بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
saman137
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

Re: بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

پست توسط saman137 » جمعه 4 بهمن 1387, 6:24 pm

meli نوشته شده:یکی منو دلداری بدهههه!!! kis:
گننننندد زدمممممم
تازه رودهنم زددددمممم kis:
حالا چیکار کننننم؟ khk:
دوست عزیز تا آمدن نتایج هیچ چیز مشخص نیست
در ناامیدی بسی امید است
روحیه خودتون رو حفظ کنید
براتون آرزوی موفقیت و قبولی دارم

mina.n_88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mina.n_88 » جمعه 4 بهمن 1387, 6:28 pm

من از حنا و sp1 عزيز تشكر مكنم كه من را راهنمايي كرديد...و جواب حنا خانم را توي تايپيك علمي كاربردي گذاشتم.

من خودم از اين آدمايي نيستم كه براي مدرك درس بخونم و دوست دارم يه جايي درس بخونم كه فقط يه چيزي ياد بگيرم يعني استاد پايه باشه خيلي سطحش بالا باشه و بقيه اش هم خودم ميرم دنبالش .....جاش برام مهم نيست كجا فقط اساتيد معتبر.....ولي پدرم ميگi آدم اگه ميخواد ماهي بگيره بهتره بره از دريا ....بركه و جوي فايده نداره.....

به نظر من و همه جا هم خوب داريم وهم بد ....مثلا ما تو آزاد يه استاد داشتيم كه زبان وي بي درس ميداد واز روي كتاب جعفرنژاد قومي به يكي ميگفت بخون وبه بقيه ميگفت گوش كنيد.... و اين كتاب همه اش غلط بود!!!

بعدشم ميگفت از روي كتاب برنامه اش را بنويسيد و ما بعد از 3 صفحه تايپ جواب نميگرفتيم و ميگفت ميرم بررسي ميكنم آخر ترم جوابتون را ميدم!!! يه امتحان مسخره اي گرفت كه من شدم 15 و معدلم را همين درس تركوند....و استاد گرافيكمون كه از همه مسخره تر......رفتم توي دروس ارائه شده دانشگاه خوراسگان ميبينم اونجا هم هستش به خاطر اينم كه شده حاضرم نرم(شوخي)....

و اما استاد سي ......ايشون واقعا نابغه بودند من خيلي مديون ايشون هستم...تمام مباحث درس ساختمان داده در حد خيلي بالا باما كار ميكردند.....ما برنامه هامون را به جاي آرايه با ليستهاو اشاره گرها مينوشتيم ...حدف ،اضافه،مرتب....درخت.....شي گرايي وكلاس ....و هر چي كه فكرش را بكنيد در حد عالي وتازه به جاي تعطيلات هم جبراني ميگذاشتند و چند تا جلسه ي اضاف تر ....

mina.n_88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mina.n_88 » جمعه 4 بهمن 1387, 6:33 pm

سه شنبه ميشه اول هفته yes: ....نميدونستم! اول هفته ي خوبي داشته باشيد...

ولي من بازم به حرف اينا اطمينان ندارم....هفته يآخر دي كجا....هفته ي دوم بهمن كجا؟؟

من هيچي از داستان زندگي دايي امين نفهميدم.......نگفتيد درصدهاتون را....ان شاالله كه قبول ميشيد.ولي شما كه هي از اين رشته يه اون رشته پريديد بهتر بود يه باره از اول دبستان شروع ميكرديد baba: ...املاتونم قوي ميشد. ktb:

