب ها رو بعد میگم نکنه کم زده باشم برای همین دو دلی شروع میکنم چند تادیگ تست میزنم که تعداد جواب هایی که تست زدم زیاد شه و فکر کنم همون باعض میه نمره منفی بگیرم میه راهنمایی کنید من مثلا تا چه حدی بزنم کافی منظورم اینه مثلا از 100 تا سوال 40 تا بزنم کافیه برای قبولی یا بیاد با همون رشم 40 تا جواب ر بکنم 60 تا ..نمیدوم واضح سوالم رو انتقال بدم کسی منظورم رو فهمید؟ اگه فهمید جواب دو تا سوال منو بده..ممنون( شرمنده فکر کنم سوالم به اینجا ربطی نداره ولی شرمنده سر مبتدی بودن بزارید )

ye-doost

Re: کمک فوری

پست توسط ye-doost » چهارشنبه 18 آذر 1388, 2:46 am

دوست عزيز در مورد تكميل ظرفيت من فقط همين قد اطلاع دارم كه اگه الان در حال تحصيل در يه دانشگاه باشي و به اميد تكميل ظرفيت بخواهي در يه دانشگاه بهتر قبول بشي اگه در تكميل ظرفيت شركت كنيد وقبول نشيد ديگه دانشگاه قبلي هم نمي تونيد بريد و تا اونجايي كه مي دونم بايد رتبتون در تكميل ظرفيت مناسب با دانشگاه انتخابي باشه مثلا اگه رتبه ي يكي 3000 و يكي ديگه 1500 و هر دو يه دانشگاه با سطح تقريبا خوب رو انتخاب كرده باشن مطمئنا اوني كه رتبش بهتره رو قبول مي كنن يعني در واقع باتوجه به سطح دانشگاه مزبور رتبه هاي مناسب آن را انتخاب مي كنن!
در مورد تست هم اگر منظورتون رو خوب فهميده باشم بايد بگم كه دليلي نداره كه حتما همه درس ها رو 100 درصد ويا همه رو مثلا 40 در صد بزنيد بلكه بايد سوال هايي رو كه جوابشون رو مي دونيد درسته بزنيد مثلا ممكنه يه درس رو 20 درصد ، يكي رو 30 و چند تا رو 60و 50 و 40 درصد بزنيد و با رتبه ي خوبي قبول شيد پس فقط پر كردن پاسخ نامه مهم نيست!
من فقط همين قدر اطلاعات دارم اميدوارم تونسته باشم كمكي بكنم!!!
ما را به دعا كاش نسازند فراموش *** رندان سحر خيز كه صاحب نفسانند

قفل شده