جزوه های موسسه پارسه

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
*mitra*
کاربر ساده
کاربر ساده

جزوه های موسسه پارسه

پست توسط *mitra* » یک‌شنبه 28 مرداد 1386, 4:27 pm

اونایی که قبول شدند جزوهای پارسه شون رو به من قرض نمی دن می خوام واسه آزاد بخونم ؟

*mitra*
کاربر ساده
کاربر ساده

کمک

پست توسط *mitra* » یک‌شنبه 28 مرداد 1386, 4:30 pm

کلی پول بابت کتابهای مقسمی دادم بخدا قبول نشدیم کمکم کنید :cry:

com2007
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط com2007 » یک‌شنبه 28 مرداد 1386, 5:36 pm

من یه پیشنهاد دارم . البته خودم جزوه خاص و اسکنر ندارم که بتونم این کار رو براتون انجام بدم ، به جز یک جزوه منطقی که از نت دانلود کردم که اون رو هم اگه خواستید بعدا آپلود میکنم که داشته باشید . و اما پیشنهاد :
هر کسی هر جزوه ای داره ، به شرطی که اسکنر داشته باشه ، لطف کنه و از صفحات جزوه اسکن بگیره و اونها رو تبدیل به یک فایل pdf کنه و یکجا آپلود کنه تا همه بجه ها بتونن استفاده کنن....
من که اسکنر ندارم ولی اگر در نت جزوه ای دیدم ، حتما اینجا معرفی میکنم تا همه بتونن استفاده کنن ....
فکر هم نمیکنم به جز نیم تا 1 ساعت وقتتون رو بگیره اما دعای خیل عظیمی از کنکوریها و افرادی که نمیتونن تمام جزوه ها رو داشته باشند دنبال شماست که این خود یه عامل میتونه باشه برای قبولیتون ....
امیدوارم که مفید باشه و همگی قبول داشته باشید .
آخرین ویرایش توسط com2007 در یک‌شنبه 28 مرداد 1386, 5:42 pm، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.

*mitra*
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط *mitra* » یک‌شنبه 28 مرداد 1386, 5:41 pm

خیلی ماهی دستت درد نکنه

saye
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط saye » یک‌شنبه 28 مرداد 1386, 6:09 pm

میترا جان
من امسال جزوه های پارسه رو داشتم
اما رتبه خوبی هم نگرفتم
شاید وقت نشد همه رو بخونم دیر شروع کردم
اما جزه همچین توپی هم نبود
اما اگه اسکنر داشتم حتما این کارو میکردم
ولی باز سعی میکنم اگه جایی شد.........................؟
کوتاهی نمیکنم
از همه اونایی هم که بخواند جزوشونو در اختیاره بقیه بزارن تشکر میکننم
مطمئن باشن حتما خیرشم میبینند
haghiggat

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

پست توسط ce.mohsen » یک‌شنبه 28 مرداد 1386, 6:56 pm

با سلام خدمت دوستان و *mitra*
*mitra* عزیز
قبولی شما هیچ ربطی به پارسه و جزوات اون نداره
من سیستم رو کلا از رو این جزوه خوندم که اصلا به دردم نخورد (چون از رو فهیمی اومد)
جزوه ذخیرش هم همون کتاب رانکوهی به صورت فشرده است
ساختمانش هم هیچ چیزی از مقسمی کم یا زیاد نداره (حتی یک تیتر - نمی دونم کی از رو کی کپی کرده)
برای مدار بهتره که کنکور سریع مقسمی بخونی (من خودم کتاب راه ارشد و مانو-ترجه سید رضی خوندم)
برنامه نویسی هم که .......
جزوات پارسه فقط تو دروس تخصصی تستهای کمتری داره ، همین
من خودم از این جزوات فقط تو معارفش راضی هستم (ادبیات از رو مقسمی خوندم و زبان هم که نخوندم)
پس بهت قول میدم اگه کتابهای مقسمی رو داری چیزی واسه قبول شدن کم نداری
اگه یه اسکنر گیر بیارم کل جزوه های پارسه رو Upload میکنم تا همه ببینن که این جزوه ها هیچ چیز جالب توجه ای نداره که همه دنبالش هستن (نامردا 60 تومن بابت این 12 تا گرفتن)

راستی میترا و سایه و com2007 میشه رتبه هاتون رو بگید
با این همه ، اگه فکر می کنید که برای قبول شدن حتما باید از رو پارسه بخونید ، من حاضرم چند تاشون رو تا بعد کنکور آزاد بهتون بدم (پول پستش هم با خودتون)
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

com2007
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط com2007 » یک‌شنبه 28 مرداد 1386, 8:17 pm

سلام دوست عزیز

من رتبه خوبی ندارم : 4490
زیاد هم نخوندم ،اعتراف میکنم.
به نظر من که نوع جزوه مهم نیست . مهم گرفتن اصل مطالب هست .
من خودم به جز 3 تا کتاب مقسمی برای تخصصی هیچ جزوه دیگه ای ندارم . چه برای عمومی و چه برای اختصاصی . هیچ کلاسی هم نرفتم . البته اعتراف میکنم که درسی مثل ریاضی رو کاملا کنار گذاشتم ، چون هدر دادن وقت بود به این خاطر که هم خوندن و یاد گرفتنش وقت میگرفت و هم اینکه مشخص نبود سوالها چه جوزی میاد ...مدار منطقی هم یک جزوه اینترنتی داشتم که چون به اون شک داشتم که ناقص باشه یا اصلا درست نباشه ، کتاب موریس مانو رو امانت گرفتم تا تطبیق بدم و از روی اون بخونم ، که خوشبختانه جزوه اینترنتی دقیقا خلاصه کتاب بود .

