سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

Re: سوالات شما در مورد علمی کاربردی

پست توسط Milo » شنبه 9 آذر 1387, 2:30 pm

من ثبت نام کردم کنکوره علمی کاربری ولی راستش اصلا دلم رضایت به رفتن نداره !
منتها تلاشم رو می کنم . لااقل اندازه ی اون 7 تومنه پوله دفترچه :D

امیدوارم تمومه دوستانی که دوست دارند و تلاششون رو می کنند قبول شند ... انشاا...

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » شنبه 9 آذر 1387, 9:51 pm

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
چند سوال در مورد کنکور کارشناسی ناچیوسته علمی کاربردی دارم که جواب بدید ممنون می شم
اول اینکه آیا ورودی دانشجویان این کنکور مهر 1388 است؟ چون من الان ترم 3 هستم و شهریور 88 فارغ التحصیل می شوم.
دوم اینکه واقعیت دارد در هر ترم نمی توان بیش از 14 واحد برداشت و باید 3 الی 4 ساله به جای 2 سال درس خواند؟
سوم اینکه اگر قبول شوم و نروم مشکلی پیش نمی آید؟ یعنی محروم از تحصیل نمی شوم؟؟؟
فقط تا یکشنبه 10 آذر وقت دارم... ممنون می شم جواب بدین...

آواتار کاربر
hadivosoghi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadivosoghi » شنبه 9 آذر 1387, 11:20 pm

با سلام خدمت شما دوست عزیز

این مطلب مربوط به دانشجویان پودمانیه ربطی به دانشجویان ترمی نداره

گزینش پودمانی با شرط معدله که این قانون شامل اون میشه

اکثرا این مطلب رو اشتباه متوجه میشن
چون دانشگاه علمی کاربردی متولی جذب پودمانیه فکر میکنن که این قانون واسه این دانشگاه
این طور نیست دانشگاه پیام نور هم تاحدودی این مقرراتو داره
دانشجویان ترمی در تمام دانشگاها از یک قانون ثابت تبعیت میکنند
کاردانی ترمی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته علمی کاربردی هیچ فرقی از نظر اخذ واحد با دانشگاهای دیگر ندارن
امید وارم جواب سوالتونو داده باشم

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
تماس:

پست توسط Milo » یک‌شنبه 10 آذر 1387, 11:39 am

[quote="sina-graph"]با سلام خدمت شما دوستان عزیز
چند سوال در مورد کنکور کارشناسی ناچیوسته علمی کاربردی دارم که جواب بدید ممنون می شم
اول اینکه آیا ورودی دانشجویان این کنکور مهر 1388 است؟ چون من الان ترم 3 هستم و شهریور 88 فارغ التحصیل می شوم.
دوم اینکه واقعیت دارد در هر ترم نمی توان بیش از 14 واحد برداشت و باید 3 الی 4 ساله به جای 2 سال درس خواند؟
سوم اینکه اگر قبول شوم و نروم مشکلی پیش نمی آید؟ یعنی محروم از تحصیل نمی شوم؟؟؟
فقط تا یکشنبه 10 آذر وقت دارم... ممنون می شم جواب بدین...[/quote]

1- فکر نکنم ! چون پارسال که فروردین رفتن سره کلاس
2- خیر واقعیت نداره ! دوست ئه من که قبول شد ترم ئه اول 18 واحد برداشت الانم که ترم ئه 2 ئه 20 تا برداشته !
3- خیر مشکلی پیش نمیاد ولی نامردیه ! اگر می خواهید نرید اصلا کنورشو ندید ! :دی
محرومیت فقط و فقط و فقط و فقط برای دوره های روزانه است ، اگر قبول بشید و نرید محروم میشید ...

maryam22

پست توسط maryam22 » یک‌شنبه 10 آذر 1387, 1:04 pm

سلام

یه سوال داشتم زمان ثبت نام علمی کاربردی امروز تموم میشه؟
تمدید نشده؟

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » یک‌شنبه 10 آذر 1387, 1:56 pm

خیلی خیلی خیلی از hadivosoghi و milo عزیز بخاطر پاسخ هایشان ممونم...

