زمان اعلام تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته 87 آزاد مشخص شد

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
bita_65
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: زمان اعلام تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته 87 آزاد مشخص شد

پست توسط bita_65 » شنبه 14 شهریور 1388, 10:54 pm

دانشگاه تهران جنوب هم نیازشو واسه تکمیل به مرکز ازمون اعلام کرده.توکل به خدا.

hamed_vasmaghi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamed_vasmaghi » یک‌شنبه 15 شهریور 1388, 1:12 am

به امید خدا
همه قبول میشن ان شا الله

yes: str: shd: ha: rgs sanj: yes: ssb: str: shd:

آواتار کاربر
zhina
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اصفهان

پست توسط zhina » یک‌شنبه 15 شهریور 1388, 1:42 am

hamed_vasmaghi نوشته شده:به امید خدا
همه قبول میشن ان شا الله

yes: str: shd: ha: rgs sanj: yes: ssb: str: shd:
str: انشاا... خدا از زبونتون بشنوه!!! راستی معلوم شد کی میاد؟ کسی اطلاع دقیق نداره؟ oft: khk:
کاش حرف دل آدمها از تو چشاشون پیدا بود . . .

mitra64

پست توسط mitra64 » یک‌شنبه 15 شهریور 1388, 9:06 am

سلام دوستان خوبم
اجازه بدید یه ذره ازتون گلایه کنم. من با هزار رحمت و منت کشی از دوستم یه سوال پرسیدم هیچکس بهش جواب نداد. من با اخرین فرد قبول شده در دانشگاه ازاد قزوین رشته الکترونیک فقط 12 نفر فاصله دارم . به نظر شما که تجربه و اطلاعات بیشتری دارید ایا درصورت اعلام تکمیل ظرفیت قبول میشم؟ انتخاب دوم من میانه بود که جلوش رو خالی گذاشتن ؟
من از درد معده و سوزش دستگاه گوارشی دارم می میرم khk: تو رو خدا اگر میدونید بگید

آواتار کاربر
mehdi4604
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: در قلب کسانی که دوستم دارند
تماس:

پست توسط mehdi4604 » یک‌شنبه 15 شهریور 1388, 9:47 am

mitra64 نوشته شده:سلام دوستان خوبم
اجازه بدید یه ذره ازتون گلایه کنم. من با هزار رحمت و منت کشی از دوستم یه سوال پرسیدم هیچکس بهش جواب نداد. من با اخرین فرد قبول شده در دانشگاه ازاد قزوین رشته الکترونیک فقط 12 نفر فاصله دارم . به نظر شما که تجربه و اطلاعات بیشتری دارید ایا درصورت اعلام تکمیل ظرفیت قبول میشم؟ انتخاب دوم من میانه بود که جلوش رو خالی گذاشتن ؟
من از درد معده و سوزش دستگاه گوارشی دارم می میرم khk: تو رو خدا اگر میدونید بگید

ببینید دوست عزیز اینکه چند نفر تکمیل ظرفیت بردارن بستگی به دانشگاهتون داره و اگه از مسئولین دانشگاه می پرسیدین جواب بهتری می گرفتین

ولی به نظر من شانس بیشتری دارین و در صورت تکمیل ظرفیت 90% قبولین.(معمولا کمتر از 20-30. نفر برنمیدارن)

انتخاب دوم که میانه بوده حدنصاب روکسب نکرده بودین چون مال منم همونطوری بود از دانشگاه پرسیدم همینو گفتن

انشا الله همه قبولین his:

bita_65
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bita_65 » یک‌شنبه 15 شهریور 1388, 11:03 am

mitra64 دوست عزیز اولا باید بهت بگم که منم مثل خودت از شدت ناراحتی بد جور به هم ریختم و واقعا نمی دونم که اگه تکمیل ظرفیت نشه من باید چه کار کنم؟؟؟؟ولی به هر حال عزیزم ناراحت نباش اگر تکمیل بشه و دانشگاه قزوین تکمیل بگیره حتما قبولی .و اینم بگم که اگر جلوی انتخاب دومت رو خالی گذاشتن 2 تا امکان داره .یا همونطور که اقا مهدی گفتن حد نصابش رو نیاوردید و یا اون حد نصاب نمره را اوردید ولی اون انتخاب دوم شما توسط کسانی که اون رو انتخاب اولشون زدن ظرفیتش پر شده و به شما نرسیده.در هر صورت امیدوار باشید تا ببینیم چی میشه. yes:

bita_65
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bita_65 » یک‌شنبه 15 شهریور 1388, 1:34 pm

