سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: سوالات شما در مورد علمی کاربردی

پست توسط mojtabapc » پنج‌شنبه 17 بهمن 1387, 9:02 am

دوست عزیز ممنون از لطفت. من هم برای شما و سایر بچه های سایت آرزوی موفقیت در کنکور علمی کاربردی میکنم و انشالله هیچکس بعد از اعلام نتایج ناراحت نباشه خصوصا دوستان زحمت کشی مثل شما که درصدهای احتمالی خوبی هم زدید.انشالله

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » پنج‌شنبه 17 بهمن 1387, 11:36 am

سلام
بچه ها اینم آخرین خبر
متن پيام: سلام
تو اين خبر ها از رپيس علمي کاربردي شنيدم هفته آخر بهمن نتايج کنکور کارداني به کارشناسي علمي کاربردي رو اعلام مي کنيد.
مي خواستم بدونم تا قبل از 22 بهمن اعلام ميکنيد.
آيا اين تقاضاي گواهي قبولي که نوشتيد و من انتخاب کردم فقط در کنکور سراسري امکان داره يا نه من هم مي تونم درخواست گواهي قبولي بکنم.
آيا بايد از اين جا تقاضا بدم يا کار اداري داره؟
آيا اصلا گواهي قبل از اعلام نتايج داده ميشه؟
شماره داوطلبي رو هم بايد داشته باشم؟
خواهشا نتايج رو قبل از انتهاي اسفند اعلام کنيد.
يا علي
پاسخ: نتايج اين ازمون تا پايان بهمن ماه از طريق سايت سازمان اعلام خواهد شد.
امضا کننده:
نام واحد: کارشناس روابط عمومي
============
یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط miladnasa2004 » پنج‌شنبه 17 بهمن 1387, 1:08 pm

پیر کاردانی نوشته شده:سلام
بچه ها اینم آخرین خبر
تو اين خبر ها از رپيس علمي کاربردي شنيدم هفته آخر بهمن نتايج کنکور کارداني به کارشناسي علمي کاربردي رو اعلام مي کنيد.
آيا اين تقاضاي گواهي قبولي که نوشتيد و من انتخاب کردم فقط در کنکور سراسري امکان داره يا نه من هم مي تونم درخواست گواهي قبولي بکنم.
يا علي
امضا کننده:
============
یا علی
ممنون از پیگیریت انشالله زودتر بیاد تا همه از این دو دلی آزاد یا علمی کاربردی در بیایم bil:

ولی جالب بدونم شماره داوطلبی می خواد یا نه چون من یادم رفت شماره داوطلبی رو ور دارم ger: khk: حتما باید باشه khk: shd:
زندگی چیست ؟

زندگی رسم خوشایندیست

زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ

پرسشی دارد اندازه عشق

زندگی چیزی نیست که لبه طاقچه عادت از یاد من و تو برود

زندگی ضرب زمین در ضربان دل ماست

زندگی سوت قطاریست که در خواب پلی می پیچد

آواتار کاربر
سکوت سحر
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط سکوت سحر » پنج‌شنبه 17 بهمن 1387, 3:32 pm

سلام خوبید؟یعنی چی می تونید گواهی قبولی بدید یا نه ؟من این قسمت نفهمیدم پیر کاردانی
درک ظرافت احساس آدمها مثل شنیدن صدای پای مورچه است از روی بام

هر که در این سرا در آید نانش دهید
واز ایمانش مپرسید
چه آنکس که به درگاه باریتعالی
بجان ارزد
البته بر خوان بوالحسن به نان ارزد
. (ابوالحسن خرقانی)

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » پنج‌شنبه 17 بهمن 1387, 4:04 pm

سکوت سحر نوشته شده:سلام خوبید؟یعنی چی می تونید گواهی قبولی بدید یا نه ؟من این قسمت نفهمیدم پیر کاردانی
سلام تا اونجا که من می دونم این از خدمات ماله این بچه های سراسریه اما ما هم گفتیم شاید شد.
این گواهی ها رو در مواقعی میدن که هنوز یا لیست قبولی به مرکز مورد نظر ارسال نشده یا شما به این گواهی واسه ارتقآء شغلی یا استخدام از این جور چیزا احتیاج داری.
به نظر من که انا میاد.
بعدم من می خواستم ببینم چه جوریاست.
اگه سایت سنجش رو ببینید می بینید که دیگه هر چی واسه اعلام داشتن گفتن.
بعدم این آخری یعنی نیمه متمرکز رو هم اعلام کردن.
به احتمال زیاد حالا نوبت علمی کاربردیه چون 1 هفته دیگه باز می خورن به شروع آزمون ارشد و درگیری های اون.
امیدوارم این خیالات ما به حقیقت بپیونده.
دوستان راستی من امروز رفتم این آزاد خراب شده گفت معلوم نیست بعد از ثبت نام تا چند روز بعد کد برای نظام وظیفه ارسال بشه.
گفت به احتمال زیاد هم ثبت نام تا 23 24 بهمن تمدید میشه.
یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » پنج‌شنبه 17 بهمن 1387, 7:40 pm

