تكميل ظرفيت سراسري 87

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
آواتار کاربر
shl_shrf
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران (THR/OIII)

Re: تكميل ظرفيت سراسري 87

پست توسط shl_shrf » سه‌شنبه 26 آذر 1387, 8:50 pm

این اطلاعیه سنجش است:

سازمان سنجش آموزش كشور از كليه پذيرفتگاني كه اسامي آنان در سايت اين سازمان (به نشاني http://www.sanjesh.org ) اعلام گرديده ،دعوت مي نمايدكه منحصراً دريكي از روزهاي شنبه 7/10/87 ويكشنبه 8/10 /87
>>>>>با همراه داشتن مدارك مندرج در قسمت 2 بند‹‹ الف›› اطلاعيه اعلام نتايج شهريور ماه<<<<<
براي ثبت نام به دانشگاه يا موسسه آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند.

من نتونستم از سایت سنجش پیدا کنم. کسی هست که اطلاعیه رو یا لینکش رو داشته باشه ؟
کسی میدونه چه مدارکی باید ببریم ؟ ما که درسمون این ترم تموم میشه باید چی ؟

آواتار کاربر
saman137
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط saman137 » سه‌شنبه 26 آذر 1387, 11:41 pm

خوب تبریک میگم به همه دوستانی که قبول شدند امیدوارم اعلام تکمیل ظرفیت باعث بشه که رقابت برای ما تو کنکور آزاد کمی راحت تر بشه

دوست عزیزی که لینک اطلاعیه رو خوسته بودند
http://www6.sanjesh.org/KarshNP/1387/870626_01.php

