زمان اعلام تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته 87 آزاد مشخص شد

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
mohamadamin

Re: زمان اعلام تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته 87 آزاد مشخص شد

پست توسط mohamadamin » جمعه 13 شهریور 1388, 11:04 am

مهدی آقا سلام امیدوارم که با این شانس بدی که داشتی حتما در تکمیل ظرفیت قبول بشی..من هم تقریبا شرایط شما رو دارم آخرین فرد قبولی 100 و من 117 شدم من که خیلی امید دارم قبول بشم ..توصیه میکنم یه کمی مثل من با روحیه باشی خوبه...موفق باشید...قبولید 100% str:

aheste
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط aheste » جمعه 13 شهریور 1388, 1:45 pm

سلام بچه ها . چرا همش میگین بر اساس انتخاب اوله ؟ اینطوری نیست . بر اساس انتخاب اول برای اصل کنکوره نه تکمیل ظرفیت
میخواستم چند تا عکس از نمونه کارنامه بذارم نشد

آواتار کاربر
mehdi4604
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: در قلب کسانی که دوستم دارند
تماس:

پست توسط mehdi4604 » جمعه 13 شهریور 1388, 4:00 pm

mohamadamin نوشته شده:مهدی آقا سلام امیدوارم که با این شانس بدی که داشتی حتما در تکمیل ظرفیت قبول بشی..من هم تقریبا شرایط شما رو دارم آخرین فرد قبولی 100 و من 117 شدم من که خیلی امید دارم قبول بشم ..توصیه میکنم یه کمی مثل من با روحیه باشی خوبه...موفق باشید...قبولید 100% str:

خیلی ممنون دوست عزیز امیدوارم همه قبول بشن

اما هیچکدومتون مثل من بد شانسی نیاوردین من 3 نفر فاصله داشتم تا آخرین نفر go: krn: krn:

amin.omrani
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط amin.omrani » جمعه 13 شهریور 1388, 4:32 pm

نحوه پذیرش تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

در خصوص نحوه پذیرش در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

البته اگر برای کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد ٨٧ تکمیل ظرفیت صورت بگیره

تکمیل ظرفیت اگر باشه فقط بر اساس انتخاب اول خواهد بود.
یعنی دانشگاهی که انتخاب اول شما هست مثلا 20 نفر نیاز داره ، اونوقت 20 نفر ی که انتخاب اولشون همین دانشگاه هست و جا موندن انتخاب میشن.
به عنوان مثال کسی دانشگاه x را انتخاب کرده و کسی دیگر دانشگاه y را :
شخصی در دانشگاه x با تراز 6100 با آخرین نفر قبول شده 1 نفر اختلاف داره و شخص دیگر در دانشگاه y با تراز 6800 با آخرین نفر قبول شده 1 نفر اختلاف داره.
حالا تکمیل ظرفیت اعلام میشه و دانشگاه x تکمیل ظرفیت میگیره ولی دانشگاه y تکمیل ظرفیت نمیگیره.
در این حالت کسی که دانشگاه x را انتخاب کرده با تراز 6100 قبول میشه ولی اونی که دانشگاه y را انتخاب کرده با تراز 6800 چون دانشگاهشون تکمیل ظرفیت نگرفته قبول نمیشه.
این یعنی هر دانشگاهی در تکمیل ظرفیت کسانی را قبول میکنه که در انتخاب اولشون اون دانشگاه رو انتخاب کردند.

تبصره 1 : اگر دانشگاهی در تکمیل ظرفیت انتخاب اول اش پر نشد (دانشگاه های شهرستان های دور که بیشتر مرکز هستند تا واحد) اونوقت از بین کسانی که در تکمیل ظرفیت باز هم نمیتونن در واحد انتخابی اولشون قبول بشن یا واحد اولشون تکمیل ظرفیت نگرفته میاد و با توجه به تراز داوطلب و نزدیک بودن واحد انتخابی اول داوطلب با این واحد اقدام به پذیرش میکنه.

تبصره 2 : در مورد واحد های تهران شمال ، تهران مرکز و تهران جنوب این قضیه فرق میکنه. در این سه واحد تهرانی هر سه واحد را یکی حساب کرده و با توجه به تراز داوطلبان اقدام به پذیرش می کنند چه در پذیرش اصلی چه در تکمیل ظرفیت.

مثال : کسی تهران شمال را زده و ترازش 6900 شده و یکی دیگه تهران جنوب زده با تراز 6800 : شخص اول از قبولی در شمال جا میمونه ، اونوقت همین شخص قبل از شخص دوم که تهران جنوب زده با تراز 6800 ، تهران جنوب قبول میشه ، یعنی اولویت داره به شخص دوم حتی اگر واحدشون با هم فرق کنه.
این قضیه فقط برای این سه واحد شهر تهران هست.