بچه ها الان رفتم مرکز ازمون اینقدر شلوغ بود که اصلا نمی شد تکون خورد بچه ها.همه ریخته بودن واسه انتقالی و مهمان و بچه ها پارتی بازی رو میشد از نزدیک با یه تلفن دید من که شاخ در اوردم . ger: من فقط تونستم خودمو با بدبختی هول بدم جلو واز اون اقایی که پاسخگوی بچه ها بود بپرسم که اقا تکمیل ظرفیت کی میاد؟؟؟؟واون هم بعد از 100 بار پرسیدن من با بد اخلاقی و به زور جواب داد که:اوایل مهرماه.من گفتم چرا مهر ؟مطمینید؟؟/گفت:خانوم نمیدونم به ما ابلاغ شده اوایل مهر.
بچه ها من همین از دستم بر می اومد به شما هم گفتم خدا کنه که فقط تکمیل ظرفیت باشه bil: فقط باید بگم خاک بر سر این مملکت. ger:

آواتار کاربر
zhina
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط zhina » یک‌شنبه 15 شهریور 1388, 1:39 pm

چه جوری به مرکز ازمون زنگ بزنم!!! ؟؟ و کی زنگ بزنم اشغال نباشه؟
amuz: amuz:
ddn: کمکم کنید

آواتار کاربر
mehdi4604
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط mehdi4604 » یک‌شنبه 15 شهریور 1388, 1:56 pm

bita_65 نوشته شده:بچه ها الان رفتم مرکز ازمون اینقدر شلوغ بود که اصلا نمی شد تکون خورد بچه ها.همه ریخته بودن واسه انتقالی و مهمان و بچه ها پارتی بازی رو میشد از نزدیک با یه تلفن دید من که شاخ در اوردم . ger: من فقط تونستم خودمو با بدبختی هول بدم جلو واز اون اقایی که پاسخگوی بچه ها بود بپرسم که اقا تکمیل ظرفیت کی میاد؟؟؟؟واون هم بعد از 100 بار پرسیدن من با بد اخلاقی و به زور جواب داد که:اوایل مهرماه.من گفتم چرا مهر ؟مطمینید؟؟/گفت:خانوم نمیدونم به ما ابلاغ شده اوایل مهر.
بچه ها من همین از دستم بر می اومد به شما هم گفتم خدا کنه که فقط تکمیل ظرفیت باشه bil: فقط باید بگم خاک بر سر این مملکت. ger:
bita خانوم ممنون

حضرت علی می فرماید : "مردم لایق حکومتی هستندکه بر آنها حکومت می کند"

تقصیر خودمونه که بهمون ظلم می کنن khk:

اگه خبری شد بی خبرمون نذارین
آخرین ویرایش توسط mehdi4604 در یک‌شنبه 15 شهریور 1388, 4:05 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
mehdi4604
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط mehdi4604 » یک‌شنبه 15 شهریور 1388, 2:00 pm

zhina نوشته شده:چه جوری به مرکز ازمون زنگ بزنم!!! ؟؟ و کی زنگ بزنم اشغال نباشه؟
دوست عزیز اگه از من می پرسی که می گم اصلا زنگ نزن .وقتی رئیس یک دانشگاه زنگ می زنگ میزنه و جواب درستی نمیشنوه ما چطور می خواهیم یه جواب درست از آزمون بشنویم؟

اگر هم خواستی زنگ بزنی من ترفندشو توی پیغام خصوصی برات فرستادم می تونی ازش استفاده کنی bil:

