سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
user_no1

Re: سوالات شما در مورد علمی کاربردی

پست توسط user_no1 » چهارشنبه 20 آذر 1387, 11:36 am

از دوستان کسی میدونه ریاضی علمی کاربردی بیشتر از چه مبحث هایی سوال میاد ؟

آواتار کاربر
hadivosoghi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadivosoghi » چهارشنبه 20 آذر 1387, 2:49 pm

با سلام دوستان
لطفا ذهنتون رو با بحثای انحرافی مشغول نکنید
هیچ چیز مشکل نیست
کنکور علمی کاربردی هم از جهاتی مشکل از خیلی جهات اسونه
مثل مشکلاتی که آزاد یا سراسری داره
با شنیده ها قضاوت نکنید
بارعلمی علمی کابردی اصلا پایین نیست همونطوری که بار علمی سراسری و آزاد زیاد نیست

پس بار علمی رو دانشگاه بالا نمی برده

دانشجو بالا میبره

الان اساتید دانشگاهای آزاد و علمی کاربردی و سراسری در بیشتر دانشگاها یکیه
توی خیلی از شهر ها استاد آزاد علمی کابردی و حتی سراسری یکین
پس ترو خدا بحث بار علمی رو بیش نکشین
کسی میتونه قضاوت کنه که توی هرسه دانشگاه توی یک مقطع مشخص تحصیل کرده باشه
کسی هست که توی مقطع کاردانیه سراسری آزاد و علمی کاربردی متحصیل کرده باشه؟

فقط به فکر این باشید که از نظر مالی به خانوادتون فشار نیارن و کمتر خرج کنید
و به هر شکلی ادامه تحصیل ندید
موفق باشد

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » چهارشنبه 20 آذر 1387, 2:55 pm

سلام دوستان
ببخشید که جای بدی این سوال رو مطرح کردم اما جاهای دیگه فعلا در رکود به سر می بره...
به جملات زیر دقت کنید...
معاون اجرایی سازمان سنجش : دارندگان مدرک کاردانی (فوق دیپلم) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و دارندگان مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش و همچنین آن دسته از داوطلبین مذکور که حداکثر تا تاریخ 31 شهریور 88 در مقطع کاردانی فارغ التحصیل می شوند حق ثبت نام در آزمون سراسری را خواهند داشت. (آزمون سراسری رشته های نظری که در روزهای 4 , 5 و 6 تیرماه 1388 برگزار می گردد و ثبت نام آن نیز از 16 آذر شروع شده و 29 آذر نیز خاتمه می یابد). منبع : پیک سنجش
-مگه کنکور ما فنی ها (کاردانی های پیوسته) 1 مرداد 1388 (آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته) نیست که ثبت نامش از 23 تا 29 فروردینه؟
پس چگونه می توانیم در این کنکور سراسری نیز شرکت کنیم؟
شاید هم بشه شرکت کرد اما اگر قبول شدیم باید دوباره از دیپلم شروع کنیم...
خلاصه من کمی گیج شدم... لطفا راهنمایی کنید...

آواتار کاربر
shl_shrf
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران (THR/OIII)

پست توسط shl_shrf » چهارشنبه 20 آذر 1387, 3:40 pm

[quote="sina-graph"]سلام دوستان
ببخشید که جای بدی این سوال رو مطرح کردم اما جاهای دیگه فعلا در رکود به سر می بره...
به جملات زیر دقت کنید...
معاون اجرایی سازمان سنجش : دارندگان مدرک کاردانی (فوق دیپلم) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و دارندگان مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش و همچنین آن دسته از داوطلبین مذکور که حداکثر تا تاریخ 31 شهریور 88 در مقطع کاردانی فارغ التحصیل می شوند حق ثبت نام در آزمون سراسری را خواهند داشت. (آزمون سراسری رشته های نظری که در روزهای 4 , 5 و 6 تیرماه 1388 برگزار می گردد و ثبت نام آن نیز از 16 آذر شروع شده و 29 آذر نیز خاتمه می یابد). منبع : پیک سنجش
-مگه کنکور ما فنی ها (کاردانی های پیوسته) 1 مرداد 1388 (آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته) نیست که ثبت نامش از 23 تا 29 فروردینه؟
خلاصه من کمی گیج شدم... لطفا راهنمایی کنید...[/quote]

