دانشگاه علمی کاربردی !!!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Elham
کاربر ساده
کاربر ساده

دانشگاه علمی کاربردی !!!

پست توسط Elham » چهارشنبه 30 خرداد 1386, 5:46 pm

سلام می خواستم بدونم این مطلب درسته :!:
1- هرکی کارشناسی ناپیوسته در علمی کاربردی قبول بشه وقتی خواست لیسانس بگیره دوباره باید کنکور بده ؟
2-آیا دانشگاه علمی کاربردی از نظر مطالب درسی و نحوه تدریس بیشتر سخت گیری می کند یا دانشگاه سراسری ؟
3-منابع کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی چیست ؟(لطفا به طور خلاصه ذکرکنید )
ممنون از وب سایت خیلی خوبتون ... :D

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » چهارشنبه 30 خرداد 1386, 6:20 pm

من متوجه منظور شما در سوال اول نشدم. کارشناسی ناپیوسته یعنی از فوق دیپلم به لیسانس، پس چه دلیلی وجود داره کسی که خودش لیسانس قبول شده بره دوباره واسه لیسانس کنکور بده؟
در مورد سوال دوم مسلما دانشگاه سراسری سختگیر تر و نمره نده تر از علمی کاربردی و آزاده.
منابع کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی رو هم میتونید از روی دفترچه این آزمون پیدا کنید.
من دفترچه آزمون کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی رو واسه دانلود روی سایت قرار دادم. لینکش توی تاپیکهای قبلی هست. اگه بگردی پیدا میکنی.

Elham
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Elham » چهارشنبه 30 خرداد 1386, 9:05 pm

سلام من اون لینک رو دیده بودم چون کار نمی کرد به شما گفتم منابع علمی کاربردی رو ذکر کنید . اگه می شه یا ذکر کنید یا یه لینکی که کار کنه رو بذارید.
ممنون :)

Elham
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: دانشگاه علمی کاربردی !!!

پست توسط Elham » پنج‌شنبه 31 خرداد 1386, 8:58 am

سلام خیلی ببخشید من امروز دوباره اون لینکی که توی یکی از تاپیک ها گذاشته بودید رو چک کردم .تونستم فایل رو دریافت کنم .دیروز مثل اینکه کامپیوتر من درست کار نمی کرد بهرحال خیلی از شما ممنون هستم .
من ترم 3 دانشگاه آزاد(دیپلم فنی) هستم اگه خدا بخواد ترم دیگه فارغ التحصیل می شم .کلا 6-7 ماه من وقت برای خوندن دارم و اصلا وقت برای رفتن به کلاس کنکور هم ندارم. حالا با این وضیعیت من از کدوم کتاب باید شروع کنم ؟ آیا رفتن به کنکورهای آزمایشی می تونه کمک کنه ؟اگه آره کدوم موسسه بهتره ؟
راستی ریاضی علمی کاربردی آیا مثل ریاضی سراسری هست ؟همون ریاضی 1و2 یا مبحثش کمتره!!
برنامه‌سازي كامپيوتر چی !! C ,PASCAL یا C++ .. کدومشون در کنکور علمی کابردی میاد ؟
برای خوندن دروس علمی کاربردی از همون کتاب های مقسمی استفاده کنم ؟؟یا باید یه چیزایی اضافه تر بخونم؟؟
در مورد تست کتاب تست های علمی کاربردی رو فقط کار کنم یا سراسری و علمی کاربردی رو با هم ؟؟
در آخر چه جوری بخونم و چه جوری برنامه ریزی کنم که بتونم 100% از کنکور در بیام ؟؟از طرفی هم تونم درسای دانشگاهم رو بخونم ؟ :roll:

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط peyman » پنج‌شنبه 31 خرداد 1386, 11:22 am

خواهش میکنم
استارت خوندن به خودتون برمیگرده. در واقع بهتره از هر کتابی که واستون آسونتره شروع کنید.
آزمونهای آزمایشی هم یکی از ارکان قبولی شما حساب میشه ولی اینکه کدوم موسسه آزمون آزمایشی کاردانی به کارشناسی با سرفصلهای علمی کاربردی برگذار میکنه رو باید از موسسات مختلف پرسجو کنید. چون تا اونجایی که من میدونم اکثر موسسات زمانبندی و سرفصلهاشون رو با آزمون سراسری تنظیم میکنند نه علمی کاربردی.
درس برنامه سازی رو هم باید ببینید سرفصل تدریس در دانشگاه علمی کاربردی چیه. چون در برنامه سازی آزمون سراسری هم که این همه شرکت کننده داره هنوز روش بحث هست که از پاسکال سوال میاد یا وی بی !
برای کتابهای ذخیره و بازیابی ، سیستم عامل و ساختمان داده ها حتما از کتب حمیدرضا مقسمی استفاده کنید.
برنامه سازی رو هم اول مطمئن بشید بعد شروع به خواندن کنید.
تست کتابهای ذخیره و بازیابی ، سیستم عامل و ساختمان داده ها در کنکور علمی کاربردی و سراسری مشترکه پس مشکلی برای مطالعه ندارد.
در مورد نحوه برنامه ریزی هم به زودی یک مطلب ارائه خواهم کرد
موفق باشید

marefat_tamoom

پست توسط marefat_tamoom » دوشنبه 18 تیر 1386, 11:39 pm

سلام
مي خواستم بدونم كه دفترچه ازمون دانشگاه علمي كاربردي كارداني به كارشناسي كي ميادش

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط peyman » سه‌شنبه 19 تیر 1386, 1:53 am

حدودا شش ماه دیگه ...

قفل شده