satar660
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran

پست توسط satar660 » جمعه 4 بهمن 1387, 7:02 pm

سلام
مینا خانم درست می گه
هر واحد دانشگاهی هم استاد خوب داره هم بد
مثلا من خودم کاردانی تو اسلامشهر خوندم
تو درس کارگاه شبکه یه استاد داشتیم که هیچی بلد نبود و بجای درس دادن نصب لینوکس یاد میاد و چون این درس امتحان نداشت 15 نمره برای تحقیق(استاد گوگل) و 5 نمره برای حضور در کلاس قرار داده بود
ولی تو درس مهندسی نرم افزار یه استاد داشتیم یو ام ال رشنال رز یاد میاد و کلاسهای فوق العاده هوش مصنوعی نالج بیس پرولوگ لیسپ و.... می ذاشت و بار علمیش خیلی خیلی زیاد بود خودش مدیر پروژه بود از پروژه های انجام شده می گفت و .....
خیلی استاد گلی بود من همیشه دعاش می کنم چون باعث شد من به سمت هوش مصنوعی برم و ایشالا برای ارشد می خوام هوش بخونم
آنچه هستی هدیه خداوند به توست و آنچه میشوی هدیه تو به خداوند پس بی نظیر باش

آواتار کاربر
engineer
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران-تهرانپارس
تماس:

پست توسط engineer » جمعه 4 بهمن 1387, 7:11 pm

باسلام .
من یه مقدار درگیر هستم بچه ها چند روزه وقت نشد پست هاتی قبل رو خوب بخونم . ببینم کجا اعلام شد که سه شنبه؟ منبع رو اعلام کنید لطفا"
یا حق
غم و شادي در يک خانه زندگي مي کنند به آهستگي شادي کن تا غم بيدار نشود
Ymsgr: er.engineer68

katrin63
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط katrin63 » جمعه 4 بهمن 1387, 7:15 pm

سلام به همه گی

اقا امین که انتخاب اولتو دزفول زدی میشه درصداتو بگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم انتخاب اولمو دزفول زدم شاید همکلاسی بشیم
بچه ها دانشگاه ازاد کی می دونه ترمی چند می شه شهریش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه من خیلی مشکل شهریه دارم من مریضم هستم و خرج بیماریمم خیلی هستش که حالا حالاها باید پام تو مطب دکتر باشه و کلی خرج کنم برام دعا کنید بیماری من درمان قطعی نداره برام دعا کنین نمی دونم با این وضع اینده من چی می شه دارم دیونه می شم به خدا
امیدوارم همتون قبول بشین اینو بدونین که قبولی کنکور مشکل بزرگی نیست خیلی مسائل تو زندگیه که ممکنه ادمو داغون کنه خدارو شکر کنید که سالمین

satar660
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran

پست توسط satar660 » جمعه 4 بهمن 1387, 7:24 pm

katrin63 نوشته شده:سلام به همه گی

بچه ها دانشگاه ازاد کی می دونه ترمی چند می شه شهریش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه من خیلی مشکل شهریه دارم من مریضم هستم و خرج بیماریمم خیلی هستش که حالا حالاها باید پام تو مطب دکتر باشه و کلی خرج کنم برام دعا کنید بیماری من درمان قطعی نداره برام دعا کنین نمی دونم با این وضع اینده من چی می شه دارم دیونه می شم به خدا
امیدوارم همتون قبول بشین اینو بدونین که قبولی کنکور مشکل بزرگی نیست خیلی مسائل تو زندگیه که ممکنه ادمو داغون کنه خدارو شکر کنید که سالمین
شهریه نزدیک 900 تومن میشه ترمی
به خدا توکل کن اصلا نگران بیماریت نباش ایشالا امام زمان شفات بده
آنچه هستی هدیه خداوند به توست و آنچه میشوی هدیه تو به خداوند پس بی نظیر باش

azad87

پست توسط azad87 » جمعه 4 بهمن 1387, 7:37 pm

آره منم حتما دعا میکنم واقعا بزرگترین نعمتی که داریمو قدرشو نمیدونیم سلامتیه..ایشالا زودی خوب میشین..شهریه هم دورو بره 700 هست نه 900

