بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
PARMIC
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

پست توسط PARMIC » یک‌شنبه 29 دی 1387, 12:03 pm

phoenix87 نوشته شده:سلام بچه ها
یه سوال من بهمن امسال تمام می کنم مدارک فارغ التحصیلیم رو تازه فرستادن آیا روز ثبت نام مشکلی برام پیش نمیاد

آیا دانشگاه گواهی موقت فارغ التحصیلی نمیده؟
نه هیچ مشکلی پیش نمیاد و دانشگاه به شما مدرک موقت میده خیلی از دوستان من همین کار رو کردند

آواتار کاربر
engineer
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران-تهرانپارس
تماس:

نکات مهم و اما تکراری

پست توسط engineer » یک‌شنبه 29 دی 1387, 1:27 pm

با سلام .
دوستان عزیزی که لطف می کنند و دلداری می دهند یک لطف بزرگتر بکنند و آن هم اینکه زحمت دیگران را بی فائده جلوه ندهند.
چه معنی ای دارد که شما می گویید هر که از جلوی حوزه رد شده باشد قبول است؟ همچین چیزی امکان هم دارد . شما زمانی در یک واح دانشگاهی قبول می شوید که بسته به تراز آن واحد(در آن سال) نمره مناسب کسب کرده باشید . هر دانشگاه اگر به طور میانگین 150نفر هم ورودی داشته باشد دست کم 500نفر هم آن را انتخاب اول خود قرار داده اند و 150نفر اول قبول هستند . شما مطمئن باشید که خیلی ها با دید تراز های سال قبل در حدی که باید تلاش کرده اند و همان عزیزان هم قبول می شوند .
نا برده رنج گنج میسر نمی شود
یا حق.
غم و شادي در يک خانه زندگي مي کنند به آهستگي شادي کن تا غم بيدار نشود
Ymsgr: er.engineer68

koofrety
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط koofrety » یک‌شنبه 29 دی 1387, 1:31 pm

کسی می تونه پاسخ بده: ممنون می شم...

من الان دانشجوی ترم اول یکی از دانشگاه های غیر دولتی هستم...(از کنکور 87سراسری)...حالا کنکور آزاد هم دادم...اگر خدا خواست و من قبول شدم...کسی می دونه از لحاظ سربازی یا هر مشگل دیگه...آیا میتونم به سادگی انصراف داده و آزاد ثبت نام کنم؟ :?

koofrety
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط koofrety » یک‌شنبه 29 دی 1387, 1:40 pm

دوست عزیزEngineer:
من الان 2 ساله دارم کنکور کارشناسی ناپیوسته میدم...یه چیزایی میدونم که میگم...در ضمن من الان خودم دانشجو ام...
در کل اگر کسی بدشانسی نیاره و میانگین نمراتش خیلی هم بالا نباشه...حتما قبول میشه...
برای مثال توی تکمیل ظرفیت 87 آزاد با تراز کل 5700 تهران شمال قبولی داده...این یعنی دانشگاه ها خالی مونده...امسال خیلی ها قبول میشن...لطفا تمام حرفای منو بخونید...
پشت حرف من استدلال هست...

آواتار کاربر
saman137
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط saman137 » یک‌شنبه 29 دی 1387, 3:50 pm

سلام بچه ها
اینطور که Parmic جان گفتن و با شناختی که از دانشگاه آزاد هست باید منتظر باشیم 5 بهمن اطلاعیه روی سایتشون بیاد که 15 بهمن نتایج میاد
غیر این باشه باید تعجب کرد
به نظر من خودمونو واسه امروز فردا آماده کنیم بعدش نیاد هی بیشتر استرس بهمون وارد میشه اعصابمون هم داغون میشه مثلا فکر کنیم اطلاعیه زدن گفتن 4 بهمن که اگر زودترم آمد خوشحال بشیم
منم مثله دوستمون سعید روزی 20 بار سایت دانشگاه آزاد رو چک میکردم هربارم اطلاعیه ای جدید میزد قلبم هوری میریخت ولی میدیدم برای ما نیست الان دیگه روزی 1 بار بیشتر سرنمیزنم به سایت اطلاع رسانی فوق قوی دانشگاه آزاد

