مشکل معافیت تحصیلی

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
aka.google
کاربر ساده
کاربر ساده

مشکل معافیت تحصیلی

پست توسط aka.google » یک‌شنبه 1 آذر 1388, 11:10 am

سلام خدمت همه دوستان

راستش من سرچ تا اونجایی که شد انجام دادم ولی جوابی که میخواستم پیدا نکردم.

1- من فارغ التحصیل 88/6/31 هستم اگه ازاد یا علمی کاربردی قبول شم ایا لازم برگ سبز داشته باشم واسه ثبت نام؟

2-اگه قبول نشم و اخر اسفند دفترچه رو بفرستم با توجه به اینکه 2 تا 3 ماه واسه اعزام طول میکشه میتونم در کنکور سراسری 89 شرکت کنم؟اگه در هنگام خدمت قبول شدم ترخیص میشم؟

احتمال داره تاریخ اعزام شهریور بخوره؟در صورت قبولی قبل از اعزام میتونم برم دانشگاه با نظر به اینکه فرجه تمام شده و برگه و تاریخ اعزام رو گرفتم؟

ممنون

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

Re: مشکل معافیت تحصیلی

پست توسط پیر کاردانی » یک‌شنبه 1 آذر 1388, 3:44 pm

aka.google نوشته شده:سلام خدمت همه دوستان

1- من فارغ التحصیل 88/6/31 هستم اگه ازاد یا علمی کاربردی قبول شم ایا لازم برگ سبز داشته باشم واسه ثبت نام؟

2-اگه قبول نشم و اخر اسفند دفترچه رو بفرستم با توجه به اینکه 2 تا 3 ماه واسه اعزام طول میکشه میتونم در کنکور سراسری 89 شرکت کنم؟اگه در هنگام خدمت قبول شدم ترخیص میشم؟

احتمال داره تاریخ اعزام شهریور بخوره؟در صورت قبولی قبل از اعزام میتونم برم دانشگاه با نظر به اینکه فرجه تمام شده و برگه و تاریخ اعزام رو گرفتم؟

ممنون
سلام

و الله مع الصابرین

جالبه این همه سوالات تکراری رو جستجو نیاورده.
به هر حال
1- خیر شما احتیاجی به برگ سبز نداری چون تا پایان اسفند مهلت ارسال دفترچه رو داری.
2- شما آخر اسفند بفرستی.
خیلی زود که اعزام بشی تیر ماه هست.
تازه اونم ترخیص می شی.

3- شما اگر تا قبل از اعزام قبولیت اعلام شد.
می تونی گواهی قبولی از دانشگاه بگیری و ببری نظام وظیفه تا اعزامت رو لغو کنند.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

mansour_ir2000

پست توسط mansour_ir2000 » یک‌شنبه 1 آذر 1388, 7:39 pm

سلام
ببخشید نتونستم جای مناسبی برای سوالم پیدا کنم
داشتم دفترچه کنکور علمی کاربردی سال 85 رو می خوندم با این تبصره مواجه شدم(+ دانشگاه آزاد):
تبصره : آن دسته از فارغ‌التحصيلان دوره‌هاي كارداني كه دوران خدمت وظيفه آنان حداكثر تا تاریخ 1/12/85 به پايان برسد به شرط نداشتن غيبت قبل از اعزام، حق شركت در اين آزمون را دارند. بديهي است در صورت عدم رعايت ضابطه چنانچه پذيرفته شوند، قبولي آنان «كان لم يكن» تلقي مي‌‌گردد.
یعنی چی؟ یعنی اگه من که خدمتم تا آذر 89 تموم می شه امسال نمی تونم در آزمون شرکت کنم و از خدمت ترخیص بشم؟ این که آخر ضد حاله! khk:
پیر کاردانی عزیز و دیگر دوستان هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم(بخدا برام خیلی مهمه اگه میشه لطف کنین زودتر جوابمو بدین)

aka.google
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط aka.google » یک‌شنبه 1 آذر 1388, 11:05 pm

پیر کاردانی نوشته شده:
aka.google نوشته شده:سلام خدمت همه دوستان

ممنون
سلام

و الله مع الصابرین

جالبه این همه سوالات تکراری رو جستجو نیاورده.
به هر حال
1- خیر شما احتیاجی به برگ سبز نداری چون تا پایان اسفند مهلت ارسال دفترچه رو داری.
2- شما آخر اسفند بفرستی.
خیلی زود که اعزام بشی تیر ماه هست.
تازه اونم ترخیص می شی.

3- شما اگر تا قبل از اعزام قبولیت اعلام شد.
می تونی گواهی قبولی از دانشگاه بگیری و ببری نظام وظیفه تا اعزامت رو لغو کنند.

یا علی

ممنون از شما

ولی اگه یک تاپیک منسجم واسه سوالات بود خیلی خوب بود این جوری خیلی درهم هست.

قفل شده