دانشکده شهید چمران رشت

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

Re: یه کمک...

پست توسط kanan » جمعه 20 شهریور 1388, 1:08 pm

mohammadcom نوشته شده:سلام اقا امیر در مورد خوابگاه میدونی هزینش چقد میشه؟ در ضمن چون این پیامکی که به گوشیم دادی ناقص بودو نفهمیدم چی نوشته بودی بعد اینو بگم شماره خودم همون 0915 بود که بهت زنگ زدم اون ایرانسل از من نیست اگه خواستی پیام بدی به همون 915 بدی یا تو همین وب سایت ممنونسلام اقا سینا قرار بود قرار بود از دوستتون بپرسین چی شد؟
با سلام
نميدونم ميتونم كمكت كنم يا نه ولي از آموزشكده خودمون (آموزشكده فني شماره 2 تبريز)من پرسيدم گفت براي 1 ترم 50 تومن ميگيريم ممكنه براي ورودي هاي جديد بشه 70 تومن
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » جمعه 20 شهریور 1388, 2:40 pm

mohammadcom نوشته شده:سلام اقا امیر در مورد خوابگاه میدونی هزینش چقد میشه؟ در ضمن چون این پیامکی که به گوشیم دادی ناقص بودو نفهمیدم چی نوشته بودی بعد اینو بگم شماره خودم همون 0915 بود که بهت زنگ زدم اون ایرانسل از من نیست اگه خواستی پیام بدی به همون 915 بدی یا تو همین وب سایت ممنونسلام اقا سینا قرار بود قرار بود از دوستتون بپرسین چی شد؟
سلام

ببخشید کمی دیر شد. از آقا کنعان هم بابت پاسخشون ممنونم.

15 هزار تومانی که اشتباهی گفتم برای ترم تابستان بود!

از دوستم که 2 ترم در خوابگاه بود در این زمینه پرسیدم گفت :

برای دانشجویان شبانه هر ترم حدود 70 تا 80 هزار تومان و برای دانشجویان روزانه بین 50 الی 60 هزار تومان است (شبانه بصورت میانگین 15 هزار تومان بیشتر است)...

در خوابگاه شماره یک آشپزخانه مخصوص خوابگاه برای شام وجود دارد , در هر صورت هر دو خوابگاه شام هم می دهند. نهار هم چه برای دانشگاه و چه برای خوابگاه فقط در خود دانشگاه توزیع میشه...

mohammadcom
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadcom » جمعه 20 شهریور 1388, 3:08 pm

سلام خیلی ممنون از همه ی شما bil: اقا سینا شما شماره داری بدی که اومدم رشت بهت زنگ بزنم تا بیش تر با هم اشنا بشیم و همدیگرو ببینیم his:

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » جمعه 20 شهریور 1388, 8:52 pm

mohammadcom نوشته شده:سلام خیلی ممنون از همه ی شما bil: اقا سینا شما شماره داری بدی که اومدم رشت بهت زنگ بزنم تا بیش تر با هم اشنا بشیم و همدیگرو ببینیم his:
خواهش می کنم , چشم , در یک پیغام خصوصی خدمتتون عرض می کنم...

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”