ایا امید برای قبولی هست ؟وضعیتم خیلی بحرانیه !دوستان کمکم کن

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
alisharapova

ایا امید برای قبولی هست ؟وضعیتم خیلی بحرانیه !دوستان کمکم کن

پست توسط alisharapova » چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388, 9:18 pm

با سلام
من تازه امروز با این سایت اشنا شدم با این که شاید درخواستم به این سایت هیچ ارتباطی نداشته باشه ولی احساس میکنم بچه های باحال این سایت حتما کمکم می کنن.
دوستان عزیز مشکل من از این قراره
من پارسال یعنی 87 در رشته تجربی کنکور سراسری و ازاد پزشکی(پزشکی تهران) رو دادم در کنکور سراسری رتبه 6201 اوردم با توجه به علاقه شدیدم به پزشکی در رشته رادیولوژی قبول شده بودم که نرفتم و در ازمون پزشکی دانشگاه ازاد رتبه 1500 اوردم که اخرین نفر قبولی رتبه 599 داشت درصدم در ازمون پزشکی دانشگاه ازاد به شرح زیر بود:
ادبیات:7/70
عربی:7/26
بینش دینی:4/73
زبان عمومی:7/62
ریاضیات:7/31
فیزیک:4/88
شیمی:7/54
زیست شناسی:8/84
که ترازم 6102 شد که اخرین نفر 6900 بود.
و در ازمون غیرپزشکی ازاد هم رتبه 4 رشته میکروبیولوژِی شدم که این مطالب برای این بود که دوستان با توجه به پایه درسی منو راهنمایی کنن.
و اما پشت کنکور موندم ولی به علت یک سری مسایل و یه افسردگی مقطعی تا به امروز یعنی 16 اردیبهشت هنوز چیزی نخوندم ازمون سراسری برام زیاد مهم نیست.قبولی در رشته پزشکی ازاد که 26 تیر برگزار میشه برام خیلی اهمیت داره دوستان لطفا یه راهنمایی حسابی بکنین.ایا با این وضعیت ازمون سراسری رو از دست دادم ایا حداقل رتبه 4000 5000 میشه اورد؟ایا تا ازمون پزشکی دانشگاه ازاد میتونم برای قبولی خودمو برسونم الان انگیزم برای درس خوندن بالاست ولی فکر اینکه دیگه زمانی نمونده و خوندن بی فایدست ازارم میده و نمیزاره شروع کنم !البته با توجه به اعمال معدل از امسال هم در ازمون ازاد و هم در سراسری رو هم اگه در نظر بگیریم معدلمم بد نیست 08/18 هست.
دوستان لطفا کمکم کنید ایا امیدی هست شما با این وضعیت باشین چی کار میکنین.چطور خودتونو میرسونید.با توجه به اینکه برای قبولی در ازمون پزشکی ازاد با اینکه سوالات اسونه ولی حداقل 2 تا 100 میخواد.
و در ضمن من سال اول تا 15 ساعت مطالعه در روز هم رکورد داشتم.
دوستان منتظر راهنمایی همتون هستم.
با تشکر

آواتار کاربر
mahboob
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: همین جا کره ی خاکی

Re: ایا امید برای قبولی هست ؟وضعیتم خیلی بحرانیه !دوستان کمکم کن

پست توسط mahboob » چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388, 11:19 pm

عزیزم هیچ وقت واسه شروع کردن دیر نیست
همین که انگیزه داری خیلی بهت کمک می کنه در ضمن درصد های خوبتو حفظ کن ودر صدهای دیگه رو هم میتونی باتمرینهای بیشتر وخوندن پی درپی یعنی موازی خوندن نه با فاصله مثلا درس ریاضیاتو هرروز بخون وهرشب تست بزن درسای عمومی هم یه روز در میون همین کارو کن و این اعتماد به نفسو داشته باش که می تونی
انشاالله پزشک شی ولی مریض نباشه که درمون کنی (شوخی کردم) ha:
اگر تنهاترین تنها شوم بازهم خدا هست.او جانشین تمام نداشته های من است.

2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 2009 » پنج‌شنبه 17 اردیبهشت 1388, 8:21 am

\hhh
آخرین ویرایش توسط 2009 در پنج‌شنبه 8 مرداد 1388, 5:30 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

zizivorujak_8rishter

پست توسط zizivorujak_8rishter » پنج‌شنبه 17 اردیبهشت 1388, 9:00 am

سلام .
من هم موافق حرف های دوستان هستم که تا اخرین لحظه باید تلاش کنیم . اگر تلاش کنیم حداقلش اینه که بعدا حسرت نمی خوری که تلاش نکردی و اینکه تجربیات زیادی در این راه بدست میاری که برای اینده ات هم خیلس مفید هست .

