معرفی اعضای سایت

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
nimam
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: معرفی اعضای سایت

پست توسط nimam » شنبه 17 مرداد 1388, 11:42 pm

-
آخرین ویرایش توسط nimam در پنج‌شنبه 28 آبان 1388, 12:48 pm، در مجموع 3 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » یک‌شنبه 18 مرداد 1388, 9:50 am

nimam نوشته شده:سلام من نیما هستم. رتبه کاردانیم یادم نمیاد، گوربابای کاردانی! شمسی پور* درس میخونم. از شمسی پور بدم میاد. اونی که بنیاد فنی حرفه‌ای رو راه انداخت اگه گیر بیارم تیکه بزرگه گوششه! تو دنیا از اقبالیان** (رئیس گروه کامپیوتر شمسی پور! زکی) بیشتر از همه بدم میاد. بعد از اون این افتخار می‌رسه به شاطریان معلم(!) آمار (معروف به جلاد) که هر کی باهاش درس بر میداره تا 1-2 بار ازش نیفته از پل صراط رد نمیشه و تنها کسیه که تو اون خراب شده آمار ارائه میده. البته من 2 بار باهاش درس ورداشتم و تا دیدم امکانش هست بندازتم، سریع حذفش کردم.
ولی از اونجا که هیشکی دیگه آمار ارائه نمیده دوباره 2 درس کارآفرینی و آمار رو باهاش ورداشتم که با نمرات 12 و 18 پاس شد که 18 آمار رو هیشکی باورش نمیشد. با این وجود دهنش سرویس که ترم آخری روز و شب واسه من نگذاشته بود.
کلاس کنکور رو پیش عادلی نیا می رفتم و آزمون‌های تابا رو شرکت می کردم. یکی از بچه ها که آزمون های پارسه می رفت می خواست انصراف بده و بره یه رشته دیگه (انگار حقوق!) که فک کنم تا چند روز دیگه باید خودش رو واسه دوران با افتخار آش خوری*** آماده کنه. واسه همین من به جای اون تو آزمون های پارسه هم شرکت می کردم. 2 ماه مونده به کنکور مثله گاو درس خوندم و 1 ماه مونده به کنکور این مهم رو به سطح سگ زنی نزدیک کردم.
اگه دکتر فهیمی الان جلوم بود کتاب سیستم عامل رو می کردم تو حلقش. البته خداوکیلی واسه 15 سال پیش کتاب خیلی خوبی بوده. پس بهتره کتابو بکنم تو حلق اون احمقانی که اون رو به عنوان منبع کنکور کاردانی به کارشناسی تعیین کردند.
من دو تا کنکور آخر تابا رو رتبه 5 و 2 و دو تا آزمون آخر پارسه رو رتبه 3 و 2 آوردم ( به دله بچم موند یکبار اول بشه). درصد‌های کنکور رو هم که با بقیه رفقام مقایسه کردم انگار من از بقیشون بهتر زدم. با این حال دهنشون سرویس با اون سوال طرح کردنشون.
وقتی تو کنکور آزمایشی تخصصی هارو 80 میزنی و یکدفعه میری همچین سوالاتی رو میبینی معلومه کوپ می کنی. فکر می‌کنی الان همه دارن تست‌ها رو مثل آناناس می زنن و تو دورت زرد شده!
من بهتون قول می دم بدترین جای ممکن واسه کنکور جایی بود که من کنکور دادم. دبیرستان شرافتی توی منطقه 400 تهران! من فکر کنم سنجش با کمک محققان ایرانی نرم افزاری طراحی کرده که تشخیص می‌ده دورترین محل آزمون نسبت به محل اقامت شخص کجاست. من رو از شرق تهران کشوندن منطقه 400؛ بعد اون فامیلمون که نزدیک همون دبیرستان بود فرستاده بودن منطقه 2- (حوالی قله دماوند) ! دوست من رو از کرج انداخته بودن تو محله ما (از غرب کرج به شرق تهران!).