آواتار کاربر
zhina
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط zhina » یک‌شنبه 15 شهریور 1388, 4:15 pm

mehdi4604 نوشته شده:
zhina نوشته شده:چه جوری به مرکز ازمون زنگ بزنم!!! ؟؟ و کی زنگ بزنم اشغال نباشه؟
دوست عزیز اگه از من می پرسی که می گم اصلا زنگ نزن .وقتی رئیس یک دانشگاه زنگ می زنگ میزنه و جواب درستی نمیشنوه ما چطور می خواهیم یه جواب درست از آزمون بشنویم؟

اگر هم خواستی زنگ بزنی من ترفندشو توی پیغام خصوصی برات فرستادم می تونی ازش استفاده کنی bil:
ممنونم
yes:

minooshi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط minooshi » یک‌شنبه 15 شهریور 1388, 4:42 pm

bita_65 نوشته شده:بچه ها الان رفتم مرکز ازمون اینقدر شلوغ بود که اصلا نمی شد تکون خورد بچه ها.همه ریخته بودن واسه انتقالی و مهمان و بچه ها پارتی بازی رو میشد از نزدیک با یه تلفن دید من که شاخ در اوردم . ger: من فقط تونستم خودمو با بدبختی هول بدم جلو واز اون اقایی که پاسخگوی بچه ها بود بپرسم که اقا تکمیل ظرفیت کی میاد؟؟؟؟واون هم بعد از 100 بار پرسیدن من با بد اخلاقی و به زور جواب داد که:اوایل مهرماه.من گفتم چرا مهر ؟مطمینید؟؟/گفت:خانوم نمیدونم به ما ابلاغ شده اوایل مهر.
یعنی واقعا اول مهر تکمیل ظرفیت هست من که دیگه دیوانه شدم شبا خواب تکمیل ظرفیت میبینم :(

bita_65
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bita_65 » یک‌شنبه 15 شهریور 1388, 6:10 pm

دوستای خوبم من امروز یه پارتی بازی خفن خفن 30 -40 تا نور چشمی رو واسه انتقال دایم با گوشای خودم شنیدم که خانومه پشت موبایل داشت به مرده تند تند اسمو مسخصات میداد و من صدای حرفای اون خانوم رو کاملا شنیدم که چی گفت در حالی که بچه ها با زبون روزه گفتن که الان 3 روزه داریم از صبح ساعت 7 میایم تا ظهر ولی جواب نمیگیریم که ببینیم بالاخره بهمون مهمان 1ترم میدن یا نه ...اون وقت اون مردیکه احمق اونجوری با یه تلفن انتقال دایم میداد ............دوست داشتم دونه دونه موهای مرده رو بکنم tof: بچه ها با این مملکتی که ما داریم واقعا واسه خودم و امسال خودم که الان 7 ماه معطل تکمیل ظرفیتیم و یه ادم مسیول پیدا نمیشه که لااقل اطلاع رسانی کنه بگه بابا تکمیل ظرفیت امسال نیست بچه ها لااقل تکلیفشون معلوم شه.واقعا از ته قلبم امیدوارم این مردیکه راست گفته باشه و امسال تکمیل ظرفیت باشه .راستی بچه ها تا به حال سابقه داشته تکمیل تو مهر بیاد؟؟؟؟؟؟؟ khk:

آواتار کاربر
mehdi4604
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط mehdi4604 » یک‌شنبه 15 شهریور 1388, 6:33 pm

آره سال 85 تکمیل ظرفیت کاردانی 13 مهر اومده بود ktb:

آواتار کاربر
ramer
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ramer » یک‌شنبه 15 شهریور 1388, 6:40 pm

من با اینکه 5 تا فاصلمه با نفر اخر ولی اصلاً جراُت نمیکنم به خودم روحیه بدم که قبولم چون تو مملکتی زندگی میکنیم که هیچ چیزش مشخص نیست و ضعف مدیریتی داره البته امیدوارم ایندفعه همه چیز روبراه باشه و حق به حق دار برسه yes:

قفل شده