هر کس که فوق دیپلم داشته باشه یا حتی لیسانس (ابته به شرطی که روزانه نباشه) میتونه دوباره از اول کنکور بده و خوب هر رشته ای هم که قبول بشه باید از اول اون رشته رو بخونه یعنی از سال اول مگر اینکه مثلاً لیسانس یه رشته ای رو قبول بشه که فوق دیپلمش رو داره که در اینصورت بستگی به داشنگاهش داره ولی معمولاً واحدها رو تطبیق میدن و مثل این میمونه که اون واحدها رو گذرونده باشی و باید ادامه واحدها رو پاس کنی.

roozaneh
تماس:

پست توسط roozaneh » چهارشنبه 20 آذر 1387, 4:11 pm

بچه ها هر کس میتونه اینجا نظراتش را بیان کنه پس دلیلی نداره افرادی که از نظر بارعلمی و اطلاعات کم میارند و به اصطلاح حرفی برای گفتن ندارند اینجور انجمن ها را زیر سوال ببرند.از آقا مجتبی با اون حرفها و لحن جالب صحبتاش و Kanan و مدیران محترم سایت کارشناسی و بقیه دوستانی که اطلاع رسانی صحیح می کنند ممنونیم .هر کسی هم که فکر میکنه اینها حرفهای بیخودی هستند میتونه نخونه.

nimool
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nimool » چهارشنبه 20 آذر 1387, 8:03 pm

بچه ها من تازه عمومي هارو شروع كردم ولي واقعا موندم تو اين معارف كه چيكار كنم اخه تو دفترچه نوشته سوالات معارف اسلامي زبان و ادبيات فارسي و زبان انگليسي از منابع مصوب شوراي عالي برنامه ريزي سابق كه قبلا به گروه هاي اموزشي دانشگاه ها و موسسات اموزش عالي ابلاغ شده قراره طراحي شه.
حالا من نميدونم به اين دانشگاه هاي علمي كاربردي چي ابلاغ شده ؟ كسي ميدونه دانشگاه علمي كاربردي الان معارف چي تدريس ميكنن؟ انديشه يا معارف؟؟؟؟؟؟؟؟

به اون دوستي كه در مورد مباحث مهم رياضي سوال كردن بايد بگم كه تا اونجايي كه من ميدونم حد و مشتق ميتونه خيلي مهم باشه .

amir101
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: rasht
تماس:

پست توسط amir101 » پنج‌شنبه 21 آذر 1387, 10:20 am

بابا چه خبرتونه بچه زدن نداره که :D
من از خدامه واسه همه سخت باشه واسه من اسون ( اول میشم ) :D شوخییی کرددددممممم
پارسال سوالای c++ علمی کاربردی از نظر من خیلی سخت بود عمومی ها هم معارف وحشتناکی داشت
ولی کاش و ای کاش و صد ای کاش علمی کابردی هم کارنامه منتشر میکرد تا اون وقت میدید درصدای قبولی رو
دوست من فومن قبول شد من خودن از خوندنش خبر دارم خیلی کم واقعا کم خونده بود ولی قبول شد....
ایشالله همه قبول شیم من که دارم واسه تهران میخونم
اخه اگه خدا بخواد تکمیل ظرفیت انتخاب اولمم حتما قبولم اخه رتبم 5500 بود اولی استانه اشرفیه زدم
اگه علمی کاربردی بتونم تهران و بیارم به امیییییدد خداااااااااااااا میرم تهران و غیرانتفاعی استانه نمیرم
امیدوارم با هم هم کلاسی شیم اون وقت دماغ تک تک تونو به خاک بمالم و بگم از علمی کاربردی قول نسازید اخه علمی کاربردی تو این حد و اندازه ها نیست اخه خدایی سوالاش 70 چرت محضه فقط پارسال ای بدک نبود
حالا تا من دفعه بعد بیام نت بزنید تو سر و کله هم
جنبه شنیدن حقیقت و ندارید :D
ما مخلصیم