آواتار کاربر
saman137
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط saman137 » جمعه 4 بهمن 1387, 8:21 pm

engineer نوشته شده:باسلام .
من یه مقدار درگیر هستم بچه ها چند روزه وقت نشد پست هاتی قبل رو خوب بخونم . ببینم کجا اعلام شد که سه شنبه؟ منبع رو اعلام کنید لطفا"
یا حق
سلام مهندس عزیز
منبع خبر اینجاست

http://www.mehrnews.ir/NewsPrint.aspx?NewsID=821228

موفق باشی

آواتار کاربر
saman137
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط saman137 » جمعه 4 بهمن 1387, 8:27 pm

سکوت سحر نوشته شده:من که دارم دق می کنم تا 8 ام من در حال دق کردنم khk:

سلام سحر خانوم
بابا 4 روز که چیزی نیست تازه تقریبا 3 روز
میتونید سرتون رو به بازی کتاب فیلم اینترنت و ... گرم کنید تا سخت نگذرد
تازه اینا یه چیزی گفتن ممکنه 8 بگن اول هفته آینده تا بچه های که گیر دادن چرا اول هفته نیامده راضی بشن ssb:
من میگم چرا رو سایت خود دانشگاه رسما اعلام نمیکنن؟
به نظرم آقاهه خواسته یه چیزی گفته باشه
موفق باشید

آواتار کاربر
saman137
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط saman137 » جمعه 4 بهمن 1387, 9:08 pm

دوست عزیز از اینکه با توجه به مشکلاتی که گفتید دارین ولی درس رو در اولویت قرار میدین واقعا جای تشکر داره
مشکلات در زندگی همه هست و همونطور که گفتید عدم قبولی در کنکور هم بزرگترین مشکل نیست
چه بسا هستند کسانی که از نظر جسمی سالم هستند ولی مشکلات فراوانی دارند که اصلا از زندگی هیچ لذتی نمیبرند و من و شما نمیشناسیم
همه ما فکر میکنیم ما بزرگترین مشکل رو داریم ولی در مواقعی میبینیم هستند کسانی با مشکلات سخت تر و حاد تر
براتون از خداوند و امام رضا آرزوی سلامتی دارم
مطمئن هستم هیچ مشکلی در تهیه شهریه آزاد براتون پیش نمیاد چون خداوند بزرگترین حلال مشکلات است
امیدوارم با حضور در دانشگاه و سختکوشی و تلاش فوق العاده همه رو مبهوت هوش سرشار خود کنید
موفق باشید

آواتار کاربر
سکوت سحر
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط سکوت سحر » جمعه 4 بهمن 1387, 9:14 pm

سلام کاترین جان امیدوارم زود خوب شی
همه مریضا خوب شن
ای اقا سامان بدجوری دلهره دارم .حالم خوش نیست دیگه
راستی انتخاب اول من تویسرکان است کی تویسرکان زده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ ger:
درک ظرافت احساس آدمها مثل شنیدن صدای پای مورچه است از روی بام

هر که در این سرا در آید نانش دهید
واز ایمانش مپرسید
چه آنکس که به درگاه باریتعالی
بجان ارزد
البته بر خوان بوالحسن به نان ارزد
. (ابوالحسن خرقانی)

آواتار کاربر
engineer
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران-تهرانپارس
تماس:

پست توسط engineer » جمعه 4 بهمن 1387, 9:17 pm

با سلام .
سامان عزیز خیلی ممنون بابت منبع . امیدوار هستم که این حرف صحت داشته باشه و دوباره ... آره .

دوست من نا امید نباش و این یادت باشه که:
هرگز کسي نخواهد توانست قفلي بدون کليد بسازد، از اين رو خداوند کسي را با مشکلي بدون راه حل مواجه نخواهد ساخت
امیدتان به خدا باشد . انشاالله که سلامتی خود را به دست آورید .
یا حق
غم و شادي در يک خانه زندگي مي کنند به آهستگي شادي کن تا غم بيدار نشود
Ymsgr: er.engineer68

2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 2009 » جمعه 4 بهمن 1387, 9:37 pm

دوستان تا 3 روزه دیگه نتایج میاد یه عده قبول شدن یه عده قبول نشدن اونایی که قبول شدن تا روزه ثبت نام خیلی خوشحالن

