شما كدوم را انتخاب ميكنيد؟ غير انتفاعي يا علمي كاربردي

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

غير انتفاعي يا علمي كاربردي

غير انتفاعي
4
57%
علمي كاربردي
3
43%

مجموع رأی ها: 7

آواتار کاربر
webnevis
محل اقامت: WWW

شما كدوم را انتخاب ميكنيد؟ غير انتفاعي يا علمي كاربردي

پست توسط webnevis » یک‌شنبه 30 فروردین 1388, 10:01 am

سلام دوستان ssb:
به نظر شما از نظر مدرك و سطح علمي ادامه تحصيل در علمي كاربردي بهتره يا غير انتفاعي؟

آواتار کاربر
DrXoX
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: تــهـران اسمم:محمد
تماس:

Re: شما كدوم را انتخاب ميكنيد؟ غير انتفاعي يا علمي كاربردي

پست توسط DrXoX » چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388, 1:32 am

به نظر من هر جا بری اگه خودت تلاش کنی می تونی پیشرفت کنی حالا چه روزانه ، چه شبانه، چه غیر

انتفاعی چه علمی کاربردی چه آزاد و...

این بحث ها هم جز این که یه عده ای رو دل سرد کنه مثلا یکی بگه فلان دانشگاه خوب نیست و .... چیزی

نداره فقط به فکر این باشید که هر جا هستید بهترین باشید . با تلاش خودتون نتیجه زحماتی که چندین

سال کشیدین رو بگیرید yes:
ترجیح میدم با کفشهام راه برم و به خدا فکر کنم تا اینکه در مسجد بشینم و به کفشهام فکر کنم

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

Re: شما كدوم را انتخاب ميكنيد؟ غير انتفاعي يا علمي كاربردي

پست توسط reza-1365 » پنج‌شنبه 17 اردیبهشت 1388, 6:50 pm

دوستان من قبلا رو این حرفها خیلی اهمیت می دادم مثلا می گفتم ازاد اینجوری هستش یا سراسری

فلان یا علمی کاربردی خرابه این ها همش حرفه و بستگی به خود ادم داره. من خودم پیام نور

می خونم از اونجا سخت تر هیچ جای دیگه ای وجود نداره این رو بدون تعصب می گم ولی یه دوست

دارم تو دانشگاه علمی کاربردی خانه گارگر یه شهرستانی درس میخونه اونقدر رو برنامه نویسی دات

نت مسلطه و یه برنامه هایی می نویسه که پیام نور سهله از صنعتی امیر کبیر هم سطحش بالاتره

الان20 میلیون تومان گرفته واسه مخابرات برنامه نویسی می کنه واسه 6 ماه بعد از این هم یه کار

از اداره انتقال خون گرفته به نظر من هر کسی بیشتر بخونه بیشتر تلاش کنه اون برنده واقعی هستش

و فرقی نمی کنه ازاد باشه علمی کاربردی غیر انتفایی شمسی پور یا صنعتی شریف ادم اگه به

رشته ای که می خونه ایمان داشته باشه برنده و در اینده موفق میشه اون هم رشته ما که به نظر بنده

الان از تمام رشته های دانشگاهی بالاتره باور کنین از هر رشته ای. و این حرف که می گن فلان دانشگاه

این جوری هستش یا اونجوری یا از علم چیزی نمی دونه یا بیسواده. درسته دانشجویان مثلا شمسی

پور با دانشگاه علمی کاربردی خانه گارگر قابل مقایسه نیست ولی تو بین دانشجویان همین خانه گارگر

دانشجویانی وجود داره که از شمسی پور و رجایی هم بهترن.
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

قفل شده