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » پنج‌شنبه 21 آذر 1387, 11:36 am

[quote="shl_shrf"][quote="sina-graph"]سلام دوستان
به جملات زیر دقت کنید...

هر کس که فوق دیپلم داشته باشه یا حتی لیسانس (ابته به شرطی که روزانه نباشه) میتونه دوباره از اول کنکور بده و خوب هر رشته ای هم که قبول بشه باید از اول اون رشته رو بخونه یعنی از سال اول مگر اینکه مثلاً لیسانس یه رشته ای رو قبول بشه که فوق دیپلمش رو داره که در اینصورت بستگی به داشنگاهش داره ولی معمولاً واحدها رو تطبیق میدن و مثل این میمونه که اون واحدها رو گذرونده باشی و باید ادامه واحدها رو پاس کنی.[/quote]

[quote="sina-graph"]سلام دوستان
به جملات زیر دقت کنید...

پاسخ سینا :
دانش آموزانی که حق کنکور دادن در آزمون سراسری سال 88 هستند ( رشته های نظری ) مثل ریاضی ، تجربی و هنر و زبان باید دارای مدرک ئه پیش دانشگاهی باشند . یعنی شما با دیپلم ئه هنرستانیتون ( یا همون فنی حرفه ای و کارودانش ) حق ندارید در این کنکور شرکت کنید ! حالا اومدن یک سری قانون ئه جدید رو ارائه دادند و گفتند که هر کسی که مدرک ئه کاردانی داره معادل میشه با دوره پیش دانشگاهی که ما خوندیم ! پس با ارائه مدرک ئه کاردانی تون می تونید برید و در آزمون ئه رشته های نظری شرکت کنید .

پاسخ shl_shrf :
پاسخ ئه شما تا حدی درست هستش اما زمانی تطبیق واحد رو برای کارشناسی ها انجام میدهند که اون فرد اولا مدرک ئه دیپلمش فنی نباشه بعدم به قوله خودتون روزانه نخونده باشه !

( دوستان خواهشا به پاسخ ئه من اعتراض نکنید چون من خودم فنی نبودم رشتم علوم تجربی بوده مدرک ئه پیش دانشگاهی هم دارم ! حوصله بحث هم ندارم :دی )

آواتار کاربر
hadivosoghi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadivosoghi » پنج‌شنبه 21 آذر 1387, 1:44 pm

توجه توجه
کسانی که میخوان از کارنامه علمی کاربردی سال قبل خوشون با خبر بشن با این شماره تماس بگیرند
6205600الی 4 کد شهر (کرج) : 0261

وقتی تماس گرفتید بگید واحد روابط عمومی رو میخوایید

شماره داوطلبی رو بگید براتون درصد پارسال علمی کاربردی رو میخونند

nimool
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nimool » جمعه 22 آذر 1387, 4:59 pm

سلام بچه ها لطف بزرگي ميكنيد اگر درصدهارو بزاريد تو سايت تا ما هم ببينيم .

