انتخاب شهر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
alinavid

انتخاب شهر

پست توسط alinavid » سه‌شنبه 28 آبان 1387, 1:38 pm

با سلام
من علی از کر مانشاه امسال بار دومم بود که کنکور کاردانی کامپیوتر شرکت کردم اما متاسفانه قبول نشدم
و به نظر خودم انتخاب شهرم خیلی افتضاح بود از شما مدیر سایت (قسمت کاردانی) خواهشمندم برای سال اینده بنده انتخاب شهری را به ایمیلم (nooshzad_319) بفرستین البته طوری باشه که قبول بشوم هر جا که باشه فرقی نمیکنه
با تشکر فراوان از شما

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: انتخاب شهر

پست توسط peyman » چهارشنبه 29 آبان 1387, 12:52 am

alinavid نوشته شده:با سلام
من علی از کر مانشاه امسال بار دومم بود که کنکور کاردانی کامپیوتر شرکت کردم اما متاسفانه قبول نشدم
و به نظر خودم انتخاب شهرم خیلی افتضاح بود از شما مدیر سایت (قسمت کاردانی) خواهشمندم برای سال اینده بنده انتخاب شهری را به ایمیلم (nooshzad_319) بفرستین البته طوری باشه که قبول بشوم هر جا که باشه فرقی نمیکنه
با تشکر فراوان از شما
سلام آقا علی
قبل از انتخاب شهر بهتره یه سری به این انجمن بزنی تا با توجه به محل سکونتت یه انتخاب شهر درست و مطمئن برات انجام بشه
در ضمن رتبت رو هم ذکر کن تا ببینم شانس قبولی داشتی یانه
...

alinavid

پست توسط alinavid » چهارشنبه 29 آبان 1387, 5:23 pm

با سلام
علی هستم از کرمانشاه
پارسال 11400 رتبم شد اما متاسفانه قبول نشدم راستشو بخای امادگی کامل نداشتم و انتخاب شهرم زیاد جالب نبود . از شما خواهشمندم بر اساس تراز نزولی دانشکده ها برام یه انتخاب شهر بفرستین
البته اصلا مهم نیست هر جا قبول بشم میرم
با تشکر فراوان از شما
(nooshzad_319@yahoo.com)

rostami
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کردستان - شهر دلیران

پست توسط rostami » دوشنبه 4 آذر 1387, 2:10 pm

سلام آقا علی
من دانشجو ترم یک کامپیوتر تفت (یزد هستم ) من با رتبه 9000 تفت روزانه قبول شدم رفیقم با رتبه 10000 قبول شد تفت دانشکده بدی نیست من خواستم کمک در حق هم زبان بکنم امیدوارم انشالله سال بعد قبول بشوید
عشق من عاشقم باش

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”