saeed_5min
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط saeed_5min » یک‌شنبه 29 دی 1387, 4:30 pm

samanmansouri1 نوشته شده:سلام بچه ها
اینطور که Parmic جان گفتن و با شناختی که از دانشگاه آزاد هست باید منتظر باشیم 5 بهمن اطلاعیه روی سایتشون بیاد که 15 بهمن نتایج میاد
به نظر من خودمونو واسه امروز فردا آماده کنیم بعدش نیاد هی بیشتر استرس بهمون وارد میشه اعصابمون هم داغون میشه مثلا فکر کنیم اطلاعیه زدن گفتن 4 بهمن که اگر زودترم آمد خوشحال بشیم
منم مثله دوستمون سعید روزی 20 بار سایت دانشگاه آزاد رو چک میکردم هربارم اطلاعیه ای جدید میزد قلبم هوری میریخت ولی میدیدم برای ما نیست الان دیگه روزی 1 بار بیشتر سرنمیزنم به سایت اطلاع رسانی فوق قوی دانشگاه آزاد

به شدت حرف دوستمونو تاييد مي كنم حق با اونه bil:
اصلا نتايجو 4 بهمن مي زنن كي مي خواد حرفي بزنه؟ من جوابشو مي دم
تا 4 بهمن خيالاتونو منو samanmansouri1 با تضمين راحت مي كنيم كه نمياد

قبولي در راه است... yes:
زماني كه مي شنوي «نه» بپرس «چرا؟»
پيچيده كردن امور، ساده ، ولي ساده كردن آنها پيچيده است
saeed_5min@yahoo.com

آواتار کاربر
سکوت سحر
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط سکوت سحر » یک‌شنبه 29 دی 1387, 4:42 pm

اره به خدا .من که دارم دق می کنم
به قول سعید و سامان نتایج رو 4 بهمن مطلع شیم بهتره .منم موافقم yes:
درک ظرافت احساس آدمها مثل شنیدن صدای پای مورچه است از روی بام

هر که در این سرا در آید نانش دهید
واز ایمانش مپرسید
چه آنکس که به درگاه باریتعالی
بجان ارزد
البته بر خوان بوالحسن به نان ارزد
. (ابوالحسن خرقانی)

آواتار کاربر
engineer
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط engineer » یک‌شنبه 29 دی 1387, 7:15 pm

saeed_5min نوشته شده:
samanmansouri1 نوشته شده:سلام بچه ها

به شدت حرف دوستمونو تاييد مي كنم حق با اونه bil:
اصلا نتايجو 4 بهمن مي زنن كي مي خواد حرفي بزنه؟ من جوابشو مي دم
تا 4 بهمن خيالاتونو منو samanmansouri1 با تضمين راحت مي كنيم كه نمياد

قبولي در راه است... yes:
سکوت سحر نوشته شده:اره به خدا .من که دارم دق می کنم
به قول سعید و سامان نتایج رو 4 بهمن مطلع شیم بهتره .منم موافقم yes:
با سلام .به نظر من 3بهمن و 4بهمن بهترین زمان برای اعلام نتیجه هستش. اما از آنجا که تا بدین لحظه هیچ خبری اعلام نشده بعید است که یکباره در روز مثلا" 1بهمن بگویند 3بهمن نتیجه ها می آید .
koofrety نوشته شده:دوست عزیزEngineer:
من الان 2 ساله دارم کنکور کارشناسی ناپیوسته میدم...یه چیزایی میدونم که میگم...در ضمن من الان خودم دانشجو ام...
در کل اگر کسی بدشانسی نیاره و میانگین نمراتش خیلی هم بالا نباشه...حتما قبول میشه...
برای مثال توی تکمیل ظرفیت 87 آزاد با تراز کل 5700 تهران شمال قبولی داده...این یعنی دانشگاه ها خالی مونده...امسال خیلی ها قبول میشن...لطفا تمام حرفای منو بخونید...
پشت حرف من استدلال هست...