اگه هم خیلی مثبت باشن تا یه هفته بعد از شروع کلاسا خوشحالن اما بعدش وقتی مجبور میشن صبح زود بلند شن برن دانشگاه

تو همون رختخواب دعا میکنن ای کاش مثله دورانه کودکی برف بیاد و همه جا تعطیل بشه اون عده ایم که قبول نمیشن

چند روزی انگار آبه یخ ریختن روشون و نه دلشون میخوان با کسی حرف بزنن نه غذا بخورن نه تلویزیون ببینن نه سایته

کارشناسی دات کام بیان اما بعده چند روز که یکم داغیش از کلشون بپره وقتی دوباره با بویه خوشه قورمه سبزیه مامان از

خواب پاشن و چششون به دکمه پاوره سیستمشون بیفته که انگار با اون چشایه نقره ایش داره چشمک میزنه که بیا منو فشار بده

دیگه و ... و وقتی دوباره جمعه بیاد و یوزارسیفش تازه از اون بهتر تو اخبارم بشنون که ثبت نامه

کنکوره کارشناسی ناپیوسته دولتی 88 از 23 فروردین آغاز میشه یا ثبت نامه کاردانی به کارشناسی پیام نور از 11 اسفند

شروع میشه دوباره همه چی به زباله دانه تاریخ میپیونده و زندگی دوباره مثله اولش میشه .

اینارو گفتم تا بدونید چیزایه خیلی خیلی مهمتر از کنکور همین الان جلویه چشمامونه که بهش اهمیت نمیدیم یه نگاه به دستاتون

بکنید که چطوری داره با ماوس بازی میکنه بعد از این همه پیشرفته علمی هنوز آدما نتونستن یه دسته مصنوعی بسازن

که یک هزارمه کاره دسته طبیعی رو بتونه بکنه یا یه دقیقه برین بیرون از اتاق و مادره گلتونو ببینید که داره با سن و سالی دو

برابره شما زحمت میکشه و شاید سالی یه بارم یه بوسه کوچولوشم نکنید از این مثالا دورتون پره فقط باید ببینیدشون

و خداتونو شکر کنید که این همه نعمت دارید و بدونید که داده و ندادش براتون نعمته یه دوسته عزیزی گفت بیماره اولا

باید بگم که اونی که بهتون این بیماریو داده مطمئن باش شفاشم میده دوما اقلا شما یه نفر تو این جمع فهمیدی که یه

عالمه چیز تو زندگی هست که صد تا کنکور در مقابلش گمه . پس بهتره یه بارم که شده به جایه 22 صفحه

نگرانی و استرس و گریه و زاری هر کی این نوشته رو خوند اگر بهش اعتقاد داره با یه رنگی بجز مشکی بنویسه

خدایا از داده و نداده ات متشکریم

azad87

پست توسط azad87 » جمعه 4 بهمن 1387, 9:51 pm

2009 نوشته شده:دوستان تا 3 روزه دیگه نتایج میاد یه عده قبول شدن یه عده قبول نشدن اونایی که قبول شدن تا روزه ثبت نام خیلی خوشحالن

اگه هم ....................................................................................................................

عالمه چیز تو زندگی هست که صد تا کنکور در مقابلش گمه . پس بهتره یه بارم که شده به جایه 22 صفحه

نگرانی و استرس و گریه و زاری هر کی این نوشته رو خوند اگر بهش اعتقاد داره با یه رنگی بجز مشکی بنویسه

خدایا از داده و نداده ات متشکریم
واقعا درست میگی دوست عزیز...چه خوبه هر ازگاهی لابه لایه این بحث داغه نتیجه یکی پیدا میشه از یه فاز مهمتری حرف به میون میاره....
شکر کنیم همه به خاطره وجود خود خدا ..
الهی خالق تو شکر نعمت هایه تو کنند...من شکر بودن تو کنم ..نعمت بودنه توست.... که همه به غیرش فانی اند..
به امید پیروزی....

قفل شده