احتمال قوی تکمیل ظرفیت بعد از اعلام نتایج نهایی کاردانی به کارشناسی سراسری اعلام میشه str:

آواتار کاربر
ramer
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ramer » جمعه 13 شهریور 1388, 8:48 pm

سلام بچه ها من همیشه میومدم تو این صفحه و نایه نوشتن نداشتم چون حالم گرفته بود مهدی جان تنها نیستی تو این بد شانسی من رودهن زده بودم و ترازم شد 5933 و نفر اخر شد 5953 یعنی 120 تا میخواست و من شدم 125 اولاش خراب بودم ولی الان ok شدم فقط میخوام بگم انشا... هممون قبول شیم اگه هم زبونم لال نشد 2 ماه دیگه کنکور بعدی البته شک ندارم همه قبولاَ ولی دل نیندید که یه موقعیی زربهُ روحی نخورید و منم تحقیق کردم تکمیل همونطوریه که امین گفت دقیقاً به امید شادی و پیروزیه همتون bil:

minooshi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط minooshi » جمعه 13 شهریور 1388, 9:38 pm

amin.omrani نوشته شده:نحوه پذیرش تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

یعنی دانشگاهی که انتخاب اول شما هست مثلا 20 نفر نیاز داره ، اونوقت 20 نفر ی که انتخاب اولشون همین دانشگاه هست و جا موندن انتخاب میشن.
شخصی در دانشگاه x با تراز 6100 با آخرین نفر قبول شده 1 نفر اختلاف داره و شخص دیگر در دانشگاه y با تراز 6800 با آخرین نفر قبول شده 1 نفر اختلاف داره.
حالا تکمیل ظرفیت اعلام میشه و دانشگاه x تکمیل ظرفیت میگیره ولی دانشگاه y تکمیل ظرفیت نمیگیره.
در این حالت کسی که دانشگاه x را انتخاب کرده با تراز 6100 قبول میشه ولی اونی که دانشگاه y را انتخاب کرده با تراز 6800 چون دانشگاهشون تکمیل ظرفیت نگرفته قبول نمیشه.
این یعنی هر دانشگاهی در تکمیل ظرفیت کسانی را قبول میکنه که در انتخاب اولشون اون دانشگاه رو انتخاب کردند.

تبصره 1 : اگر دانشگاهی در تکمیل ظرفیت انتخاب اول اش پر نشد (دانشگاه های شهرستان های دور که بیشتر مرکز هستند تا واحد) اونوقت از بین کسانی که در تکمیل ظرفیت باز هم نمیتونن در واحد انتخابی اولشون قبول بشن یا واحد اولشون تکمیل ظرفیت نگرفته میاد و با توجه به تراز داوطلب و نزدیک بودن واحد انتخابی اول داوطلب با این واحد اقدام به پذیرش میکنه.

تبصره 2 : در مورد واحد های تهران شمال ، تهران مرکز و تهران جنوب این قضیه فرق میکنه. در این سه واحد تهرانی هر سه واحد را یکی حساب کرده و با توجه به تراز داوطلبان اقدام به پذیرش می کنند چه در پذیرش اصلی چه در تکمیل ظرفیت.

مثال : کسی تهران شمال را زده و ترازش 6900 شده و یکی دیگه تهران جنوب زده با تراز 6800 : شخص اول از قبولی در شمال جا میمونه ، اونوقت همین شخص قبل از شخص دوم که تهران جنوب زده با تراز 6800 ، تهران جنوب قبول میشه ، یعنی اولویت داره به شخص دوم حتی اگر واحدشون با هم فرق کنه.

احتمال قوی تکمیل ظرفیت بعد از اعلام نتایج نهایی کاردانی به کارشناسی سراسری اعلام میشه str:
دقیقا همین طوره 1 چیز دیگه که می خواستم بگم اینه که هنوز نتایج کارشناسی ارشد رو اعلام نکردن گفتن تکمیل ظرفیت داره چقدر ما بیچاره هستم که هنوز بعد 1 سال نمی دونیم تکمیل ظرفیت داریم یا نه :(

h_kh

پست توسط h_kh » جمعه 13 شهریور 1388, 10:14 pm

بچه ها پارسال26شهریور نتایج کارشناسی ناپیوسته دولتی اومد
ودرست 2روز بعدیعنی پنج شنبه 28شهریور تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد
حالا ببینیم امسال چی میشه gav:

MohammadSadeq

پست توسط MohammadSadeq » شنبه 14 شهریور 1388, 2:58 am

سلام بچه ها یک سوال داشتم.
شما می گین که اولین دانشگاهی که انتخاب کردیم تکمیل ظرفیت ورمیداره اما این سوال پیش میاد که اون شهرهایی که سال اول رشته کامپیوتر میارن و از مهر تکمیل ظرفیت برمیدارن. پس این دانشگاه ها با چه ملاکی تکمیل ظرفیت بر میدارن

آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط amin24 » شنبه 14 شهریور 1388, 9:33 am

amin.omrani نوشته شده:نحوه پذیرش تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

ger:
دوست عزيز اگر نگاه مي كرديد همين مطلب را بنده در صفحه 5 اين تاپيك نوشتم ، احتياجي نيست دوباره شما زحمتش را با كپي كردن بكشيد!!
مهم نيست گودال كوچك آبي باشي يا درياي بيكران، زلال كه باشي آسمان در توست.

bita_65
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bita_65 » شنبه 14 شهریور 1388, 11:20 am

پارسال بعد از اعلام نتایج کارشناسی و کارشناسی ارشد 27 شهریور اطلاع رسانی کردند که فردا 28 تکمیل ظرفیت اعلام میشه و 28 شهریور تکمیل ظرفیت اعلام شد.الان هم نتایج کارشناسی و کارشناسی ارشد اعلام شده نوبتیم که باشه دیگه نوبت اعلام تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته است در جالی که ما اصلا هنوز نمیدونیم که امسال تکمیل ظرفیتی در کار هست یا نه؟؟؟ولی اگر بخوان تکمیل ظرفیت بگیرن الان 100% واحدهای دانشگاه ازاد چون باید نیازشون رو اعلام کنن خبر دارن که تکمیل ظرفیت میگیرن یا نه.یک سری از دوستان مثل اقا مهدی و..به یکسری از واحدهای دانشگاه ازاد خودشون یا دوستاشون دسترسی داشتن .اگر بتونن از اموزش دانشگاهها بپرسن خیلی خوب میشه . go:

آواتار کاربر
yekta
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: جنوب
تماس:

پست توسط yekta » شنبه 14 شهریور 1388, 1:00 pm

من تماس گرفتم گفتن اگه باشه تا قبل از 20 شهریور می زنیم . به جای این حرفا صبر کنید.

آواتار کاربر
mehdi4604
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: در قلب کسانی که دوستم دارند
تماس:

پست توسط mehdi4604 » شنبه 14 شهریور 1388, 1:13 pm

bita_65 نوشته شده:پارسال بعد از اعلام نتایج کارشناسی و کارشناسی ارشد 27 شهریور اطلاع رسانی کردند که فردا 28 تکمیل ظرفیت اعلام میشه و 28 شهریور تکمیل ظرفیت اعلام شد.الان هم نتایج کارشناسی و کارشناسی ارشد اعلام شده نوبتیم که باشه دیگه نوبت اعلام تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته است در جالی که ما اصلا هنوز نمیدونیم که امسال تکمیل ظرفیتی در کار هست یا نه؟؟؟ولی اگر بخوان تکمیل ظرفیت بگیرن الان 100% واحدهای دانشگاه ازاد چون باید نیازشون رو اعلام کنن خبر دارن که تکمیل ظرفیت میگیرن یا نه.یک سری از دوستان مثل اقا مهدی و..به یکسری از واحدهای دانشگاه ازاد خودشون یا دوستاشون دسترسی داشتن .اگر بتونن از اموزش دانشگاهها بپرسن خیلی خوب میشه . go:
الان 14 شهریوره من از دانشگاه پرسیدم گفت که از طرف آزمون در مورد تکمیل ظرفیت تماس گرفتن و ما ظرفیت رو اعلام کردیم . 30 نفر

البته به دانشگاه شما مربوط میشه که باید ازش سوال کنید .دانشگاه انتخاب اولتون .

اگه تکمیل ظرفیت بیاد دانشگاه میانه و تبریز وزنجان ظرفیت اعلام کردن برای آزمون حالا مونده به مرام آزمون کهتکمیل ظرفیت اعلام کنن یا نه

البته من این سه دانشگاه رو پرسیدم بقیه رو نه

bita_65
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bita_65 » شنبه 14 شهریور 1388, 1:32 pm

مرسی دوستان .پس نتایج اگه تا 20 شهریور اعلام شه یعنی باید تا اخر این هفته هم صبر کنیم .ببینیم چی میشه دیگه دق مرگ شدم از این بی خبری. khk:

آواتار کاربر
zhina
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اصفهان

پست توسط zhina » شنبه 14 شهریور 1388, 2:04 pm

nar: کی گفته 20 شهریور میاد؟ جدی؟

ger:
تا اخر هفته صبر کنیم!! این همه صبر کردیم 1هفته هم روش!! khk:
ایشاا... بیاد bil: yes:
و همه قبول بشیم krn:
کاش حرف دل آدمها از تو چشاشون پیدا بود . . .

amin.omrani
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط amin.omrani » شنبه 14 شهریور 1388, 4:11 pm

جناب amin24 سرقت ادبی که نکردم اولا من این مطلبو از وب amin.persianblog.ir نقل کردم دوم برای اینکه بعضی دوستان داشتند اطلاعات غلط میدادند نقل کردم سوما خیلی تابلو هست که خود شما هم
هم از همون وب زحمت کپی کردن رو کشیدین !! tof: lat:  

قفل شده