دوست من سلام .
این که میانگین نمرات بالا باشد مهم است . مهم است و وابستگی مستقیم با واحد انتخابی دارد . من هم سال های قبل خیلی ها را می دیدم که با همین تراز(نزدیک به این که شما گفتید) در انتخاب خود قبول نشدند و در تکمیل ظرفیت نیز همینطور . اگر شما یکی را دیدید من کارنامه 100نفر را چک کردم . با این حال حرفتان را بنا به احترام و تجربه شما 100% رد نمی کنم (شانس بسیار دخیل است ).

یا حق

felfel_namaki
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط felfel_namaki » یک‌شنبه 29 دی 1387, 7:31 pm

دوستان من بهتون قول میدم میره واسه 15 بهمن amuz:

پارسال که این همه اطلاعیه میدادنو و هی میومدن رجز میخوندن 15 بهمن اعلام شد

امسال که دیگه هیچ ، انگار ما پشمشونیم ، نه صدایی نه نوایی ، نه یه اطلاعیه خشک و خالی ..

این ماه هم تموم شد ger: حالا فک کن این همه استرس تا نتایج بیاد بعد هم ببینی قبول نشدی وا مصیبتا دنیا رو سرمون خراب میشه ddn: اما توکل به خدا yes:

reza_Optical

پست توسط reza_Optical » یک‌شنبه 29 دی 1387, 7:48 pm

سلام خدمت دوستان
بنده هم کنکور آزاد و علمی کاربردی دادام شاید دوستان منو نشناسند چون من همیشه خواننده بودم این طوری ktb:

خلاصه امشب خواستم بهتون بگم آمدن به این جور فورومها خیلی خوبه چون همه در شرایط خودتن bil:
ولی به این نتیجه رسیدم وقتی آدم پشت کنکور میمونه یواش یواش رو اعصاب اثر میزاره شاید بعضی ها این مسئله رو رد کنند ولی این یه واقعیته ger:
حالا معلوم نیست تا کنکور ما میریم دانشگاه یا بیمارستان khk:

ولی میدونین واسه من قبل کنکور این مسئله حیاطی شده بود طوری که اعصاب مصاب نمونده بود ولی الان فکر میکنم اگه حالا اگه اگه قبول شدم برم آیا ؟ amuz:
خلاصه فکر نکنید تمامی راههایی خوش بختی در کنکور کاردانی به کارشناسیه ولی متاسفانه هممون اینطوری فکر میکنیم هچ تمامی افراد ایجوری فکر میکنن ولی مطمئنا اینجوری نیست اینرو باید باور کرد قبولیه کنکور فقط سکویی برای دیدن اجتماع و کمی یاد گیری علمه خوب ولی یکی میخواد اینارو به خودم بگه که آیا اعصاب خود رو واسه کنکور آزاد خراب کردن میرزه آیا ؟ dd: خوب فعلا بابا بزرگ نصحیتش تموم شده
پیروز و پاینده و سرافراز باشد

felfel_namaki
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط felfel_namaki » یک‌شنبه 29 دی 1387, 7:53 pm

دوستان یکی از دوستانم تماس گرفت گفت زنگ زده دانشگاه آزاد گفتن نتایج 30 اعلام میشه ger:

که اگه راس باشه میشه 4 ساعت دیگه اما من چشمم آب نمیخوره ، گفتم دوستان هم در جریان باشن his:

من که دلمو به فردا و پس فردا خوش نمیکنم به رحمت خدا خوش میکنم yes:

ehsanTO

پست توسط ehsanTO » یک‌شنبه 29 دی 1387, 8:08 pm

سلام به همه عزيزان

سال گذشته نتايج كارشناسى ناپيوسته ساعت 9:30 چهارشنبه 3 بهمن روى سايت مركز آزمون قرار داده شد و

احتمالا امسال نيز دز همين تاريخ اعلام مى شود .