به نظر من ، تمام این جزوه ها سر فصل هاشون یکی هست ، نوع و اسم کتاب ها اصلا مهم نیست . اگر گفتم هر کسی هر جزوه ای داره بزاره ، هم برای اون دسته از دوستانیه که تازه میخوان شروع کنن و هیج منبعی ندارن و هم به خاطر اینکه دوستانی که کنکور میدن از نظر روحی و روانی مشکلی بابت اینکه فکر کنن فلان جزوه رو اگر داشتم قبول میشدم نداشته باشن و ببینن که مهم جزوه نیست ... مهمتر نوع خوندن و فهمیدن مطالبه ...

ازینا مهمتر سازمان سنجشه که به این جزوه و کتابا کار نداره و بچه ها رو سر کار میزاره :D

حالا تا نظر شما چی باشه ؟

راستی یادم رفت بگم که مدرک کاردانی من اصلا کامپیوتر نیست ، من بیهوشی شهید بهشتی خوندم .

AbBaS.A
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط AbBaS.A » یک‌شنبه 28 مرداد 1386, 9:04 pm

من همه کتابهای پارسه رو دارم
منتها من که قبول نشدم حالا میخوام برای آزاد بخونم

شاید بتونم یکی دوتاشو بهت قرض بدم اگه بخوای

آواتار کاربر
araz
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط araz » یک‌شنبه 28 مرداد 1386, 9:33 pm

سلام میترا به نظر من کتابهای مقسمی برای آزاد فوق العاده هستند اگر به کنکورهای ازاد نگاه کنی می بینی که ساختمان دادش کپی مقسمی سیستم عاملش هم همینطور ولی ذخیره شو زیاد اطلاع ندارم درضمن مدار منطقی به نظرمن مال مقسمی خوبه هم برای آزاد هم برای سراسری درضمن سعی کن همه کتابها را بخونی چه ریاضی باشه چه عمومی ها مخصوصا زبان

*mitra*
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط *mitra* » دوشنبه 29 مرداد 1386, 2:40 am

بچه ها واقعاً ممنونم از اینکه بفکرم بودید باعث خوشحالی که هنوز آدمهای خوب تو دنیا پیدا
می شده برا همتون آرزو موفقیت می کنم

*mitra*
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط *mitra* » دوشنبه 29 مرداد 1386, 2:42 am

بچه ها واقعاً ممنونم از اینکه بفکرم بودید باعث خوشحالی که هنوز آدمهای خوب تو دنیا پیدا
می شه برا همتون آرزو موفقیت می کنم .

*mitra*
کاربر ساده
کاربر ساده

تـــــــــــــــــــــــشکر

پست توسط *mitra* » سه‌شنبه 30 مرداد 1386, 7:41 pm

سلام به Ce.mohsen و abBas.Aعزیز

دوست داشتم از شما به خاطر لطفتون تشکر کنم و از محسن عزیز خیلی خیلی متشکرم که می خوان جزوه ها رو برام پست کنن امیدوارم همیشه موفق باشن و همه بدونن که هنوز تو مملکت ما انسانهای شریفی وجود دارن و از عباس عزیز تشکر کنم و بگم خیلی خوبی با اینکه جزوه ها رو واسه آزاد لازم داشتی این پیشنهاد رو به من دادی ولی من خودم حاضر نیستم قبول کنم این خودخواهی که چیزی رو که خودت لازم داری ازت بگیرم . اگه یه اسکنر داشتم وقتی جزوه ها دستم رسید واسه همه می فرستادمشون تا همه استفاده ببرن من شرمنده همه .

saye
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط saye » چهارشنبه 31 مرداد 1386, 1:12 am

واسه آزاد کدوم کتابا به درد میخوره؟؟؟
من که از پارسه نتیچه نگرفتم
یعنی خوب هم وقت نشد بخونم همه رو.......................................
haghiggat

AbBaS.A
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط AbBaS.A » چهارشنبه 31 مرداد 1386, 1:00 pm

مرسی میترا خانوم، لطف داری شما

سایه تو هم پارسه بودی ؟
کدوم کلاس ها رو رفتی ؟

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » چهارشنبه 31 مرداد 1386, 3:07 pm

ميترا جان منم شرمنده ام از اين كه جزوه هاي پارسه رو ندارم ولي تقريبا همشونو خوندم و طبق گفته دوستمون urom جان، منم به شما پيشنهاد مي كنم كه براي آزاد فقط كتابهاي مقسمي رو بخوني چون منابع آزاد با سراسري تا حدي فرق مي كنه و كتابهاي مقسمي تمام نكاتي رو كه براي اين كنكور لازمه، رو داره.

ولي اگر حتما كتابهاي پارسه رو مي خواي چند تا از كتابهاي تخصصي رو استاد طوراني دارن ويرايش مي كنن پس بهتره كه يكم صبر كني مخصوصا براي برنامه نويسي. مدار منطقي پارسه رو اصلا نگير چون به دلايلي خود استاد هم مي گفتن كتاب مناسبي نيست و كتاب ادبياتش هم خوب نيست و اشكلات علمي زيادي داره ولي معارفش خوبه.

با آرزوي موفقيت براي همه دوستان

قفل شده