پیر کاردانی نوشته شده:سلام
بچه ها اینم آخرین خبر
يا علي
امضا کننده:
============
یا علی
ممنون بابت اطلاع رسانی پیر کاردانی عزیز و گزارشات لحظه به لحظه دوست عزیزمون nme .

khoobzilla
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط khoobzilla » جمعه 18 بهمن 1387, 6:42 am

بابا بس کنید دیگه - حالا ما یه چیزی گفتیمااااااااااا
بگین دقیق جوابا کی میاد؟؟
اگه تا قبل ثبت نام آزاد بیاد باید ثبت نام با تاخیر کنیم(یعنی ترم مهر 88 سر کلاس بشینیم دیگه) آره؟

^^^^^ KAMELTARIN MANBAE RESHTE COMPTER (kardani Be karshenasi) ^^^^^^

Salam - Khoobin?
omadam khaste nabashid begam behetoono begam:
age kasi khaast behesh begin - Makhsoose kasai ke Mikhaan Ketab Bekharano Takmil konano Kharj alaki vase Class Raftano Azmoono Nadan choon man bejaashoon dadam - Faghat 3mah Vaght mikhad
avalin jao kasi hastin ke Migam
bekhoda moft midam choon Mikham Ghabze Mobilamo Bedam :D bad joor bepoolesh niyaz daram { poorsaante Shoma ham Mahfooze ;) }

Manbae Tamame Dooroose Takhasosi & Omimiy Reshte Computer{Kardani be karshenasi}
Be nazar Hame Khoda Vakili Kameltarine
Shamele :

~~~PARSE~~~ : Tamame Ketabha Va jozvehaye Omoomi va Takhasosi 87 : (VB-C,C++-Sakhteman-Zakhire-MedarManteghi-System Amell-ZabanTakhasosi-Riyazi-Amar-Adabiyat-Maref-Zaban Omomi)
~~~PARSE~~~ : Hame 10 Marhale Azmoona 87 Parseh + CD Hal Testa + jozvehaye Takmili Ketabha
~~~DAY SYSTEM~~~ : Jozvehaye Doroose Takhasoosiye ostad Yousefi 87 (C++,Zakhire,Sakhteman) + Jozveha & Testa Riyazi (1300Test) Ostad AkhoondPour&Morshedi
~~~OTher~~~ : Ketab Zakhire Rohaanie Raankoohi + Ketab Majmooe Soalat Shadkaam + Ketab Majmoe Soalat Dooroose Takhasosiye Moghassemi

GHEYMAT HAMASHOON : 90.000 Toman
Khodaee Kamtar az Nesfe Chizi Ke vase Khodam Dar oomade - Mitoonin berin Gheymat Begirin(Faghat Classe Riyazi&C++ DaySYstem Balatar az 200,000 Toman Dar Miyad)

MyTel : 0936 465 7545 (MohammadReza)
Didaneshoon Zarari Nadare

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » یک‌شنبه 20 بهمن 1387, 6:59 pm

معاون سازمان سنجش در گفت‌وگو با فارس:
نتايج آزمون‌هاي دانشگاه جامع پنج‌شنبه اعلام مي‌شود

خبرگزاري فارس: معاون سازمان سنجش گفت: نتايج سيزدهمين آزمون دوره‌هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي روز پنج‌شنبه هفته جاري اعلام مي‌شود.

حسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با بيان اين‌كه سيزدهمين آزمون سراسري دوره‌هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي با حضور 373 هزار نفر داوطلب برگزار شد،‌ افزود: اين آزمون در مقطع كارداني در 188 رشته، هزار و 318 كد رشته محل و ظرفيت پذيرش 76 هزار نفر بود.
وي گفت: پذيرش دانشجو در مقطع كارداني در 4 گروه، صنعت در 93 رشته و 551 كد رشته محل، كشاورزي در 42 رشته و 308 كد رشته محل، مديريت و خدمات اجتماعي در 37 رشته و 351 كد رشته محل و فرهنگ و هنر در 16 رشته و 108 كد رشته محل بود.
معاون سازمان سنجش در ادامه اظهار داشت: آزمون در مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته در 109 رشته، 657 كد رشته محل و ظرفيت پذيرش 34 هزار و500 نفر انجام شد.

