ميتونيد تاريخ اعزامتنو تغيير بديد!!!

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
Sarbaz

ميتونيد تاريخ اعزامتنو تغيير بديد!!!

پست توسط Sarbaz » شنبه 20 مهر 1387, 1:50 am

سلام به همگي !

بخشنامه اي وجود داره كه طبق اون افراد ميتونن تاريخ اعزامشون رو به جلو يا عقب بندازن يعني دو نفر كه با هم , هم مقطع هستن(مثلا كارداني) واز يك منطقه (مثلا خراسان) ميتونن در صورت توافق جاشون رو با هم عوض كنن اين اطلاعاتي بود كه من داشتم بازم اگه كسي اطلاعات دقيقتري در مورد جزئياتش داره لطفا همين جا ذكر كنه در ضمن من خودم تير ماه 88 اعزامم و مايلم با يه نفر از منطقه خراسان مقطع كارداني كه اعزامش آبان يا دي 87 هست جامو عوض كنم لطفا اگه كسي بودپيغام خصوصي بزاره تا باهاش تماس بگيرم و سريعتر بريم دنبال كاراي اداريش.

لطفا اگه كسي رو هم ميشناسيد كه به هر دليلي ميخواد تاريخ اعزامشو عقب بندازه (مثلا كنكور كارداني به كارشناسي) اين تاپيكو بهش معرفي كنيد. ممنون از همتون !

5272

Re: ميتونيد تاريخ اعزامتنو تغيير بديد!!!

پست توسط 5272 » شنبه 20 مهر 1387, 8:56 pm

با سلام وخسته نباشيد من سوال شما رو خواندم و يك سوال برايم پيش امد و ان اينكه شما كي دفترچه خدمت رو پست كرديد كه اعزامتون تير 88خورده؟اخه من هنوز دفترچه رو پست نكردم وتازه فارغ التحصيل شدم و دنبال اينم كه اگه ابان يا اذر پست كنم كي اعزام ميشم.ممنون و با ارزوي موفقيت و حل مشكل شما.)5272(
اگه زحمتي نيست جواب رو تو پست خودتون بنويسد تا ان را ببينم يا تو پست 5272 با موضوع تاريخ اعزام.باز هم ممنون

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » شنبه 20 مهر 1387, 11:17 pm

Sarbaz نوشته شده:سلام به همگي !

بخشنامه اي وجود داره كه طبق اون افراد ميتونن تاريخ اعزامشون رو به جلو يا عقب بندازن يعني دو نفر كه با هم , هم مقطع هستن(مثلا كارداني) واز يك منطقه (مثلا خراسان) ميتونن در صورت توافق جاشون رو با هم عوض كنن اين اطلاعاتي بود كه من داشتم بازم اگه كسي اطلاعات دقيقتري در مورد جزئياتش داره لطفا همين جا ذكر كنه در ضمن من خودم تير ماه 88 اعزامم و مايلم با يه نفر از منطقه خراسان مقطع كارداني كه اعزامش آبان يا دي 87 هست جامو عوض كنم لطفا اگه كسي بودپيغام خصوصي بزاره تا باهاش تماس بگيرم و سريعتر بريم دنبال كاراي اداريش.

لطفا اگه كسي رو هم ميشناسيد كه به هر دليلي ميخواد تاريخ اعزامشو عقب بندازه (مثلا كنكور كارداني به كارشناسي) اين تاپيكو بهش معرفي كنيد. ممنون از همتون !
با سلام
تا اونجا كه من ميدونم نميتونيد جاتون رو با كسي تعويض كنيد ولي فكر كنم برين بگين اعزامتون رو جلو ميكشن
اينو ميدونم كه ميشه اگه برين بگين اعزامتون رو جلو ميكشن مطمئن هستم چون چنين قضيه رو ديدم
5272 نوشته شده:با سلام وخسته نباشيد من سوال شما رو خواندم و يك سوال برايم پيش امد و ان اينكه شما كي دفترچه خدمت رو پست كرديد كه اعزامتون تير 88خورده؟اخه من هنوز دفترچه رو پست نكردم وتازه فارغ التحصيل شدم و دنبال اينم كه اگه ابان يا اذر پست كنم كي اعزام ميشم.ممنون و با ارزوي موفقيت و حل مشكل شما.)5272(
اگه زحمتي نيست جواب رو تو پست خودتون بنويسد تا ان را ببينم يا تو پست 5272 با موضوع تاريخ اعزام.باز هم ممنون
مونده به شهرستان كه هستين اما فكر كنم مال شمارو يا تير 88 ميزنن يا شهريور 88
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
قائم
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: عشق من،عمر من،شهر من،لنگرود

پست توسط قائم » یک‌شنبه 21 مهر 1387, 12:52 am

منم جوابای کنعان جان رو تایید می کنم. bil:
قربونتون بشم.