صبح شماره هارو که زدن که کجای اون خراب شده (شمسی‌پور رو نمیگم؛ محل آزمونو میگم) آزمون داریم؛ واسه من نوشته بود زیرزمین!!! مشخص بود که مدرسه ای که در نیمه ی اولیه‌ی قرون وسطا ساخته شده حتما زیرزمینش میعاد‌گاه شکنجه‌گران هست. (من بعدا متوجه شدم که اونجا برای نیروهای گشتاپو یا ساواک یا در بهترین حالت شکنجه گاههای رژیم بعثی در زمان جنگ حق علیه باطل بوده! یا شایدم گوانتانامو!) خلاص از این وراجی ها که بگذرم ما که پامون رو گذاشتیم تو دخمه دیدم بوی نم دادگی میاد (آره، نسل ما بو رو میبینه!) فکر کنم در نیم متری یکی از چاههای فاضلاب بودیم که شرکت آب تهران، آب خوراکی این شهر رو ازش تهیه می کنه! آقایی/خانمی که شما باشی اینقدر گرم بود که با لباس زیر پنکه سقفی (که 4 rpm داشت می چرخید) سونا خشکمون گرفتیم! دریغ از یک اشعه نور طبیعی که از بیرون وارد انباری(!) بشه. (آره نسل ما اشعه نور رو هم می‌شمره). خلاصه سرتون رو درد نیارم، چشمای من زیر نور مهتابی در اومد. حالا با بدبختی رو صندلیم که مستقر شدم معلوم شد که بغل دستیم وراج ترین فرد تاریخ هست. 10 دقیقه مونده به کنکور از من می پرسه از چه بخشایی امسال تو C سوال میاد! ماشالله بچه‌ها همه خدایگان آمادگی بودند و از چهره‌ها معلوم بود که چقدر با کتاب دکتر فهیمی مانوس هستند. خلاصه بهش یه دونه از شکلاتای هوبیم رو دادم، بلکه دهنش بجنبه و دست از کله ما برداره. داشتم به کلماتی چند از قرآن مجید گوش می دادم بلکه بتونم درس عربی (ببخشید معارف) رو بهتر بزنم که پشت سریم که با وزنی بالغ بر 200 کیلو نمونه‌ای مینیاتوری از رضا‌زاده بود از من پرسید چقدر درس خوندی؟ یه نگاه بش کردم، دیدم قیافش در حدی نیست که بخواد 10 دقیقه مونده به کنکور واسم برنامه ریزی تحصیلی کنه پس می‌خواد ازم سواستفاده کنه (ای بابا من که زیر این یارو له میشم!) بهش گفتم: زیاد نخوندم (آره جون عمت تو که مثل سگ درس خوندی، دیگه چرا مثله سگ دروغ میگی؟)گفت آقا دستم به دامنت من هیچی نخوندم همه‌ی امیدم به تو هست. حالا من انقدر استرس داشتم و اونقدر شکلات خورده بودم و آدرنالینم بالا بود که همچین بزنم که تمام چربی‌های طرف آب بشه ولی بش گفتم: حالا تو نگاهت رو بکن ولی من تلاشی در راستای این اهداف تو نمی کنم. خلاصه سرتون رو درد نیارم (بمیر بابا: 40 تا پاراگراف می نویسی روتم کم نمی کنی) در مورد کنکور دیگه صحبت نمی کنم، آخه گفتن به بچه های سالهای دیگه اطلاعات ندین :mrgreen: ولی همینو بگم که اینقدر هوا گرم بود اونجا و من اینقدر عرق کرده بودم که تمام لباسام چسبیده بود به صندلی. بلند نمی تونستم بشم. خلاصه هرکی بهتون گفت استرس نداشته باشین قبل کنکور حرف بیخود زده. با توجه به این شرایط مناسبی که سنجش مهیا کرده (و جا داره همینجا از همشون کیلو-کیلو قدردانی کنم) از اضطراب سنگ کوب شدن واقعا امری طبیعی محسوب می شه.
خلاصه من تمام امیدم اینه که رجایی قبول شم و از شمسی‌پور با تمام علایقی که بهش ندارم برم بیرون. می‌دونم که رجایی هم احتمالا تحفه‌ای نیست :( من همه تلاشم رو می‌کنم که یا ارشد یه دانشگاه معتبر اینجا قبول شم یا اینکه از مملکت گل و بلبل برم. بچه‌ها بی‌شوخی همه‌ی تلاشتون رو تو درسا بکنید. نگذارید که استادا راحت درس رو بپیچونن. چرا باید ریاضی که درس به این مهمی هست واسه مهندسی/علوم کامپیوتر را اون همه آدم مثل من 0 بزنن؟ برین جزوه ریاضی‌تون رو به یکی که تو یه دانشگاه (نه آموزشکده) درس خونده نشون بدین، ببینید چقدر مسخرتون می‌کنن.