لینک منبع خبر: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8711200440

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » یک‌شنبه 20 بهمن 1387, 9:31 pm

mojtabapc نوشته شده:معاون سازمان سنجش در گفت‌وگو با فارس:
نتايج آزمون‌هاي دانشگاه جامع پنج‌شنبه اعلام مي‌شود

خبرگزاري فارس: معاون سازمان سنجش گفت: نتايج سيزدهمين آزمون دوره‌هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي روز پنج‌شنبه هفته جاري اعلام مي‌شود.

حسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با بيان اين‌كه سيزدهمين آزمون سراسري دوره‌هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي با حضور 373 هزار نفر داوطلب برگزار شد،‌ افزود: اين آزمون در مقطع كارداني در 188 رشته، هزار و 318 كد رشته محل و ظرفيت پذيرش 76 هزار نفر بود.
وي گفت: پذيرش دانشجو در مقطع كارداني در 4 گروه، صنعت در 93 رشته و 551 كد رشته محل، كشاورزي در 42 رشته و 308 كد رشته محل، مديريت و خدمات اجتماعي در 37 رشته و 351 كد رشته محل و فرهنگ و هنر در 16 رشته و 108 كد رشته محل بود.
معاون سازمان سنجش در ادامه اظهار داشت: آزمون در مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته در 109 رشته، 657 كد رشته محل و ظرفيت پذيرش 34 هزار و500 نفر انجام شد.

لینک منبع خبر: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8711200440

مرسی واقعا دستت درد نکنه از اطلاع رسانی به موقع شما
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

Aviator
محل اقامت: SHIRAZ
تماس:

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

پست توسط Aviator » جمعه 25 بهمن 1387, 12:46 am

سلام دوستان . متاسفانه من با توجه به اینکه تخصصی ها رو عالی زدم قبول نشدم . من شیرازی هستم و می خواستم شیراز قبول بشم . وقتی یاد صحنه هایی که سر جلسه از تقلب می دیدم می افتم واقعا ناراحت می شم . وقتی داشتم جلسه رو ترک می کردم چشم افتاد به یکی از کلاسهایی که حداقل 8 نفر در حال مذاکره با هم بودن برای پیدا کردن جواب های صحیح . خوب آیا این انصاف هست ؟ به هر حال من می خوام بدونم که علمی کاربردی تکمیل ظرفیت داره یا نه ؟ اگر داره آیا شهری مثل شیراز با توجه به داوطلب زیاد امکان داره که نیازی به تکمیل ظرفیت داشته باشه ؟ و اصلا چه زمانی ما باید منتظر تکمیل ظرفیت باشیم با تجربه ای که از سالهای گذشته حاصل شده ؟
من برای مردمی که از پرواز و گوش فرا دادن به موسیقیهای قوی محرومند متاسفم.

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

Re: تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

پست توسط reza-1365 » جمعه 25 بهمن 1387, 2:30 am

Aviator نوشته شده:سلام دوستان . متاسفانه من با توجه به اینکه تخصصی ها رو عالی زدم قبول نشدم . من شیرازی هستم و می خواستم شیراز قبول بشم . وقتی یاد صحنه هایی که سر جلسه از تقلب می دیدم می افتم واقعا ناراحت می شم . وقتی داشتم جلسه رو ترک می کردم چشم افتاد به یکی از کلاسهایی که حداقل 8 نفر در حال مذاکره با هم بودن برای پیدا کردن جواب های صحیح . خوب آیا این انصاف هست ؟ به هر حال من می خوام بدونم که علمی کاربردی تکمیل ظرفیت داره یا نه ؟ اگر داره آیا شهری مثل شیراز با توجه به داوطلب زیاد امکان داره که نیازی به تکمیل ظرفیت داشته باشه ؟ و اصلا چه زمانی ما باید منتظر تکمیل ظرفیت باشیم با تجربه ای که از سالهای گذشته حاصل شده ؟

دوست من امیدتون به خدا باشه و نگران و ناراحت نباشین من هم پارسال وضعیت شما رو داشتم ازاد نتونستم

برم و علمی کاربردی افتادم ولی یکم تلاش و کار موفق شدم دوست من متاسفانه بازرس های امتحان نمی دونم