گاندی: مهم نیست که چقدر شکست بخوری مهم این است که بعد از هر شکست خوردنی ب خیزی

alisharapova

پست توسط alisharapova » پنج‌شنبه 17 اردیبهشت 1388, 9:53 am

با سلام
دوستان عزیز خیلی ممنون از راهنماییتون واقعا بهم انرژی + دادید.دمتون گرم
بیشتر پاسخ دوستان در این مورد بود که امید داشته باشم.حالا دوستان اگه واقعا عاقلانه و واقع بینانه به قضیه نگاه کنیم.ایا واقعا قبولی در پزشکی دانشگاه ازاد تهران در این 2.5 ماه امکان داره ؟لطفا بگید چطور بخونم
من خودم برنامم به این صورته
تا یک هفته مونده به سراسری میتونم کل کتابهامو همراه با تست تمام کنم(البته من یه صورت موازی میخوام برم جلو و بازه زمانی یک هفته هست مثلا این هفته 8 درس از ادبیات و 5فصل از زیست به این صورت برم جلو).یک هفته تا سراسری سوالات کنکور سال قبل رو بزنم بعد از سراسری 3 هفته باقی مانده تا کنکور پزشکی ازاد یک دور دیگر کتابها رو در بیام.
ایا با این برنامه امکان قبولی هست یا نه ایراد برنامه کجاست و البته دوستان من برای کنکور سال 87 کتابهامو خوب خونده بودم یعنی پایم قویه ایا با همین وضعیت امکانش هست یا نه درصدهای سال قبل رو در پست اول گذاشتم.
دوستان با اینکه من از افراد موفق زیاد شنیدم که اصل کنکور همین دو ماه باقی موندست یکی از دوستان من که الان پزشکی سراسری ارومیه میخونه قسم میخوره که 1 ماه مانده به سراسری با روزی 18 ساعت مطالعه تونسته رتبه 287 سراسری بیاره پایه درسشم مثل من بوده ؟ایا واقعا از این معجزات هست ؟نمیدونم چرا ذهنم نمیخواد قبول کنه که وقت هست.
شما کمکم کنید.با تشکر

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » پنج‌شنبه 17 اردیبهشت 1388, 11:15 am

alisharapova نوشته شده:با سلام
دوستان عزیز خیلی ممنون از راهنماییتون واقعا بهم انرژی + دادید.دمتون گرم
بیشتر پاسخ دوستان در این مورد بود که امید داشته باشم.حالا دوستان اگه واقعا عاقلانه و واقع بینانه به قضیه نگاه کنیم.ایا واقعا قبولی در پزشکی دانشگاه ازاد تهران در این 2.5 ماه امکان داره ؟لطفا بگید چطور بخونم
من خودم برنامم به این صورته
تا یک هفته مونده به سراسری میتونم کل کتابهامو همراه با تست تمام کنم(البته من یه صورت موازی میخوام برم جلو و بازه زمانی یک هفته هست مثلا این هفته 8 درس از ادبیات و 5فصل از زیست به این صورت برم جلو).یک هفته تا سراسری سوالات کنکور سال قبل رو بزنم بعد از سراسری 3 هفته باقی مانده تا کنکور پزشکی ازاد یک دور دیگر کتابها رو در بیام.
ایا با این برنامه امکان قبولی هست یا نه ایراد برنامه کجاست و البته دوستان من برای کنکور سال 87 کتابهامو خوب خونده بودم یعنی پایم قویه ایا با همین وضعیت امکانش هست یا نه درصدهای سال قبل رو در پست اول گذاشتم.
دوستان با اینکه من از افراد موفق زیاد شنیدم که اصل کنکور همین دو ماه باقی موندست یکی از دوستان من که الان پزشکی سراسری ارومیه میخونه قسم میخوره که 1 ماه مانده به سراسری با روزی 18 ساعت مطالعه تونسته رتبه 287 سراسری بیاره پایه درسشم مثل من بوده ؟ایا واقعا از این معجزات هست ؟نمیدونم چرا ذهنم نمیخواد قبول کنه که وقت هست.
شما کمکم کنید.با تشکر
سلام دوست عزیز
تو زندگیم و البته به خصوص زندگی تحصیلیم اتفاقاتی رو خدا واسه ام رقم زده که واسه من از معجزه هم بالاتر بوده.
همیشه سعی کن یه حقیقتی رو پشتت داشته باشی بزرگتر از همه چیز و همه کس که بتونی بهش تکیه کنی.
از خدا بخواه.
یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

آواتار کاربر
mahboob
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: همین جا کره ی خاکی

پست توسط mahboob » پنج‌شنبه 17 اردیبهشت 1388, 2:57 pm

منم با پیرکاردانی موافقم دوست عزیز به خدا توکل کن واستارتو بزن
روزای اول میتونی کمتر بخونی تا خسته و زده نشی بعد به مراتب ساعت مطالعه ات رو بالا ببر دوستت تونست توهم به یاری خدا می تونی
پیروز باشی
اگر تنهاترین تنها شوم بازهم خدا هست.او جانشین تمام نداشته های من است.

amin86
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط amin86 » یک‌شنبه 10 خرداد 1388, 1:11 am

روی دوروس عمومی و اونایی که پایت قویه تمرکز کن

قفل شده