دفترچه هاي بدون آزمون كارشناسي

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
mazi-jon

دفترچه هاي بدون آزمون كارشناسي

پست توسط mazi-jon » دوشنبه 17 تیر 1387, 1:43 am

تغییر نحوه اجراي طرح «پذيرش بدون آزمون فارغ‌التحصيلان ممتاز دانشگاه در مقاطع بالاتر»
شنبه 15 تیر 1387
بازدید:45
منبع: ایسنا

رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي از تغيير نحوه اجراي طرح پذيرش بدون آزمون فارغ‌التحصيلان ممتاز مقاطع كارداني و كارشناسي اين دانشگاه در مقطع بالاتر خبر داد.

مهندس سيد عبدالله سجادي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به طرح پذيرش بدون آزمون فارغ‌التحصيلان ممتاز در مقطع بالاتر، اظهار كرد: براساس اين طرح واحدهاي دانشگاهي همه ساله ليست فارغ‌التحصيلان ممتاز خود را جهت تحصيل در مقطع بالاتر به اداره كل فارغ‌التحصيلان ارسال مي‌كردند.

وي با اشاره به تغيير شيوه اجرايي اين طرح از اينترنتي شدن ثبت‌نام فارغ‌التحصيلان ممتاز خبر داد و گفت: متقاضيان ممتاز مقاطع كارداني و كارشناسي دانشگاه آزاد اسلامي در زمان ثبت‌نام آزمون مقطع بالاتر مي‌توانند با تهيه دفترچه راهنماي مربوطه به صورت اينترنتي تقاضاي خود را جهت بهره‌مندي از تسهيلات اين طرح اعلام كنند.

سجادي با بيان اينكه دفترچه راهنماي تحصيلات تكميلي شامل مقاطع كارشناسي ناپيوسته و كارشناسي ارشد، از اين پس داراي دو بخش با آزمون و بدون آزمون است، اظهار داشت: اين شيوه جديد از شهريور ماه امسال و همزمان با ثبت‌نام داوطلبان آزمون كارشناسي ناپيوسته اجرايي خواهد شد.

رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي در خاتمه با بيان اينكه هر داوطلب در واحد دانشگاهي خود پذيرفته مي‌شود، خاطر نشان كرد: در صورتي كه واحد دانشگاهي محل تحصيل فرد، مجري مقطع بالاتر نباشد، داوطلب مربوطه در صورت وجود ظرفيت به ساير واحدهاي مجري معرفي مي‌شود .

david23

Re: دفترچه هاي بدون آزمون كارشناسي

پست توسط david23 » جمعه 11 مرداد 1387, 2:15 pm

پس کی کلآ این آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه برداشته میشه
گفته بودن بر میدارن
هنوز که دانشجو ممتاز ها دارن حال میکنن

doostidoostaneh
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط doostidoostaneh » پنج‌شنبه 4 مهر 1387, 1:38 am

من معدلم 16.73 شده هیچ جای ایران منو بدون کنکور پذیرش نمی کنن؟؟؟
آخه شنیدم معدل بالای 17 رو برمیدارن علمی کاربردی که این طور بود آزاد رو نمیدونم
حالا کی ثبت نام میکنن؟؟ چه جوری میشه پی گیر شد؟کشس خبری نداره؟؟

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » شنبه 11 آبان 1387, 3:35 pm

دوستان شایعاتی هست که 21 ابان ماه دانشگاه پیام نور از طریق کاردانی به کارشناسی دانشجو بگیره

من شنیدم منبع موثق نیست دفترچه ها کارشناسی ناپیوسته پیام نور 21 ابان ماه میاد و 6 اسفند ماه هم کنکوره

اونجوری بیاد واقعا خیلی حال می ده اگه بیاد کارشناسی ناپیوسته ازاد تعطیله.

من کاردانی رو تو ازاد بودم کارشناسی رو دارم تو پیام نور می خونم دوستان شهریه کل من شده166هزارتومان باور کنین

دوستان کلاس هم داره میان ترم هم داره. تو ازاد تو کاردانی یه 50 تومان مفت از ما گرفتند اینجا به جای 50 تومان دوهزار

تومان گرفتند. الان دوره ICDL رو واحد ما مجانی گذاشته دوره کارافرینی مجانی ولی تو ازاد واسه ICDL اونم استادش

کاردانی بود بچه ها از اون زیاد بلد بودند 75 هزار تومان گرفتن. کلا خدا کنه بیاد پوز جاسبی و دانشگاهش زده بشه.

sky

پست توسط sky » دوشنبه 27 آبان 1387, 12:03 pm

با سلام
دانشگاه آزاد واحد دزفول در مقطع کاردانی به کارشناسی دانشجو می پذیرد.
اطلاعاتی درمورد نحوه پذیرش و ثبت نام اگر بزارین ممنون می شم.

قفل شده