Sarbaz

پست توسط Sarbaz » دوشنبه 22 مهر 1387, 12:28 am

5272 نوشته شده:با سلام وخسته نباشيد من سوال شما رو خواندم و يك سوال برايم پيش امد و ان اينكه شما كي دفترچه خدمت رو پست كرديد كه اعزامتون تير 88خورده؟اخه من هنوز دفترچه رو پست نكردم وتازه فارغ التحصيل شدم و دنبال اينم كه اگه ابان يا اذر پست كنم كي اعزام ميشم.ممنون و با ارزوي موفقيت و حل مشكل شما.)5272(
سلام دوست عزيز!

اينم تاريخ دقيق ارسال دفترچه : 14/6/87

Sarbaz

پست توسط Sarbaz » دوشنبه 22 مهر 1387, 12:56 am

با سلام
تا اونجا كه من ميدونم نميتونيد جاتون رو با كسي تعويض كنيد ولي فكر كنم برين بگين اعزامتون رو جلو ميكشن
اينو ميدونم كه ميشه اگه برين بگين اعزامتون رو جلو ميكشن مطمئن هستم چون چنين قضيه رو ديدم
سلام
من هم از تهران وهم مشهد سوال كردم وچيزي كه به من گفتن اين بود كه بايد يه نفرو پيدا كني برا تعويض و جايگزيني. توي نظام وظيفه مشهدم بوردي هست كه افراد تقاضاهاي خودشونو براي پيدا كردن جايگزين + اطلاعات تماسشون رو زدن منتها مشكل اين بود كه همه مي خوان جلو بندازن !
فقط من دقيقا از قوانينش خبر ندارم مثلا اينكه تا چند دوره ميشه جلو يا عقب انداخت (منظورم از دوره دوره هاي اعزامه كه هر دو ماه يه باره)
البته متاسفانه من خودم شخصا هنوز فرصت نكردم برم نظام وظيفه ولي بزودي ميرم ! اون كسيم كه رفته بود به علت شلوغي زياد بيشتر از اين چيزي دستگيرش نشده بود

به هر حال اگه به همين راحتي كه شما ميگيد باشه كه مهشره ! ممنون ميشم اگه امكانش براتون هست اطلاعات دقيقتري از فردي كه ديديد اين كارو كرده برام بگيريد

بازم ممنون از پاسختون.

راستي كنعان عزيز در مورد امضاتون هم بايد بگم كه به شدت تاييد ميشه !!!
زندگی را مثل پیازی دیدم که هر ورق آن را باز کردم
اشک من را درآورد!

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » دوشنبه 22 مهر 1387, 2:15 pm

با سلام
دوست عزيز اون شخص تو پادگان من ديدمش كه ميگفت آبان بوده و جلو كشيده از قضا پرسيدم كه چطوري كردي گفت يكمي دوندگي هيچي نگفت ولي ميشه چون چند نفري بودن كه اين كارو كرده بودن

در مورد امضا خواهش ميكنم اين چيزيه كه من از اين دنيا و ايران و زندگي ديدم البته تا به حال ديگه بقيه زندگي معلوم نيست چي برام پيش بياد

ولي امضا يا عوض ميكنم يا يه بند بهش اضافه ميكنم اونم اينه :
بهترين دوران زندگي من تا به حال سربازي
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

Sarbaz

پست توسط Sarbaz » دوشنبه 22 مهر 1387, 10:21 pm

kanan نوشته شده:با سلام
دوست عزيز اون شخص تو پادگان من ديدمش كه ميگفت آبان بوده و جلو كشيده از قضا پرسيدم كه چطوري كردي گفت يكمي دوندگي هيچي نگفت ولي ميشه چون چند نفري بودن كه اين كارو كرده بودن

در مورد امضا خواهش ميكنم اين چيزيه كه من از اين دنيا و ايران و زندگي ديدم البته تا به حال ديگه بقيه زندگي معلوم نيست چي برام پيش بياد

ولي امضا يا عوض ميكنم يا يه بند بهش اضافه ميكنم اونم اينه :
بهترين دوران زندگي من تا به حال سربازي
اي آقا پس خيال كردين من بخاطر چي مي خوام جلو بندازمش :wink:

زنده باد سربازي !! yes:

masoud197

پست توسط masoud197 » پنج‌شنبه 12 شهریور 1388, 2:29 pm

سلام. از دوستان کسی بوده که تاریخ اعزامشو با یه نفر دیگه جابه جا کرده باشه.اصلا امکان جا به جایی در عمل وجود داره؟من خودم یک بار از نظام وظیفه مشهد برای جا به جایی اقدام کردم ولی خبری نشد.مجبور شدم رفتم تهران وتو ملاقات مردمی فقط تونستم یک دوره تا آبان تمدید کنم.ولی واسم خیلی حیاتیه که بتونم تا اسفند تاریخ اعزاممو عقب بندازم.می خواستم ببینم کسی تونسته این جا به جایی رو انجام بده؟من چون یک بار تمدید کردم امکان تمدید دوباره برام وجود نداره و فقط امیدم به همین قضیه جابه جاییست.

قفل شده