اینم الف بند 2

- مدارك‌ لازم‌ براي‌ ثبت‌نام‌
1- اصل‌ شناسنامه‌ و 3‌ برگ‌ فتوكپي‌ از تمام‌ صفحات‌ آن‌.
2- اصل و تصوير كارت ملي.
3- شش‌ قطعه‌ عكس‌ تمام‌ رخ‌ 4 * 3 تهيه‌ شده‌ در سال‌ جاري.
4- مدركي‌ كه‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه‌ پذيرفته‌شدگان را با توجه‌ به‌ بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحه3 دفترچه راهنماي شماره 1 آزمون ‌ مشخص‌ كند (براي‌ برادران).
5- حكم‌ مرخصي‌ سالانه‌ يا موافقت‌ كتبي‌ و بدون قيد و شرط سازمان‌ متبوع‌ براي‌ كارمندان‌ دولت‌.
6- اصل‌ مدرك‌ كارداني‌ (فوق‌ ديپلم‌) و يا گواهي‌ مورد تاييد وزارت‌ علوم‌، تحقيقات‌ و فناوري‌، وزارت آموزش وپرورش ويا وزارت بهداشت‌، درمان‌ وآموزش‌ پزشكي‌ و يا شوراي‌ عالي‌ انقلاب‌ فرهنگي مبني‌ بر اينكه‌ برحسب‌ ضوابط دوره‌ كارداني‌ را تا 31/6/1387 (پذيرفتگان كدرشته محلهاي نيمسال اول) و يا تا 30/11/1387 (پذيرفتگان كدرشته محلهاي نيمسال دوم) به‌ پايان‌ خواهد رسانيد.
تبصره‌1-پذيرفتگان‌ هريك‌ از كدرشته‌هاي‌ تحصيلي‌ نيمسال‌ اول‌ بايد حداكثر تا 31/6/1387 فارغ‌التحصيل شوند.
تبصره2- در صورتي‌ كه‌ ارائه‌ مدرك‌ فوق‌ (مدرك‌ بند 5) امكان‌‌پذير نباشد، مدرك‌ اخير توسط موسسه‌ آموزشي‌ محل‌ قبولي ‌رسماً از موسسه‌ محل‌ فارغ‌التحصيلي‌ درخواست‌ خواهد شد.
تبصره 3- دارندگان مدرك كارداني معادل مي بايست كارنامه و يا گواهي ارائه شده توسط سازمان سنجش آموزش كشور مبني بر كسب حدنصاب نمره علمي لازم را در يكي از آزمونهاي دارندگان مدرك معادل كارداني در سال 1387 و يا قبل از آن را ارائه نمايند .
7- ارائه‌ گواهي‌ پايان‌ خدمت‌ لايحه‌ طرح‌ تامين‌ نيروي‌ انساني‌ برحسب‌ مورد حداكثر تا 31/6/1387 و يا 30/11/1387 و ياگواهي‌ معافيت‌ از خدمت‌ لايحه‌ طرح‌ تامين‌ نيروي‌ انساني‌ براي‌ پذيرفتگان‌ رشته‌هاي‌ تحصيلي‌ گروه‌ آموزشي‌ پزشكي‌. بديهي‌ است‌ اين‌ دسته‌ از پذيرفتگان‌ نيازي‌ به‌ ارائه‌ مدرك‌ مندرج‌ در بند 5 فوق‌ ندارند .
تبصره‌-1 فارغ‌التحصيلان‌ دوره‌ هاي‌ كارداني‌ گروه‌ آموزشي‌ پزشكي‌ كه‌ در حال‌ انجام‌ طرح‌ لايحه‌ نيروي‌ انساني‌مي‌باشند و تاريخ‌ پايان‌ طرح‌ آنها بعداز 31/6/1387 و يا 30/11/1387 مي‌باشد، درصورت‌ پذيرفته‌شدن در رشته‌هاي‌تحصيلي‌ دوره‌ روزانه‌ (رشته‌اي‌ كه‌ مقطع‌ كارشناسي‌ ناپيوسته‌ آن‌ مشمول‌ قانون‌ خدمت‌ پزشكان‌ و پيراپزشكان‌ باشد)، لازم‌است‌ ضمن‌ تسويه‌ حساب‌ كامل‌ با محل‌ خدمت‌ ، گواهي‌ مربوط را به‌ همراه‌ ساير مدارك‌ ثبت‌ نامي‌ خود به‌ موسسه‌ آموزش‌عالي‌ ذيربط ارائه‌ نمايند. قابل توضيح‌ است‌ كه‌ اين‌ دسته‌ از داوطلبان‌ لازم‌ است‌ باقيمانده‌ طرح‌ لايحه‌ نيروي‌ انساني‌خود را پس‌ از پايان‌ دوره‌ كارشناسي‌ ناپيوسته‌ انجام‌ دهند.
تبصره2- داوطلبان‌ دوره‌هاي‌ كارداني‌ گروه‌ آموزشي‌ پزشكي كه‌ مشغول انجام‌ طرح‌ لايحه‌ نيروي‌ انساني‌ مي‌باشند و پايان‌ طرح‌ آنها بعد از 31/6/1387 و يا 30/11/1387 مي‌باشد، درصورت‌ پذيرفته‌شدن در رشته‌هاي‌ تحصيلي‌ دوره‌ نوبت دوم (شبانه)‌، با ارائه‌ موافقتنامه‌ رسمي‌ از بالاترين‌ مقام‌ مسئول‌ محل‌ خدمت‌ خود مبني‌ برعدم‌ همزماني‌ و تداخل‌ ادامه‌ تحصيل‌ با ادامه‌ خدمت‌ آنان‌ ، نيازي‌ به‌ ترخيص‌ از خدمت‌ ندارند و مي‌توانند همزمان‌ با تحصيل‌ به‌ انجام‌ طرح‌ لايحه‌ نيروي‌انساني‌ خود بپردازند.
8- اصل حكم استخدام مشمول سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور و يك نسخه فتوكپي آن براي كارمندان رسمي و يا پيماني (با حداقل سه سال سابقه كار) در دانشگاهها و دانشكده‌هاي علوم پزشكي و خدمات بهداشتي – درماني كه از امتيازات مربوط به سهميه كارمندي استفاده نموده‌اند.
9- معرفينامه‌هاي مذكور در زير‌ لازم‌ است‌ حداكثر تا قبل‌ از انتخاب‌ واحد براي‌ نيمسال‌ دوم‌ سال‌ تحصيلي‌88-1387 توسط پذيرفتگان‌ و يا از طريق‌ ارگان‌ ذيربط به‌ دانشگاه‌ ياموسسه‌ آموزش‌ عالي‌ مربوط تحويل‌ گردد. در غيراين‌ صورت‌ از ثبت‌ نام‌ آنان‌ براي‌ نيمسال‌ دوم‌ سال‌ تحصيلي‌ 88-1387 ممانعت‌ به‌ عمل‌ خواهد آمد و قبولي‌ آنان‌ «كان‌ لم‌ يكن‌» تلقي‌ مي‌گردد.
- معرفينامه‌ رسمي‌ از ستاد مشترك‌ سپاه‌ پاسداران‌ انقلاب‌ اسلامي‌ و يا وزارت‌ جهاد كشاورزي با امضاء و مهر هريك‌ از رؤساي‌ ارگانهاي‌ مذكور كه‌ در آن‌ قيد شده‌ باشد، پذيرفته‌ شده‌ با توجه‌ به‌ ماده‌ 1 و تبصره‌هاي‌ چهارگانه‌ آن‌ درآيين‌نامه‌ اجرايي‌ قانون‌ ايجاد تسهيلات‌ براي‌ ورود رزمندگان‌ و جهادگران‌ داوطلب‌ بسيجي‌ به‌ دانشگاهها و موسسات‌آموزش‌ عالي‌ و ساير شرايط مندرج‌ در آيين‌نامه‌ مذكور واجد شرايط استفاده‌ از سهميه‌ايثارگران مي‌باشد.
تبصره- با توجه به اينكه ارگان‌هاي بنياد شهيد انقلاب اسلامي، بنياد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامي و ستاد كل امور آزادگان تحت عنوان بنياد شهيد و امور ايثارگران ادغام گرديده‌اند، آن دسته از پذيرفتگان با سهميه ايثارگران كه ارگان تاييد كننده سهميه آنان بنياد شهيد انقلاب‌ اسلامي‌ ، بنياد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامي و يا ستاد كل امور آزادگان مي‌باشد، نياز به ارائه گواهي و يا فرم مخصوص استفاده از سهميه قبولي خود نخواهند داشت. بديهي است درصورت عدم دارا بودن شرايط لازم براي استفاده از سهميه ذيربط، نتيجه قبل از شروع ترم دوم تحصيلي ازطريق اين سازمان به موسسات محل قبولي آنان منعكس خواهدشد.