اومدن واسه چی این دیگه عادی شده تکمیل ظرفیت معلوم نیست پارسال که نداشتند امسال رو نمی دونم

سال 86 تمام دانشگاههایی که زیر نظر سازمان سنجش بودند تکمیل نگرفتند ولی سراسری امسال چرا تکمیل

داشت شاید به احتمال 90 درصد امسال تکمیل ظرفیت داشته باشیم
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

moshtagh
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: زیر گنبد نیلی

Re: تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

پست توسط moshtagh » جمعه 25 بهمن 1387, 12:51 pm

سلام بچه ها.متاسفانه من قبول نشدم با وجود اینکه به نظر خودم امتحانمو خوب داده بودم. :cry:
من منتظر تکمیل ظرفیت هستم.
به غیر از خدا به چه کسی می توان دل بست که دلواپس بود اما دلواپسی نداشت
kahkeshoon

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » شنبه 26 بهمن 1387, 7:11 pm

معرفي برگزيدگان سومين جشنواره ملي علمي كاربردي

در سومين جشنواره ملي علمي كاربردي از 6 كارآفرين نمونه ، يك كارآفرين قابل تقدير، 4 مدرس نمونه، 13 دانشجوي نمونه ، 3 مدير تلاشگر نظام علمي كاربردي و 5 مركز نمونه دانشگاه جامع علمي كاربردي از بين 1123 كانديدا ، تقدير شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي جواد رنجبر ، محمد حسين سالمي نيا ، آيتاله اميني جونقاني در گروه صنعت ، رضا ذوالفقاري ، محمد ميرجليلي ، بهاره درويشي در گروه كشاورزي به عنوان كارآفرينان نمونه ، محمدرضا روشي در گروه صنعت به عنوان كارآفرين قابل تقدير معرفي شدند.

در بخش دانشجوي نمونه در گروه هنر روح انگيز شمس، رسول حاجي زاده، اصغر كلابي ، در گروه صنعت عباس نيك نفس ، ‌ميترا شفيعي نهر خلجي ، حميد ظفر تواناعلمي ، در گروه خدمات اجتماعي ايرج نظافتي، مهران صفاري پژوه ، محمد كوچكي ورنوسفادراني و در گروه كشاورزي نيز سارا نادري، عطيه رحيمي، علي ادريس زاده جرفيان و محمد تكتاز برگزيده شدند.

دكتر عزيزاله كمال زاده، دكتر بهروز ظفرمند، دكتر مسعود ميرمحمد صادقي، دكتر مهران ياسمي به عنوان مدرس نمونه و دكترمجتبي رجب بيگي، دكتر علي اكبر افضليان و خسرو هدايتي به عنوان مديران تلاش گر نظام علمي كاربردي معرفي شدند.

در بخش مركز نمونه ، مركز آموزش علمي كاربردي علمي صنعتي خراسان رضوي، موسسه آموزش عالي علمي كاربردي هلال ايران، مركز آموزش علمي كاربردي جهاد كشاورزي يزد، مجتمع عالي آموزش و پژوهشي صنعت آب و برق خوزستان و مركز آموزش علمي كاربردي ساپكو انتخاب شدند.

ضمن اینکه موسسه آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان بعنوان موسسه برتر سال 1387 از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزیده شد.

منبع: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

a_jf
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط a_jf » دوشنبه 28 بهمن 1387, 12:09 am

سلام یه سوال فوری
ktb:
آیا با مدرک کارشناسی علمی کاربردی میشه در هر دانشگاهی(سراسری-آزاد و پیام نور)کارشناسی ارشد رو خوند ؟
لطفا هرچه زودتر راهنمایی کنید.با تشکر(فوری)

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » دوشنبه 28 بهمن 1387, 12:38 am

a_jf نوشته شده:سلام یه سوال فوری
ktb:
آیا با مدرک کارشناسی علمی کاربردی میشه در هر دانشگاهی(سراسری-آزاد و پیام نور)کارشناسی ارشد رو خوند ؟
لطفا هرچه زودتر راهنمایی کنید.با تشکر(فوری)
شما اگر یه خورده سرچ میکردید حتما جواب سوالتون رو پیدا میکردید چون خیلی در موردش بحث و صحبت شده. bil:
بله دوست عزیز شما با مدرک کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی در هر دانشگاه دیگه ای در مقطع کارشناسی ارشد میتونید شرکت کنید.
یکی از آشنایان من مدرکش کارشناسی علمی کاربردی بوده حالا داره ارشد کامپیوتر دانشگاه امیر کبیر درس میخونه.

قفل شده