آواتار کاربر
hadivosoghi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadivosoghi » جمعه 22 آذر 1387, 10:53 pm

رتبه و نمره پارسالم (البته قبول نشدم)
انتخاب اولم انزلی
تنکابن
چالوس
.
.
.
ادبیات 44
معارف 17
زبان 18
ریاضی 7
دروس اختصاصی 14
نمره کل 1476

امید وارم که امسال قبول شم

موفق باشید

آواتار کاربر
masoud_pas
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط masoud_pas » یک‌شنبه 24 آذر 1387, 9:47 pm

دوستان عزیز توجه داشته باشند ، به علت با اهمیت بودن درس C++ برای کنکور علمی کاربردی( وجود 30 تست در دفترچه ) مطالعه کتابی مناسب در این زمینه سرنوشت شما را تغییر می دهد. در این خصوص کتابی که اخیراً چاپ شده بنام 30 آزمون C,C++ نوشته آقایان "عادلی نیا، مقسمی و ابراهیمی " می باشد که در حال حاضز بهترین منبع تست برای کنکور می باشد . تست های این کتاب چنان کنکور را شبیه سازی کرده اند که شما احساس نشستن سر کنکور را دارید. به هیچ وجه تست ها آبکی نیستند . در هر تست یک نکته جون دار وجود داره.
قیمت کتاب 3500 تومنه و خوب به صرفه است .
واقعاً فوق العاده است ، پیشنهاد می کنم حتماً این کتاب را تهیه کنید.
پیوست‌ها
30Az1.JPG
30Az1.JPG (43.18 KiB) مشاهده 4932 مرتبه

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » دوشنبه 25 آذر 1387, 11:50 pm

به نام خدا
سلام...
آقا مسعود عزیز کاملا درست می گویند...
کتاب های 30 آزمون گسترش علوم پایه واقع فوق العاده اند...
مخصوصا برای کسانیکه زمان اندکی وقت برای مطالعه کنکور دارند. در ضمن کتب بسیار خوبی برای جمع بندی هم هستند...
این کتب شامل 30 آزمون هستند که 2 تای آخر آنها نهایی و جامع هستند...
در آخر کتاب نیز تست ها با پاسخ تشریحی آمده اند...
لیست کتب 30آزمون گسترش علوم پایه :
30آزمون ساختمان داده ها مبلغ : 3000تومان
30آزمون ذخیره و بازیابی اطلاعات مبلغ : 2400تومان
30آزمون سیستم عامل مبلغ : 4000تومان
30آزمون سی و سی پلاس پلاس مبلغ : 3500تومان
30آزمون مدار منطقی مبلغ : 4600تومان
ضمن اینکه فلش کارت های مدرسان شریف که جمع بندی بسیار خوبی کرده است را نیز پیشنهاد می کنم...
لیست فلش کارت ها :
ذخیره و بازیابی اطلاعات مبلغ : 800تومان
مدار منطقی مبلغ : 2500 تومان
آمار و احتمالات مبلغ : 800تومان
ریاضیات عمومی مبلغ : 3000تومان
بقیه رو نمیدونم... ولی احتمالا بقیه دروس رو هم داره...

user_no1

پست توسط user_no1 » پنج‌شنبه 28 آذر 1387, 1:32 pm

اگه تو کنکور علمی کاربردی عمومی ها رو درصد بالایی بزنی و اختصاصیا رو زیر 30 40 چه جوریه؟ و به طور کلی چند تا از درسا رو بالا بزنی و بعضیا رو پایین چه عمومی چه اختصاصی و اینکه یک درس رو صفر بزنی احتمال قبولی چجوری میشه ؟
ممنون میشم.

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » پنج‌شنبه 28 آذر 1387, 3:31 pm

دوستان این کنکور وضعیتش معلوم نیست چون کارمندان هم از اونجا میان فقط باید خوند و توکل به خدا کرد پس استرس رو از خودت دور کن وراحت بخون و روی برنامه نویسی سی پلاس خیلی وقت بزار و نگران دل رو بده اسمان و چشم رو به کتابها که خداوند بهترین کمک برای همه است. رو درسهای تخصصی تا می تونی فقط بزار رو عمومی هم ریاضی اگه نخوندی نخون رو ادبیات اندیشه و زبان وقت بزار ولی ریاضیت خوب باشه فقط بزار. موفق باشینچ

قفل شده