انشاالله هفته ديگه همه به هم بابت قبولى تبريك خواهيم گفت .

موفق و پيروز باشيد ...

saeed_5min
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط saeed_5min » یک‌شنبه 29 دی 1387, 9:43 pm

felfel_namaki نوشته شده:دوستان من بهتون قول میدم میره واسه 15 بهمن amuz:

امسال که دیگه هیچ ، انگار ما پشمشونیم ، نه صدایی نه نوایی ، نه یه اطلاعیه خشک و خالی ..

این ماه هم تموم شد ger: حالا فک کن این همه استرس تا نتایج بیاد بعد هم ببینی قبول نشدی وا مصیبتا دنیا رو سرمون خراب میشه ddn: اما توکل به خدا yes:

چيزي كه حتمي و قطعيه اينكه امكان نداره 15 بهمن اعلام كنن چون ثبت نام ها 11 بهمن شروع مي شه
اينكه هيچي امكان نداره
زودتر اعلام ميشه

اين دوسته خوبمونم گفتن 30 واقعا نظر دادن در اين زمينه سخته اما قطعا بايد تا 4 اعلام نتيج داشته باشن واسه ابنكه 7 روزه بعدش ثبت نام ها شروع ميشه و نمي شه يه ملت معطل بشن
saeed_5min@yahoo.com

آواتار کاربر
engineer
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط engineer » یک‌شنبه 29 دی 1387, 9:59 pm

saeed_5min نوشته شده:
felfel_namaki نوشته شده:دوستان من بهتون قول میدم میره واسه 15 بهمن amuz:

چيزي كه حتمي و قطعيه اينكه امكان نداره 15 بهمن اعلام كنن چون ثبت نام ها 11 بهمن شروع مي شه
اينكه هيچي امكان نداره
زودتر اعلام ميشه

اين دوسته خوبمونم گفتن 30 واقعا نظر دادن در اين زمينه سخته اما قطعا بايد تا 4 اعلام نتيج داشته باشن واسه ابنكه 7 روزه بعدش ثبت نام ها شروع ميشه و نمي شه يه ملت معطل بشن
با سلام .
صحیح است saeed_5min عزیز . باز هم مثل همیشه درست نتیجه گیری کردید .
felfel_namaki نوشته شده:دوستان یکی از دوستانم تماس گرفت گفت زنگ زده دانشگاه آزاد گفتن نتایج 30 اعلام میشه ger:

که اگه راس باشه میشه 4 ساعت دیگه اما من چشمم آب نمیخوره ، گفتم دوستان هم در جریان باشن his:

من که دلمو به فردا و پس فردا خوش نمیکنم به رحمت خدا خوش میکنم yes:
دوست من این محال ممکن است . مگر می شود ؟
قبل از اعلام نتایج حتما چند بار رسانه ها (به خصوص اخبار) اعلام خبر می کنند . در ایران سیکل کاری اینچنین است و اینکه شما فرمودید را فکر کنم آبدارچی آنجا خواسته خودشیرینی کند و دوستتان را سر کار بگذارد . از عمو جاسبی و دوستان بعید است که رکب به دوستان بزنند.
(از تایپ با یک لفظ جدید پوزش می طلبم . گفتم قدری تغییر برای رفع یکنواختی داده باشم).

یا حق

saeed_5min
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط saeed_5min » یک‌شنبه 29 دی 1387, 10:24 pm

بچه ها لطفا اگه مي تونيد و مشكلي نداره id ياهوتونو واسه من و بقيه دوستان پايام خصوصي بذاريد
لطفا در تاپيك نذاريد تا از موضوع فاصله نگيريم
از مدير محترم عذر خواهي مي كنم

قبولي در راه است... فردا با پس فردا چه فرقي داره؟ مهم اينه كه قبولي bil:
saeed_5min@yahoo.com

قفل شده