نمیدونم کدوم کتاب بهتره

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
داود
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: ساری

نمیدونم کدوم کتاب بهتره

پست توسط داود » پنج‌شنبه 27 فروردین 1388, 3:00 pm

سلام خسته نباشید--چند تا سوال داشتم لطفا منو راهنمایی کنید ..من میخوام واسه کنکور کاردانی به کارشناسی88 کامپیوتر دانشگاه آزاد 29 آذر خودمو اماده کنم --نمیدمنم واسه تخصصی ها کتابهای درس و کنکور آقای مقسمی بگیرم یا درس و کنکور سریع .کدوم بهتره؟..یه سوال دیگه فقط همین کتابهارو بخونم کافیه ؟قبول میشم؟ فقط سر فصل های کنکورو بخونم؟؟؟؟؟برای دروس عمومی و اختصاصی شما چی پیشنهاد میکنید؟----وقتم واسه درس خوندن کم نیست؟---کلاسم نمیخوام برم خودم میخوام بخونم---لطفا منو راهنمایی کنید --میخام درس شروع کنم---با تشکر--
امضا که ندارم انگشت هم نمیزنم چون کثیف میشه

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: نمیدونم کدوم کتاب بهتره

پست توسط mojtabapc » جمعه 28 فروردین 1388, 4:40 pm

داود نوشته شده:سلام خسته نباشید--چند تا سوال داشتم لطفا منو راهنمایی کنید ..من میخوام واسه کنکور کاردانی به کارشناسی88 کامپیوتر دانشگاه آزاد 29 آذر خودمو اماده کنم --نمیدمنم واسه تخصصی ها کتابهای درس و کنکور آقای مقسمی بگیرم یا درس و کنکور سریع .کدوم بهتره؟..یه سوال دیگه فقط همین کتابهارو بخونم کافیه ؟قبول میشم؟ فقط سر فصل های کنکورو بخونم؟؟؟؟؟برای دروس عمومی و اختصاصی شما چی پیشنهاد میکنید؟----وقتم واسه درس خوندن کم نیست؟---کلاسم نمیخوام برم خودم میخوام بخونم---لطفا منو راهنمایی کنید --میخام درس شروع کنم---با تشکر--
بابا رفیق این سوالاتی که شما داریر مطرح میکنید بارها و بارها در تاپیک های مختلف بحث و گفتگو شده.
باور کن با اولین سرچ به جوابت میرسی.
سرچ سرچ سرچ دانش جو :mrgreen:

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

Re: نمیدونم کدوم کتاب بهتره

پست توسط Sina-S » جمعه 28 فروردین 1388, 7:43 pm

با سلام

شما می توانید در پست های مشابه جواب کامل خود را بگیرید اما در یک دید کلی :
کتاب تخصصی : گسترش علوم پایه
کتاب عمومی : مدرسان شریف
جزوه های پارسه هم مناسب هستند...