آواتار کاربر
hadivosoghi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadivosoghi » یک‌شنبه 10 آذر 1387, 11:28 pm

مهلت ثبت نام در آزمون ورودي دوره‌هاي كارداني، كارشناسي و كاشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي – كاربردي سال 1387 تمديد شد

سازمان سنجش آموزش کشور -10/09/87

سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور بدين‌وسيله‌ به‌ اطلاع‌ كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي‌ ثبت‌نام‌ در آزمون ورودي دوره‌هاي كارداني، كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي – كاربردي سال 1387 مي‌رساند:

نظر به اينكه برخي از داوطلبان در تاريخ مقرر ثبت نام ، براي دريافت مدارك ثبت نام اقدام ننموده‌اند، لذا با همكاري شركت پست جمهوري اسلامي ايران ترتيبي اتخاذ گرديده كه :

1- در روزهاي دوشنبه 11/9/87 و سه‌شنبه 12/9/87 منحصراً در باجه‌هاي مركزي شهرستانهاي مختلف كشور (بجز شهرستان تهران كه به شرح بند 2 ذيل خواهد بود) از ساعت 8 صبح لغايت ساعت 19 هر يك از روزهاي مذكور، نسبت به توزيع مدارك ثبت نام داوطلبان دوره هاي مذكور اقدام گردد.

2- در شهرستان تهران از ساعت 8 صبح روز دوشنبه 11/9/87 تا ساعت 19 روز سه‌شنبه 12/9/87 منحصراً در مناطق پستي11، 13 ،14، 15، 16 ، 17، 18 و 19 نسبت به توزيع مدارك ثبت نام داوطلبان دوره‌هاي مذكور اقدام شود.

ضمناً به اطلاع مي رساند داوطلبان متقاضي ثبت نام در آزمون ورودي دوره‌هاي كارداني، كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي –كاربردي سال 87 كه كارت اعتباري ثبت نام هر يك از دوره‌هاي مذكور را تا تاريخ 12/9/87 دريافت مي‌دارند، مي توانند حداكثر تا ساعت 24 روز سه شنبه 12/9/87 با مراجعه به نشاني پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور ( WWW .Sanjesh.org ) ، نسبت به ثبت نام در آزمون دوره‌هاي مذكور اقدام نمايند. در خاتمه به اطلاع مي‌رساند آن دسته از داوطلباني كه تمايل به خريد كارت‌ اعتباري ثبت نام از طريق اينترنت دارند مي‌توانند با مراجعه به سايت سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس WWW .Sanjesh.org و كليك بر روي لينك خريد كارت اعتباري جهت ثبت نام با استفاده از كارت‌هاي بانكي عضو شتاب با قابليت پرداخت اينترنتي اقدام به خريد كارت‌هاي اعتباري نمايند.
روابط عمومي‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » دوشنبه 11 آذر 1387, 9:19 am

با سلام مجدد خدمت دوستان
در مورد محروميت از تحصيل در صورت قبول شدن در آزمون علمي کاربردي و نرفتن به آن من همچنان نگرانم / چون بالاخره اين دانشگاه هم نيمه دولتي است....
و ممکنه اصلا به خاطر همين قضيه در آزمونش شرکت نکنم...
من از دوستان خواهش مي کنم که اگر مطمئن هستند که محروميتي وجود نداره نظر خودشونو بزارند.
حتي اگه من امسال قبول هم بشم مدرک کارداني رو شهريور 88 مي گيرم و نمي تونم حتي اگه بخواهم هم وارد علمي کاربردي بشم...
مي ترسم که اينجا قبول شم ولي در آزمون 1 مرداد که سراسري است اجازه شرکت نداشته باشم يا اگه قبول شدم محروم از تحصيل باشم!!!...
آيا مطمئنيد محروميت بخاطر عدم ثبت نام فقط براي دوره روزانه است و مشکلي پيش نمي ياد؟؟؟
با تشکر

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
تماس:

پست توسط Milo » دوشنبه 11 آذر 1387, 11:43 am

[quote="sina-graph"]با سلام مجدد خدمت دوستان
در مورد محروميت از تحصيل در صورت قبول شدن در آزمون علمي کاربردي و نرفتن به آن من همچنان نگرانم / چون بالاخره اين دانشگاه هم نيمه دولتي است....
و ممکنه اصلا به خاطر همين قضيه در آزمونش شرکت نکنم...
من از دوستان خواهش مي کنم که اگر مطمئن هستند که محروميتي وجود نداره نظر خودشونو بزارند.
حتي اگه من امسال قبول هم بشم مدرک کارداني رو شهريور 88 مي گيرم و نمي تونم حتي اگه بخواهم هم وارد علمي کاربردي بشم...
مي ترسم که اينجا قبول شم ولي در آزمون 1 مرداد که سراسري است اجازه شرکت نداشته باشم يا اگه قبول شدم محروم از تحصيل باشم!!!...
آيا مطمئنيد محروميت بخاطر عدم ثبت نام فقط براي دوره روزانه است و مشکلي پيش نمي ياد؟؟؟
با تشکر[/quote]

سینا جان ! دوست جان ! اگر فکر می کنید ملت دارن اشتباه راهنمایی می کنند می تونید امتحان ندید !!!!
بدم شماره سازمان سنجش رو که دارید ، خرجش یک تماسه . زنگ بزنید از خودشون بپرسید .

" تمامه دانشگاه های پولی ! اگر قبول شید و نرید مشکلی برای ادامه تحصیل براتون بوجود نمیاد ... "

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » دوشنبه 11 آذر 1387, 11:49 am

با سلام
بابا هر دانشگاهي كه پول بگيره محروميت نداره علمي كاربدي هم محروميت نداره چون پول درس خوندنتو خود شما ميپردازين نه دولت
دوره روزانه چون دولت براي اون پول ميپردازه و بودجه براي دوره روزانه در نظر ميگيرن براي همين دوره روزانه محروميت داره ولي ساير دانشگاهها محروميت ندارن حتي شبانه هم محروميت نداره چون پول مي پردازين

nimool
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nimool » دوشنبه 11 آذر 1387, 9:40 pm

سلام بچه ها .من امروز يه چندجا رفتم دنبال دفترچه تموم شده بودش به نظر شما من چجوري ميتونم كارت اعتباري ثبت نام علمي كاربردي رو پيدا كنم؟اصلا فردا ميتونم پيدا كنم؟اصلا اين پست بانكا دفترچه هارو از كجا تهيه ميكنن.خيلي نگرانم تورو خدا اگه كسي ميدونه كمكم كنه

nimool
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nimool » دوشنبه 11 آذر 1387, 9:48 pm

البته اگر كه اينجا كسي كارت ثبت نام داره و نميخواد شركت كنه من ازش ميخرم.اگه كسي داره زود خبر بده
n_moradifar@yahoo.com اينم ايديم

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » دوشنبه 11 آذر 1387, 10:26 pm

دست شما درد نکنه...
دیگه قانع قانع شدم...
تسلیم...

esy2007

پست توسط esy2007 » سه‌شنبه 12 آذر 1387, 12:51 pm

سلام دوستان
دو تا سئوال دارم 1- منابع آزمون امسال همون منابع سال گذشته است یعنی سیستم عامل رو امسال ازش سئوال میارن یا نه ؟
2- دانشگاه های علمی کاربردی جهاد دانشگاهی امسال چند نفر پذیرش دارن ؟

چون من دفترچه رو امسال گیرم نیومد از این چیزا بی اطلاعم ممنون میشم کمکم کنید .

nimool
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nimool » سه‌شنبه 12 آذر 1387, 9:25 pm

سلام دوست عزيز 2458 نفر ازاد برميداره مواد ازمون هم اون چيزي كه تو دفترچه نوشته : برنامه سازي كامپيوتر - ذخيره و بازيابي اطلاعات - زبان تخصصي - ساختمان داده ها هستش
عمومي ها هم زبان و ادبيات فارسي - زبان انگليسي - رياضي - فرهنگ و معارف اسلامي هستش كه فعلا معلوم نيست از انديشه سوال طرح ميشه يا معارف.
البته اگر كه كسي در مورد معارف اطلاع دقيق داره ممنون ميشم كمك كنه

قفل شده