آواتار کاربر
hadivosoghi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadivosoghi » چهارشنبه 27 آذر 1387, 12:47 am

با سلام به همه
من آیندگان تنکابن قبول شدم
الان ساعت 1 شبه موفق باشید
ارزوی قبولی همتونو دارم

ان شالله همتون یه عیدی از مولا امشب بگیرید
عیدتون مبارک

ali1234

پست توسط ali1234 » چهارشنبه 27 آذر 1387, 1:03 am

سلام و عید سعید غدیر خم بر شیعیان مبارک باد.
من هم عیدیم رو از مولایم گرفتم و موسسه غزالي قزوين قبول شدم.
امیدوارم دیگران نیز با قبولی خود شاد شوند.

kimiya1041
محل اقامت: قزوین

پست توسط kimiya1041 » چهارشنبه 27 آذر 1387, 1:57 am

من اسرار مشهد قبول شدم
چه طور جاییه؟؟؟؟؟؟

ali1234

پست توسط ali1234 » چهارشنبه 27 آذر 1387, 2:03 am

مینویسه مردود شدید پیغام خطا بخاطر ازدحام برای دیدن نتیجه در سایت است

آواتار کاربر
دومان

پست توسط دومان » چهارشنبه 27 آذر 1387, 2:04 am

سلام یولداشلار(دوستان)
من امروز،عیدی خودمو از مولام،گرفتم
من از دانشگاه غیرانتفاعی نبی اکرم ،تبریز قبول شدم
مثل اینکه ،قسمت نبود ،کنکور آزاد رو بدم!
واسه همه ی دوستان،که میخوان این جمعه کنکور،بدن،آرزوی موفقیت دارم
کنعان،جان از شما چه خبر؟!
هله لیک(خداحافظ)
یاشاسین آزربایجان

lita

پست توسط lita » چهارشنبه 27 آذر 1387, 7:40 am

سلام
به همه کسانی که توی تکمیل ظرفیت قبول شدن صمیمانه تبریک می گم.

من به دلیل مشکلاتی که دارم نمی تونم صائب ابهر برم .
اگر کسی غزالی قزوین قبول شده و می خواد برای صائب ابهر انتقالی بگیره من حاضر به جابه جایی هستم.
لطفا واسم پیغام بزارید.

عید غدیر خم رو به همه دوستان گلم تبریک می گم.

آواتار کاربر
DrXoX
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: تــهـران اسمم:محمد
تماس:

پست توسط DrXoX » چهارشنبه 27 آذر 1387, 9:43 am

jojo_link نوشته شده:سلام
اميدوارم كه همه بچه ها تو تكميل ظرفيت قبول شده باشن.منم با رتبه 3209 خدا رو شكر اونجايي كه مي خواستم قبول شدم يعني اديبان گرمسار بازم دعا مي كنم كه همه قبول بشن انشاالله.
shl_shrf نوشته شده:دوستان منم قبول شدم ! با رتبه 4040 . امیدوارم همتون قبول شده باشید
hadivosoghi نوشته شده:با سلام به همه
من آیندگان تنکابن قبول شدم
الان ساعت 1 شبه موفق باشید
ارزوی قبولی همتونو دارم