*شمسی پور: The most prestigious DAKE of the world
** اقبالیان: Don't know him? everyone knows that bast*rd
*** آش خوری: مهم ترین فعالیت انجام شده در هنگام خدمت به میهن
سلام
خدا آخر و عاقبتت رو به خیر کنه جوون.
ایشاا... بری خارجه برگردی داخله معلم شی.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

honey

پست توسط honey » یک‌شنبه 18 مرداد 1388, 12:35 pm

سلام سمیرامتولد 1/11/65 (روزی که جهانیان شاد شدند ger: )
کاردانیمو از دانشگاه صنایع قزوین گرفتم
کارشناسی امتحان دادم فک کنم رتبم 1080 بشه برام دعا کنید که غیرانتفاعی تهران قبول شم plzzzz
دیگه عرضی نیست و ملالی هم نیست جز دوری شما اگر بار گران بودیم یفتیم .(به به چه ادیبانه) bil: راستی سبز باشین :wink:

funkmcs

پست توسط funkmcs » دوشنبه 19 مرداد 1388, 3:23 pm

سلام من ریاض هستم از تهران ، سال آخر کارشناسی نرم افزار کامپیوتر می خونم دانشگاه آزاد ورامین
دارم خودم را برای کارشناسی ارشد آماده می کنم
اطلاعاتم کمه در مورد کنکور نتیجتا تصمیم گرفتم ، با دوستانی که چالش کنکور را دارند ، ارتباط برقرار کنم
برای همه این فروم و در هر مقطعی که هستید آرزوی سلامتی و موفقیت را دارم
:)

آواتار کاربر
*narges*
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران

پست توسط *narges* » پنج‌شنبه 22 مرداد 1388, 1:13 pm

سلام من نرگس هستم متولد سال 68 . سال 85 وارد دانشگاه آزاد تهران شرق شدم و بعد از گذراندن 4 ترم با معدل 19.12 فارغ التحصیل شدم . sanj:
برای کنکور کارشناسی زیاد انرژی نذاشتم یعنی فقط یک ماه خوندم که با نرم افزار تخمین رتبه 3000 می شم امیدوارم بتونم یه دانشگاه غیر انتفاعی نزدیک تهران قبول شم چون اگه مجبور شم تا بهمن که شروع کارشناسی دانشگاه آزاده تو خونه در انتظار بشینم مطئنا دیوونه می شم .
در ضمن از آشنایی با شما خیلی خوشحالم bil:
در نهان به آنانی دل می بندیم که دوستمان ندارند و در آشکارا از آنان که دوستمان دارند غافلیم
و شاید....
این است دلیل تنهایی ما.

( علی شریعتی )

love_mer30

كسي ميتونه درصد هاي منو تخمين بزنه آرام و قرار ندارم مر3

پست توسط love_mer30 » یک‌شنبه 25 مرداد 1388, 8:04 am

معارف 35
ادبيات 45
مدار منطقي 20
برنامه نويسي 26
سيستم عامل30
ساختمان20
ذخيره وبازيابي40
متاسفانه بقيه درسا رو نزدم .قبلا از زحمات شما متشكرم
يكي هست تخمين بزنه با نرم افزار تو سايت هر كار كردم نشد ممنون
يكي كمكم كنهههههههههههههههههههه........ yes:
اصلا قبول مي شم.. ktb: ssb: ger: mz:

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

Re: كسي ميتونه درصد هاي منو تخمين بزنه آرام و قرار ندارم مر3

پست توسط eli » یک‌شنبه 25 مرداد 1388, 9:14 am

love_mer30 نوشته شده:معارف 35
ادبيات 45
مدار منطقي 20
برنامه نويسي 26
سيستم عامل30
ساختمان20
ذخيره وبازيابي40
متاسفانه بقيه درسا رو نزدم .قبلا از زحمات شما متشكرم
يكي هست تخمين بزنه با نرم افزار تو سايت هر كار كردم نشد ممنون
يكي كمكم كنهههههههههههههههههههه........ yes:
اصلا قبول مي شم.. ktb: ssb: ger: mz:
دوست عزیز به عنوان این تاپیک دقت کردی؟؟؟؟؟
لطفا درصدهاتو در تاپیک های مربوطه قرار بده:
http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... &start=585
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
SADRA
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: از این به بعد رشت...تا خدا واسه فردا چی بخواد!
تماس:

Re: سلام

پست توسط SADRA » دوشنبه 26 مرداد 1388, 3:22 pm

مطلب قابل عرضی نیست...خواستم سلامی عرض کرده باشم...تابستونه و فری تایم غوغا میکنه. yes:
انجمن علمی کامپبوتر دانشگاه آزاد لاهیجان1389

Science Computer Association of Lahijan
http://scal.orq.IR

kosar

پست توسط kosar » جمعه 30 مرداد 1388, 2:48 pm

کوثر 19 ساله
رتبه 350 کاردانی دانشکده شریعتی تهران
ترم دوم نرمافزار کامپیوتر

wishmaster48
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط wishmaster48 » دوشنبه 2 شهریور 1388, 5:34 pm

سلام
من توحید هستم متولد 66 اهل ارومیه
رتبه امسالم 261
id: wishmaster48@yahoo.com

آواتار کاربر
jin_kandi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط jin_kandi » دوشنبه 2 شهریور 1388, 6:43 pm

با سلام به همه دوستای گلم

من پارسا 23 سالمه - کاردانی رو رازی اردبیل خوندم سال 87 تموم کردم.

رتبه امسال کارشناسی 561 بدون سهمیه و 563 در سهمیه dd: dd:

آواتار کاربر
hamed_d12
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: كرج
تماس:

پست توسط hamed_d12 » دوشنبه 2 شهریور 1388, 7:40 pm

با سلام خدمت تمامي دوستان
من حامد فروردين هستم متولد 66/03/23
مدرك كاردانيم مكانيك هستش از دانشگاه كار قزوين
امسال كنكور كارشناسي كامپيوتر شركت كردم كه رتبم اينه :
نرم افزار : 1426
سخت افزار : 723

Hamed_It2008@yahoo.com
HamedFarvardin@gmail.com ktb: ktb:

atefeh 1
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط atefeh 1 » سه‌شنبه 3 شهریور 1388, 5:47 pm

سلام عاطفه هستم از اعضای جدید سایت.
متولد 2/1/67
کاردانی دانشگاه آزاد واحد لاهیجان خوندم
رتبه کارشناسی 12800
اصلا نخونده بودم چون هر قدرم می خوندم نمی تونستم تهران قبول شم
ایمیل: hasannia_a@yahoo.com

آواتار کاربر
DrXoX
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: تــهـران اسمم:محمد
تماس:

پست توسط DrXoX » سه‌شنبه 3 شهریور 1388, 6:13 pm

سلام

به همه ی دوستان خوش آمد می گم و امیدوارم در دانشگاه و شهر مورد علاقشون قبول بشن ما هم از قبولی شما دوستان خوشحال میشیم
str: str: str:
فقط وقتی قبول شدید بازهم به این فروم سر بزنید
ترجیح میدم با کفشهام راه برم و به خدا فکر کنم تا اینکه در مسجد بشینم و به کفشهام فکر کنم

آواتار کاربر
kermaki7
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط kermaki7 » سه‌شنبه 3 شهریور 1388, 9:05 pm

سلام
منم KERM هستم (Female) ha:
متولد 1368

فارغ التحصیل کاردانی از دانشگاه آزاد نجف آباد (نرم افزار )
رتبه ی کارشناسی 88 : 141 نرم افزار و 281 سخت افزار

با آرزوی موفقیت همه ی دوستان
str:
تحقق بخشیدن به افسانه ی شخصی یگانه وظیفه ی آدمیان است
هیچ چیز در این دنیا اتفاقی نیست

قفل شده