ان شالله همتون یه عیدی از مولا امشب بگیرید
عیدتون مبارک
ali1234 نوشته شده:سلام و عید سعید غدیر خم بر شیعیان مبارک باد.
من هم عیدیم رو از مولایم گرفتم و موسسه غزالي قزوين قبول شدم.
امیدوارم دیگران نیز با قبولی خود شاد شوند.
kimiya1041 نوشته شده:من اسرار مشهد قبول شدم
چه طور جاییه؟؟؟؟؟؟
دومان نوشته شده:سلام یولداشلار(دوستان)
من امروز،عیدی خودمو از مولام،گرفتم
من از دانشگاه غیرانتفاعی نبی اکرم ،تبریز قبول شدم
مثل اینکه ،قسمت نبود ،کنکور آزاد رو بدم!
واسه همه ی دوستان،که میخوان این جمعه کنکور،بدن،آرزوی موفقیت دارم
کنعان،جان از شما چه خبر؟!
هله لیک(خداحافظ)
یاشاسین آزربایجان
lita نوشته شده:سلام
به همه کسانی که توی تکمیل ظرفیت قبول شدن صمیمانه تبریک می گم.

من به دلیل مشکلاتی که دارم نمی تونم صائب ابهر برم .
اگر کسی غزالی قزوین قبول شده و می خواد برای صائب ابهر انتقالی بگیره من حاضر به جابه جایی هستم.
لطفا واسم پیغام بزارید.

عید غدیر خم رو به همه دوستان گلم تبریک می گم.

ssb: ssb: ssb: rgs به همتون تبریک میگم

دوستان اگر مایل بودین رتبه هاتون را هم بنویسید برای دوستان سال بعد خیلی

میتونه مفید باشه

موفق باشید
ترجیح میدم با کفشهام راه برم و به خدا فکر کنم تا اینکه در مسجد بشینم و به کفشهام فکر کنم

arvin1367
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arvin1367 » چهارشنبه 27 آذر 1387, 10:23 am

خب بمیری سنجش من از شمال غرب ایران برم شمال شرق ایران ؟
چشم من بیا منو یاری بکن گونه هام خشکیده شد کاری بکن
گرگان چی داداش؟

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » چهارشنبه 27 آذر 1387, 11:43 am

با سلام
دوستان به همتون تبريك ميگم مخصوصا به همشهري خودم دومان جان
دوستان من نگاه كردم هنوز لينك درصدهارو برنداشتن اگه امكان داره از سايت سازمان سنجش نگاه كنين به درصدهاتون و در اينجا بزارين viewtopic.php?f=2&t=5237&start=30

با تشكر

kimiya1041
محل اقامت: قزوین

پست توسط kimiya1041 » چهارشنبه 27 آذر 1387, 6:20 pm

سلام دوستان
چطور میتونیم انتقالی ها رو پیگیری کنیم؟

esy2007

پست توسط esy2007 » دوشنبه 2 دی 1387, 11:41 pm

سلام به همگی دوستان
من روزبهان ساری قبول شدم میخواستم بدونم کسی در مورد این دانشگاه اطلاعی داره یا نه ؟ میخوام بدونم اصلاً ارزش رفتن رو داره ممنون میشم کمکم کنید.

heidar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط heidar » دوشنبه 9 دی 1387, 3:48 pm

سلام

اگه احتمال بديم تكميل ظرفيت شماره 2! هم در كار باشه در صورت قبولي در تكميل شماره 2 ، آيا ما كه تو تكميل شماره 1 قبول شديم و در موسسه مربوطه ثبت نام هم كرديم در اين صورت اين موسسه پول ثبت نامي مارو مي ده؟!

اصلا اگه پول رو بي خيال بشيم قانونا ن مي تونيم بريم موسسه جديد ثبت نام كنيم؟(حالا بزار تكميل بياد بعد جوششو بزن!)

موفق باشيد...;-)

آواتار کاربر
shl_shrf
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران (THR/OIII)

پست توسط shl_shrf » دوشنبه 9 دی 1387, 4:54 pm

heidar نوشته شده:سلام

اگه احتمال بديم تكميل ظرفيت شماره 2! هم در كار باشه در صورت قبولي در تكميل شماره 2 ، آيا ما كه تو تكميل شماره 1 قبول شديم و در موسسه مربوطه ثبت نام هم كرديم در اين صورت اين موسسه پول ثبت نامي مارو مي ده؟!

اصلا اگه پول رو بي خيال بشيم قانونا ن مي تونيم بريم موسسه جديد ثبت نام كنيم؟(حالا بزار تكميل بياد بعد جوششو بزن!)

موفق باشيد...;-)
اگه درکار باشه! میشه واسه مهر سال دیگه پس یعنی یه ترم اینجا خوندید / مثل انتقالی با شما برخورد میشه.
شمس

قفل شده